Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kupees sõitmas - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kupees sõitmas

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyNelj Juul 28 2011, 16:57

"Miks sa arvad, et me peame kaua ühel kohal istuma?" uuris Thule-Sis. "Meil on jah, ka selliseid tunde, kuid osades tundides on võimatu ühel kohal istudes midagi õppida. Eks sa püüa niimoodi lennata." lisas ta lõbusamaks muutudes, sest talle tulid eelmise aasta tunnid meelde. "Tead sa võid olla loll tavakoolis aga meie juures lausa hiilata. Kas sa selle peale oled mõelnud. Sulle võib-olla lihtsalt ei sobi bioloogia või geograafia" lisas ta.
"Lily, eks sa vast veidi kiire ütlemisega oled," ütles ta kaaslasele "Heas mõttes muidugi" lisas Thule-Sis kiiresti juurde.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyNelj Juul 28 2011, 17:13

''Ei, päriselt ka, mul pole head mälu, fantaasiat ega midagi. Noh, lendamise koha pealt võib sul õigus olla, seda ma siis ilmselt kõige rohkem ootangi. Spordi tegemine on lahe, eriti tantsimine, aga kõik muu ka,'' jutustas CeCe oma hobidest. Tüdruk polnud näinud kunagi inimesi, kes räägivad temaga ja samas naudivad vestlust.
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyNelj Juul 28 2011, 18:04

"Oota ja vaata, sa võid ennast ka üllatada" innustas Thule-Sis CeCe-d.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 13:08

''Seda tahaks näha,'' porises CeCe. ''Kuidas sa saad mulle nii öelda, kui sa isegi ei tunne mind?'' oli tüdruku uus küsimus. CeCe ei olnud veel teistele rääkinud, et tal lugemisega probleeme oli, see tundus liiga häbistav.
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 14:34

"Mul on ema poolt veidi ennustaja verd. Vahel ikka panen täppi" ütles Thule-Sis rahustaval toonil. "Ära siis kohe solvu, ega ma midagi halva pärast öelnud" lisas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 14:44

Emily oli vahepeal ikkagi otsustanud rongiga kohe sõita ja ta tegi suvalise kupee ukse lahti. Em vaatas seltskonna üle ja küsis "Ega te pahanda, kui ma siia istun?" Em punastas ja lisas "Ma olen uus". Ise jõllitas ta vargsi CeCet. Too tüdruk tundus kuidagi tore.

OT: Ma ei tunne teid. Olen uus ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 14:56

"Tere! Mina olen Thule-Sis. Teised tutvustavad end ise," rõõmustas Thule-Sis uue näo nägemise üle.


Viimati muutis seda Thule-Sis Bones (Reede Juul 29 2011, 14:56). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : kirjaviga)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 15:02

Naeratab ja istub Thule-Sis kõrvale. Ütleb natuke häbelikult "Mina olen Emily. Te võite mind Em'iks kutsuda." Pöörab pilgu maha ja jääb mõttesse.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 15:07

"Hei Em. Mina olen Alicia Renata. Nat, Al või Alice," tutvustas Nat ennast uuele tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 15:13

Suunas pilgu Nat'i poole ja naeratas. Võttis kohvrist oma raamatu "Kõikvõimsad lohed" välja ja hakkas õhinal lugema.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 16:03

''Hei, ma olen CeCe,'' ütles CeCe vaikselt, tüdruk ei tahtnud teist lugemise ajal eriti segada. ''Millest seal räägib?'' küsis CeCe lõpuks ikkagi raamatu poole osutades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 17:01

Emily vaatas CeCele otsa ja siis vaatas raamatu kaant. Ta ütles "Siin räägib lohedest ja nende taltsutamisest ja no... Noh, igasugu asju lohedest." Emily naeratas CeCele ja süvenes uuesti raamatusse.
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 17:46

"Hei,ma olen Lily ehk kutsu mind siis lihtsalt Lil,aga on hea raamat?"rääkis Lil lootes et ta ei sega uut tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 18:07

Em päni jälle raamatu kõrvale ja ütles Lily'le "On jah! Seal on legende ja üleüldse... Soovitan soojalt. See peaks vist kooli raamatukogus ka olema." Ta naeratas Lily'le ja võttis raamatu kätte. Ta luges umbes 15 minutit rahus ja siis sai raamat läbi. Em pani raamatu jälle kohvrisse ja võttis sealt mp3-e, mille tema mugust isa talle kinkinud oli. Em noogutas peaga vaikselt rütmis kaasa ja nautis silmad kinni muusikat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 19:04

OT: Muguelektroonika ei tööta siin -.-
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 20:13

Thule-Sis vaatas aknast välja ning hõiskas: "Me oleme kohal!" Ta võttis oma asjad ning astus platvormile.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 20:43

"Yee!" karjus Nat ja tormas rongist välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 EmptyReede Juul 29 2011, 20:51

"Woohoo!" hõiskas Em, ise samal ajal lossi poole tormates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kupees sõitmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kupees sõitmas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» üksinda kupees
» Kupees istudes
» Tagasisõit Kupees.
» Veidi nukras kupees

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: