Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 16 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 16 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Haiglatiivas 5.

Go down 
+5
Rosalie Kapelskär
Prof. McGonagall
Chanelle R. Lefèvre
Wil
Elizabeth L. Brown
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyKolm Veeb 29 2012, 21:26

Nessy ja Chantal koperdasid samuti üksteise najal haiglatiiba. Nad istusid esimestele ettejuhtuvatele vooditele, teisi haiglatiivas viibijaid tähelepanemata.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyNelj Märts 01 2012, 18:23

Rose vaatas pilguga haiglatiivas ringi,tema käsi oli valus,kuid Rose ei teinud sellest välja.Ńähes kahte tüdrukut,kes näisid tuttavana,lausus ta samasuguse vaevatud tooniga nagu ennegi:,,hey''
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyNelj Märts 01 2012, 18:50

"Teretere," vastas Nessie, kui Pomfrey tema ümber askeldama hakkas. Chantal tõrjus Pomfrey'd eemale, paludes vaid valuvaigistit, neiu ei sallinud kedagi enda ümber askeldamas, oskab ise ka endaga hakkama saada. Rosiel oli tõesti kama kaks.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyNelj Märts 01 2012, 21:06

Wil oli mingil hetkel märkamatult minekut teinud. Liiga palju rahvast jms. Alexa oli ennast voodis istuma ajanud. Ta ei saanud seal kauem olla. Ei kannatanud haiglaid ja haiglatiibu ja muud sarnast. Ta tundis ennast seal veel halvemini. Lex lükkas juba jalad üle voodiserva, et püsti tõusta, kui Pomfrey õigel hetkel jaole sai. Tüdruk küll püüdis vastu vaielda, kuid ei aidanud. Vastumeelselt heitis Lexa uuesti voodile pikali, jäädes löödult lage vahtima. Ta ei tahtnud seal olla. Ja siis äkki meenus talle George ning tüdruk tõmbas endale teki rohkem ümber. George oli vaba nüüd. Lex kartis teda nüüd veel rohkem. Seega oli ta üsna hirmul.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 20:44

Rosel polnud seal muud teha kui lakke vahtida.Ja talle ei meeldinud üldse sellised kohad.Siin oleks nagu veidi ohtlik,näiteks et ninja-surmasööja kargab aknast sisse ja tapab meid kõiki ära mõtles Rose endamisi.Ta oi samuti võitusest kuulnud,ning oli viimasel hetkel ümber põõranud ja kiiresti hoovi läinud,peksja paju juurde.Vaatamata sellele,et haav käes ikka veel veidi veritses{pomfrey ei olnud suutnud tänu verejooksule mis kuidagi peatuda ei tahtnud, haava kinni jõudnud õmmelda,ning lõpuks oli haavale sideme ümber mässinud] oli küll nagupõrgutules,kuid Rose sellele vaatamatta ajas end istuli ja tahtis juba minema hakata,kui Pomfrey ta kiiresti voodisse tagasi lükkas.Rose vaatas taas ilguga ringi,kui äkki märkas taas kahte tuttavat tüdrukut.,,Mis sul juhtus?''uuris Rose tüdrukult,kes oli teda vastu teretanud
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyReede Märts 02 2012, 21:09

"Võitlus," ohkas Nessa. "Loodan et see paraneb ruttu," pomises Rose, kes lihtsalt vihkas haiglatiivas töllerdamist, kuigi mitte nii palju kui Chantal. Pomfrey oli siiski suutnud mossis Ashi voodile poolpikali saada, kes nüüd külm kortsus ja püüdes käsi puusas hoida, lage põrnitses.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 13:48

,,kaastunne''pomises Rose ohates ja võpatas,kui Pomfrey jälle tema juurde tuli,et kontrollida haava käel.Endiselt tugev verejooks,aga läbi sideme eriti ei tulnud.Üks suuur miinus sideme juures oli see,et see pani käe valutama ja kätt liigutada ka ei tohtinud,et verejooks ei tugevneks
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 14:25

"Mis sul endal juhtus?" päris Rose veidi külmalt. Võitluses polnud tüdruk kindlasti osalenud.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 14:31

,,Ma olin valentinipeole hiljaks jämas,läksin vestibüüli ja nägin,et seal kõik võitlevad.Minust lendas napilt mööda tapmise needus.Saatsin suvalisse kohta suvalise loitsu.Ja hakkasin kartma.Siis ma jooksin kiiresti hoovi,aga jüudsin peksjapaju juurde.See lõi mulle kätte.Tahtsin tagasi minna,kuid komistasin ja sain siis teise peksja paju oksaga vastu nägu.Jooksin tagasi siis ülesse,ning jõudsin siia.Haiglatiiba.Nng ma olen tõeline argpüks''lausus Rose.Ta oli kindlasti tõeline argpüks.Kohe kindlasti
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 14:40

Eks ta oli jah, kuid parem ehk oligi et Rosalie ära jooksis, oleks veel surma saanud. "Peksja paju juurde oli ikka eriti tark joosta," märkis Ness irooniaga.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 15:01

,,Ma ei märganud isegi,kuhu ma jooksin.Lihtsalt ühel hetkel sain vastu kätt ja märkasin ohtlikku peksja paju''pomises Rose tundes end ikka veel argpüksina
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 15:04

"Puud on tegelikult üsna raske mitte märgata," märkis neiu, Pomfrey jällegi tema ümber askeldamas.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 16:20

,,mitte siis,kui jooksed täiesti suvalisse suunda ja vaatad selja taha''märkis Rose
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 16:41

"Nojah, ega selja taha pole ka eriti arukas koguaeg vahtida," märkis Rose jällegi.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 16:47

,,Argpüksid teevad seda,kui surmasööjad ilmuvad.Ja mina olen argpüks''laussu ROse
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 16:56

"Nõustun," pidi Nessy ütlema, otsekohene nagu ta oli.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 19:49

,,Muidu,sa lendluudpalli meeskonnas oled?küsis Rose teemat lendluudpallile juhtides
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:07

"Olen," vastas Rosie. "Ise?" päris neiu vastu.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:10

,,püüdja.Ma ootan juba õhinal lendluudpalli matše,loodetavasti tulevvad nad varsti''rääkis Rose
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:11

"Mina olen ajaja, Slythid on Huffidest kõvasti üle," märkis Nessie muigega.
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:22

,,Hahaha,püüdja on ilmselgelt profim.Püüdsin ükskord isegi Isise pudeli kinni.Saladust oskad pidada?''Küsisi Rose.Ta oleks tahtnud saladust näidata,aga valu käes ei lasknud.Pluss see,et pomfrey oli samas ruumis
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:26

"Ha, aga meil on püüdja Jack Adams, ma avan et ta on sinust kõvasti üle, aga eks saab näha," uhkustas Nessie rahulolevalt. "Saladust? Oleneb, ma arvan küll,"
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:47

,,Kui sa seda ei pea,lähen mina joonelt Azkabani''lausus Rose ja judistas õlgu,tegemata välja valusast käest,,Ma olen animaag.Registreerimata animaag.''sosistas Rose häält tasandades.Kui hetke pärast läks Pomfrey enda kabinetist mingit vedelikku tooma,et Rose haava hakata kinni kasvatama,muutus Rose silmapilguks süsimustaks hundiks.Kui Pomfrey tagasi tuli,muutus Rose kiiremini kui ta isegi aru sai,inimeseks,olles veendunud,et Pomfrey ei olnud märganud miskit
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:49

"Paljud on, ma ise töötan ka selle kallal," vastas Nessie, kes ei olnudki niiväga üllatunud, nagu ta vist peaks. Ta ei maininud sõna 'animaag' kordagi, niiet Pomfrey ei saanud aru mida Ly just oli öelnud.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 EmptyLaup Märts 03 2012, 20:54

,,nojah.Muidu mul on hetkel masenduse hooaeg.Sest möne päeva pärast on mul sünnipäev.Ja ma tahaksin surra,et see ristitakse siis mu surmapäevaks ja sünnapäeva ei tea keegi''lausus Rose ja tal tekkis tühi tunne.Nagu ta oleks tääiesti tühi.Nagu oleks ta täiesti tuim ja tundetu.
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Sponsored content





Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas 5.   Haiglatiivas 5. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Haiglatiivas 5.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Haiglatiivas 3
» Haiglatiivas 4
» Haiglatiivas
» Haiglatiivas
» Haiglatiivas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: