Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 I have a strange fear of spoons

Go down 
+8
David Christian Novelli
Layla White
Fate Gloria Maddison
Benjamin Paul Bruce
Kira Donovan
Alexa Carter
Chanelle R. Lefèvre
Liam Payne
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:46

"Hmm, ma ei teadnudki, et siia poole aasta pealt nii palju uusi õpilasi vastu võetakse," lisas Chanel õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:47

''Juhtub.'' oskas Liam ainult öelda ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:50

"Jah..," noogutas Chanel ning sõi natuke aega oma salatit. "Sa ei tahagi midagi süüa?" küsis tüdruk, mõeldes, milleks poiss siis kööki oli tulnud.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:51

''Tahan.'' ütles Liam ehmunult ja lõi ennast vastu põske.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:52

"Küsi endale siis midagi," pakkus Chanel ning viipas mõne majahaldja poole. Neid oli seal küllaga.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:55

''Ma tahan jäätist.'' ütles Liam enda soovi suvaliselt.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:57

"Kas sa kavatsed mulle oma nime ka ükskord öelda?" küsis Chanel mõne aja pärast. Otsekohene nagu ta oli.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:57

''Liam James Payne.'' vastas Liam muiates.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:59

"Lahe," arvas Chanel. Ta jätab meelde Liam'i eesnime ainult. Ega tal muud vist vaja ei lähe.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:00

''Ja sul?'' küsis Liam kulme kergitades uudishimust.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:02

"Chanel," lausus Chanelle, kuigi hea meelega oleks ta lasknud poisil selle ise kuskilt välja uurida.
Tagasi üles Go down
Liam Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam Payne


Postituste arv : 958
Join date : 01/03/2012
Age : 28

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:03

''Ilus nimi, sobib sulle.'' ütles Liam naeratades. Ta ei hakanud selliste asjadega tegelema.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:05

"Ma tänan," laussu Chanel. Ta oli võtnud seda poisi üeldut kui komplimenti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:06

Aga see oligi kompliment. Liam võttis jäätise vastu mis oli suhteliselt seffilt tehtud ja võttis sahtlist omale kahvli ning hakkas enda magustoitu sööma.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:08

Chanel pöördus ka tagasi oma salati juurde. Ta kavatses mõnda aega vait olla. Ta ei teadnud, kas peaks poisiga edasi rääkima või mitte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:09

Ikka räägiks! Liam tõstis pilgu naisele ''Aga mis sa ennem tegid kui sa siia kooli tulid?'' selle all mõtles poiss hobisi ja nii.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:14

"Ma käisin enne Beauxbatonsis, seal teises võlukoolis," lausus Chanel ning vaatas oma salati poole. Kõht hakkas juba täis saama. "Samas sellel aastal mul Beauxbatonsis eriti hästi ei läinud, mulle meeldis tundides käimise asemel minna reisima," lausus tüdruk. Kuna ta oli oma ilmumiseksamid edukalt ära teinud, siis juhtus tihti, et hommikupooliku veetis ta kuskil Austraalis ning õhtu Kariibi mere ääres, näiteks. "Beauxbatonsis on üsna karm kord, sellepärast ma siia üle tulingi," lisas tüdruk. "Aga räägi endast ka," lausus ta natukese aja pärast mõtlik.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:18

Liam naeratas selle jutu peale ''Huvitav.'' noogutas James ''Ma käisin ka Inglismaal ühes võlukoolis, aga ma ei mäleta enam sellest midagi, sest mind kiusati ja narriti seal tihti ning mind visati sealt välja, sest ma kaklesin nendega kes minuga tüli norisid.'' jutustas Liam.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:20

Väljaviskamise peale tõstis Chanel oma pilgu. Ka tema oli peaaegu Beauxbatonsist välja kukkumas olnud, enne kui ta lõpuks ise otsustas Sigatüükasse üle tulla. "Miks sind kiusati? Mulle ei tundu, et sul nagu midagi väga viga oleks," arvas neiu. "Kui välja arvata see lusikaprobleem."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:22

''Ei, sellest lusika foobiast ei teadnud keegi midagi.'' raputas Liam naerdes pead ''Ma ei tea, ma arvan, et ma ei olnud piisavalt 'lahe'.''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:24

"Teised olid sinust 'lahedamad'?" küsis Chanel ning lükkas salatitaldriku endast eemale. "Noh, hea et sa neile vastu hakkasid," arvas tüdruk. Tema oleks samuti teinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:25

''No nende arust jah, aga ma hoidsin rohkem enda ette.'' noogutas Liam ''Ma olin võimeline selleks.''
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:28

"Ma oleks ka neile sinu asemel vastu hakanud," arvas Chanel ning pani kahvli käest. Nüüd kõndis ta ise ühe laua peal oleva kannu juurde ning kallas endale klaasi natuke sidrunivett.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:28

''Mhm.'' tegi Liam ja sulatas jäätist oma suus.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 22:34

"Siin koolis on parem?" uuris Chanel. Ta mõtles, et ega poissi siin ei kiusatud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have a strange fear of spoons   I have a strange fear of spoons - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
I have a strange fear of spoons
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 24Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: