Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ariana ja mugud / XII päev

Go down 
+8
Rosalie Kapelskär
Demetri Hunter
Roshon J. Gomez
Cecelia Jones
Sydney Jenner
Alica Petler
Ally Brown
Athena Z. Demir
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 12:12

Inga on vanamutt, kelle eesti keel on nagu paras sitasitikas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 12:16

Ma tahan kaa juttuu. Anna oleks äge.. oma vibuga. Very Happy
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 12:17

''ÄRA SIBLUTA OMA VIBUGA POPPELWELL!'' - Trix Willemse
oleks tore jah.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 12:19

On jaaa..
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 12:53

*Sydney kardab jänkusi ja lihavõtteid

WTF? Very Happy
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Okt 28 2011, 12:53

Very Happy, see tuli lambist.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Nov 09 2011, 18:49

Kaua ootatud uus päev. Very Happy Kuna mul ühte postitusse ei mahu, siis nüüdsest hakkan ma postites neid kirjutama.


























11. päev / Aita-Leida Kuusepuud

Heihei! Kell 5.23 ja ma äratasin just asja Megani ülesse. Nagu varem öeldud me hakkame täna hommikul abielupaarile (Tony'le & Oscarile) tüngakõnesi. Jumal tänagu Sydney ja Annie huumorisoont. Annie pani kah sellist tarka kui ta Tiaré salatit sõi. Ma kirjutasin eraldi paberile kõik nimed, mis meil olemas on. Ah, sellest saab nalja. Ma alustan:




Ariana & Tony


Mina: *kutsub*
Tony: ''Y'allo?''
M: ''Tere, ma helistan pangast ja kas teie nimi on Tony McChormcrick?''
T: ''Jah. Mis ma võitsin?''
M: ''Et te võitsite uue naise.''
T: ''Ohh!''
M: ''Just täpselt, ohh! Palun tulge meie panka, see asub Tihasekülas.''
T: *paneb toru ära*




Ariana & Oscar

Mina: *kutsub*
Tony: ''Mis kurat ja paganat...?''
M: ''Tere kas teie olete see sama mees, kes magab minu agendiga?''
T: ''Kto?''
M: ''Eta, eta! Öelge mis number ta on.''
T: *vaikus*
M: ''Noh, üks number, vutt, vutt.''
T: ''Ee, jah, tähendab, 32?''
M: ''Ahah, jahh, nii, oioi, vott, eta kto! Te magate Aita-Leida Kuusepuuga?''
T: ''Ee...?''
M: ''Eiei, vaatasin valesti, Heli Kopteriga?''
T: ''Kust ja millest?''
M: ''Õigus, see oli hoopis see tšikk, Niina Sarvik!''
T: ''Ei, tähendab...''
M: ''Aa, muidugi, te olete gei siis või?''
T: ''Mida paganat?''
M: ''Sorri, aga mul mees agente ei ole. Ma helistan naiste spioonikeskusest, tsaula ja bakaa!'' *paneb toru ära*

Annie oli see salatite proua, kes andis selle Kuusepuu ja Sarviku idee.




Megan & Tony


Megan: *kutsub*
Tony: ''Y'pank?''
ME: ''V (f) panke, da. Teate noorhärra, teie ei pea tulema Tihastekülla vaid me anname teie naiste tänavanimed ja numbrid. Need asuvad Sanchezi linnas. Adin minutu..''
T: ''Kh'mm...''
ME: ''Ah, vjot, etot kto. Nii Anna Nuga elab Hommikulemmiku ehk Gabutengage ning number 12 ja teine naine on Kessu ja Sisselasi, tänav Malepalgi ehk Palmerinsott number 5.''
T: ''Tänan ja...''
ME: ''Ma armastan sind ka, jaa jaa bakka!'' *paneb toru ära*




Megan & Oscar


Megan: *kutsub*
Oscar: ''MA EI OLE GEI!''
ME: ''Jumal tänatud, siis on mul võimalus veel vanavanaemaks saada.'' *teeb vananise häält*
O: ''Ah?''
ME: ''Sa oled mu lapselaps, onju? Oscar?''
O: *nuuksub* ''Jaa...''
ME: ''Ole mees, ära nuta. Tead mul on sulle üks naine anda! Ta on Anna ja Nuga elab Hommikulemmiku 12. Ja kui sa oled gei, nagu sa väitsid eitavalt ennem, on mulle pakkuda Einar Kootikum elab... ee, Teedu neljateist kümnes ning korter dwa! Kui sulle ta ei sobi, siis ta vend, Janar pn palju seksikam! Too-doo-looo!''
O: ''MA EI OLE GEI! Aitäh adrede eest ma...''
ME: *paneb toru ära*



Hahah! Ja teate, need tänava nimetused on täitsa, Sanchezis olemas. Hommikulemmiku tänaval elab üks hull kassinaine. Tal on igal pool kasse. Meie vanaklassiõde, Alexa, elas seal. Ma mäletan, ma käisin algklassis tal külas. Tema ema oli normaalne õnneks aga tema vanaema tuba, isver, see on nagu Umbridge'i kabinet, kui ta oli Sigatüükas õoetaja - roosa, kasse täis. Alexa kolis enda isa juurde Greteli saarele.
Igastahes, mina elan malepalgis, jah see oli minu aadress. Oh kuidas me saame nalja! Tony'le ma ena oma ei andnud, ma antsin meie kurja mata ja keelte õpetaja aadressi. Jah, Trixi. Aga nüüd, me ootame.

Hiljem, haha, kuidas sai pulli ja lehma!


Kui me vaatasime telekast Jackie multika kordusi nägi Megan kogematta aknast, kuidas Tony oli jõudnud meie tänavale ning arvatavasi minu maja otsinud. Ma vist unustasin öelda, et hommikulemmiku ja malepalk asuvad suhteliselt kõrvuti. Igastahes, ta nägu oli täis kassikriimustusi.
Kui Tony leidis mu maja ülesse me jooksime ukse juurde/enda positsioonitesse. 1, 2, 3 ja Tony koputas uksele. Megan oli välisukse juures ning küsis naiseliku häälega:

Megan: ''Kes sääle onna?''
Tony: ''Tony.''
ME: ''Toonia kes?''
T: ''Sinu kaaslane.''
ME: ''Ma olen lesbo?''
T: ''Ei.''
ME: ''Aga su nimi on Toonia juu.''
T: ''Ah, ei! See on Tony, T-O-N-Y!''
ME: ''Ära täht haaval siin ütle ega ma selline kohuke ka pole!''
T: ''Ma otsin piigat''
ME: ''Kakajazavajatsa?''
T: ''Ma otsin Kessut.''
ME: ''Kessu Sisselasi?''
T: ''Täpselt!'' *hakkab uksest sisse tulema*

Megan jooksis kähku minu juurde peitu, kui Tony hakkas uksest sisse tulema. Me peitsime ennast vetsu.
Tony tuli sisse, vaatas ringi ning küsis, et Kessu Sisselasi. Kui ta seda küsis mina ja Megan tulime peidukohast välja ja karjusime talle:

Mina ja Megan: ''NO KES SU SIIS SISSE LASI?''
Tony: ''Te olete haiged!''
Mina: ''Kus nuga on?''
T: ''Et teie tegite selle kõne?''
M & ME: ''JAAH!'' *naeravad*
T: ''Te olete haiged!''
Megan: ''Miks meie? Miks mitte sina oma Oscariga? Teie äratate meid nädalavahetusel ülesse.''
M: ''Mida me tahame öelda on see, et kui teie ei lõpeta, ei lõpeta ka meie.''
T: ''Mida iganes!''

Tony karjus selle peale ning lõi laualt ühe metallist purgi, kus olid igasugu pastakad ja pintsleid, maha põrandale ja käis suur kolin. Pärast kolinat ta jooksis uksest välja. Meie viskasime viit, ah me oleme tore tiim!
Kuid tänu meile ärkas mu ema ülesse ja küsis nii m õndagi mida me tegime. Tänan Jumalat ja peekonit, et ta sai meie jutust aru.

Ülemõistuse piinamise, kuid rõõmsalt hiljem

Ma jäin peale tunde, again. aga Sydney helistas mulle täna. Ta ütles mulle, et homme ma saan minna Lyra rantšosse proovidele, et saada trenni. Ma arvan, et mind võetakse kindlasti vastu, sest ma väiksena käisin seal. Muidu, see sai pulli ja lehma on ka, arva ära, Inga ütlused.
Meie kodune töö kaheks nädalaks (sest Willemse läheb järgmise nädala lõpus ära, jess!) on teha lühijutustus oma sõbrast, inglise keeles. Põhi reegel oli, et kooli õpilastest ei tohi teha. Nii, et mul jääb valida kas Annie, Sydney või Landon. Äkki teen juttu Ingast? Hah, ma ei tea.
Täna tuleb ka Megan siia, viimaseks päevaks. Siis saab ema rahulikult oma sõbranna peole minna, sünnipäeva. Täna me räägime Syd'i ja Anniega, öösel, sest nemad saavad magada ja olla üleval nii kaua kui nad tahavad, sest nende koolis oli ummistik ja nad on nädal aega vaba. Lucky. Meie vetsukuningas võiks rohkem midagi potti visata. Mul on terve kraam vanuasju. Seal hulgas:
* šokolaadi paberid
* karp, kus on kirjas ''Hoida Emily suurele päevale,'' seal sees on ming pulmakleit, sõrmused, kontsa kingad jne.
* Sonja lipakad, kus on suuurelt sinise pastakaga kirjutatut mingit sitta, millest ma aru ei saa.
* peekonikarpid
* tühjad nutella purgid
* rongipiletid
* sõbrapäeva kaardid [annan kõik, peale pärissõprade, Sue ja Conrad'i oma. Feiksõprade alla kuulub Oscar, Savannah, Sonja ]
* vanad lasteplaadid
* taara

Jah, minu toas leidub paljugi asju (va karp, selle ma leitsin ema kappist). Pluss, täna on veel Piertagoda (minu riigi) supermodell. Piertagoda asemel võib ka öelda lühemalt, Pierre.
Nüüd, mis koolis, siis ikkagi juhtus. Nii, Tony ja Oscar tulid kooli, kassiküünistusi täis. Willemse karjus nende peale, et miks nad kannavad meiki. Ta on pime naine ja punkt.
Savannah ja Kaycee jäid jälle vahele meikimisega, ka Dylan jäi vahele vetsus. Andre (paralleelklassivend) sai eripreemia ja kiituse kehalise õpetajalt. Punkte Slytherin'ile! Onnika (klassiõde) muudkui istus oma telefonis ning pani tarka twitteris. Ja kuulutas tervele klassile, et Liz Michele esineb meie naaberriigis, Smithis. Mina, London ja kõik need, kes meiega tulevad, ütlesime talle peale tunde, et me lähme sinna. Ta läks ülenisti lolliks ja küsis meie kohti ja sektoreid. Ta on liiga uudishimulik minu maitse jaoks.
Meie kool on kuskil programmis millest ma tuhka ega lehma aru ei saanud. Igastahes sinna hulka kuuluvad riigid Uus Jersey, Hispaania, Portugal, Itaalia, Kreeka, Smith ja Ciceonne ning kuna mõned nedest tulevad meie kooli, siis me teeme nende jaoks valmis postri. Iga klass sai ühe riigi. Meie saime Kreeka. Me teeme seda postrit järgmine nädal, täpselt. Igalühel on mingi asi selle riigi kohta, mida peab otsima. Mina otsin näiteks rahvustoite, taimi, loomi jms.
Tore päev, tore elu. Ja tead mis? Ma ei saanudki märkust! Ouu, yeah, ahah, do the bong, banga, uhuhu, ah, ahah, yeeheeh. See oil minu nii öelda victorydance. Megani oma on natuke erinev: Shoo, shee, hom, shoo, shee, hom, smurf, do the smurfy, do the smurfy, yeah hohoho haa, hahaha, heeeyeeeh. Me oleme targad inimesed, jaah ma tean.
Megan peab hoidma enda õde nii kaua kuni ta ema tuleb töölt tagasi. Ma peaksin tegema koduseid töid, mida ma teen miskipärast, söön midagi ja teen
enda master-raamatut edasi.

Hiljem

Mine sa tea, kodutöö all ma mõtlen raamatu lugemist. Ma lugesin Matti raamatu ära. Midagi erilist polnudki - ta läks oma vanemate ja õega Pariisi elama ning leidis sealt oma eluarmastuse. Viis aastat hiljem nad abiellusid ja said kolm last, Irene, Paris ja Matt, Jr.. Seda raamatut lugedes mul tuli lausa pisar silma vahepeal. Ta armastas oma vanemaid väga aj tegi ükskõik mida, et näha neid. Ja veel, selle mürgiga ta ka suri. Kaks aastat pärast viimase lapse saamist ta suri. See oli ka suhteliselt kurb.
Igastahes Megan helistas ja ütles, et tal läheb paar tundi veel. Isisega ma ka suhtlesin, läbi videotšätti. Tüübil veab, ta läks ka Peterburgi. Ta ütles, et ta järgmine nädal on tagasi, Pierre's. Guess what, Isis on oma perega ühe ema tuttava juures, neil oli just jõulud ja tead, tead, see oli ka maja, mida peab ka Inga, kui ta on Peterburis. Ma näitasin talle enda kogumikku ning Isis ütles, et ta toob mulle neid lipakaid nii palju, kui ta neid leiab.

Hiljem, Megan lõpuks siin

Ema läks ära, Megan tuli ta asemele. Me juba tegime endale süüa ja vaatasime ''How I met Demetri?'' See on üks sari, mis räägib ühest võlurist, Demetri'st, kellel on kaksikvend, Malcolm. Mul on kaks põhi lemmikut seriaali: ''How I met Demetri?'' [''Kuidas ma kohtusin Demetriga?''] ja ''Throne of the games'' [''Mängude troon'']. Tänases osas oli niiviisi:
Demetri läks ühe ilusa, kuid pahatahtlikku naisvõluriga kohtingule, Kendalliga. Kendall jootis talle ühte nõiajooki, mis ajas poisi hulluks ja lõbusaks. Ta võttis ühe laualina ning mängis supermeest. Teda visati välja ning ta ei tohtinud sinna enam minna. Magades ennast kaineks nägi ta unes lilli, ükssarvike, hobuseid, Hello Kittysi jms. See polnud normaalne, sest Demetri vihkab kõike ja on ka paha. Järgmine päev ta polnud nii hull, aga ta oli jäänud ikkagi lõbusaks. Ütleme nii, et tast sai üleöö Gryffindor. Ta isegi andis oma vennale ühe karika, mille pidi tegelikult tema vend võitma. Demetri oli täitsa teistsugune, ta isegi helistas kõikidele, et ta armastab neid. Õnneks Doc [prof., Demetri üks ainukesi sõpru] tegi talle vastumürki ning ta oli järgmine päev normaalsem, ainult pisut targem, intelligentsem kui tavaliselt. Seal olid ka igasugused naljad mida ma ei hakka üles kirjutama, igastahes, tore saade.
Pärast saadet ma näitasin Londonile minu Inga kirjakogu. Talle meeldis see. Mulle ka, kusjuures. Ma ei suuda ootada, millal ma lähen uuesti Emillat hoidma:

KÜLMKAPIS ON JÄÄTIST! ÄRGE MILALE ÖELGE! TA ÜTLEB SEDA EDASI BOOBOO'LLALE NING TA SÖÖB NEID JA HAMBA VIRUTAB SEE JÄÄTIS KATKO!

MILA LÄHEB DISNEYLANDI VARSTI JA MIND EI VÕTA KAASA. MUL ON NUUKSUVESINE NÄGU PÄÄS. TA NÄEB LUMIVALGUKEST, MIKIT JA PRINTSI!

MILA MÄNGIB KOMMIMÄGE JA EI LASKNUD MUL MÄNGIDA! MA VÕTSIN LYUDA LADA ÄRA TALT JA PEITSIN VOODI ALLA, MUHAHAHA. TA LEIDIS SELLE ÜLESSE NING MÄNGIS TEMAGA PETERBURGA POLIITIKAT.


Meil on veel kaks ja pool tundi aega, millal supermodell hakkab pihta. Nii kaua me paneme MTV peale, kuulame sealt muusikat ja vedeleme enda läpakates.

Hiljem

Varsti hakkab. Mina rääkisin nüüd Sydney'ga. Meie konveretsioonis polnud midagi erilist. Me rääkisime ''How I met Demetri'st?'' ja kui nunnu Logan Lerman on. Ma unustasin ka öelda, et Logan Lerman mängib Demetrit ja Malcolmit. Demetrina on teda ainult väiksemaks tehtud.

Hiljem, reklaamipaus

Ma otsustasin kõik modellid siia maha kirjutada:

Adaa [YNB]
Alex
Zerla
Sybill
Moniqa
Danielle
Olivia
Kaydeen
Rae
Öyan
Trenta
Celine
Deira-Ann
Shenenna
Adele [WFM]

legend -
[s]Rae[/s] - väljalangenud
[WFM] - win this for me - võida see minu jaoks
[YNB] - your next, bitch - sa langend järgmisena välja


Põhjus, miks ma tahan, et Adaa järgmisena läheb välja, on see, et ta arvab, et ta on kuninganna ja ilge beib ning igav inimene. Ta ei meeldi mulle absull. Peale teda võib Öyan ära minna. Öyan on täpselt nagu Sonya - idioot, hull stalker, uudishimulik.
Adele on aga nunnu ning toreda isikupäraga. Ta teeb igas episoodis nalja. Teine lemmik on Deira-Ann, sest ta näeb nii modellilk välja. Tal on ilusad suured silmad, hästi pikka kasvu. Ta on nii ilus lihtsalt. Kolmas lemmik on Moniqa.

Hiljem, pärast saadet

Teisel reklaamipausil tegi Sydney koos Anniega ühel leheküljel privaatse live videotšätti ruumi. Me seal vaatasime koos supermodelli ning naersime ja reklaamipauside ajal põhiliselt rääkisime ja kommenteerisime. Ma avastasin nende lemmikud ja mitte:
* Sydneyle meeldib Deira-Ann hullult.
* Anniele meeldis Daniella.
* Sydneyle ja Anniele ei meeldi Öyan ning Shenenna.

Meie rääkisime veel seal ning natukese aja pärast mina ja Megan tegime endale süüa. Välja läks kahjuks Moniqa. Varsti hakkab Segavereline prints. Tänaseks bakaa!
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Nov 09 2011, 21:16

Lahe, Annie ja Syd eriti. Very Happy
Aga jätka samas vaimus.
Tagasi üles Go down
Roshon J. Gomez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Roshon J. Gomez


Postituste arv : 647
Join date : 28/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Nov 09 2011, 21:17

Tänan Very Happy.
Jätkan, jätkan.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Nov 09 2011, 22:34

hea,super hea ja veel hüpersuper hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyPüh Dets 04 2011, 12:20

Uus päev. Umbes kuuaega pole uut päeva teinud. Tuli pisut lühike, aga igastahes siin see on:






























12. päev / Tahate olla niisama sale, kui mina?


Ma ei suuda oodata tänast päeva. Täna tuleb nii lõbus. Sydney ütles, et minul ja Meganil läheb vähem aega. Selleajaga me käime kähku kodus ära ja lähme Sydi ja Anniega kinno. Me ei tea veel täpselt mida vaatama. Igastahes saab olema tore päev. Ma olen kindel. Trix, Mortélee ega Eganmeister (bioloogia õpetaja) ei situ mu päeva ära. Never!

Hiljem, valmistun trenniks

Ikka sittus üks potile. See pott on minu tuju. Õnneks mitte väga palju ei sittunud. Kui ma Annie pehmeid juukseid näen ja Sydi, siis on kõik korras. Nemad hoopis pissivad mu tuju ehk rõõmustavad. Me leppisime Meganiga kokku, et tema tuleb mu ukse juurde ja lähme koos trenni. Loodame, et Hedwig tunneb mu ära ja et tal ei oleks selliseid päevi nagu tavaliselt.
Igastahes, veel on aega. Kes sittus mu tuju ära:
Parikateles-Siarla Egenmeister - tal on elusuured silmad ja vaatab mind nendega kui ma pastaka kätte võtan. Tõesti vaatab mind koguaeg. Nii hirmus. Ta ei oska arvutit kasutada. Toksib ühe näpuga klavhi. Närvidele käib. Tal on hammastel vahe ja sealt tuleb tatti välja talt. Laud on ta tatti täis. Siarla on bioloogia õpetaja.
Mairé [häälda mhaere] Russ oli ainuke inimene, kes rõõmustas mu tuju ja lohutas mind. Tore sõber ja klassiõde. Ta on minu klassiõde muide

Meeletult hiljem

Ma pole sind ültse katsunud. Vau. Kuid samas, ma võin vähemalt viis lehekülge kirjutada mida me tegime ja mida ma sain teada.
Trennis ma nägin nelja õpetajat/treenerit. Nende seast tundsin vaid ühte Paul Ulgas. Ta on väga hea treener ning ta vahepeal õpetas mind, kui ma seal vanasti käisin. Teine oli Tiaré Sarapuu, kes on ka toreda isikupäraga ning näeb üleültse tore välja. Tiaré hobsed olid Lyra rantšos/tallis, keda võisid kõik trennides olevad inimesed kasutada. Kolmas oli Herlent Kunn. Tema on natukene range võitu, kuid ikka hea. Neljas oli Precilla Colada. Norm, oli.
Sydney lemmik on nende seast Tiaré ja Precilla, õpetavad väga hästi. Anniel on Herlent ning Meganile meeldis Tiaré täiega. Seda oli näha. Teel koju ta koguaeg rääkis, et kui tore ja lahe ta on. Loodetavsti Ulgas tundis mu ära.
Pärast trenni ma vahetasin oma ''trenniriided'' ära ning jooksin Megani juurde. Me saime natukene nalja ning vaatasime, et mis filmid on saadaval. Kaks filmi jäid meile silma ning ma panin need enda telefonisse kirja.
Järgmisena vaatasime rongide aegu. Meil oli kaart olemas ning kõik oli korras. Mina ja Megan hoidsime ka tema õde, natukese.
Kui kell oli nii palju nagu Sydney ja Annie ütlesid, läksime me neile järele, talli. Täna nad enda hobuseid ei võtnud kaasa. Me jäime rongist maha, nii et me läksime maximasse. Kuigi seal absoluutselt midagi ei leidu, ostsin mina endale nätsu. Ühe nätsu. Kuna meil oli veel aega, siis ma võtsin ka automaadist raha välja - kino jaoks. Kaardiga saame ka osta, aga mulle meeldib miskipärast sulas. Ma ei tea miks, classy. Kaardiga on fancy, sulaga on classy. Simple.
Ma nägin Siarlat täna kaks korda. Esimene kord rongi peatuses, Sanchezi omas. Teine kord seal kaubamajas, kus me käisime kinos filmi vaatamas. Kaubamajas kinos, midagi uut pole selles. Meil oli Meganiga tunne nagu ta stalkib meid.
Rongis sõitmine oli püha. Legendaarsed jutud. Ma pole elus nii palju rongi sõidul naernud. Me näitasime meie õpilaspileteid, kus me olime väiksed ja nunnud. Kõige nunnum oli Anniel, tal oli keskelt üks hammas puudu ja ta naeratas nii ilusti. Üks asi küll, mis on kole Vigugauše koolis on see, et nendel on enda õpilaspiletid ja need näevad nii koledad välja. Ausalt. Sõna otses mõttes.
Teema jõudis meil lausa Pettyferini ja multikateni välja, sest ma näitasin enda raamatut, mida ma kirjutan. Selle peale naersime kõige rohkem. Eriti selle peale:

MILA TAHTIS TEADA, KUS LAPSED SÜNNIVAD JA MA RÄÄKISIN TALLE, ET MINA TULIN KURE SÜLES NING MA KUKKUSIN VETTE KOOS KORVIGA JA MIND LEIDIS ÜLESSE ÜKS VANA PROUA MOOSEKANDIST.

Inimesed vaatasid nagu me oleksime ajukääbiku naermisega. Alati juhtub nii kui ma olen enda sõpradega.
Me sõitsime H rongiga ning sellel oli rohkem peatuseid, kui E rong, millega ma sõitsin siis, kui ma tulin Emillat hoidmast. Läksime maha Vergara peatuses. Kui me oleks läinud E rongiga nagu plaanitud, siis oleks saanud Harpijärves maha minna. Sealt oleks bussiga perfektselt poe ette saanud.
Vergaras (Amberi peatus) saime ka hästi mindud. Rongi peatuse kõrval on KOTTER. See on kaubamaja. Sellel on keldrikorrsel igasugu sööklaid. Seal paistab ka ühed suuuured ja pikad eskalaatorid mis viivad maa-alustesse trammidesse. Meil on erakordne pealinn - maa-alused trammid ja metrood. Kesk- ja südalinna territooriumil, umbes on rohkem metroo ja äärelinna territoriumil a kesklinna alguses on maa.alused trammid. Need meeldivad eriti turistitele.
Seal sõitsime viis peatust ning läksime Caesari kaubamajas maha. See on üks kõige vanemaid ja suuremaid poode meie riigis. Me ainult pidime läbi Sepadruse pargi kõndima, et jõuda meie sihtpunkti - 9Gagi poodi. 9Gag on meie noorete eas kõige populaarsem. Meie teisele naaberriigi turistidele, Lviarötidele, meeldib seal kaubamajas üks suur söökla ''Röödi''. See näeb nagu Hannese (Lviaröti pealinna) vanalinn. See on hästi ilus, head toidud, aga rahvast täis. See on põhjus miks see restoran mu emale ei meeldi.
Seal oli Üheksa nimeline kino. Me läksime vaatama filmi nimega ''Viinapäevikud''. Seal filmis oli üks minu, Annie ja Sydney lemmikuid näitlejaid - Sophie Cursed ja Alexa Carter. Seal filmis oli ka MTV VMA Sekspommi auhinna võitnud Liam Rogenberg. Meil oli kaks tundi filmini aega kui me ostsime piletid ära. Pärast seda käisime keldrikorrrusel poes, ostsime endale juua. Sinna kinno enda jookse kaasa võtta ei tohi, aga meil olid need kotis ja keegi ei uuri meie kotte. Söögiks oli popkorn ja siis me läksime esimisele korrusele ja tagasi alla, sest seal oli lava ja sellel laval oli suur liivakast ja selles liivakastis istus jõuluvana. Me tegime ka jõuluvana juures pilti ning saime pildi kätte, tore pilt oli. Ma leppisin kokku, et saadan pildi kohe nende meilidele, kui ma koju jõuan. Pole veel teinud, sest ma kirjutan oma romaani ühest päevast.
Pärast seda läksime kõige ülemisele korrusele raamatupoodi. Seal leidsin ma raamatu, mida ma tahan lugema hakata. Me istusime ja puhkasime nii öelda lasteosakonnas. Seal olid toredad laste raamatud, kus prints nägi nagu naine välja ja abiellus naisega. Lesbipulm. Seal olid väga lahedad raamatud.
Aeg lendas aeglaselt, kuidagi moodi ning me käisime mäkis. See polnud kaugel poest, vanalinnas.
Kui me kinno läksime nägime vanasi tuttavaid. Ma nägin enda vanat trennikaaslast, Molly't. Molly oli koos oma klassiõdedega. Ma avastasin, et Molly on Sydney ja Annie paraleelklassiõde.
Ostsime suure hulga popkorni ning panime hästi palju maitseaineid. Tänu jumalale, et need olemas olid. Ilma nendeta on nende popkorn maitsetu. Meil läks pisut aega filmini ning me käisime vetsus. Jõhker vets oli - paberid igalpool maas, potid on kõik rõvedad kollased-oranžid ning hakkasid varsti punaseks muutuma. Pärast vetsu istusime saali ukse juures kõrval pingil ning Annie hakkas enda ostetud jooki jooma. Me mõlemad ostsime pepsi, purgis. Annie ostis ekstra ka pudelis, sest kartis, et purgis on seda liiga vähe.
Me istusime keskmises reas. Sydney kõige keskemal. Megan kõige ääres. Filmi reklaamid olid lahedad ning tegime suure mooraali mille me neist reklaamist vaatama läheme.
Film ise, mida me vaatama läksime oli tore, dramaatiline ja naljakas. Eriti ei oska jutustada sellest, kuid proovin.
Peategelaseks oli nii öelda võlts-novellikirjanik Dexter Lée [Liam Rogenberg], kes läks Prantsusmaale tööle. Selle filmi tegevuspaik oli vanaaegne Pariis, ma ei mäleta täpsemat kuupäeva ja aastat. Igastahes sealsed prantslased armastasid väga viina, romantikanovelle ja horoskoope. Dexter valetas, et ta on novellikirjanik ning müünud tuhandeid. Ta kohtus pargis ühe noore neiuga, Clariceiga [Sophie Cursed], kes oli ühe tuntuma novellikirjaniku naine. Naine armastas astoloogiat ja -noomiat. Dexterile meeldis too naine.
Kuna Dexteril polnud elu kohta, siis ta läks oma vana tuttava juurde. See oli vana ja roostetanud koht ning nad said vaadata telekat läbi akna binoklitega.
Dexter käis ka ühes Pariisi linna karnevalis, kus ta kohtus Melissa Rose'ga[ Alexa Carter]. Melissa oli ülikooli professor ning õpetas astronoomiat. Dexter palus, et ta õpetaks ka teda ning Dexter hakkas horoskoope tegema, kui sai asjale pihta.
Ühesõaga oli tore film ja ma käisin kaks korda vetsus. Lõppes film sellega, et Dexter läks oma kodumaale tagasi koos Melissaga, kellega ta abiellus. Claricest sai talt siiber, sest Claricile meeldisid paljud mehed.
Pärast kino ostsime endale jooke ning käisime mööda linna. Me käisime jõululaadal, mis oli vanalinnas. Oli ka plaan minna lõbustusparki mis on vanalinna tipus, aga meil polnud raha eriti. Läksime hoopis parki ja seal saime ka nalja. Seal olid igasugused need trenni asja ning me tegime topshopi reklaame. Põhilaused olid ''Kas tahate olla sama sale kui mina,'' või ''Kas tahate endale kempsakaid kepse kui mul,'' ja ''Kas tahate saada perset, mida te alati olete unistanud.'' Lambist tuli Sydney'l pissi häda ning me läksime vetsu otsima ja lõpetasime ühes saksa sööklas. Pärast seda kõndisime kiiresti Gonzale'se rongijaama, et rongile jõuda. Jõudsimegi! Ja veel E rongile. Ossa.
Nüüd on faktide osa:
Saime palju nalja. Nüüd ma, aga saadan pildid ära, õpin ära ja tšättin veel tüdrukutega. Ma kleebin jõuluvanaga pildi ka siia, et oleks tore mälestus legendaarsest päevast. Tsau!
Tagasi üles Go down
Demetri Hunter
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Demetri Hunter


Postituste arv : 1858
Join date : 28/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyPüh Dets 04 2011, 21:08

See oli huvitav osa.
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Dets 07 2011, 20:54

Kas saaks Rosalie ka sinna juttu kupatada.Muidu see jutt on +1000000
Kus like nupp on?
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Dets 07 2011, 20:55

Seda nuppu pole kahjuks Karmen, selle pead ise juurde mõtlema Very Happy
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Dets 07 2011, 20:57

kuidas?
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Dets 07 2011, 20:58

No lihtsalt Very Happy Mõtled ainult oma peas, et see nupp olemas on, ja kujutad ette kuidas sa seda vajutad võimidagi Very Happy Ah ära pane tähele ma ajan sokki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyReede Dets 09 2011, 15:36

No, tee ise mingi joonistatud like nupp. Pane siia ülesse ja ongi likelike. Smile
Tagasi üles Go down
Rosalie Kapelskär
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Rosalie Kapelskär


Postituste arv : 1539
Join date : 18/08/2011
Age : 21
Asukoht : kord maal,kord linnas ja kord kuskil mujal :D

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyTeis Dets 13 2011, 23:13

Seda ma teen,seda ma teen,olge mureta XD
Tagasi üles Go down
http://hogwarts2.forum.co.ee
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyTeis Jan 17 2012, 20:13

Uus päev. Peaks mainima, et see on ka suhteliselt lühike võrreldes teistega.















13. päev / Ninja-tantsijad

Tänane päev tuleb imeline. Ma ei suuda oodata. Ma lähen ju oma sõbrannadega (ja emadega) Smithi! Liz Michele kontserdile! Ahh. Et tänast päeva meelde tuletada helistas London mulle. Mul on piisavalt hea mälu, et mäletada, kuhu me reedel läheme. Kuna ta äratas mu ülesse ma panin teleka käima ja nägin kogematta ''How I met Demetri?'' kordust. Täiesti lahe oli. Ma polnud seda osa varem näinud. Demetri läks oma vennaga mossitades kodukohta ja avastasid, et neil on kadunud õeke Demetria. Guess what, nad on kolmikud. See osa oli täis draamat ja nuttu.

Hiljem, korraks kodust läbi tulles

Hei, kähku siis koolist, sest mul on veel aega.
Kaks viimast tundi jäid ära ja selle pärast olen ma varem kodus. Trix ei piinanud mind. Gulihardó süüdistas mind selles, et ma murdsin ruumi, kus on pallid, sisse. Esiteks, ma vihkan kehalist. Teiseks, ma vihkan pallimänge ja kolmandaks, SEE OLI OTONY (Oscar + Tony).
Muide ma veel ei lähe sadamasse, liiga hilja veel. Ma lähen üksinda sinna, sest ma tean kus see sadam asub. Kahjuks Annie ei tule meiega, sest esiteks ta on nii või naa haige ja London ei tea teda eriti ja raha ka nüüd ülihelikindlalt palju ei ole. Küll aga tuleb Sydney meiega. Mina tulin koju sellepärast, et ma ei viitsi koolis mata järeltööks passida. Natukene kordan, siis lähen koos Hedwigiga kiirelt sinna. Mul on mata, noh teate küll. Mul on ainult ausalt öeldes ainult kaks kahte. Üks on mingi tunnikontroll ja teine on see kontrolltöö mida ma vastama lähen. Trix on järelvastamisel normaalsem, õnneks. Ma peaks praegu bioloogia omas istuma, sest mind valiti olümpiaadile osalema, aga ma ei taha sinna minna. Mul on parematki teha. Hommikul ma ka veel pakkisin enda asju, uuesti, sest ma olen nii ärevil. Mõned raamatud pakkisin kaasa, mida ma kindlasti tahan lugema hakata, riided, ujumisriided ja värke. Ma pean nüüd veel kordama ja minema.

Sadama kohvikus peekonipirukat söömas

Täitsa lõpp. Rogis Sydney nägi kogematta mind aknast, kui ma tulin rongi peale ja too joosksis samasse vagunisse, kuhu ma istusin. Ta oleks peaaegu kukkunud. Tore sõber.
Praegu, siis istume kohvikus. Hea pirukas on. Ma tulin lausa kahe kotiga, ma ei tea miks. Ma võtsin enda lipakaid täis raamatu Ingast. Kõik need lipakad mis mul oli, pole enam. Nüüd jääb kõik Isisele loota. Mõned uued lipakad:

MILA SUGULASE KÄES ON LYUDA LADA ÕDE LARISSA ISONNALANDE

MA PUHASTASOM TELEKAT, KUID VIHASED PÜSSID TULISTASID MU LAPPI! SEE LAPP PÄÄSTIS MU AJU, ET SEDA EI LÖÖDAKS!

MERILINI HABE PUHASTUSVAHEND ISTUB PETERBURGIS!

MINU EMA ON PRANTUSE PROSTITUUDI FILMIS!

Ma peaks seda filmi vaatama. Ilma selleta ei saakski, Ma tahan seda näha.
Laev tuleb varsti sadamasse ja Sydney lõpetas oma piruka söömist. Emad suitsetavad völjas ja räägivad. Ma ei tea millest ja ei huvita ka.

Hiljem enne väljumist

Oh my gosh and chips, me oleme laeva peal. Kuna see on kiirlaev, siis mingi tund aega võtab sõitmine aega. Päris kiire. Mina juba jõudsin läpaka lahti võtta ja kiiresti laeva wifi peale panema. Ma võtsin kotist ka kõrvaklapid, sest ma hakkan muusikat kuulama kindlasti või kellegiga kuskil naerma või whatevero. Annie ootab ka meid varsti meie videotšätti.

You know where I am?

Ma olen oma ema sõbranna autos. Tema ema elab Smithis. Ma olen siin! Istun koos Megani ja Jaclyniga autos. Muidugi mu ema ja ta sõbranna. Kuna laevapiletid tulid kontserdi omadega kaasa, siis on mõtekas praegu kohale minna. See pole ka kaugel sealt kus me peale tulime, Teised on teises autos. Kahjuks me jääme erinecatesse kohta, aga noh see oli juba teada. Sydney ja London jäävad koos London emaga siia pealinna ühte hotelli, sest nende sõbranna läheb varsti Smithist ära ja neil on kiired ajad. Meie jääme minu ema sõbranna juurde Ersedesesse. Ilus maakoht ma peaks mainima.
Ma ei usu, et ma ei puuduta sind. Ma panen su enda kotti ja see läheb turvaliselt nende koju Ersedesesse. Kontserdihall paistab nii. et näeme.

SEE OLI NIII FUCKING AMAZING, ET MU KÕRVAD ON KUSKIL MAA TIPUS EHK MA EI KUULE MITTE MIDAGI. KANAKOIBA JA TASSI TEED PALUN!

MA EI SUUDA LIHTSALT! Ah, ta on niii lahe! Lizzie show on nii hea! Oh oh, kõige parim elamus, like forever! Ma ostsin ka enda raha eest Liz Michele tuuri pluusi. I luv it!
Soojendus esineja oli sooloartist Red Balloon. Pealaulja oli Chantal. Lahe laulja ja on mu nimekirjas, mida ma pean kuulama. Sellel olid head laulud.
Liz ise, oli lahe! Meie ees olid inglise tüdrukud ja nad olid väga lahedad ja lugesid minuteid millal kontsert algab. Kontsert oli ülivapustav, nagu ma öelnud olen. Mõningaid laule oleks ma tahtnud ka kuulda nagu ''Express'' ja ''Drop dead''. Parimad mis ta esitas olid ''Cardigan'', ''Curses'' ja ''What I do''. Mm. See oli lihtsalt nii head. Tema tantsijad olid ka sellised lahedad ninjad ja lavavarustus oli hästi lahe. Mulle meeldib. Ta on lahe.
Kui kontsert lõppes olid mu kõrvad totaalselt lukus. Me käisime subway's toitu ostmas, sest meil oli kõht tühi. Pärast seda läksime tunnelist rongijaama ja sõitsime seitse peatust. Neil on ilusad rongid ja sama plaan suht nagu meil. Erinevad tähed ja nii. Edasi läksime takso pelae ja tore mees viis meid ära. Ninja päev oli. Tänaseks tsau!
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyTeis Jan 17 2012, 20:18

Chantal ja Red Balloon? Very Happy
Tagasi üles Go down
Chantal A. Revelice
Vilistlane
Vilistlane
Chantal A. Revelice


Postituste arv : 49
Join date : 29/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyTeis Jan 17 2012, 20:23

Hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyTeis Jan 17 2012, 20:28

Sydney Jenner kirjutas:
Chantal ja Red Balloon? Very Happy

Duh. Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 3696304075
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyTeis Jan 17 2012, 20:32

Tegelikult oli punase õhupalli asemel Daisy Duck, aga see sobib ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natalie Johnson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Natalie Johnson


Postituste arv : 302
Join date : 16/12/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyKolm Jan 18 2012, 15:10

Väga hea Smile
Tagasi üles Go down
Edward Lars South
Vilistlane
Vilistlane
Edward Lars South


Postituste arv : 399
Join date : 30/12/2011

Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 EmptyLaup Jan 21 2012, 14:55

hea jutt,rosalie ka millalgi kuskile kupatad?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ariana ja mugud / XII päev
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mõnus päev
» Päev läbi nalja.
» Lahtiste uste päev?
» Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...
» Ariana Clarke

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: