Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
üksinda kupees EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
üksinda kupees EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
üksinda kupees EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
üksinda kupees EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
üksinda kupees EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
üksinda kupees EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
üksinda kupees EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
üksinda kupees EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
üksinda kupees EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 üksinda kupees

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:25

Alica istus kupeesse.Ta tahtis kedagi seltsiks ja võttis oma kandle millega ta hakkas Getter Jaani grammofoni mängima lauldes ise kaasa
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:31

Luna tegi kupeeukse lahti . " Hei, kas ma tohin siia oma sõbrannaga istuda ? " Ütles Luna veidi arglikult .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:32

Cecilia tegi kupee ukse lahti ning küsis ''Kas ma võin ka siia tulla? Hästi mängid muidu : ) ''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:33

Alica jättis mängimise ja ütles:''Jah võite küll kui teil just midagi mu muusika vastu pole''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:36

"Muidugi ei ole ." Ütles Luna rõõmsalt ja tiris kohvri sisse. Ta istus otse vastamisi Alicaga .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:37

Cecilia pani enda linnupuuri ja kohvri pakiraamile , istus ning lausus ''Muidugi mitte , sa mängid ilusasti . muidu , minu nimi on Cecilia , meeldiv tutvuda : )''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:38

Sirus tuli kupeesse ja küsis:''Võib istuda?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:40

''Võib ikka.Mina olen Alica,Alica Patil''ütles Alica ja hakkas taas Getter Jaanit mängima
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:42

Sirius tuli sisse ja võttis oma kittarri välja ja hakkas vaikselt kaasa mängima''Ma olen Sirius Taylor''tutvustas Sirius end
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:43

Cecilia lausus ''Tere Sirius , ma olen Cecilia''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:45

''Tore tutvuda''ütles Sirius ja mängis kitarri veidi kõvemini
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:47

Cecilia võttis ülevalt kohvrist suupilli ja hakkas ka kaasa mängima .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:48

Luna vaatas hetke Siriust, siis Alicat ja Ceciliat. Lõpuks vaatas ta Cecilia lindu ja siis uuesti Siriust . " Minu nimi on Luna Devil, aga hüüa mind lihtsalt Lunaks ! " Tüdruk otsis oma kohvrist ülesse " Norija " ajakirja ja hakkas lugema .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:50

''Tore''ütles Sirius ja võttis kohvrist kommipaki''Keegi kommi tahab?Mu vanaema saatis need aga ma ise ei taha''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:51

Cecilia küsis ''Mis kommid need on : D ? ''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:54

''Tavalised mugude karamellikommid''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:56

Cecilia ütles ''Ma olen neid proovinud need on nii head , ma võtaks küll ühe , aitäh : )''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:56

Luna piilus ajakirja tagant Siriust ja ütles " No, ma ühe võtan . " Tüdruk pani "Norija " üldse kohvrisse tagasi ja võttis oma viiuli ja tahtis hakata harjutama laulu " Airplanes " , aga ta ootas kas Alica on nõus .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:58

Cecilia küsis ''No , mis te siis suvel ka teete ?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 14:59

''Võtke siis''ütles Sirius ja ulatas kommipaki Lunale ja Ceciliale
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 15:01

''Ma kutsun kedagi külla ja muud ei midagi''ütles Alica Cecilia küsimusele
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 15:04

Cecilia küsis Siriuselt ''Oled kindel ,et sa ise ei taha?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 15:06

"Suvel ? " küsis Luna ja ajas endale kommi kurku ja hakkas köhima . Luna osutas oma võlukepiga kurgu poole ja pomises " Anapneo ! " Tüdruk tundis end palju paremini . " Suvel, ma lihtsalt lähen koju päevitama ja ujuma , muidugi ma ei tohi kodused tööd unarusse jätta. Meil miljon asja teha seal, näiteks : põllud gnoomidest puhtaks teha ja saun korda teha ja...ja... " Tüdruk jäi sinna loendama neid .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 15:07

Cecilia vastas ''Ega jah , sama siin .''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees EmptyTeis Juun 21 2011, 15:08

''Ma ei tee suvel midagi''ütles Sirius kurvalt
Tagasi üles Go down
Sponsored content





üksinda kupees Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees Empty

Tagasi üles Go down
 
üksinda kupees
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Üksinda, nagu hulkur
» Tagasisõit Kupees.
» Kupees istudes
» Kupees sõitmas
» Veidi nukras kupees

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: