Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kupees sõitmas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kupees sõitmas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kupees sõitmas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kupees sõitmas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kupees sõitmas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kupees sõitmas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kupees sõitmas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kupees sõitmas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kupees sõitmas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kupees sõitmas

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyTeis Juul 26 2011, 22:40

Thule-Sis astus kupeesse ning pani oma asjad ära. Ta avas eelmisel päeval ostetud raamatu ning asus lugema.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyTeis Juul 26 2011, 22:53

''Tere, kas siia võib tulla?'' küsis CeCe mingilt temast vanemalt tüdrukult. Ta ei oodanud vastust ära lootes, et teine tüdruk ei pahanda ja läks kohe akna juurde vanematele lehvitama.
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 00:14

"Tule, tule! Minu nimi on Thule-Sis. JA sina oled?" ütles Thule-Sis sisseastunud võõrale tüdrukule kui ta oli raamatu maha pannud.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 06:35

''Mina olen CeCe,'' lausus tüdruk ikka veel aknast välja vahtides. Natukese aja pärast hakkas tal igav ning ta istus ja vaatas teisele tüdrukule otsa: ''Sa käid kindlasti Sigatüükas juba mitmendat aastat, mis tunne sul oli esimest korda kooli minna?'' CeCe ei teinud oma tunnetes vahet, ta tundis ärevust ja elevust, kuid samas ka hirmu.
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 10:11

"See oli selline kummaline rõõm ja kurbus korraga. Ma ei olnud enne nii kaua vanematest eemal olnud, samas oli see mõte tore. Eks hirm oli kah, kuid see läheb kiiresti mööda. Meil on väga hea kool. Palju hõõrumisi ei ole ning alati on keegi, kelle poole pöörduda kui midagi valesti on. Kas või maaldie poole- ka neilt saab vahel häid nõuandeid ning majavaimudelt muidugi ka. Õpetajad on üldjuhul toredad, Snape võib vahel terav olla. Talle ei tasu vastu vaielda, isegi kui sul õigus on" vuristas Thule-Sis peaaegu ühe hingetõmbega. "Kokkuvõtvalt ärevus on loomulik, kuid ära karda koolis on tore. Kus mujal sa saaksid ilma probleemideta võluda" lisas ta rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 14:03

Nat kuulis koridoris Thule - Sisi rääkimas. Ta astus kupeesse ja prantsatas istuma "Hei Thule-Sis. Ja mis sinu nimi on?" küsis Al naeratades väikselt tüdrukult. " Ega ma ei sega?" küsis Renata nagu muuseas viisakusest, samal ajal oma istumist mugavamaks seades.
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 14:43

"Ei, ei sega" lausus Thule-Sis. Enda tutvustamsie jättis ta CeCe hooleks.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 15:02

Alicia noogutas Thule-Sisile ja vaatas võõrale tüdrukule otsa .
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 19:39

Lil astus sisse ja hüüdis jällegi liiga kõvasti "Hei,kõigile!"pantsatades siis istuma,siis vaatas ta uuele tüdrule otsa ,võõras tüdruk tundus tuttav:"Ega ma ei tunne sind?"
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 20:41

"Hei!" karjus Nat Lilyle otsa vaadates kõvemini kui Lily oli karjunud ja muigas siis. "Kes sa oled siis?" küsis Al uuesti kohkunud näoga võõralt tüdrukult. "Ma olen Alicia Renata. Al, Alice või Nat," ütles Renata ennast tutvustades.
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 20:46

"Ja,mina olen Lily.Kutsu mimd siis Lil või Ly"lil vaatas tüdrukut,üritades meenutada kus ta teda näinud on.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 22:33

''Tere, jah, mina olen CeCe,'' ütles CeCe teistele. Thule-Sis'i sõnad olid väga rahustavalt mõjunud. ''Aga muidu sul mingeid vaenlaseid ka on, või nii?'' ei suutnud väike tüdruk pärimist jätta, nii suur kihk oli teada saada koolist kõike, mida teada annab.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 23:00

Nat sai aru et CeCe räägib Thulega aga ütles siiski " Minul vaenlasi pole, aga Lilyl on küll midagi vaenlase taolist. Kui sa ise tüli ei nori ja nõmedatest eemale hoiad, ei saa sa vaenlasi."
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 23:23

"Enda teada mul vaenlasi pole. Natil on õigus, et kui sa tüli ei nori sa vaenlasi just kergelt ei saa" lausus Thule-Sis.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 23:27

''Okei. Aga kas teil midagi huvitavat ka eelmine või üleeelmine aasta koolis juhtus? Mitmendas klassis te olete üldse?'' jätkas CeCe küsimuste esitamist. Uudishimu oli lihtsalt hiiglaslik.
Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 23:29

OT: homme vastan. Ma pean nüüd magama minema. Homme on tööpäev
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyKolm Juul 27 2011, 23:41

OT: Ma loodan et Al võib ka vastata. Smile

"Hm, midagi erilist ei tule ette küll...hetkel. Olen 3. nüüd. Noh, mõnes tunnis saab nalja, näiteks ennustamine on tõeliselt jabur aga nalja saab. Nõiajookide õpetaja on Proffessor Snape, kes on väga range ja kuidas öeldagi...noriv võinii, temaga peab ettevaatlik olema, aga nõiajooke ei saa ka mitte võtta, sest see on hariv. Taimeteadus öödub päris normaalselt, muundamine rangelt, kuid lahkelt. Nõiasõnad toredalt ja Mustade jõudude Vastane Kaitse huvitavalt," lausus Nat andes peale CeCe küsitu ka tunditest ülevaate, sest ta miskipärast tahtis rääkida, tüdruk meeldis Renatale.

Tagasi üles Go down
Thule-Sis Bones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Thule-Sis Bones


Postituste arv : 117
Join date : 02/06/2011
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 08:25

"Ega minulgi midagi eriti huvitavat eelmisele aastal ei juhtunud. Vast 2. aasta tuleb veidi tegusam. Õpetajate ja nende tundide kirjelduse andis Nat suures osas ära. Ma lisaks, et mugu-uuringud on väga naljakad. Mu isa on mugu ning ma olen seega nendega veidi tuttav." kostis Thule-Sis.

OT: Ma usun, et Al võib ka vastata.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 13:05

''Mu ema on mugu, aga isa võlur,'' teadustas CeCe teistele. ''Alicia, sa oled puhtavereline, onju?'' CeCel ei olnud vahet, kes on kes, aga mõnikord oli huvitav ka teiste kohta midagi teada saada.

OT: Loomulikult võivad kõik vastata Smile.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 13:10

"Jah, me oleme õega puhtaverelised," ütles Nat ."Mis tundi sa kõige rohkem ootad?" küsis Al CeCelt " Mina ootasin essasse klassi minnes väga Mustade Jõudude Vastast Kaitset," meenutas Alice .
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 13:51

"Mina norin siis tüli või?"küsis natuke vait olnud ja teisyte juttu kuulanud Lil ,mängult solvunult."Ennustamine on täiesti mõtetu tund,kuid seal saab tõesti hullult nalja,ma hilinesin tundi ja siis proffesor ütles et:sa võid kohale istuda,ma loomulikult nägin juba kuu aega tagasi,et hilined tundi.Ja mina isiklikult olen neljandas ja segavereline mul on isa mugu ja ema nõid."lõpetas Lil oma pikka juttu.


Viimati muutis seda Lily Collins (Reede Juul 29 2011, 17:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 14:23

"Lily, muide jah sa ei ole just jah kõige tagasihoidlikum," ütles Al muigega ja müksas Lili õrnalt ribidesse.
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 14:30

"Kui nii mõelda võib see olla üsnagi probleemne.Eks ma püüan siis end parandada."ütles Lil mõttesse vajunult."Sa ikka pead alati mind tonksama,mu ribid on vägagi õrnad"ütles Lil sarkastiliselt oma hea tuju tagasi saades.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 14:35

Nat pööritas silmi.
Tagasi üles Go down
Cecelia Jones
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Cecelia Jones


Postituste arv : 3281
Join date : 20/07/2011

Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas EmptyNelj Juul 28 2011, 14:58

''Mis tundi mina ootan? Mina ei oota ühtegi tundi, minu arust on õppimine igav. Mulle ei ole kunagi meeldinud istuda kaua aega ühe koha peal ja vastata küsimustele. Ja ausaltöeldes, olen ma päris loll.'' CeCe tundis ennast ja ei kartnud ka teistele rääkida milline ta on.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kupees sõitmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees sõitmas   Kupees sõitmas Empty

Tagasi üles Go down
 
Kupees sõitmas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tagasisõit Kupees.
» üksinda kupees
» Kupees istudes
» Veidi nukras kupees

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: