Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Trofee toas 2 - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Trofee toas 2

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:08

Jack ei olnud ennustajaks hakanud. Ennustamine polnud endiselt tema ala, eks. Ilmselt ei hakka kunagi olema ka. "Ma lihtsalt mainisin, et sa sellega arvestaks. Et Gryffindor liiga pettunud hiljem ei oleks," vms. Jack ikkagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:10

Kui kahju, ma juba lootsin. "Ahah, nii armas sinust." noogutas Isis. Muretseb dorkide pärast, eks. Okey, muretsemiseks seda vist siiski nimetada ei saa. Isis saab vähemalt nüüd oma ergutus kõne kenasti valmis teha.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:14

"On, eks?" nõustus Jack, noogutades. "Teil on tiimis siiski enamus tüdrukud, eks. Ei tahaks neile nagu väga liiga teha, või nii," lausus poiss muigega. Aina absurdsemaks läheb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:19

Isis noogutas õrnalt muiates. "Väga hoolitsev." absurdne tõesti, aga vähemalt oli midagi teha, ei pidanud niisama molutama ja seda karika sees olevat võiõlle pudelit imetlema või niisama seda lendluudpalli karikat vahtima.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:23

"Selline ma olen," kehitas Jack õlgu. Ei pidanud olema nagu väga uudis, vist, vms. "Aga ma olen kindel, et te annate endast parima, viskate mõne värava ja, tead isegi," lisas poiss. Mitte et ta jutul mingi point oleks olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:26

Isis hakkas tahtmatult naerma. Ta ei teadnud, kas Jack'ile lihtsalt meeldibki sellist iba ajada, või uskus poiss tõesit seda, mida ta rääkis, kuid väga vahet ka ei olnud, kui Jack'il veab, siis tegelikult võib Slyth ka ju ikkagi selle karika võita. "Ilmselt jah, ja mõned murtud lõualuud." pakkis Nigra siis. Need viimased tema poolt, onju. Ta on ka hoolitsev. Hoolitseb, et Promfey'l tegevust oleks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:31

Vedamisel pole asjaga pistmist. Asi on ikkagi oskustes.. "See tähendab, kui te kaotate, siis sa kavatsed oma mängijatele murtud lõualuud tekitada?" küsis Jack. Tema sai nii aru. "Hirmutav," lausus ta muige saatel. Kes teab, Isis'est võis ilmselt kõike oodata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:33

Isis naeris jälle. Oma võistkonna omadele muidugi, kellele siis veel. "Ei, tegelikult ma pidasin silmas mängu ajal sinu võistkonna liikmeid, kes klommi ette satuvad." lausus tüdruk siis õlgu kehitades. Aga noh, vahet pole. Kui mõni võistkonna liige ka idiooti mängib siis võib see ka endale selle lõualuu soetada. Võib tõesti. Tujukas tüüp, tead.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:40

"Hah, õigus, sa oled tõrjuja ju," muigas Jack. "Ähvardad?" küsis poiss mõtlikult. Slytherinil oli ka kaks tõrjujat, Syd ja Tirts, kui ma õieti mäletan. Ja nemad peavad vastasmeeskonna liikmeid kurikatega taga ajama. Jack peab neile nüüd ilmselt topelt koormuse trenni tehes lisama, või midagi. Selle ähvarduse pärast.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:44

"Wow, sa mäletad?" küsis Isis uskumatult. Okey, see uskumatus oli suures osas moepärast teeseldud. Ta siiski veel ei arvanud Jack'ist nii halvasti. Oi, Tirts ja Syd? Kurat Isis'el läheb nii raskeks ju, kui need kurikad kätte saavad. Jack teeb trenni? Tase. Millagi oli vist jutt, et maod on nii head, et ei pea trenni tegema. Jack ütles vist eelmisel korral kui nad lendluudpallist rääkisid. Hakkas siiski kahtlema oma võistkonna võimetes? Võtab seda ähvardust nii tõsiselt siis?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:48

"Sa kahtled mu mälus?" küsis Jack vastu. Jah, Isis'el läheb raskeks, kui Tirts ja Syd kurikad kätte saavad, raudselt. Sa kutsud slytherinlasi madudeks?... Ega jah, Jack ei pea trenni tegema, ta käsib tüdrukutel teha. Et neil ikka muskel kasvaks, eriti Tirtsul ja Syd'il. Et ikka kurikat jõuaks käes hoida, eks. Jack ja Logan võivad samal ajal tribüünidel istuda, õlut juua ja pealt vaadata. Geniaalne, eks?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:53

"Kahtlesin." parandas Isis. Enam ei kahelnud, poiss ju ikkagi mäletas. Muidugi läheb, mõrvarid sihuksed. Kahepeale kokku isegi hullemad kui Nigra. Vapil on madu ju. Madu on lühen kui slytherinlane, eks. Tark laps, tüdrukutele ka muskleid, eks. Päris sant oleks vist jah, kui nad kurkiad poole võistluse pealt kääst pillaksid. Geniaalne tõesti. Ma kahtlen ainult sügavalt selles, kas Syd ja Tirtsuke sellega nõus oleksid.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:56

Jack raputas ainult uskumatult pead. Tema mälul polnud midagi viga, vist. Madu pole hea sõna slytherinlaste kohta, ikkagi. Selleks tulebki trenni teha, et Syd ja Tirts kurikaid käes hoidma õpiksid. Ja neil pole sõnaõigust.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:04

See vist teeb lause eriit usutavaks muidugi. Okey, ma kutsun neid siis rohelisteks, kui see parem on. Või siis roheline maja, nagu Ty ütles. Tuleb jah. Neile mingi eri trenn? Isabella ei pea sinna minema? Ideaalne. Vaesekesed. "Sa olid püüdja, onju?" küsis Isis siis. Peab oma mälu ka värskendama, eks.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:08

Roheline maja, rohelise maja elanikud, ükskõik. Kõik on parem, kui lihtsalt madu, maod. "Wow, sa mäletad?" kordas Jack Isis'e varem öeldud sõnu. No oli vajadus, eks. Eri trenni peaks tegema kõigile rohelistele tšikkidele. Ideaalne jah, minu arust ka.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:10

Mis madudel viga on siis? Nii armsad ju. Sellised rohelised ja pikkad ja hammustavad.. Nii armas ju.. Okey, kõik ei ole sellised nagu Isis. Mõistan. "Jah, ma mäletan!" rõõmustas Isis teeseldult võib-olla natuke üle ja hakkas siis uuesti naerma, kuna naerda oli tore. Naer on terviseks, võimidagi. Siis ei ole enam ideaalne. Bella ei ole asjaga rahul, kui kõigile siis Lilý ka ei ole ilmselt. Ja Wendy on veel kõige vähem.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:14

"Nii tore," lausus Jack irooniliselt. Polegi mäluga probleeme. Ütle mulle mõni roheline madu. Selliseid üldse on olemas või? Kõik, Wendy, Isabella ja Lilý on võistkonnas või? Ma ei teadnudki.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:21

"Jah, on küll." nõusuts Isis. On küll kusjuures. Ma liike kahjuks peast ei tea, otsi ise kui viitsid. Ei, aga ma pidasin rohkem silmas seda, kas kõik rohelised peavad trenni tegema hakkama, onju. Isis istus nüüd lõpuks igatahes sirgelt maha. Kuhugi mujale ju istuda ei olnud. Igalpool oli mingi träni ees ja jalad hakkasid vaikselt ära väsima.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:29

Sa arvad, et ma viitsin mingeid rohelisi madusid otsida või? Tark oled. Kõik meeskonnas olevad rohelised hakkavad trenni tegema. Kõik tšikid topelt. Selline oli minu plaan igatahes. Ja hea plaan.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:32

Ei, ma ei arvanud seda, lihtsalt soovitasin, eks. Sa oled karm, kuid loodetavasit õiglane. Selles viimases ma võib-olla veidi kahtlen tegelikult. Ära siis naiskasid üle koorma, eks. Muidu ei saagi nad võistlusele tulla.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:36

Mida sa selle õiglase all mõtled? Kui sa leebe oled, siis ei vii se sinnd ega su meeskonda edasi. Loogiline. Kui Isis soovib roheliste tšikkidega Jack'i trenni tulla, siis ta on oodatud. Raudselt tahab.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:40

Ära küsi. Ma ju ei tea. Ei tea midagi, mõnepuhul veab, aga sellisel juhul peab ka vastav seltskond olema. Muidugi tahab. See viimane, muide, ei ole iroonia. Saabki kenasti nende taktikast teada, kui see eksisteerib muidugi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:43

Ega Jack selles era trennis mingist taktikast ei hakka rääkima. Naistele pole mõtet sellest jahuda, nad ei saaks niikuinii aru, eks. Võib-olla ma alahindan neid, vahet pole. Jack teab, mis Jack teeb.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:48

Tark Jack, onju. Okey, sa tõsiselt alahindad naisi. Me tegelikult ei ole nii lollakad, kui välja paistame. "Millal esimene võistlus üldse tuleb?" küsis Isis äkki. Kui üldse tuleb muidugi. Kui ei tule siis ju ei saa keegi seda neetud karikat ja siis on Isis kurb.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:52

Jack ongi tark. See kolmas lause on muidugi hea. Kusjuures mõni naine näeb tark ka välja. See ei tähenda, et ta tegelikult tark oleks, vms. Ma tegelikult sinu asemel ei tunnistaks, et naised 'lollakad' välja näevad. Julge samm sinult, seda muidugi. "Ära küsi," lausus Jack, tema ei teadnud ju. Jack saab selle karika igal juhul. Kuidagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Trofee toas 2 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trofee toas 2   Trofee toas 2 - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Trofee toas 2
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trofee toas on ka äge
» Trofee toas
» Trofee ruum
» niisama toas
» Pidu tarvilikkut toas :D

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: