Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
üksinda kupees - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
üksinda kupees - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
üksinda kupees - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
üksinda kupees - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
üksinda kupees - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
üksinda kupees - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
üksinda kupees - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
üksinda kupees - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
üksinda kupees - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 üksinda kupees

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:03

Cecu ei suutnud naeru lõpetada ning tagus jalgadega vastu maad .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:04

''Tule ka meie kupeese!''kutsus Siriust üht tüdrukut kes oli nende kupee juures
OT:Ma kutsun Aliciat
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:04

Cecu ütles neardes ''t-t-tulee j-a-h-h-h-hxD''Ja naeris täiega edasi .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:06

Luna võttis nüüd end kokku ja vaatas kas Rawenclawlane ikka veel seisis ukse juures või mitte . Aga Luna ei saanud aru , sest tal olid naermisest silmad ähmased ja ta hakkas uuesti naerma .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:07

Cecu ei suutnud ikka lõpetada ja tal hakkas nüüd kõht naerust valutama ning ta trampis ikka jalgadega edasi : D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:09

"Häh...häh....ära tra...m...m...biiii !" Ütles Luna ikka veel naerdes ja nüüd ta tõmbas endale kogematta oma kohvri peale ( ikka veel naerdes ) .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:10

Cecu tahtis naerdes Lunat aidata ning hakkas juba kohvrit ära panema aga naeruhoos kohver kukkus jälle ning seekord Cecu ja Luna peale
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:10

Sirius võttis enda kohvrist mõned pasapommid ja hakkas nendega zongleerima kui äkitselt kõik neli pasapommi plahvatsid hakkas ka Sirius metsikult naerma
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:12

Alica võttis Siriuselt mõned pasapommid ja enda kohvrist võttis ta haisukuulid millega ta läks kupeest välja ja jättis naeru õekdes teistele:''Ma tulen kohe tagasi''
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:13

Nat lihtsalt vahtis kupee ukse peal. Mõtles kas ka ise naerma hakata. "Ma arvan et võiksin tulla küll, aga kas teile sobiks kui mu õde ka tuleks? Me tahtsime leiutisi katsetada. Kommiuss on peaaegu valmis Smile Teile mahuksid veel kaks ära? " lausus Alicia rõõmsalt
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:19

"Väkk, kui vast....sttt...ikk....kkk ha....a...iiissss ! " Luna ikka naeris, kuid suutis end põlvili ajada , kuid kukkus kohe naerdes uuesti pikali . " Tu...uuleee...ee jah küll...ll..aaa, see....e ole...eee.ksss..ss too..ooo...reeee. " Ütles Luna ja hakkas metsikult naerma .
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:23

"Eee...mida?" küsis Renata muigega, sest ei saanud sõnakestki Luna jutust aru. "Kas teile mahuks veel 2 inimest?" küsis Nat rõõmsalt veelkord.


OT: Ma muutsin oma eelmist postitust =)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:25

Alica tuli kupeesse tagasi ja ütles''Ma viskasin haisukuulid ja pasapommid Slytrehinlaste kupeesse''Kui ta oli lõpetanud hakkas ta isegi metsikult naerma ja hakkas mõõda kupeed laiali loopima enda kohvrist võetud doktor fillibusteri ilutulestiku
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:28

Luna võttis end uuesti kokku ja ütles " Muidugi mahuks " Tüdruk oli rõõmus . Luna võttis , siis oma padja ja naeris sinna sisse ."Ma arvan, et selle eest oleks saanud eriti palju mi-iiinus punkte, Alica. Aga sellegi poolest olen nagu Gryffindorlane ikka , ei sõbrusta Slytherinlastega Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:31

Sirius võttis enda kittarri ja hakkas seda mängima lauldes:''Meri on,meri jääb meri olema peab.Laine laksudes rannale lööb...''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:32

"Nii kes on poolt, et Sirius laulab hästi ja Alica on geenius ? " Ütles Luna ja millegi pärast hakkas ta kõva häälega naerma padja sisse ( jälle ) .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:41

Sirius hakkas metsikult naerma ja alustas uut laulu mida ta taas mängis ja laulis korraga''Vana gramoffon mul ees, kogu muusika aga sees,elab veel,elab veel,elab veel...''
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:44

Renata muigas jälle ja istus lõpuks, mõeldes kuhu ta õde niikauaks jääb. "Kui me õega oma leiutisi näitame, saate naerda palju jaksate, niiet äre ennast veel ära väsitage," ütles Nat ja hakkas Siriuse laulu viisi kaasa ümisema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:49

Alica hakkas enda püssist mis ta oli oma kohvrist võtnud pasapomme ja luksumiskuule välja laskma ja kiljatas kui kolm pasapommi püssis lõhkesid et nende kupee uks läks lahti ja koridor oli üheaisna hetkega pori täis
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:52

Nüüd naeris Luna palju kõvemini . "Aa...a..piii! Maisuuda na...aeru pida...aa..maa ! " Ja Luna nagu tal kombeks on , kukkus jälle põrandale naerukrampides ."So..orry Renata , a..gaa maisuuda... lihtsa...aalt , ma..aa ürita...a...a...n ! " Luna tõusis istuli ja jõi kaasa tehtud võiõlut ja rahunes maha . " Teate, me võiks kusagile seiklusele minna ." Ütles Luna " aga see koridor tuleks puhtaks teha ."
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:55

"Eee...jah,keegi teab mingit loitsu, millega selle kõik puhtaks saaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:56

''Milles viga.Roogi puhtaks!''ütles Sirius võlukeppi koridori poole suunates ja pori haihtus
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 16:57

Alica silma tekkisid pisarad''Ma tahaks ka võlukunsti kasutada''ütles ta väriseva ja nutuse häälega
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 17:00

"Alica, katsesta võlukunsti mõne Slytherinlase peal " pakkus Luna lootusrikkalt . "Mina algul kasutan väiksemaid loitse , no näiteks " Luna sihtis võlukepiga oma padja poole . " Wingardium Leviosa ! " Padi hakkas hõljuma .
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 EmptyTeis Juun 21 2011, 17:02

"Alica, ütle mõnele õpetajale. Nad annavad sulle võlukepi tagsi, ma arvan. Muidu ma oskan ka kutseloitsu, kuigi seda õpetatakse 4.klassis . Mu ema õpetas seda mulle juba ammu. Ehk proovin su võlukeppi tagasi kutsuda? Või oskad ise? Ma võin sulle oma võlukeppi laenata." pakkus Alicia naeratades.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





üksinda kupees - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: üksinda kupees   üksinda kupees - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
üksinda kupees
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Üksinda, nagu hulkur
» Tagasisõit Kupees.
» Kupees istudes
» Kupees sõitmas
» Veidi nukras kupees

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: