Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Move along. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Move along. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Move along. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Move along. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Move along. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Move along. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Move along. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Move along. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Move along. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Move along.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyEsm Märts 26 2012, 21:08

Jack kehitas laialt naeratades õlgu. Esmamulje polnudki siis nii halb jäänud. Positiivne seegi. "Jah, tee seda," jõuab selgusele. Oleks tore.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyLaup Märts 31 2012, 19:44

"Mis majast sa oled?" küsis Chanelle mõtlikult. Jack ei tundunud ravenclawlane ega hufflepufflane. Samas Gryffindor'i puhketoas polnud ta poissi kunagi näinud. Jäi vist järele Slytherin? Eks näeb, mida Jack vastab.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 20:45

"Mis vahet seal on?" küsis Jack selle peale. Ja tema teadis, et Chanel oli Gryffindor'ist, eks. Oli sellel üldse tähtsust, vms?
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 20:49

Chanelle kortsutas kergelt kulmu. "Miks sa ei taha mulle öelda?" küsis ta muigega. Kui Jack ei vasta, siis jätkab ta ikkagi küsitlemist. "Sa oled Slytherin'ist, on nii?" küsis neidis, pilk poisil.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 20:53

"On sellel tähtsust, mis majast ma olen?" kehitas Jack õlgu. Chanelle'i nagu tegelt ka huvitas? "Slytherin'ist, vastab tõele," noogutas poiss, kui tüdruk oma küsimusega lagedale oli tulnud. Sai oma vastuse, eks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:02

"Oo, päriselt?" küsis Chanel. Ta oli siis õieti arvanud. "Miks ma kohe selle peale ei tulnud?" mõtles neidis valjult. "Ma olen Gryffindor'ist," lisas ta hetke pärast mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:11

"Ma tean," lausus Jack, kui Chanel oma maja ütles. "Sul on midagi slytherinlaste vastu, või...?" küsis poiss järgmisel hetkel.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:16

Chanel mõtles hetke, hoides oma pilku Jack'il. Miks tal oleks pidanud midagi slytherinlaste vastu olema? "Tead, äkki ongi," lausus ta lihtsalt, õlgu kehitades ning järgmisel hetkel püsti tõustes. "Alexa on ka Slytherinis, ju," lisas ta järgmisel hetkel.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:21

"Räägi, mis slytherinlastel viga on," lausus Jack. Ta oleks arvanud, et Chanel'il Alexa vastu polnud midagi, aga tüdruku jutust jäi vastupidine mulje. Selle asemel, et lihtsalt seista ning ringi vahtida, võttis Jack õpetaja laua taga istet. Palju mugavam, eks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:24

"Väga mugav," pidi Chanelle mainima, kui Jack Flitwick'u toolile istus. "Natuke üleolev pole?" küsis tüdruk, poisi esimest küsimust eirates. Eriti äge oleks olnud, kui Flitwick nüüd klassi oleks astunud, onju.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:29

Jack kehitas õlgu, oligi üleolev. "Kes nüüd küsimusele vastamata jätab," muigas poiss. Pidi mainima, eks. Ta ootas endiselt vastust. Ja Flitwick ei saa sisse astuda, teda pole olemas ju, vms.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyPüh Apr 01 2012, 21:33

Väga tark. Samas Minni on kõikvõimas, Flitwick võiks vabalt sisse astuda, kui ma ainult viitsiks sellega jamada. Aga ei viitsi. "Vaata, kui ma siia kooli tulin, siis ma kuulsin üsna palju sellest Gryffindor'i - Slytherin'i vahelisest läbisaamisest," lausus Chanelle. "Kui läbisaamine on halb, siis järelikult peab sellel mingi hea põhjus olema," lisas tüdruk mõtlikult. "Ja ma ei arva, et Gryffindorlased midagi valesti tegid, sest ma ise olen üks nende hulgast," lisas tüdruk naeratusega.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyEsm Apr 02 2012, 21:12

Ja ma veel arvasin, et mina olen laisk. "Seega slytherinlased on need pahad," võttis Jack kokku Chanel'i öeldu. Nii sai tema vähemalt aru. "Või sain ma valesti aru?" siis las parandab Jack'i.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyEsm Apr 02 2012, 21:19

Sa oledki. Või sa tõesti niiväga tahad, et Flitwick tuleks? Chanelle muigas. Nii otse poleks ta seda öelnud. Samas ei osanud ta oma mõtteviisi enam selgemalt väljendada. Tema jaoks oligi nii. Slytherin oli paha, Gryffindor hea. "Erandeid leidub kõikjal," lausus tüdruk väikse mõttepausi järel.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyEsm Apr 02 2012, 21:30

Ei taha. "Hea, et sa seda mainisid," lausus Jack noogutuse saatel. Tark tüdruk vähemalt. "Miks ma arvan, et mina erandite hulka ei kuulu?" oletas Jack. Lihtsalt pidi küsima, eks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 19:36

OT: Isver, ma suutsin selle teema ära unustada..

"Ma pole sellest veel aru saanud. Õigemini ma pole sinust veel aru saanud," parandas Chanelle ennast. "Sa pole tüüpiline slytherinlane, sest sa suhtled gryffindorlastega," tõi tüdruk ühe põhjuse välja. "Samas oled sa päris kindlasti ülbe, ja kohutavalt enesekindel," teine põhjus. Chanel viis pilgu hindavalt Jack'ile. "Ja tead, mõnikord ei tule see sulle kasuks," lõpetas neidis oma mõttekäigu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:11

OT. Ma ei imesta.
"Kahjuks selline ma olen. Või õnneks, midaiganes," kehitas Jack õlgu, ise muiates. Ta oli rahul. "Lepi sellega," oli hea soovitus, eks. Tema leppis.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:18

"Mina sinu asemel endaga nii rahul poleks," lausus Chanelle väljakutsuva muige saatel. Hea mõte oleks Jack'iga nüüd väike arutelu paha pidada ja poisile aru pähe panna. Kuigi see ei õnnestuks, ilmselt?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:24

"Mina sinu asemel oleks õnnelik, et ma sinu peale üldse oma aega raiskan," lausus Jack, enesekindla naeratusega. Sa võid sellest lausest järeldada, et mingi aru pähe panemine sul ilmselt ei õnnestuks. Kahju küll, eks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:32

Väga kahju. Kuulnud Jack'i sõnu, vaatas Chanel poisile üsna tõsiselt otsa. "Vaata ette, Adams," lausus neidis kergelt pead vangutades. Ei tule temaga jamama.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:42

"Adams?" kordas Jack, taas muiates. Kuhu lihtsalt Jack jäi? Jack ei kavatse igatahes Chanel'it perekonnanime järgi kutsuma hakata, see on ilmselgelt liiga keeruline, vms.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:46

Hääldus on veidi keeruline, prantsuse pärane ikkagi. "Jah, Adams," lausus Chanelle tõsiselt. "Sa pead ennast minust paremaks?" küsis tüdruk õrnalt muiates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 20:52

"Sa võrdled ennast minuga?" vastas Jack küsimusele küsimusega, samuti muiates. Kahtlane teema. Neid kahte ei saanud kusjuures kindlasti võrrelda.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:00

"Ei võrdle," lausus Chanelle, ainult korraks segadusse sattudes. Tüdruk kõndis akna juurest ära, õpetaja laua juurde. Seal ju Jack istus, eks? "Vaata ette, ma olen siiski Gryffindor'ist," lausus tüdruk. "Halvimal juhul võivad meist vaenlased saada," see pidi kõlama nagu hoiatus. Kuigi vaevalt, et Jack seda tõsiselt võtab, onju?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 EmptyReede Apr 06 2012, 21:56

Jah, õpetaja laua taga Jack istus, õigus. "Vaenlased? Seda küll ei tahaks, eksole," lausus Jack mõtlikkust teeseldes. Ei, Chanelle'i taolist vaenlast ei tahaks. Mitte et ta hull vaenlane oleks, vms, muu põhjus pidi olema. Midaiganes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Move along. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Move along.   Move along. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Move along.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: