Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Järve ääres - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Järve ääres - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Järve ääres - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Järve ääres - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Järve ääres - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Järve ääres - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Järve ääres - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Järve ääres - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Järve ääres - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Järve ääres

Go down 
+6
Lily Collins
Jack Adams
Isis Nigra Nox
Emilia Myers
Andromeda Parker
Prof. McGonagall
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyKolm Apr 13 2011, 21:40

Emilia oli Cathy vastuse ära kuulanud ja mõttesse jäänud. Oli aru saada, et Cathyl oli piinlik, aga Emilia ei suutnud solvuda sellise tõese fakti peale. Ta ei viitsinud edasi vaidlema hakata. ''Võid minna, kui teistel midagi selle vastu pole.'' vastas ta Cathyle. Ja alles siis märkas ta mingeid teisi tüdrukuid. ''Ja teie olete?'' küsis Emilia huviga. ''Minu nimi on Emilia.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyKolm Apr 13 2011, 21:42

Cathy ei viitsinud teiste vastust ära oodata. Ta oli küllaltki unine ja lausus: "Olgu nii. Mina lähen. Homme näeme eks?" Aga nagu öeldud ei oodanud ta, mida teised ütlevad. Juba suunduski ta maja poole.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyKolm Apr 13 2011, 21:47

,,Ma hakkan ka siis minema." ütles Kendra püsti tõustes ja suuna lossi poole võttes. ,,TSAU!" karjus ta tagantjärele ja varsti oligi ta sisenenud lossi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyKolm Apr 13 2011, 21:51

Kuna ka Kendra juba hakkas liikuma, läks Emma talle järgi ja hõikas teistele: "Hiljem vast jälle näeme!" ning lippas tüdrukule järgi. Ning seletas: "Su nimi ei ole pikk, vaid pigem keeruline, aga nagu ma juba ütlesin, ma ei tea isegi, miks ma sulle Andro ütlesin. Vist täitsa kogemata," hakkas Emma jälle naerma.
Tagasi üles Go down
Emilia Myers
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Emilia Myers


Postituste arv : 691
Join date : 13/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyKolm Apr 13 2011, 21:53

Emilia oli natuke pettunud, et ta teada ei saanud, kus need majas need tüdrukud on, rääkimata ühe nimest. ''Järelikult ma siis olengi igav.'' mõtles ta natuke rusutult ning otsustas siis veel lossis ja selle ümbruses ringi vaadata.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 18:10

Isis koperdas uniselt lossist välja järve äärde Ei tea mis Al teeb? On metsas? arutas Is mõttes Peaks järgi uurima... "Ahh!!!" röögatas tüdrukule ehmatusega. Ta polnud märganudki, et jalutab juuba vööst saati vees ja avastas selle alles siis kui ühele libedamale kivile astus ja üleni sügavale vette kukus. Nigra ajas pea puristades pinnale ja hakkas tagasi kalda poole ujuma.Ta oli sügaval vees kus jalad põhja ei ulatanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 18:44

Varsti kõndis Cathy taas järve ääres. Näha polnud kedagi, kuid vahetevahel kostis veest plärtsatusi. Lähemale minnes võis Cathy juba kedagi vees sumamas näha. Õige pea taipas tüdruk, et see oli Isis. "Appi, Isis! Mida sa siin teed? Mis juhtus?" küsis ta närviliselt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 18:47

"Kukkusin vette... kõik on korras!" puristas Isis kui ta kaldale jõudis "Oh, tore ma olen läbi märg. Mis loits see kuivatamiseks oligi?" ohkas Isis oma pikka tume pruuni patsi veest tühjaks pigistades.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 19:27

Kendra oli just järve äärde jõudnud. Ta silmas Isist ja muigas. Kendra võttis suuna tüdrukute poole ning hüüdis Isisele: ,,Heh, mis sul juhtus?"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 19:54

"Jäin vist liiga mõttesse." muigas Isis "Muide seal on päris mõnus ujuda." ütles Isis järsku. Tüdruk lõppetas juuste väänamise ja sumas uuset veidi jahedasse vette.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 20:09

"Hei, kuule" hüüdis Cathy naerdes. "Ma tulen ka."
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 20:12

,,Ah, tehke mida tahate." ütles Kendra naerdes, ,,Ma lähen raamatukokku." Tüdruk pöördus ja hakkas lossi poole jalutama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyNelj Apr 14 2011, 20:21

"Aga palun!" hüüdis Isis rõõmsalt Chaty'le.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyPüh Apr 17 2011, 22:04

Järve äärde jõudes kõndis Jack kaugele, koolist võimalikult eemale. Leidnud sobiva koha istus ta kaldale ning keeras korgi lahti esimeselt võiõllelt, selle sisu endale sisse kallates.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 06:54

Isis koperdas lossist välja ja hüüdis lossi ukse pealt Jack'i juurde tuigerdades "Hey...Luks... Ilus poiss." Isis kõndis nii tähtsalt ja uhkelt kui see võimalik oli ja oleks peaaegu vette kukkunt. Ta arvas just, et ta on tasa kaalu tagasi saanud ja üritas talle teatama hakkata mis ta öelda on "Ma armastan si...!" ja ta palartsatas selg ees külma järve vette(Jack'i jakki pillas ta enne maha ja see jäi kuivaks) mis ta hetkega kaineks lõi. Isis ajas pea puristades pinnale hambad lõgisema püüdis ta tagasi Jack'i juurde kaldale saada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 07:47

Ka Cathy oli Emilia käest põgenema suutnud panna. Kuna järv oli ainus koht mille juurest veel juttu kostis, otsustas Catherine sinna minna. Ta oli jõudnud õigeks ajaks, et kuulda mida Isis Jackile öelda tahtis. Selle peale vajus tüdrukul suu lahti.
Märgates et ta on ikka veel toiduplögaga koos, hüppas Cathy järve. Seal nägi ta juba Isist plätserdamas.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 08:04

"Külm!" teatas Isis punastades Cathy'le. Tüdruk oli juba peaaegu kaine ja üritas iga hinna eest külmast veest välja saada. Vesi ponud enam kergelt jahe kui siis millal Isis sinna esimest korda sisse kukus. Lõpuks õnnestus Isis'el pea aegu saada kaldale päris Jack'i lähedalt tüdruk oli ikka veel vööni külmas vees. Isis lõppetas punastades oma lause "sind?" kuigi see oli rohkem küsimus kas ta Jack'ile ka meeldib kuigi tüdruk kahetses nüüd sügavalt et oli ennast täis joonud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 09:05

"Näen isegi." vastas Cathy lõdisedes. Seejärel teatas ta: "Praegu ära hakka Jackile mingit armastusejama ajama, ta on täis nagu maakera."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:33

Isis punastas "Ma teatasin seda ka purjus peaga, et ta mulle meeldib aga ma usun, et nüüd peaks selle ikka lõppuni viima. Ja muide mis Gryffindorlane ma olen kui ei julge oma tegusid lõpetada ega nende eest vastutada?" päris Tüdruk püüdes iga hinna eest oma totakat käitumist õigustada. Ta judistas kergelt õlgu öö oli küll soe aga tuul oli päris külm. "A...Muide Jack ma tõin so jakki ära, see oli ühes põõsas." ütles Isis poisile ta jakki ulatades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:37

"Niiet ta meeldibki sulle?" küsis Cathy rõõmsalt. "Jeii, palju õnne! Minu sõbranna hakkab käima minu vihavaenlasega."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:45

Isis kortsutas kulmu ainult tema arvamuse põhjal Jack'ist ei saanud Isis ja Jack küll käim hakkata. Jack'il on täielik õigus sellele jurale lõpp teha nimodi, et Isis isegi ei mõtle sellele, et Jack talle meeldib. Tüdrukul polnud kahtlustki, et pois mõnda sellist kaetust teab. Isis istus Jack'i kõrvale maha ja püüdis teemat mujale juhtida "Sul külm pole?" küsis ta sest Cathy oli ikka veel vees.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:47

Catherine taipas, et Isis tahab teemat kõrvale juhtida. Ta otsustas sellega siiski kaasa minna. "Ei ole, vesi on nii soe" valetas ta. Tegelikult oli ta külmast peaaegu siniseks minemas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:51

"Õu, sa varastasid mu jäki vä?" küsis Jack nõudlikult, kui nägi oma jakki maas vedelemas. Ta pooleldi lamas maas, pea toetumas puutüvele ning tema ühes käes oli endiselt võiõllepudel. Tal oli küllaltki lõbus olla. Siiski oli ta veidi uimane, seega ei saanud ta aru mitte ühestki sõnast, mida Cathy või Isis rääkisid. Uimaselt oma pudelit jõllitades viskas ta selle lõpuks suure kaarega eemale, kuna see oli just tühjaks saanud, Siis haaras ta veinipudeli, korkis selle lahti ning tõstis selle suule. Isis'e küsimuse peale raputas Jack pead.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:53

"Õu saa kaineks." teatas Isis otse Jack'ile otsa vaatates "Ei ma ei varastanud seda vaid tõin selle ühest põõsast ära." ütles Isis väga selget nagu seletaks et 2+2 on neli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 EmptyEsm Apr 18 2011, 15:55

Cathy läks julgelt Jacki juurde ja proovis veinipudelit tema käest lahti kangutada. "Tõega noh, sa vahepeal üldse maganud oled või?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järve ääres - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järve ääres   Järve ääres - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Järve ääres
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» järve ääres
» Järve Ääres
» Järve ääres
» Järve ääres
» Taas järve ääres

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: