Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...

Go down 
3 posters
AutorTeade
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:35

Härra Käin Igal ÕHtul Tornis Ja Kaotan Mälu ehk Sam oli taaskord tornis. Jälle oli paras torm, vihm,äike ja tuul. Sami ei huvitanud. MIks oleks pidanudki? Juulikuus lumi on maas, Septembris on jaanuaritorm, ja talvel niikuinii on siis Juulikuu ilm ning talvevaheaeg muutub suvevaheajaks. Haa-haa. Sam istus enda koti kõrval maas ning tal oli ühes käes terav nuga, millega ta valmistus veenidesse lõikama.

OT: Jacob
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:39

Jacob oli täna viitsinud siia torni ronida.Poiss käis siin üsna arva.Uksest välja astudes hingas ta kohe suurte sõõmudega värsket õhku.Tuul sasis Jake juukseid.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:42

Mõndadel veab, kui eluga on enam-vähem kõik korras, kuid Samil polnud. Poiss tõstis noa, olles iga hetk valmis enda elu lõpetama.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:46

Äkitselt- see võib tunduda ikka väga imelik - nägi Jake et kuukiiir valgustas nurgas istuvat poissi ja kadus.Jacib märkas nuga ja jooksis poisi poole."Ära tee!"hüüatas kutt.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:50

Sam tõstis pilgu,,Miks?''oli ta ainuke küsimus,,Ma ei saa rohkem teistele haiget teha''
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:53

"Sini surm ei lahenda mitte midagi"ütles Jacob kuigi ta ei teadnud mis poisil on."Anna nuga palun siia"lausus poiss rahulikult ja sirutas käe ette.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:56

Sam hoidis noast kinni,,Sa ei mõista. Minu surm lahendaks nii mõndagi. Ma ei teeks paljudele enam siis haiget. Ma ei saaks teha.''Sami sõrmenukid olid lumivalged, tema nägu hallikasvalge.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyLaup Sept 14 2013, 23:58

"Pane see nuga ära ja räägime rahulikult.Kui sa teedki kellegile haiget siis ma usun, et saad end muuta"rääkis Jake rahulikult.Ta istus poisi kõrvale.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:01

,,Sa oled siin imselt uus. Kõik on muutmatu. Mineviku ei saa kustutada, kuid tuleviku saab ärahoida''lausus Sam ja pani noa maha,,Sa ei mõista''
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:04

"Ma ei ole uus ja ma mõistan väga hästi.Ma tean mis tunne sul on.Ma mõtlesin et ei suuda temata elada aga.."vajus Jake unustuse hõlma.Ta meenutas Summerit.Enne oli poiss noa eemale lükaud.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:19

,,ei, see pole see. Minult on võetud köik,keda armastasin. See on peaaegu nii olnud juba 15 aastat. Köik on minu jaoks làbi"lausus Sam.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 00:22

"Aga sa oead vastu astuma.Võitlema armastuseeest aga miite ülre piiride minema"seletas Jake.Ta vaatas kaastundlikult poissi.
Tagasi üles Go down
Bart Albus Lupus
2. klassi õpilane
2. klassi õpilane
Bart Albus Lupus


Postituste arv : 209
Join date : 25/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 10:23

,,Ma pean sulle selgitama" lausus Sam. ,, minu jaoks on perekond mu kõrval figureerivad inimesed. Mul on mälluaugud, mul on hood ja ma armastan kättesaamatud"Sam võttis hetkega kõik kokku

Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 11:27

"Aga ole sellest kõigest üle.Leia endale sõbrad ja kaaslane keda sa armastad ja kes sind armastab.Mina armusin ka valesse inimesse.Kui nüüd mõelda polnud mul "hr. Perc
k
fektse"vastu mitte midagi panna.Ma arvasin et mul elu on mõtetu.Jõin iga päev kuni kohtasin teda.."alustas Jake kindlalt,keskel kurvalt ja lõpus rõõmsalt.Ta vaatas kutile silma.
Tagasi üles Go down
Yukiko Hoshi Akatsuki
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Yukiko Hoshi Akatsuki


Postituste arv : 302
Join date : 05/07/2013

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... EmptyPüh Sept 15 2013, 21:29

Sam hööritas silmi,,Kuidas ma saan keelata pidurdamatut, kuidas ma saan keelata mineviku? Sa hakkad mulle muinasjuttu rääkima ja mina toon alt enda luua ja sõidan sellega natuke torni ümber. Sobib?'' lausus Sam. Muidugi kavatses ta end ''kogemata'' luua seljast mahakukutada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...   Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale... Empty

Tagasi üles Go down
 
Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mõnus päev
» Ariana ja mugud / XII päev
» Päev läbi nalja.
» Lahtiste uste päev?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: