Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 I have a strange fear of spoons

Go down 
+8
David Christian Novelli
Layla White
Fate Gloria Maddison
Benjamin Paul Bruce
Kira Donovan
Alexa Carter
Chanelle R. Lefèvre
Liam Payne
12 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 19:54

"Aitähh," lausus Chanelle majahaldjale liiga armsasti naeratades, kui see küpsisekausiga kohale jõudis. Tüdruk võttis selle vastu. Šokolaadiküpsised. Tüdruk võttis ühe küpsise ning võttis sellest ampsu. Täitsa söödavad olid.

OT: Sa meelega jaah, ajad mul suu vett jooksma? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 19:58

OT: Jaaaa Smile Very Happy Ära muretse, mul ei ole šokolaadiküpsiseid, need on rõvedad Razz Mul on vanilli glasuuriga disko küpsised LLN.

Liam võttis enda õunamahlast lonksu ja Danny hüppas lusikale kallale ning Liam kergitas kulme.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:00

OT: Mm, need disko omad on nii head.. Very Happy Very Happy Sa oled paha..

"Vaata, ta kaitseb sind lusikate eest," naeris Chanelle kergelt, kui ta märkas, mida Danny tegi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:11

OT: Sorri, tule külla, ma jagan sulle LLN.

''Nii armas, mu ihukaitjsa.'' naeratas Liam rõõmsalt ja uhkelt. Tark kiisu, Liam'isse.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:13

OT: Jaa, tulen. Very Happy

Jah, Liam oli ka tark ju. Danny sobis ka järelikult Rave'sse. Chanelle naeratas selle peale. "Sul on vedanud jaa, ihukaitsjaga," muigas neidis.

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:26

OT: dvj LLN.

Liam noogutas naeratades. Liam oli jah tark, aga vahepeal ei viitsinud ta tark olla. Vaheapeal peab ka lollitama ''Hogwarts'i parim kass ihukaitsja!'' ütles James uhkelt.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:29

Jah, lollitada võib ka vahepeal. Nalja peab saama ja. "Terve maailma parim," lausus Chanelle tähtsalt pead noogutades. "Ta on tõeliselt hirmuäratav ka ju," see viimane oli küll nali, onju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:34

''Isegi mina kardan teda vahepeal.'' ütles Liam irooniaga ja vaatas hirmunud pilguga Danny poole. Muidugi ta teeskles.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:37

"Jah, see mõrvarlik pilk tema silmades..," sosistas Chanelle. Tegelikult oli Danny'l muidugi armas kiisupilk onju. Tüdruk võttis vahepeal oma mahlast lonksu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:44

''Ohjumal, ma juba kardan!'' ütles Liam hirmunud häälega ja varjas enda silmad kätega ära.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:46

"Kiskja," lausus Chanelle, jälgides Danny't ja lusikat. Kassid olid ka ju kiskjad, olid onju?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:48

''Ma kardan!'' sõnas Liam värisedes. Ta näitles, muidugi! Olid küll jah .... onju? Ma ei tea ka tegelt.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 20:50

"Kui ta lusikaga ühele poole on saanud, siis ta kindlasti valib endale järgmise ohvri," lausus Chanelle targalt, tõsisel ilmel. Muidugi ei mõelnud ta seda päriselt, onju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:02

''Ehk minu.'' ütles Liam silmi suureks tehes ja piilus läbi enda sõrmede Danny't.

OT: Jäätis koos maasika tükkidega Razz
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:06

"Kindlasti sinu," lausus Chanelle noogutades, salapärasel toonil.

OT: Mul on milka shokolaadi. Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:28

OT: Mul on Snickers'it Razz Mu top 3 šokolaadid on: 1. Anneke 2. Kismet 3. Snickers, LLN.

Liam astus sammu tagasi ja naeratas kergelt ''Eee, ma ei usu.'' raputas Liam pead. Loodame, et mitte.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:31

OT: Mul on geishat ka ja venemaa shokolaade ja bounty't. Aga mul pole nende isu praegu.. Very Happy

Chanelle naeris kergelt. Loota ju võis. Tüdruk hüppas laua pealt maha ning võttis veel ühe küpsise, mida ta sööma hakkas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:38

OT: Mul ei ole ka enam millegi isu, LLN.

Liam jõi oma mahla lõpuni ja võttis Danny sülle ning pööras kassi näoga Liam'i poole ja Liam vaatas teda silmi kissitades. Danny, aga vaatas talle tuimalt otsa.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:39

"Nii," pomises Chanelle muigega, vaadates mida Liam tegi. Danny paistis päris tuim.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:44

''Ta on vist väsinud.'' arvas Liam ja tegi Danny pea peale musi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:47

"Aww," lausus Chanelle. Vaene väike väsinud kiisu. "Peaks astuma hakkama?" pakkus tüdruk. tema mahl oli ka otsa saanud just ja küpsiseid ei jõudnud ka rohkem süüa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:48

''Kell on umbes üheksa ka?'' pakkus Liam. Võib-olla isegi rohkem. Liam naeratas ja pani kassi mugavamini sülle ning jalutas ukse juurde.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:50

"Midagi sellist, ma pakun, et isegi rohkem," arvas Chanel, pani tühja klaasi lauale ning suundus ukse poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:52

''Ma arvan ka.'' naeratas Liam ja avas ukse ning astus kõrvale, et Chanelle ennem välja lasta.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 EmptyKolm Mai 02 2012, 21:53

Chanelle pööras korraks ümber, lehvitas laia kaarega majahaldjatele ja väljus seejärel uksest. Siis hakkas ta vaikselt edasi kõndima, Liam'it järele oodates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 22 Empty

Tagasi üles Go down
 
I have a strange fear of spoons
Tagasi üles 
Lehekülg 22, lehekülgi kokku 24Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: