Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ariana ja mugud / XII päev EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ariana ja mugud / XII päev EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ariana ja mugud / XII päev EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ariana ja mugud / XII päev EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ariana ja mugud / XII päev

Go down 
+8
Rosalie Kapelskär
Demetri Hunter
Roshon J. Gomez
Cecelia Jones
Sydney Jenner
Alica Petler
Ally Brown
Athena Z. Demir
12 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Okt 22 2011, 14:46

SISSEJUHATUS

Ariana Matilde Niemeyer on suur Harry Potter-i saaga fänn. Ta on vanuselt 14 ning elab väikelinnas Sanchez.
Neiu on lugenud kõik osad ära ning läheb teise ringi. Ta kutsub enda elamist tõesti mugumaailmaks, sest ta on üks suurimaid Potteri fänne ültse kuigi ta on ise ka mugu.
Tüdrukul on süsimustad juuksed, ta on suhteliselt pikka kasvu, rohelised silmad ning väga tumeda poolne inimene. Ariana võib välja näha nagu mingi nõid, kuid ühteteks ta lemmik loomaks on ükssarvik.
Tal pole eriti sõpru kuid on ka mõningaid. Suurimaid sõbrad neist on Megan ja Isis. Ka nemad on Potteri fännid.
Lugu tuleb edaspidi minavormis.


1. päev / Draama algab

Ma olen lugenud juba 6 raamatut kaks korda läbi. Ainult on mul veel, seda, paar viimast peatükki lugeda + terve kohustuslik kirjandus. Ma ei saa aru. Need on jumala loiku kõige igavamad raamatut mida ma eales lugenud olen. Ma mõtlen seda ausalt. Meil on kõige vanamoodsem õpetaja elus. Sellepärast ladubki mulle siin kolmesi. Ma tõesti ütlen, kui tuleks mingi töö Harry Potteri kohta, on mul viis käes. Aga ei, peab lugema igavaid raamatuid. Praegu olen ma tõesti halvas tujus, sest eile, üleeile ja üleüleeile on muudkui vihma sadanud ja tahavad, et meie sellise ilmaga peame koolis käia. Õnneks täna, laupäeval päike paistab, et lähen Hedwigit sõidutama.

Hiljem

See on nii haige! Haige! Haige! Selle linna prükarid on ikka igal pool!! Räägivad mingis pudikeeles ja tahtsid mu raamatu ära varastada ja mulle viina pakkuda. Selle raamatu kohta varastamisel pole mul midagi selle vastu, kuid, esiteks, õpetaja Williams või siis madamé Willemse hakkab mu peale karjuma ja paneb mulle märkuse, teiseks, SEE OLI POTTERI RAAMAT ja kolmandaks, kas ma ütlesin ka, et see oli Potteri raamat?
Haiged inimesed. Ma pean nüüd vetsu minema ja siis minu emme õetütre sünnipäevale. Ma olen ainuke täiskasvanu võrreldes, et ta saab viieseks ja tal on sünnipäevale kutsut lasteaia põngerjad. Ma loodan, et saan sinu, märkmikku kaasa võtta, sest ma tõesti võin surra igavusse.

Hiljem, autosõidul

Nii ema lubas su kaasa võtta. Ma tõesti peaks sulle, märkmikule, nime panema. Ma hetkel siis istun autos ja vahetan tekstsõnumeid Meganiga, mu parima sõbraga. Ma tunnen talle kaasa, sest tema peab sellisel ilusal ilmal lamama voodis, kuna tal on palavik. Tõesti kohutav. Emme ütles, et varsti jõuame kohale.

Hiljem

Yawn, nii igav on. Siin on tõesti igav. Kõik on nii lapselik ja väike. Üks hea uudis on küll. Üks poiss siin on 12 nimega Landon. Huvitav, humoorikas inimene. Midagi uut pole eriti.

Palju hiljem

See oli kõige nõmedam pidu ültse. Saad sa aru, MIND PANDI LASTELAULE LAULMA!! Nii depresiivne päev. Tõesti depresiivne. Ja sünnipäeva tort oli mingi hallitatud šokolaad. Mina igastahes magama.





2. päev / Peekoni äratus


Ärkasin siis kell pool üheksa ülesse tänu peekoni lõhnale. Lahe emps mul. Ma mõtlen, ise läheb poodi ja linna ja jätab mind üksinda peekoniga ja võileibadega. Tõesti lahe, sest ma tõesti olen peekoni järele hull. Need on tõesti head. Ma vist helistan Isisele, mu teisele parimale sõbrale ja äkki läheks kuhugi mäkki sööma.

Hiljem

Jah elan siin väikelinnas, kus on McDonalds, jaa jaa kõik on lahe. Ei tegelikult see on linna juures, saab hobustega sõidetud. Isis on ka üks mu parimaid sõpru ja ka sama Potteri jälgi hull. Kui minu hobuse nimi on tulnud Potteri öökullist, siis Is-il on luua järgi. Ta hobuse nimi on Piksenool. Kuid ausalt öeldes, Piksenool (hobune) pole nüüd nii kiire. Ma vist lähen tuttu natukeseks ja teen ka oma ilusad kodutööd ära. Mida iganes.

Hiljem

See linn hakkab haigemaks minema! Mulle keegi, keset magamist helistab mulle. Kes see oli, ma sain teada lõpuks.

Mina: (Väga unise häälega) Halloo?
Tüngategija: Tere, kas see Al?
M: (Haigutab)
TT: Al, perekonna nimega Kohoolik? (Kostub naermist)
M: Teie?
TT: Ei teie.
M: TE OLETE HAIGED MISTER KOHOOLIK!
TT: (Itsitamine ja suur naermine)
M: MA TEAN SU NUMBRIT!
TT: (Vaikus)
M: Teil pole salastatud numbri peal.
TT: (Ikka veel vaikus, keegi ütleb midagi väga roppu)
M: Las ma kohe vaatan.
TT: Ee, kas teie külmik jookseb?
M: UGHH!

Tõesti haige mis? Ja tead kes see oli? See oli Tony Tyler McChomcrick ja tema abikaasa Oscar Samson. Ma tundisin selle naeru ära otse pealt. See salastuse number, mida iganes oli nali. Kui see härra Al Kohoolik veel helistab ma tõmban ennast ta kodu juurde ja... ja... m____-_----____,

Hiljem

Ahh, mis, kell on juba 14.00? Olgu siis. Sorri nende pastakate kritseltistele. Ma olin tõesti eluunine.
Megan on mulle sõnumeid saatnud mingi 1 tund tagasi. Ma saatsin talle vastu ning nagu ikka hakkasime sõnumeid vahetama.

Megan: Noh oled ärkvel?
ME: Aljoo? Oled?
Mina: Olen olen, sorri ma magasin.
ME: Teadmis, see Tony oma mehega tegid mulle täna järjekordse tüngakõne.
M: Ei ole võimalik! Nad tegid mulle ka.
ME: :p
M: See pole naljakas. Nad pidasid mind härra Al Kohoolikuks ja pärast seda küsisid mult selle tavapärase küsimuse, et kas teie külmik jookseb või töötab.
ME: Nad tegid seda sama ka mulle, üleüleüleeile. Täna rääkisid minuga mingis pudikeeles. Hispaania, rootsi, hiina, soome, inglise, itaalia segu.
M: Ah, olgu.

Pärast minu sõnumit ütles Megan vaid headaega, sest ta on tõesti haige, kuid ta paraneb ja saab homme nähtavasti kooli tulla. Oleks tore küll. Ma helistasin ka emale ning tema tuleb mingi poole tunni pärast koju. Ma ei taha homset, tõesti ei taha. Ma arvan, et ma loen oma Potteri viimas raamatu ära, lõpuks.

Hiljem

See linn läheb haigemaks!
Täna oli neid prükareid juba poole rohkem kui eile. Nad tõesti peaksid järve minema ujuma.

Hiljem

See pole norm - mu ema läks poodi 2 korda ja unustas peekoni ja jäätee ära. Mulle tõesti see päev ei meeldi.

Veel hiljem

Võib-olla see päev polegi nii halb. Ma helistasin Isis J.-le ja Londonile. Nad on ka mu sõbrad. Ma tunnen kahte tüdrukut, kelle nimi on Isis. Üks on mu parim sõbranna Isis Nox (ta kutsub ennast Nox-iks, muidu ta pere konna nimi on Noxelmann) ja Isis Jaclyn. Kuna nad kõik käivad ka mu koolis ja on saanud Tony ja Oscarilt sellel nädalal saanud tünga päris haledalt. Me otsustasime nendele helistata. Korda mööda.

Minu kord;

Mina: (kutsub Tony-t)
Tony: Y'allo?
M: Terekest ma otsin ühte inimest. (Teeb noore naise häält)
T: Oi, tere ilus häälega daam!
M: Kas te olete Kusti?
T: Ei ei, mina olen Tony McChormick.
M: Ei, te peaksite Kusti Püksi olema. (Tüdrukud itsitavad)
T: Ah?
M: Miks sa Kusti Püksi panema?
T: Mahaamatama...
M: Hei, luuser sa said tünga preili Niemeyerilt. Peace!
T: SINA? Ah? Halloo?
M: (Paneb toru ära naerdes.)

Isis J. kord;

Isis J.: (kutsub Oscarit, teeb hääle ilusti puhtaks, naiselikuks)
Oscar: Jaa?
IJ: Hei, hei, kas ma räägin Oscariga?
O: Jaa, ma olen Oscar.
IJ: Sam-m-son?
O: Jaa. (On kuulda häält puhtaks köhides)
IJ: Ma olen Pereta.
O: Petra?
IJ: Ei, Petra Purki. Headaega, Oscar! (väga suur naermine)

Londoni kord;

London: (kutsub Tony-t)
Tony: MIS?
L: Kusti Püksi?
T: EI OLE!
L: Olgu, siis Maksim Market?
T: Hah?
L: Et te olete tüdruk siis?
T: Mis ei...
L: Zooja Puhur?
T: SEE OLED SINA! NEETUD...
L: Api Upun?
T: NEETUD ARIANAKENE!
L: Esiteks ma pole Araianakene vaid Londonike ja teiseks, sa said jälle tünga.
T: Aga?
L: (paneb toru ära ja naeravad ennast ribadeks)

Me tõesti naersime end ribadeks. Ma lihtsalt tahtsin, et Megan ja Isis N. oleksid siin koos meiega naermas. Noh. Koolis saab ka rääkida. Ma ei suuda homset oodata. Tahan näha nende nägu kui nad meid näevad.



3. päev / Ja kool algab


Ei ei ei! EI! Kell on varsti seitse ja mis kõige hullem... TÄNA ON ESMASPÄEV! Kool! Õpetaja või siis madamé Willemse! Oh, millal see päev juba läbi võiks saada?

Hiljem, koolis

Hedwig pole magada saanud, sest eile õhtul sadas ka vihma. Ma vist peidan su enda koti alla, salasahtlisse, sest Sonja (mu stalker või siis fänn) tahab mu saladusi lugeda.

Palju hiljem, pärast kooli

Meganit polnudki koolis! Ta helistas mulle ja ütles, et tal on ikka veel see neetud palavik.
Vot tänane esmaspäev ültse ei lähe! Sest, on esamspäev (nagu ikka), Megan ei tulnud kooli, KOOL, 3 tundi piinamist koos madaam Willemse-ga. Ainuke hea asi oli Oscari ja Tony nägu kui nad meid nägid, nende üle naermas. Ma rääkisin ka Noxile mis meil Londoni ja teise Isis-iga juhtus. See tüngavärk.

Hiljem

See on ülemõistuse piinamine! 3 tundi sai nüüd 2 tundi piinamist juurde, selle kodutööga. Ma mõtlen, referaat kiisudest või koertest, hispaania tööks õppimine, need närumuse töövihikud.
Ega jah, madaam Willemse on põhiõps meie ilusas 4 korruselises koolis. Ta õpetab eesti keelt, inglise keelt, hispaania keelt (ehk siis mingi keelteõps) ja matat. Sealhulgas ka tööõpetust ja kokandust, juhul kui nende õps on haige.
Mul pole suurt midagi teha, sest emps on tööl, süüa pole, vihma sajab. Ma joonistan siis ükssarvike või midagi.

Hiljem

No mis see nüüd olgu? HOMME KA SAJAB VIHMA!! See on nii vastik.

Hiljem

Nii tore! Mu ema õde läheb sel laupäeval ära ja MINA, ma kordan MINA (+ mu emps, aga ta on erand) pean väikest Emillat hoidma. Jah, see on mu ema õe tütar. Ta peab ja ma kordan peab mulle selle eest palka maksma. Ma kohe vestlen oma emaga sel teemal.

Hiljem

Läbi tänase päeva on vaid üks uudis, mulle makstakse hoidmise eest palka. Ta ütles veel, et peale minu on veel mingi inimene seal koos minuga teda hoidmas. Ime, kui see oleks Megan.

Hiljem

No tore! Madaam Willemse pani mulle märkuse, mu ema teatas. Isegi kaks. See pole loogiline:

Õpilane Ariana Niemeyer kasutab telefoni tunni ajal!
Täna / E, kell 11.21 õpetaja Trix Willemse.

Õpilane Ariana Niemeyer ei tee ülesandeid tunnis!
Täna / E, kell 12.52 õpetaja Trix Willemse.


Ma lähen nii maruvihaseks, et hakkan varsti enda õpsi kutsuma Bellatrix-ks.
Ma vihkan seda, et ainult meie koolil (põhimõtteliselt), selles riigis on mingi Sanchezi koolielu asja värgindus, lühendatud SanchezKE. See näitab hindeid mis sul on, märkusi, kodutöid ja muu sellist jama. Pluss kõige parimate õpilaste tasemetöö/eksamite hindeid. See on nii jõhker.

Hiljem

Tore, me lähme meie naabri naabri naabritele külla. Ma olen tark ma tean.

Hiljem

See külastus käik oli nii väsitav. Ma muud ei teinud kui vahtisin telekat ja mängisin kuue aastasega ning kolme aastasega.

Hiljem

Ma tahan magada, aga ei, magada ei saa, sest peab dušši alla minema ja enda riided kuivama panema ja uued sokid, aluspüksid ja riided kapist võtma. Ma loodan, et täna saan oma viimase Potteri loetud. Siis on kaks ringi tehtud.



4. päev / Loogilisus


Ma jäin raamatuga magama! See kukkus põrandale. Suur mürin käis, mu ema ütles, aga ma ei kuulnud.
Hakkab pihta. Täpselt nagu suvel. Varesed mu akna taga laulavad ''Oo kuusepuud''. Ma vaid loodan, et tänane päev tuleb palju parem kui eile. Igastahes peekon ootab mind laual koos nutella saiadega (ma olen suremas).

Mega hiljem, koolist tagasi

Ei, ei, Meganit polnud. Isis Nox ka polnud koolis! Isis läks oma perega Norra, reisile.
Täna tahtis Tony mulle tünga teha, panna peerukotti mu tooli alla. Ma märkasin seda vahetunni ajal. Mina, aga viisin selle ära, noh pigem tema tooli alla. Jeerum kui naljakas oli! Aga eventually kitus mu jälle ära ja ma sain märkuse. MIS MÕTTES? Ma sain märkuse sellepärast, et ta pani peerukotti minu tooli alla? See pole loogiline:

Õpilane Ariana Niemeyer pani peerukotti õpilase pingi peale!
Täna / T, kell 10.22 õpetaja Trix Willemse poolt.


Ma ei saa, sellest koolist aru. See linn on nii, nii, haige!

Hiljem

Õpetaja pani mulle kolme, selle hispaania töö eest. Tõesti? Kolm? Mis mõttes nagu?
Ma ütlen ausalt ma oleks selle nelja ära teeninud, kuid ta pani kolme mulle selle vaidluse pärast mis meil tekkis klassis:

Madaam Willemse: Proua Niemeyer, on sul kodune töö tehtud?
Mina: (Vaatan ümber klassi ringi ning kratsin kukalt) Kas tee olete minu hispaania töö ära vaadanud, kontrollinud?
MW: Ei ole, mul on vaja teiste õpilasi töid kontrollida.
M: Siis mina pean teiste õpetajate koduseid töid tegema.

Kui ma seda ütlesin hakkas klass naerma. Isegi Tony ja Oscar. Aga noh jah, õpetaja jäi vait ja kirjutas märkuse mulle ja võttis töölt hinde alla. Oota las ma kontrollin kas ta ikka pani märkuse.

Sekund hiljem

Jah pani küll. Kaks tükki isegi:

Õpilane Ariana Niemeyer vaidleb õpetajaga tunnis!
Täna / T, kell 13.12 õpetaja Trix Willemse poolt.

Õpilane Ariana Niemeyer vestleb 3. korruse korrapidajaga!
Täna / T, kell 9.28 õpetaja Trix Willemse poolt.


Kas see on mingi kuritegu? Selle korrapidaja rääkimisega?
Jeerum! Tänase ja eilse märkused kokku teeb, teeb kokku, -45 punkti Slytherinelt! NING EI! Meie maadam Willemse ei ole mingi Severus Snape! Või siis mingi Severette Snape, või mida iganes!
Rekord muidu. Eelmine teisipäev ja esmaspäev tegi kokku -40 punkti.

Hiljem

Ohhoo! Ühes raadios, milles mu isa vanasti töötas, järgmine nädal jagavad pileteid kinno, aga ma pole nüüd nii lucky ka pole.

Hiljem

Täna hakkavad uuesti need HP filmid käima telekas. Ma vist vaatan kui ma ei unusta ära.

Hiljem

Ahjaa, ma unustasin! Megan pole enam haige! Ta helistas mulle umbes sellel ajal kui ma oma märkuseid kirjutasin siia:

Mina: Jah? Meg?
Megan: Jaa!
M: Ega sa surivoodil ei pea lamama?
ME: Mis? Ei! Doktor ütles, et minuga on kõik korras.
M: JEE!
ME: Kuule, ma pole sind 3 päeva näinud selle surmahaigusega.
M: Jah, tundub nagu aasta.
ME: Saame kokku täna?
M: Olgu, sõidame hobustega?
ME: Jah jah, tuled ise minu juurde, või...
M: Tulen tulen, kell 18, tsauki kakaoki!
ME: ... kakaoki!?

Hiljem

Meil oli lõbus koos! Ma pole Blingi ka mingi sada aastat näinud. Bling on Megani hobune. Ta on nii nunnu ja täitsa tore. Megan paneb tavaliselt talle peapeala (spetsaaljelt hobustele või midagi).
Me sõitsime mööda Sanchezi linna ja mängisime pargis. Seal on igasugused kiiged ja ka hobustepark, kus hobuseid saab treenida. Ta tahtis mulle laupäeval külla tulla, aga ma pean hoidma Emillat. Ma vihkan seda, sest Megan võib kergesti haigestuta.

Hiljem

Õhtusöök, söödud. Nüüd aga järgmised plaanid. Loen kähku viimase peatükki Potteri raamatust ära ja pärast seda vaatan emaga filmi ära ning loen selle lõpuseletuse ära. Tsauki tänaseks!



5. päev / Ma olen tark

Ah, mis? MIDA? Püha Durmstrangi instituudi nimel! Ma jäin jälle oma raamatuga magama! Ma olen nii vihane! Ma tõesti peaksin kohvi hakkama õhtuti jooma. Ning teiseks raamatut kooli ei saa võtta, sest see läheb ümber kempsupoti ja siis saan jälle mina märkuse. Ma lihtsalt ei saa aru meie õpsi loogilisusest. Ma mäletan üleelmine aasta:

Õpilane Ariana Niemeyer käis poiste vetsus raamatut toomas!
2 aastat tagasi / E, kell 12.12 õpetaja Trix Willemse poolt.


Ma loodab, et Megan tuleb ültse kooli.

Lõpuks, kodus, hiljem, midaiganes, peekon

Bloody hell! Meil on tore madaam õpetaja mida iganes. Ma jäin ekstra 45 minutit peale tunde. See võis isegi juba kokku teha -50 punkti Slytherinilt. Megan õnneks tuli kooli nagu ta ütles.
Mul on isegi tabel tehtud, meie kooli nii öelda Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw ja Hufflepuff. Ma koostasin seda koos Megani ja Isisega. Isegi suur nimikiri kus keegi kuulub:

Gryffindor +50
majavanem: Trix Willemse

Isis Nox [ma olen temaga seljuhul erandid], Hilda Scharleman [minu jaoks täielik ülbik], Alicia Spette [täiesti norm vahepeal liiga suur seletaja või midagi sellist], Kachall Marcella [meh], Armen de Sappesaar [mingi mõtetu mees], Crie Edaas [populaarne].

Slytherin -35
majavanem: Eric Gómez [muusika õpetaja]

Ariana Niemeyer, Janim Soul-Seller [mõnus, seltsiv inimene], Bella Gancha [meh], London Nancea [minu sõbranna], Andre Spear [tore], Conrad Claysson [armunud tasse], Tony McChomcrick [teate küll].

Ravenclaw -15
majavanem: Hilda Englebretch [tööõpetuse õpetaja]

Isis Jaclyn [jap, sõbranna], Benjamin Asveld [meh], Savannah Clyde [topelt meh], Kaycee Bambillo [kolmik meh], Dylan van Dijou [poistevetsu kunigas nagu aru olen saanud], Sonja Brics [minu stalker või siis fänn].

Hufflepuff +65
majavanem: Sybill Neyton [ajaloo õpetaja]

Megan Zaylin [jap, parim sõbranna], Onnika Ande [üks sõna talle, twitter], Oscar Samson [pahatahtlik küll, kuid vahepeal tõesti sõbralik ja seltsiv], Ae Lynn [videviku fänn kahjuks, ei meeldi mulle], Bryan ''Bryana'' Ramírez [meesnaine?], Sue Bones [mm, punapea, aga tark ja sõbralik].

Neid on tuhat tükki muidugi, aga panin mõned tuntumad või ma ei tea, keda ma pigem tunnen.

Aga kokkuvõte, Gryffindorlased oskavad võõrkeeli,
Slytherinid oskavad muusikat,
Ravenclawid oskavad tööõpetust,
Hufflepuffid oskavad ajalugu.

Hiljem

Mul oli kõht nii tühi.
Juba parem. Tead, miks täna oli tore päev. Meie õps läks tänu mulle närvi ja järjekordne märkus. Nii, et -10 Slytherinelt veel alla mis teeb, -45. Aga noh, Kaycee ja Savannah mõlemad käisid vetsus ennast meikimas [jah nad on mingid BFFid, väok] ja jäid vahele! Mis tähendab, et Ravenclaw jõuab järele meile. -35 on neil siis nüüdsest.
Igastahes, meie kaklus [ehksiis mina v.s. madaam Willemse] käis nõnda:

RAUND 1
inglise keele tund

madaam Willemse: ... mis tähendab, et see on ebareegli pärane sõna.
Mina: Sa ütlesid seda meile juba sada sekundit tagasi.
MW: Tõesti? Siis se võiks su peas püsida.
M: Ma ütlen sulle, mul oleks kõik inglise keele tööd viied, aga ma ei meeldi sulle ju.
MW: (küsitav nägu peas)
M: Ma võin seda korrata juu, kohe (tõuseb püsti): ''See sõna on ebaree...''
MW: Märkus! (-5 Slytherinilt)
M: (istub kohale ja Tony itsitab)
MW: Tony McChomcrick, märkus!

1-0 madaam Willemse kasuks.

RAUND 2
vahetund

madam Willemse: (karjub õpilastele ja paneb märkuseid oma sülearvutis)
Mina: (jookseb madaam Willemse juurde) Madaam Willemse, Gryffindoorlane Spette tahtis minuga kakelda ning pani knoka teie tooli alla!
MW: Gryffin-kes?
M: Sa ei tea mis on Gryffindor?
MW: Ee-kunsti-õpetaja-koer?
M: Oh vaeseke. (Loeb ette oma õpetajale moraali ning käib nagu sõjaväe juht)

1-1 viigi seis

RAUND 3
matemaatika tund

madaam Willemse: (Küsib küsimuse, mida keegi ei tea)
Mina: (Tõstab käe)
MW: Õpilane Spette, palun.
Alicia: Eee, mm...?
MW: Õige, SA SAAD MÄRKUSE! (-5 Gryffindorilt)
A: (Küsitleva näoga)
M: Õpetaja, õige vastus on...
MW: Vaikust!
M: Te, te, TE OLETE IGAVENE MUGU!
MW: Õppalajuhataja juurde! Otse maid! KOHE! Ja teie ka Spette.

2-2, lõpptulemus.

Jah. Lahe. Onju. Kuigi ma ei ole Alicia sõber, mulle ikka ei jõudnud kohale miks tema pidi minema õppalajuhataja juurde. igastahes mul vedas, sest õppalajuhataja tunneb Harry Potterit ja selle lugusi, et kõik läks õnneks.

Hiljem

Mul pole suurt midagi teha, vaid kodutööd. Ma ei usu, et ma sind enam ei puudu. Nii, et tsau tänaseks.

Hiljem

MA TEAN MIKS CRIE ON POPULAARNE! Sorri, ma lihtsalt pean seda üles kirjutama.
Ma ülesin onju kuidas üks meie koolist on populaarne. Tema nimi on Crie Edaas. Ma tõesti vist tean miks ta on populaarne. Ta nimi on tagurpidi Eric Saade ja tal oli ju see laul ''Popular''. Ma olen tark! Megan arvas ka niimoodi. Ma pean Isisele ka rääkima.



6. päev / Bla-di-bla

Jap, raamatud on loetud! Kõik raamatud. Harry Potter. 1-7 eesti ja inglise keeles. Nüüd vaid kohustuslik kirjandus ja veerand tuleb 5! Ei teglt tuleb ikkagi 4.

Hiljem

Vau mitte midagi polnud koolis. Meil olid veetorud ummistikus [sest meie vetsukuniningas Dylan sööb oma šokolaadi vetsus ja viskab absaluutselt kõik paberid või mis kätte juhtub potti, jaa üks kord ta viskas telefoni potti] ja saime koju. Megan ka andis mulle tema raamatu, see mis on kohustuslik kirjandus. Pealkirjaks on ''Kas ma tunnen sind Matt?'' Tundub huvitav.

Hiljem

Braavo, braavo, proua või miss, ee... Victoria A. L. Jeokkimens, see raamat on suurepäraselt norm! Parem kui eelmise aasta ''Lontu nimega Elevandu''. Nii palju kui ma olen seda lugenud räägib poisist kes jõi mingit mahla mille sees oli mürki ning magas 12 aastat. Ta läks jäätisekohvikusse ja leidis sealt oma lapsepõlve sõbra. Nad sõid jäätisid ja vaikisid. Matt'i hüüdi ka Asjapulgaks.
Ma loen nüüd veel ühte teis kohustuslikku kirjandust, mingi Desamarina de la Cruz van Uploid-De-Tóuar'i ''Wanda! Sa blond!''

Hiljem

Palju õnne proua Desamarina de la Cruz van Uploid-De-Tóuari [mu käsi valutab ta nime kirjutamisest], ühe kõige suurepäraselt ning vastikult igava ja laheda raamatu samal ajal. Ma tõesti ei lootnud seda, et madaam Willemsel neid raamatuid, nii võrd hea sisuga raamatuid valib. Vähemalt parem kui eelmise aasta ''Londu nimega Elevandu'' ja ''Srwazky Šwak ja elevandu nimega Londu'' ja ''Elevant üleval paremal nurgas''. Päriselt? Mis nende elevantidega on?
Igastahes ''Wanda! Sa blond!'' nii palju kui lugesin räägib mingi Wanda süsteemist, millest ma absull aru ei saanud. Mina olen Wanda 1, tema Wanda 2 ja blablabla. Ja peategelane on ilge blond. Rõve.

d]]Hiljem[/i]

Hea uudis! Megan tuli mulle täna külla! Me käisime mäkis ja sõitsime hobustega, rääkisime ''Wanda! Sa blond!'' ja ''Kas ma tunnen sind Mattist?''
Me mõtlesime ka Desamarina de la Cruz van Uploid-De-Tóuarire [MU KÄSI VALUTAB] hüüdnimed:

Desmari
Dessa
Des Cruz
Blondmarina

DdlCvU-D-T [nimetähed]
Prantsades

Ning koostasime eraldi paberile sinu, märkmikku, nime valimise. Oota, kohe kleebin.

Xavier
- Mr. Waffles
-- Saladuste pärija
--- Argan
---- Megana
----- Julis
------ Glämm-moos
------- Pureblood
-------- Wanda 6
-------- Des
------- Jackson Pat
------ Komöödianurk
----- Abu Günel
---- Antonio
--- Peters
-- Malcolm
- Solon
Matsingosso
Koostatud Meg & Ari.

Mis sa arvad kumb meeldib? Ma pean ka sulle mingi ultraheli tegema või midagi sinna kanti, et saada teada mis soost sa oled.

Hiljem

Lugesin Des Cruzi ''Wanda! Sa blond!'' ning Victoria Jeokkimensi ''Matt kas ma tunnen sind?'' veel pole midagi muutunud.

Hiljem

Mu ema lausa minestas ära kui ta nägi mind teisi raamatuid lugemas. Kuid tagasi lugude juurde.
Des Cruzi omas kohtasid nad Wanda viite. Ilged blondi juttu panid. Nendel Wandadel oma keele mis käib nõnda: ''Oi tsauki, tüü-üü-üüts! Onju tema ja blablabla pood blablabla šoppamine! Ei! Blablabla! Blond! Blablabla! Ai kui tead sa see blabla ja bla-de-bla-di-bla!''
Vic Jeokkimensi omas poiss leidis enda toast, karbist mingi kirja vanematelt milles seisis umbes nii:

Kallis, mu armas, Matias!
Tore, et sa selle kirja leidsid! Mina olen su isa ja noorema õega Pariisis! Sina aga magasid siin meil forever! Me läksime op-ile, kuid see ebaõnnestus.

Musid Pariisist,
sinu ema, isa ja õde!


Pärast seda kirja lugedes ta proovis raha teenida, et sõita Pariisi. Jube põnev on! Ma peaksin Victoriale ka mingi hüüdnime välja mõtlema. Las ma mõtlen hetke.

Hetk hiljem

Vic Jeok
Soome-vana
VJ
Vica

Mmm, Megan mõtleks paremaid.

Hiljem

Kuulake, see on nagu mingi sitcom:

Wandara istus nuttes oma voodil. Hetk hiljem ilus ta ette Kyle. Ta vaatas teda hämmaldanud pilguga otsa: ''Miks sa nutad?'' küsis Kyle.
Wandara lõpetas nutmise ning hakkas tema üle röökima: ''Sina! Wandel! Rõve! Blond! Sa ei istu mulle!''
''Ega ma koer ei ole?'' küsis Kyle järjekordselt.
''Ma ei ole poliitika inimene ära küsitle mind!'' karjus Wandara talle.
''Celrancet, kes ütles, et sa oled poliitik?''
''MU NIMI, ON WANDARA! SA IGAVENE BLA-BLA-BLA-DE-BLADI-BLA!''
Kyle ei pannud teda tähele ning suudles teda kirglikult. Wandara näpp endiselt näitas vastu Kyle'i. ''Ma ikka vihkan sind,'' kallistas nüüd Wandara teda. Kuid see kõik, oli vaid unenägu ning Wandara kallistas hoopistükkis oma külmkappi.

Kui sa veel seda ei teadnud, oli see jah Wanda raamatust.

Hiljem

Mõnus õhtusöök, mõnus päev.

Hiljem

Õpilane Ariana Niemeyer lahkus koolist enne direktrissi!
Täna / N, kell 11.20 õpetaja Trix Willemse poolt.


On see kuritegu? -5 punkti Gryffindorilt, sest majavanem ei tea kriminaalsusest mitte tuhkagi.



7. päev / Tõstke käed kellel püsti!

Lõbus, ärkasin koos emaga kell kolm hommikul üles, tänu nende näruste vareste laulule. Me koos sõime midagi ja käisime ka pesemas.
Õnneks täna on reede, reede, kätte jõudnud reede! Ma enam ei laula seda. Enne kooli saan mingi paar peatükki lugeda Mattist ja võib-olla ka Wandast.

Hiljem

Tore, kell hakkab pool üheksa saama.

Ülemõttetuse piinamise hiljem

Mõista, mõista, mis see on? - seest siiruviirulie väljast loll ja tohvan. MINA! Ma olen selline siiruviiruline ja ülemõistuse loll, sest kell oli pool kaheksa. Ma läksin tund aega varem kooli. Õnneks Sue oll ka varakult koolis. Jutustasime ja naersime.
Koolis läks nii ja nõnda. Meie geograafia õpetajalt tuli suust välja mingi imelik fraas, kui ta lehvitas kaardi vms tahvli keppiga.

Madame Harten: Jää vait! Muidu saad keppi!

Meie Meganiga oleme tohutult väärakalt sibulaviirulised, [whatever that is] ja me naersime kõige rohkem.
Peale geograafia õpetaja tuli meil veel nalju:

Madame Willemse: Tõstke toolid laudade peale! Muidu tulenb eluaegne märkus, nagu härrold McChomcrickuga.
Härrold Kingston-Waters [loodusõpetuse õpetaja]: Ma panen teile kepiga!
Madame Neyton [ajaloo]: Nonii, lapsed. Tõstke käed kellel püsti!

Meil koolis öeldakse naisõpetajate kohta Madame ja mees omasi Härrolditeks.
Me kooli lõpus mõtlesime Megani, Jaclyniga ja Londoniga meie kooli õpetajate öeldiseid / loogikat. Ma loen pisut natukene Matti ja lähen tüdrukutega sööma.

Hiljem

Isis J. ütles mulle, et too kindlasti mingi paber kaasa. Huvitav miks? Võib-olla paneme õpetajate ütluseid vms kirja, ma ei tea.
Ahjaa, meil on traditsioon käia mäkis või kuskil teises kohas söömas. Täna me läksime ühte kohvikusse mis asub linnas, sest ma tõesti ei taha täna rämpstoitu süüa. Ma veel vabandan, sest ma pean paberi ära rebima. Sorri!

Naerukalt hiljem

Meil oli täna legendaarselt tore! Me läksime ka Gonzalez'sse [selle riigi pealinn] ühte batuudikeskusesse, sest Isis J. oli mingi loosiga võitnud sõpradega tasuta sissepääsu. Saime kõik sisse. See oli kohutavalt lõbus!
Me käisime kuskilt kõrgendikult vms hüppamas batuudidele. Nii lahe oli! Me karjusime ja värki. Seal oli ka pehme koht kus olid sellised mõnusad padjad mida me loopisime üks teistele ning mul läks kogematta üks padjatükk suhu. Ma ei tea, ülemõistuseviiruline tore päev oli!
Me kirjutasime su paberile neid ütluseid õpetajatelt. Kleebin siia kohe, kui ma liimi leian ülesse.

Pisut hiljem

No hallo! Ma ei leia liimi ülesse! Isegi Google ei tea kus see on! Ma vaatan veel ringi.

Minut hiljem

Leitsin! Olgu, kleebin...

isis JACLYN
ariana NIEMEYER
megan ZAYLIN
london NACEA, toovad teieni SÁNCHEZI GÜMNAASIUMI ÕPETAJATE ÜTLUSEID


(bella)trix WILLEMSE [keeled ja matemaatika]:
* ''Isis Noxelmann, kebi kuu peale!''
* ''McChomcrick ja Samson! Pange siis nüüd keeled kokku!''
* ''... see raamat rääkib Srwazky Šwak elevandist kes, NO PÜHA LOIKU MCCHOMCRICK ÄRGE VERBAALSELT KEELEKAD TEHKU MUL SIIN.''
* ''No mis teemad teil vetsupotist käivad Kaycee ja Savannah!? Meikige ennast direktori kabinetis.''
* ''Word do ehk panema. No mis te naerta vasakule mõtlevad onklid!''
* ''Misjää see suus (siis) nüüd olgu?''
* ''Jah, ma mäletan, jäin enda suurte lastega teleka ette magama.''

eric GÓMEZ [muusika]:
* ''Kuule sihvakas preili!''
* ''Sa haisuta ja meie laulame.''
* ''See laul räägib ühest elevandist, kes oli ühe slovaki härra Srwazky Šwak'i parim sõ... Miss Savannah Clyde, mis sa aknast välja passid? Kas juhuslikult paljast elevanti näed?''
* [lauldes] ''... and then I sang 'bout the city of Waterloo, mister Samson, miks te ei laula laulu ühest linnast nagu Waterloo? Waterloo...''

sybill NEYTON [ajalugu]:
* ''Tõstke käed kellel püsti!''
* ''Miks Savannah'ge nutab meil? Kas tal on märjad munad?''

andre KANNOE [arvuti ja tehnoloogia]
* ''Koogel moogel, google!''
* ''Kas te oskate ät [@] märki teha, kallis kuues klass?''

Neid nalju on veel aga need ei mahu siia ühele paberilipakale ära.

Hiljem

Täitsa pael! Ma unustasin! Homme, mina, ema, tundmatu, Emilla. Õhhh!
Ma olen nii depresioonis, et ma sööks brokoli ära. Vot seda teengi.

Hiljem

Ma pean kohvi jooma. Täna on Potter film.

Mida kooki? Pisut hiljem

Õpilane Ariana Niemeyer magab tunnis!
Täna / R, kell 9.31 õpetaja Trix Willemse poolt.

Palun õpilasel Niemeyeril varakult magama minna, et püsida õpetaja lugude ajal püsti seisvalt ilusti!
Täna / R kell 10.11 õpetaja Marika Talamanns poolt.

Tegeleb tunnis naermisega!
Täna / r kell 14.44 õpetaja Andre Kanneo poolt.


Naeran koogel-moogla-google pärast? Mingi onu!
Ja see Talamansitagula (nagu me teda kutsume) on üks kunsti tagalamaa õpetajaid, kellel on väägaa intelligentsed laused. I mean come on , et püsida õpetaja lugude ajal püsti seisvalt ilusti!
Mina nüüd filmi vaatama.



8. päev / Esmaspäeval tulemas on jõluvana!

Muidu oli kõige esimene fiilm eile. Siis kui nad veel nunnud ja armsate hääletega. Minu jaoks kõige parim on Azkabani vangid. Ma ei jõua oodata millal ma viimast filmi näen, aga ma ei tea kas ma julgen, sest seal juhtub nii mõndagi.
Mul on maailma parim ema - ta kohe kui film lõppes tuletas meelde, et täna lähme linna last hoidma. Me lähme Gonzalezisse. Ja ta tegi mu elu veel hullemaks. Me jääme sinna ööseks! Ma ilgelt tahaks emalt küsida, et kas Megan saab ka tulla, aga ta hakkab jälle mulle mingit elulugu panema.

Hiljem, autosõidul

Üks hea asi peale palga on see, et ma saan pühapäeval varem koju minna, sest ema jääb oma õega sinna pidutsema? Ma väidan. Võtsin veel kaasa Matti raamatu. Jõudsin ühe peatükki lugeda ja pool järgmist. Põhiliselt Mattil oli raha täis, et sõita Pariisi kuid talt varastati lennupilet tee peal ära. Kui need piletikontrollijad said Matti kätte läks suureks mölisemiseks, sest Matt ei jäta jonni. Lõpetas vangikongis ning kaalub enesetappu tegemist. Madaam Willemse, esimest korda ütlen aitäh sellise laheda raamatu valimisel.

Hiljem

Mis mu emal viga on? Ta küsib Emillalt, et mida ta poest ahab ninh läheb selle järgi ja veel nende külmkapp on tühi. Kui ta peekonit ei too, siis ma jooksen rongi peale. Ükskõik, kui eksin ära.
Ma mängisin Emillaga Barbie nukkudega ja siis ajasin ta magama, sest külmikul oli suurelt kirjas.

MILA VOODI TAHA PANNA KEL DWATSAT TRI

Kas nad on venelased? Või see on nende majapidaja Inga, kellest ema mulle hommikul rääkis? Igastahes tal on halb eesti keel ning ma saadaks ta Willemse poole. Ai kuidas ta karjuks talle nagu meile 4. klassis, ''PÜKSI LUKK LAHT, PREILI! NÜÜD PANE KINNI JA KORDA MU LAUSET SULASELGES EESTI, HISPAANIA JA INGLISE KEELES! MCCHOMCRICK, KEEGI EI KÄSE SUL TEGEMA NII! KAS SEE OLI SULASELGE EESTI KEEL? HALLOOO?!''
Lugesin Emillale muidu ''Elevant nimega Londu'' ja ma tänan jumalat, et ma pidin esimese peatükki ainult ära lugema, et ta magama jääks. Praegu istun diivanil ning vaatan ''Mängude trooni'' hetkese seisuga minu lemmik seriaal. Seal on põhimõtelliselt ühes arkaadis on nohikute jaoks videomängude kuningriik.

Pärast seriaali

Ema tuli koju, viskas ostetud asjad ära ning koristas maja. Me magame eraldi tubades, ma arvan - mina magan Emilla vanemate toas ja ema oli nõus kas magama minuga samas toas, põrandal või siis diivanil.
Igastahes seal sarjas, said Arcadlanta (arkaadi kuningriik) uue ja esimest korda kuninganna, Melinda. Teda meelitas Arcadlantasse üks nägus poiss, kes oli kuninga abiline. Melinda hakkas vastu kuningale ning tema reeglite ja seaduste järgi ja kanditeeris ennast uueks kuningannaks. Kahjuks Melindal pole õrna aimugi mis asi on kuningriik või vabariik. Ta nimelt võitis ning mis edasi juhtus, ma ei tea. Ma kuulsin, et ''Mängude troonist'' tehakse ka raamat. Mina juba ootan põnevusega.

Hiljem

Emilla ärkas ülesse, koerad uluvad väljas, telekast pole midagi huvitavat, ema komistas ning kukkus põrandale. Mis täna lahti on? Õnneks ema ei saanud haiget ning Emilla mängib rahulikult oma sünnipäeva kinkidega. Me emaga lugesime Inga või kuidas Emilla ütles koristaja proua Inga kirjasi. Mõndest saime aru nagu,

PÜHAPÄEVAL TULEVAT ETOT TELEKAST MULTIKAD

ÄRGE MÄNGIGE NAABERIJTÄNAVATE KORETEGA!


Mõni oli absurdne, nagu:

MILA KAPPIS ON KOLETIS

Ja mis kõige hullem:

ESMASPÄEVAL TULEMAS ON JÕULUVANA MEIE RIIKI JA INGA MANGUS JOOKSEB SAINT PETERSBURGI.

Hiljem


Kaks uudist,
* Megan helistas. Ma tahan olla Sanchezis, sest tüdrukud arutasid pidžaamapidu. Mina olen väga hea organiseerija! Oh, vähemalt mulle makstakse palka.
* See tundmatu inimene, kes pidi koos minuga last hoidma oli Landon. Ta oli see sama poiss Emilla sünnipäeval. Issand jumal, vähemalt keegi keda ma tunnen.

Hetkel tuleb muidu veel üks osa ''Mängude troonist''. Jah, nädalavahetustel on sellest seriaalist kaks osa. Õhtuti tulevad need osad järjest ehk siis kordus. Nii tore, et kedagi poistest, kes vaatab samasi sarju mida mine. Me mõlemad arutasime seriaalist reklaamipauside ajal ja ka tulevast raamatust. Landon ütles, et ta luges vikipeediast, et see on tulekul ja autor sellel raamatul on Gemma Brown. Minu uus kangelane arvatavasti, ütlesin ma Landonile ning ta kordas samat asja.

Hiljem

Landon on niii viisakas. Ta peaks Ravenclawi minema - ta on intelligentne, viisakas ja tore inimene. Ta oli nõus magama diivanil, nii et ema saab minuga samas toas magada. Ma ka näitasin sind, märkmikku ka talle. Ära muretse, ma usaldan Landonit. Me lähme Emillaga mängima, sööme õhtusööki ja ma lähen arvatavast magama.



9. päev / Kommimägi

Ärkasin ülesse täna päris vara. Ma ei tea miks. Igastahes Landon oli minust vähemalt tund aega varem üleval. Ta tegi koos emaga meile hommikusööki. Nii tore temast. Ma lähen ennast pesema, äratan Emilla ülesse ning lähme õhtust sööma.

Hiljem

Emilla lõhnab nii hästi. Ausalt.
Sõime vahvleid ning mina, ema ja Landon jõime kohvi. Kuna ma veel avastasin, et nad tulevad ikka esmaspäeva õhtul tagasi ja Landon jääb niikuinii kauemaks siia ja siis ma veel ei pea esmaspäeval kooli minema, avaldasin oma soovi emale, et ma tahan siia homseks ka jääda. Minu ema vaid naeratas ja vastas mulle, et loomulikult, aga palka ma juurde ei saa. Suva, vähemalt ma ei pea õpetaja Trixi karjumist kuulma.
Ema käib linnas ja täna õhtul läheb ta oma töökaaslastega kuhugi kohvikusse sööma, umbes nagu mina, Isised, Megani ja Londoniga mäkkis söömas. Ema võttis veel enda Pear'i sülearvuti kaasa. Peari firmal on kõik superluks. Meil Meganiga on nende puutetundlik telefon - see on pirnikujuline nagu selle firma nimetus, Pear. Ma veel mõtlesin tüdrukutele Landonint tutvustada, läbi video chati.
Meil oli ka väike vestlus Landoniga:

Landon: ''Oled sa varem lapsihoidnud?''
Mina: ''Mina? Eh, korra Megani õde.''
L: ''Aa, selle, kes oli su parim sõber?''
M: ''Megan jah, tema õde rõvedik.''
L: *korstab kulmu*
M: ''Ausalt, ta on nüüd 8 ja ta veel usub *ütleb sosistades, kuna laps istub koos nendega* jõuluvandesse. Veel, tema tuba on üks korralik okse. Kõik asjad on põrandal.
L: ''Olgu.''
M: ''Aga sa ise? On see su esimene kord?''
L: ''Ausalt öeldes, on jah.''
M. ''Oh, tähenda...''
Emilla: ''MULTIVILMID AKKAVAD! STV! RUTTU! MA EI TAHA PRINTSESS SANDARA SEIKLUSI MAHA MAGADA! NAD LÄHEVAD LAPIMAALE!*teeb imestunud näo.
M & L: ''Kohe.''

Nii, et Emilla lõpetas meie konveretsiooni koos Landoniga. Mina viisin nõusid kraanikaussi, aga ma ei hakkanud neid pesema, sest köök on päris lähedal elutoale ning see mürin võib sinna kosta. Ma tean, ma vaatan ''Mängude trooni'' ja ema segab koos nõuside pesemisega. Landon aga pani kanali peale ning tõstis Emilla diivanile ja õnneks jõudsime õigeks ajaks.

Emilla: ''BOOBOO! PRINTSESS SANDARA SEIKLUSED LAPIMAAL HAKKAVAD!''

Ahjahh, ma unustasin öelda, kes see Booboo on. Ta on nende perekoer. Booboo on hästi armas ning kuuleb hästi sõna ja on ka laste sõbralik. Meie - Emilla, Landon, Emilla ja Booboo istusime maha ning hakkasime multikaid vaatama. Multikate all ma mõtlen 4 multikat sellelt kanalilt. Ja veel sellel kanalil pole reklaamipause vahel. Ma vaatasin TV kava ning seal seisis niimoodi.

...
8.30 Joonissari: Printsess Sandara seiklused
9.05 Joonissari: Kommimäe elu iga
9.28 Joonissari: Hestia ja Aphrodite
10.55 Joonissari: Jackie
...

Emilla: ''Vaata millal lastevilm on.''
Mina: ''Olgu, kus kanalilt?''
E: ''Samalt ikka!''
M: ''Oota, kullake...''

Nii tore, et ma saan kedagi aidata. Otsisin paar minutit kuna ütlesin ahaa ning ütlesin edasi Emillale.

..
19.45 Animafilm: Totoro, minu naaber
..

Kuigi see on ''Mängude trooni'' ajal ma tahan seda näha, sest Megan ütles, et see oli tema lemmik animafilm. Kui Meganile meeldib, siis loodetavasti ka mulle. ''Troonide mängul'' tulevad naguniigi õhtul kordusena, ainult ma loodan, et ema lubab mul nüüd neid korduseid vaadata. Ma peaksin tõesti lõpetama, mul käsi valutab ja neli multikat järjest ootavad.

Hea mõte, et ma kohvi jõin. Hiljem

See oli väsitav. Kommimäe omas pidi igasugu asju kaasa tegema, et lastel lõbusam oleks. Emilla tahtis, et meie teeksime ka kaasa. Ilus elamus, kindlasti.
Mul oli vist telefon hääletu peal või ma lihtsalt ei kuulnud kuidas see helises. Mulle helistas Megan kaks koda ja siis Jaclyn üks kord. Kui nad olid juba üleval, olid nad ka vast eSadamis ning Didumis ja ma võtsingi ema arvuti välja, istusin diivanile, mõnusasse paika ning logisin enda kasutajaga sisse. Pärast kui Slytherini taustapilt laadis ette, võtsin kohe, otsemaid lahti Didumi ja eSadami. Jah, mul olli õigus nad olid sees. Ma hakkasin Meganiga konveretsiooni seal tegema:

Mina: ''Tsauki.''
Megan: ''Hei, millal sa tagasi tuled?''
M: ''Homme õhtul.''
ME: ''Alles?''
M: ''Jah, venib natuke kauemaks see asi.''
ME: ''Sa siis kooli ei tule?''
M: ''Ei.''
ME: ''Sad.''
M: ''Igastahes, teisi sõnu tead ka mis täna STV-st tuleb?''
ME: ''Noo, anna tuld.''
M: ''Totoro.''
ME: ''Issand jumal, täna õhtul oleks väga hästi saanud teha pidžaama pidu...''
M: ''Miks te siis ei tee?''
ME: ''Me ei taha maailma parimata sõbrata seda teha.''
M: ''Aw, aitäh. Kuule ma tahan sulle ühte inimest tutvustada, kes mind koos Emillaga hoiab.''
ME: ''Tore, eSaidis onju?''
M: ''Jah, aga ma tahan, et sina ja Isis ja London mõlemad tutvuksite.''
ME: ''London alles ärkab kella kaheteist paiku.''
M: ''Ära muretse Emilla läheb sellel kella ajal magama, umbes.''
ME: ''Tore, näeme siis, ma ütlen Isisele uudise edasi, tsau tsau.''
M: ''Hei hei.''

Ning me lõpetasime vestluse ära. Kuna umbes kaks tundi on veel aega, siis ma mängin Emillaga, helistan emale ja küsin talt, et kas ma võin koos Landoniga ''Mängude troonide'' kordust vaadata ning õpin Landonit rohkem tundma.

Kaks ja pool tundi hiljem

Laps magab ning meie Landoniga oleme valmis koos eSide'isse minema. Ma õppisin ka poissi rohkem tundma:
* ta käib erakoolis siin samas, Gonzalez. See kool on paar kilomeetrit siit majast.
* Landonil pole õdesi ega vendi, ega palju sõpru.
* Landonil on kaks koera kodus.
* Landon on pool inglane ja pool šotlane. Hmph, isegi aktsendist on aru saada.
* tal oli kunagi tüdruksõber, ainult sellepärast, sest poisil on pisut rikas pere.
* Landon on ainult ühes naaberriigis reisil käinud.
* talle meeldib rännata.
* ta pole kunagi Sanchezis käinud ega hobusega sõitnud.
* Emillaga ta kohtus lasteaias, siis kui Landon käis õpetajatepäeval lasteaias töötamas. Tuli pärast välja, et nende vanemad tunnevad üksteist.
* ta ise ka mainis, et ta on Ravenclaw.
* talle meeldib teater paremini kui kino. Lõpuks keegi veel kellele meeldib teater paremini kui kino.
* ta mõtleb minna keskkoolis reaalkooli.
* ta on ka hämmastav kokk.

Imeline poiss, tõesti. Igastahes eSide avab, logib mind sisse ja Megan kutsub juba mind. Panin rohelise nupu peale ning Megani pilt ilmus, kus ta naeratas. Temaga koos olid veel Isis Jaclyn ning London. Me ütlesime mõlemad samal ajal: ''Hei!''

Mina: ''Sõbrad tutvuge Landoniga! *Landon lehvitab*
Tüdrukud: ''Tere!''
Landon: ''Tere teile kah!''
Megan: ''Mina olen Ariana parim sõbranna, Megan Zaylin ning siin on veel ta kaks head sõpra, Isis ja London.''
Isis & London: ''Meie!''
Isis: ''Mina olen Isis. Rõõm tutvuda!''
London: ''Ja mul on sama nimi mis sul ainult o tähega.''
LA: ''Jah ma sain aru.''
M: ''Igastahes ta läheb mu emale poodi vastu nii, et ta läheb ära.''
TÜ: ''Tsau Landon!''
LA: ''Tsau!''

Ning Landon läkski minema, riided juba seljas.

M: ''Nii mis teil plaanis on?''
ME: ''Meil polegi eriti.''
I: ''Me ootame sind koju.''
M: ''Jah ma jään siia veel üheks ööks ööseks. Teate, siin majas on neil teener Inga, kes on vene soost ning ta pani igalepoole paberilipakad ülesse. Ma loen mõned veidrad ette ja näitan.''

Kindlasti lugesin ma neile jõuluvana esmaspäeva kohta ja ka neid mida ma eelnevalt kirjutasin. Ma leidisin veel igasugusi isegi siis, kui ma käisin ennast pesemas:

PESE MILA KÕRVA TAHASED PUHTAKS!

JÄNKUD HÜPPAVAD KEVADEL JA KA TELEKAS.

MINU VANAEMA NIMI ON LYUDMILA JA ME KUTSUME KA TEDA MILAKS.

JÕULUVANA EELMINE AASTA KINKIS MULLE MOPPI MILLEGA SAAN MERLINI HABET MÄNGIDA, NAGU MA PUHASTAKSIN SEDA.

MILA, SULLE TULEVAD KÜLLA ARANNA JA INGLISMAA PEALINN!

MILA ÜTLES MULLE, ET MUL ON KANAKOIVAD JA KAKASEVATJETSA, JA VEEL, ETA MUL ON JUUSTUKRÕLLA.

MIS ASI ON GOOGELDAMINE?


Meil oli tore päev ning aeg lendas kui linnu tiivul ning mul tulid Landon ja ema tagasi. Ma aitasin neid, viisin asjad külmkappi ja ütlesin headaega tüdrukutele ning panin ema arvuti kinni ja laua peale.

Hiljem

Jessh, mul ema lubab ''Mängude trooni'' kordust ning Harry Potteri teise osa filmi vaadata. Saab olema lõbus.

Päris hiljem

Õhtusööki tegime kõik kolmekesi. Sõime ära ning ma jooksin teleka ette Totorot vaatama. See oli lihtsalt lõbus, mulle meeldis. See oli ka naljakas. Nüüd ma mängin koos Emillaga veel natuke ja panen ta magama ning vaatan Harry Potterit ning ''Mängude trooni.'' Headaega!




10. päev / Uued sõbrad teisest kokkupõrkest.


Tundmatu: ''Tere proua Peput.''
Mina: *norskab* ''Ah mis?''
T: ''Proua Näha Peput.''
M: *haigutab ''Tere, kas täna Kusti Püksi panid ka?''
T: *vaikus, panevad toru ära*

Ah, nad on niii jõhkrad. Ma vajan kohvi.

Hiljem

Ah, palju parem. Ma leitsin veel külmkapist minu ema kirja kus olid ajad peal, mille rongiga ma võib-olla lähen tagasi, sest ema läheb tööle. Õnneks, mul pole vaja kooli minna ja ma jään siia veel mingi 4-3 tundi.
Tony ja Oscar tõesti on jõhkralt lahedad -- ärkavad kell kuus ülesse ja äratavad teisi ülesse. Ma pean midagi Meganiga ette võtma.

Hiljem, arvutis ja multikaid passides

Landon läks poodi ja jättis meid Emillaga üksi. Täna on suhteliselt samad multikad ainult ''Jackie'' asemel on ''Passingu Muinasjutud Patsermaast.'' Jackie multikas on okei, eriti inglise keeles, sest Alex Pettyfer loeb peategelast peale ja seal multikas on ka maagiat. Arvutis ma käisin kindla peale koolikodu leheküljel vaatamas, et millal on vaheaeg. Noh, umbes nädal aega veel koolis käia, ülehomme pannakse hinded välja ja ka loomulikult ma käisin SanchezKE vaatamas, kas madamé Willemse igatseb mind. Ei igatse, veel.
Ema veel helistas ja küsida kas kõik on okei ja, et kas ma ikka nägin rongide aegu ja, et kas ma lugesin Inga kirja Emilla toas. Emad muretsevad liiga palju.

Mina: ''Emillake, ma lähen korraks su tuppa üht....''
Emilla: ''Ja jah... KOMMIMÄGI, SEAL, IDAKAD, SEAL SEAL! TE OLETE PIMEDAD! SEAL SEAL SEAL SEAL! MERSON! TÄISKÄIK!''

Vau, mina küll nüüd nii hulluks pole läinud eales. Äkki on see mingi uus haigus või ma ei tea...

Hiljem


MILA ANNA SEDA LIPSUTRULLI LUGEDA ARANNALE JA INGLISMAA PEALINNALE!

PESKE MILAT ILUST PUHTAKS JA KÜÜRIGE PEPU KA LUMIVALGEKS JA PANGE MÄHKMED, ET TA PISSIDA SAAKS!

MA OLEN 68 JA MU EESTI KEEL ON NAGU PARAS SITASITIKAS!


Viimase peale, pole nii kindel. Igastahes pean last vannitama, pole midagi erilist. Ma olen Megani öde hoidnud ja temaga oleks kõik hästi. KUI TA EI NIHELEKS!
Emilla vaatab oma multikad lõpuni ning siis ma hakkan teda pesema, edasi vaatan ise.

Hiljem, pärast vannipesu

Natuke enne minemist ja Emilla magamist on veel aega. Emilla mängib ja mul tuli kohutavalt hea idee, teha Inga Manguse loogikat, ütlusi nagu me tegime meie õpetajatega. Ma otsisin terve maja läbi ja leitsin veel ja veel ja veel lipakaid või nagu Inga ütleb, lipsutrullasi. Raamatu kaane teeb London, sest tema on maailma parim joonistaja. Igastahes Landon jõudis koju ning ta vaatab oma saateid telekast ning mängib Emillaga. Samal ajal. Ma annan sulle, märkmikule, pisut piiluda mida ma olen Inga Manguse raamatusse kirjutanud, teinud.


PROLOOG
Inga Mangus on Lutz Vaulgbergen hert him laousemja / Lutsi Linnatärni tänava elava perekonna Eastern'i majahoidja ning ka lapsehoidja. Kui Inga on puhkusel, siis selle raamatu autor on lapsehoidha Emilla Easternile. Kuna Eastern on ka Ingale nagu perekond murtseb ta ka ning paneb igasugu paberilipakaid või nagu Inga ütleb lipsutrulla ja ka rasvapaberiks, nagu näiteks, millal panna Emilla magama, mis multikaid ta vaatab jne. Mõnedest saate aru, mõnedest pole mõhkugi aru saada ja mõned on absurdsed...


LIPAKATE KOGUMIK

MILA SÖÖB PIIMA NING JOOB VINKU VIINEREID PEALE

MINU LEMMIK POLITIIK ON LYUDA LADA METVETLKOI. MILA PANI ENDA NUKU NIMEKS LYUDA LADA NING SEE NUKK PEAB MAGAMA TÄISTUNDIDEL, ET SAADA KUNSTLIKUT VILJASTUST
...

SÕNARAAMAT JA NÄPUNÄITEID BLONDIDELE JA KOHUKESTELE
Lipsutrulla - Märkmepaber / paberilipakas
Sööma - jooma
Jooma - sööma
...


Ma teen seda edasi küll, aga ma täna seda ei saa valmis, sest ma pean rongi peale minema ja veel see Lutz Vaulgbergen on selle tänava schmite keeles. Jah meie riigis on kaks keelt ja jah ma tean, et see on imelik, et me schmite keelt ei õpi veel koolis. Järgmisest aastast hakkame õppima, aga davai ma lähen rongi peale, Landon saadab mind.

Hiljem, rongijaamas

Ma tulin pisut vara ja pidin ootama rongi. Sain tuttavaks ühe kritseeriaga, vanamutiga kelle nimi on Virve. Ausalt, see vananaine peaks olema meie riigi supermodelli saates peakohtunik. Ta on parem kui meie paganama supermodell Alasia Berckenrovas, talle meeldib see naine kes tegi suguvahetusts ja see naine ei oska pooseldada, käia ja ta on ülimalt kohtunike lemmik. Ainuke hea kohtunik seal on Paulina Porzikova, ta meeldib mulle, aga teistele ei meeldi. Üks külaliskohtunik oli ka lahe, Alecna Merzze.
Aga mida see Virve kritiseerib? Üks naine kõnnib küürus seljaga ja muudkui podiseb, et miks keegi teda ei taha - Virve: ''Sa kanna korsetti, näed siis seksikam välja ja ei käi nagu part!''
Ma kahjuks midagi muud ei kuulnud, sest ma käisin Marteksis endale karbis salatit ostmas ja pärast seda jooksin rongi peale.

RONG MIS VÄLJUB GONZALEZEST JA SÕIDAB OTTEPOLKI VÄLJUB 5 MINUTI PÄRAST
VIL SEPURI AS KIM MALDIV GONSAGA EL PALKEPARKA TIELL KIMRAT 5 MINTA

Jah, minu teada sepuri on rong, Gonsaga on Gonzalez ja Palkeparka on Ottepolk.
Meil on ilusad rongid, muidu aiult ma ei oska neid kirjeldada. Kui ma jõudsin vaguni uksest sisse panin enda ühistranspordi kaardi masinasse ja pilet tuli sealt välja. Koos kaardiga. Piletist ma ei saa mõhkugi aru, meil on kaart olemas, pigem seda näidata või panna masinasse ja kõik oleks korras. Igastahes peale pileti kätte saamist läksin ma uksest sisse ning hakkasin istekohta leidma. Paraku seal vabukohti ei olnud nii, et ma läksin tahapoole. Minnes tahapoole tegin ukse lahti hakkasin teisest uksest sisse minema kuid põrkasin kokku ühe tüdrukuga. Ma olin hetke maas ning tõusin pärast püsti ning vabandasin. Ei kõik on korras, ütles ta ning läks ettepoole, kuhu ta oli teel.

Hiljem

Ma pidin lausa tamburist läbi käima, et vabakoha leida! Aga noh leidsin ja õigel ajal. Piletimüüa tuli ning ma näitasin kaarti ja piletit ta noogutas rõõmsalt ja läks edasi. Ma istun suht selle rongiplaani juures nii, et ma kirjutan selle siia ja arvutan kokku kui palju umbes mul läheb aega, sest Sanchez on päris lõpus.

E rong: Gonzalez / Gonsaga --> Harpijärv / Askinem --> Preston / Peters --> Kilo --> Gramm --> Jenner / Deanne --> Kairalääs / Kökmax --> Tihaseküla / Zhermenidsertowns --> Marta --> Sanchez / St. Carle

Üks peatus, umbes 6-8 minutit.


Ei lähe midagi kaua aega.

Saabuv peatus on Kairalääs, järgmine peatus on Tihaseküla

Piim
Küpsised
Peekon
Jäätee
Kohvi
Suhkurt
Pastat
Saia

Hiljem

JÄRGMINE PEATUS ON SANCHEZ.
FORGRLĘT ESH St. CARLE.

Pärast seda kuuldes ma läksin uksest välja ning olin ukse ees ja ootasin millal need avavad. Ukse aknast oli suurt metsa näha. Minuti pärast hakkasid Uue-Sanchezi maakonna korterid ja ridalelamud paistma. Varsti Sanchezi kauplus ning Maxima.

SAABUV PEATUS ON SANCHEZ, JÄRGMINE PEATUS ON LÄÄNELINNA.
GERTLEM MASTURE St. CARLE, FORGLĘTEM ESH VETITA.

Ja uksed avanesid ning ma läksin välja. Kairalääse peatuses helistas mulle ema ja palus, et ma läheksin poodi ja ma läksingi. Otsin kõik vajalikud ja ma panin kirja, märkmikusse, vabanda sellepärast. Ma lähen maximasse, sest kodu on sellele lähedamal.

Hiljem, kodus

Täitsa põnev, ma põrkasin jälle selle sama tüdrkuga kokku. Me lõpuks tutvustasime ennast ja rääkisime endast ja puha. Ma sain endale põhiliselt uue sõbra, kes on üks meist. Ühe meie all ma mõtlen mina, London, Isised, Megan. Ta veel elab minu maja juures suhteliselt. Paar tänavat edasi, aga fakte nüüd temast:

* ta nimi on Sydney ning ta näeb välja nagu Kardashianite kadunud väike õde. Ausalt.
* ta käib Läänelinna koolis. Vanasti ta käis ka Sanchezi Gümnis, kuid seal olid temaga probleemid.
* ta soovitab tulla Lérmat Vigugauše kooli, mis asub Läänelinnas. Kui meil juhtub ka midagi Sanchezi Gümnis ja tahame mujale kooli minna. Muidugi, Sydney käib Vigugauše koolis.
* ühe meie all mõtleme seda, et ta on ka Potteri fänn.
* ta käib Lyra rantšos, mis on mõisas, trennis.
* tema vanaema elab tema kooli juures.
* ta tunneb Oscarit väga hästi nii, et kui meil on temaga probleeme, helistame Sydneyle.
* kutsume teda Sydiks, edaspidi.
* tema perekonna nime järgi on rongipeatus.
* ta vaatab Jackie multikat inglise keeles.

Ta tundub tõesti lahe inimene ja pean sellest teistele rääkima. Mina nüüd olen lõpuks kodus, panen asjad külmkappi ja helistan Meganile ning küsin kuidas neil koolis läks ja lähen arvutisse. Tsau bakaa, tänaseks.



11. päev / Mine põrgu ja kõrbe taevas

Hommik! Ah, täna ma lähen kooli, Trixike saab mu peale karjuda ja nutta, et miks ma eile ei käinud koolis. Eile õhtul tuli ema koju ja ka me Meganiga käisime mäkis ja mõtlesime, kuidas Tony ja Oscarile tünga teha. Megan tuleb mulle täna ööseks. Homme hommikul kell 5 ärkame ülesse ja naljatame neid kuni kella kuueni, umbes. Hetkel plaanis. Me peame ka Meganiga rohkem nalju välja mõtlema peale selle et nad Kustivad Püksi.
Eile ma käisin veel Sydney kooli leheküljel ehk siis Vigugauše leheküljel. Nimest ma kohe arvasin, et see on mingi leedu kool, noh peaaegu. Seda kooli nimetati ühe leedulase, Lérmat Vigugauše järgi, kes andis vanasti, ajaloos meie riigile rohkem haridust, sest meie riik oli suhteliselt vaene, kuskil ajavahemikus umbes kõrgkeskajal sai meie riik suure rikkuse. Vigugaušet karistati, et ta välismaalastele andis haridust ning suri enda vangikongis. Nii tore. Ma ka veel arutasin tüdrukutega ja Sydneyga millal me võiksime kokku saada. Äkki saaks Sydi neile tutvustada. MA nüüd lõpetan ja jooksen kooli.

Ma tahan ta ära tappa, hiljem

Ma tahan Trix Willemse ja kehalise õpetaja Mortelée Alisse Florence Rosenna Gulihardó ära tappa! Miks? MA ÜTLEN SULLE MIKS!!

Trix Willemse:

* ''SA PUUDUSID KOOLIST, ET LAST HOIDA? PANE ENDA SUU SINNA VAHELE JA PANE ENDA NINA KA SINNA!''
* ''Zaylin ja Niemeyer mis te kihistate jagamis märgi peale?''
* ''Noxelmann on kuu peal reisil mitte Norras, Niemeyer!''
* '' ''No missä pangu suhu ya igavene kakakoi!'', seda ütles Viktoria Gujatveena. Ahm! NIEMEYER MIDA SA KAKAKOID SIIN SAMSONIGA MÄNGID! TE PEATE ISTUMA KOOS, EI SAA ELADA ILMA TEMATA JAHM?!''
* ''Bones, viis, teada. Clyde, üks küürus neli. ... Niemeyer, üks kakakoine ja niger kolm, kes läks hispaania keelte ÕIGESTI õppima!''

Ausalt, mis tal minu hispaania keelest on? Ma olen korralik õpilane, kui see va kakakoi läheks koolist minema.

Mortelée Florence Rosenna Gulihardó:

* ''Intermet Explorer lahti ja materjali otsima maailma parima sportlase Dixby, mitte Torrest, Niemeyer!''
* ''Google Chrome on mõttetu, teie Internet Explorer sobib paremini!''
* ''Ei ütle iu Dixby pluusita pilti vaadates, Niemeyer ja Jaclyn! Dixbyl on kuidas te ütlete: ''seksikas keha''

Tõesti seksikas, ta on ilge paksmagu, nagu Gulihardó ise. Sydil hakkab täpselt kell kaheksa kool nii, et tal lõppes pisut varem, kui mul ja me lähme mäkki. Mina, Megan, Jaclyn ja London. Syd tuleb ise sinna. Mul on veel pisut aega Inga paberilipakaid panna raamatusse ainult mul läheb liimi vaja, sest need lipakad seisid mu kottis ja kleepisid selle suhteliselt kinni.

Hiljem, Megani juures

Ma tulin Megani juurde,aga suht vara. Megan pidi veel käima oma õde lasteaiast võtmas ning jättis mind üksi. Kleepima kirju.

TEIE TEGEMA KELDRI PUHTAKS, SEAL ON VIINA!

MILA HAMMUSTAS MULLR SÕRME SISSE NING TA PEAB MAGA MINEMA KELL 12, SELLEPÄRAST, ET HAMMUSTAS SÕRME! MUL ON AUK JA KRIIPSUKRAAPSA!

BOOBOO EI SÖÖ MÄHKMEPULBRIT!

BOOBOO ARMASTAB MILA NUKKU LYUDA LADAT, ÄRA SÖÖDA LYUDA LADAT BOOBOOLE! LYUDAL LÄHEB HING KINNI SELLEPÄRAST JA EI SAAGI KUNTSLIKKU VILJASTUST!


Ah, mulle meeldib Lyuda Lada. Ta lapse peaks tulema sel juhul Booboo Lara Metvetlkoi. Ma helistan varsti Meganile ja küsida kus ta on. Kuid mul isegi ema ütles, et Inga läheb Peterburgi vaheaja kolmapäeval, sest ta lapselapsel on võistlused. Ma tahaks näha teda publiku hulgas moppiga ja mängib jälle nagu ta puhastaks Merlini habet. Tore oleks küll.

Hiljem, kodus, ootamas Meganit

Megan läks koju oma kooliasju toomas ja söömas, sest ma hoiatasin, et mul pole süüa. Kui ema tuleb koju siis on, sest kõik see mida ma ostsin eile sõime/jõime eile ära. Igastahes, mäkk. Vapustavalt tore! Syd võttis ka enda sõbranna Annie kaasa ja tutvustas teda meile. Ma sain Sydist veel midagi teada:

* ta tunneb Londonit, tema lapsepõlve sõber
* põhjus miks me kunagi pole Sydney't koolis näinud on sellepärast, sest ta on meist kaks aastat vanem ja siis kui me läksime esimesse klassi läks Sydney Vigugaušesesse.
* ta tõesti näeb välja nagu Kardashianite kadunud õeke.
* ta sõi täna esimest korda hiinakapsasalatit, tänu Anniele.
* Sydney kardab jänkusi ja lihavõtteid.
* Sydney hobuse nimi on Matheria

Anniest ma sain ka teada:

* tema on terve elu Vigugauše koolis käinud ja kui Sydney tuli sinna kooli oli Annie tema esimene sõber.
* Annie sööb veidra nimedega salateid nagu näiteks, hiinakapsasalat, trullerisalatid, Tiaré salatit.
* Tiaré salat on jumala hea!
* Annie elab suvel Gretelis. Gretel on üks saar meie riigis, kus on meie riigi kolmas kõige suurim mägi. Meil mäed, mitte künkad.
* Annie isa ja poolvend Regon elavad Gretelis.
* Regon on prantslane
* Anniel on palju tedretäppe.
* ta hobuse nimi on Raahel.

Meil oli tore ja saime nalja. Eriti siis kui ma näitasin Inga raamatut ja lisasin veel natuke lipakaid. Nad aitasid meil nalju välja mõelda. Oi kuidas saab nalja meil Meganiga. Kui ma koju jõudsin kadus mu Matti ja Wanda raamat ära. Just läks põnevaks!
Matti omas hakkas ta enesetappu tegema, kuid teda peatas tema lapsepõlve sõber kes tõi ta vanemad kaasa. Ma olen suhteliselt raamatu lõpus kuigi ma ei tea mis edasi juhtun seal, kui ta oma vanematega kohtus.
Wandas sai Wandere surma. Nii põnev oligi tema surma lugeda ja tema verest lugeda. Kui Wandere suri, suri ka Wanda süsteem. See raamat on ka lõpus poolel.

Hiljem, Meganiga

Megan tuli koos Londoniga, et uudise mulle tuua:

Mina: ''Tsau Megan!''
Megan: ''Hei, kuule, London tahab sulle midagi öelda. *kutsub Londoni*''
M: ''Mis on London?''
London: ''Ma lähen, ee-ee, reedel Smithi ja ma jään sinna, ee...''
M: ''Jääd sinna...?''
L: ''Kuni kolmanda veerandani. *hammustab huulde*''
M: ''Mine põrgu!''
L: ''Ma tean, et sa oled vihane, aga samas, reedel on Liz Michele kontsert, Smithis ja mul on ka piletid sulle, Meganile ja Jaclynile.
M: ''Ja kõrbe taevas! *kallistab Londonit kõvasti*''

London tead juu, et Liz Michele on mu lemmik naislaulja. Tal mega ilus hääl. Ta isegi käis eurovisioonil ja jäi 7., ahh, ma ei suuda uskuda seda! Kui inimesed ütlevad, et raha ei osta meile rõõmu, minge sinna kohta!

* rahaga saame osta kontserdi pileteid.
* rahaga saan osta auto millega ma sõidan kontserdile.
* rahaga saan osta teleka, et vaadata kontserdit otse, kui ma jäin sellele hiljaks/ei läinudki.
* jne.

Hiljem

Ema tuli ja ostis väga palju süüa. Me sõime ja meie all ma mõtlen mina ja ema. Megan oli niisama enda läpakas rääkis sõpradega Didumis. Pärast ma võtsin ema oma ja ühinesin temaga ja me mängisime ja veel igasugu asju. Me käisime ka SanchezKE hindeid võrdlemas. Meganil on pisut paremad hinded, aga minul oli näiteks käsitöö ja muusika viis, kuid Meganil tulid need neljad. Muusika neli? Ma veel nägin enda uusi märkusi:

Vaidleb õpetajale vastu!
Täna / T, kell 14.22 õpetaja Mortelée Florence Rosenna Gulihardó poolt.

Töötab tunnis ilusti kaasa!
Täna / T, kell 13.45 õpetaja Eric Gómezi poolt.


Ups, musa õpsi poolt oli hoopis kiirus. Ah tore, skoor!






Autori märkused:
Spoiler:


Viimati muutis seda Athena Z. Demir (Kolm Nov 09 2011, 18:47). Kokku muudetud 9 korda
Tagasi üles Go down
Ally Brown
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Ally Brown


Postituste arv : 220
Join date : 15/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Okt 22 2011, 15:19

See tüngakõnede osa oli kõige parem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Okt 22 2011, 15:30

Ma naersin õpside ütliuste peale end ribadeks
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Okt 22 2011, 20:42

Tore, et te naerate ribadeks Very Happy.
Igastahes uus osa/päev.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyLaup Okt 22 2011, 20:50

Need majahoidja kirjad on head
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyEsm Okt 24 2011, 10:52

9. üäev on ka nüüd olemas.
Tagasi üles Go down
Sydney Jenner
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Sydney Jenner


Postituste arv : 3300
Join date : 19/10/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyEsm Okt 24 2011, 11:01

Ja ikka olen ma pettunud, et siin ei esine kedagi Syd'i nimelist.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyEsm Okt 24 2011, 11:02

Nagu ma ütlesin, küll ilmub Very Happy.
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyEsm Okt 24 2011, 16:21

Hea jutt igatahes.Ma naersin nende kirjade peale ennast ruutudeks
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 13:43

Uus osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Alica Petler
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alica Petler


Postituste arv : 381
Join date : 21/10/2011
Age : 21

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 19:54

Appi,sain naeukrambid
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 20:16

Mina sain kaa..
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 20:48

Ma usun, see on üks naljakamaid jutte, mida ma tenud olen. d:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 21:08

Viimane osa oli naljakas. Saab Annie ka juttu? Very Happy
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 21:11

Vb, suht kõigidest on juba Jack'il on enda multikas lausa, Sydneyga põrkas kaks korda kokku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyNelj Okt 27 2011, 21:17

Oma multikas jah, ei tea mis Jack ise sellest arvab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 10:11

Uus päev, see on pisut lühike. D:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:00

Oh, see Annie faktide osa, on, ma ei tea. ma naersin laua all. Very Happy Vinge.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:03

No ma usun, seal oli isegi sinu nimeine salat. Sorri kui sa solvusid selle peale, aga noh mai tea kust mul need välja tulevad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:04

Ei solvunud, Tiaré on lille nimi, kuskil troopilistel saartel kasvab, ma kujutasin, ette, et see on lilledest vms tehtud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:05

Tiare meenutab tiaarat mulle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:05

Mhm, samas Tiaré on ajalooline nimi, seal jutus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:07

Ohoo, no ma ootan. Very Happy Annie näeb välja nagu Annie ikka eks? Ja nad on Syd´iga veidi vanemad?
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:08

Mhm, kaks aastat peategelas(test)(est) vanemad.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev EmptyReede Okt 28 2011, 12:11

Ehk vanamutid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ariana ja mugud / XII päev Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ariana ja mugud / XII päev   Ariana ja mugud / XII päev Empty

Tagasi üles Go down
 
Ariana ja mugud / XII päev
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mõnus päev
» Päev läbi nalja.
» Lahtiste uste päev?
» Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...
» Ariana Clarke

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Väljaspool rollimängu :: Omalooming-
Hüppa: