Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Salaja. - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Salaja. - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Salaja. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Salaja. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Salaja. - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Salaja. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Salaja. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Salaja. - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Salaja. - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Salaja.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 09:56

"Wow, ma pole kunagi liikuvaid treppe näinud," lausus kutt ja vaatas treppide poole, kiirustades tüdrukule järgi, et ta maha ei jääks. "Kus kõik teised õpilased on?" küsis poiss, kui pani tähele, et ta polnud veel kedagi teist kohanud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 12:47

"Need on lahedad aga ohtlikud"Seletas Kylie ja astu trepile mis viis neid teisele korrusele ning hakkas sealt üles minema."Osad on veel tundides ja paljud on kas õues või puhketoas.Täna on enamustel vähe tunde ja siis tehakse erinevaid asju,mis pähe tuleb.Enamuste õpilaste lemmikpäev,vähetunde", vastas tüdruk poisi küsimusele.tPeagi jõudsid naad teisele korrusele."Sellel korrusel on Muundamise klass,tüdrukute pesuruum-kuhu sina minna ei tohi- ja siis ka veel Mugu-Uuringute klass."Lausus neiu ja näitas poisile neid ruume."Kokku on meil siin 8.korrust"Lisas ka Kylie ja vaatas poissi."Küll sulle peagi meelde jääb kus miski on"
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 16:16

Poiss noogutas, kui tüdruk talle teist korrust tutvustas.
"Aga miks ma ei või tüdrukute pesuruumi minna?" uuris poiss oma kulme üles ja alla liigutades. "Täiega nalja saaks," lisas kutt ja piilus uksest sisse.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 23:21

Neidis kiirustas poisile järele ja lõi ukse kiiresti kinni."Kui sulle elu armas siis parem sinna mitte minna",sõnas neidis ja vaatas poisile silma."Keegi saadab sinu järele siis uue mao."lisas Kylie hoidavalt juurde.Tüdruk haaras poisi käest ja tiris teda eemale,et minna kolmandale korrusele."Sellel korrusel on Troffe tuba ja nõiasõnade klass,ehks siis mõttetu korrus"Jutustas tüdruk ja kõndis edasi,käsi ikka poisi käe küljes.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 23:24

"Okei, madu pole vaja," lausus kutt ja imestas, et tüdruk ta käest haaras, kuid lasi sel nii olla. "Minu arust, on kõik korrused mõttetud, väljaarvatud teine korrus," muigas poiss ja irvitas tüdrukule näkku.
"Mulle väga need trepid ei meeldi," ütles poiss ja vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyLaup Juun 21 2014, 23:31

Neidis oli harjunud tavaliselt ,et hoiab kellegi käest kinni.Isegi sõbranna omadest hoidis ta kinni."Teine korrus on alati poiste arvates kõige põnevam",sõnas neidis ja vaatas korraks poissi.Ise samal ajal naeratades."Minu arvates on need lahedad."Vastas neidis vastu kui poiss avaldas arvamust trepide kohta.Varsti jõudsid nad ka neljanda,viienda,kuuenda ja seitsmenda korruse juurde.Neidis tutvustas neid kõikki poisile ja siis jõudsid nad neidise lemmikule korrusele,8'endale korrusele."Hetkel oleme me minu lemmikul korruses-eriti lemmik on põhjatorn.",ütles Kylie,lasi poisi käest vabaks ja sibas kiiresti üles,torni.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 10:49

"Sind oleks ju päris lahe niimoodi näha," irvitas poiss, teise korruse jutu peale. Poiss läks aeglasel sammul tüdrukule järgi, kuna ta ei pooldanud kõrgeid kohti. Nimelt kartis ta kõrgust või pigem seda, et kukub alla. "Tead, ma arvan, et ma ootan sind all," lausus kutt ja peatus treppidel, istudes ühele astmele.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 12:26

Kylie vaatas korra poisi poole ja samal ajal silmi pööridades."Proovi,äkki kunagi õnnestub"Lausus neiu veel juurde.Tüdruk ise läks kiirel sammul üles ja peaaegu jõudis juba tippu kui kuulis ,et poiss ei taha üles tulla.Kylie läks kiiresti alla poisis juurde ning haaras tal uuesti käest."Tule,ära karda kui sa peakdis kartma"Lausus tüdruk poisile,"Ma hoiand sust kinni",lisas Kylie veel juurde ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 12:55

"Me veel vaatame seda asja," vastas poiss ja muigas. "Ma nagu üldse ei taha tulla," lausus poiss, kuid tõusis siiski püsti ja pigistas tugevalt tüdruku kätt, kui nad treppidest üles läksid. "Oota," lausus poiss ja toetas end seina vastu, ise hingeldades. "Palju veel?" küsis kutt ja vaatas üles. Poiss vajus vastu seina alla, jäädes istumas ühele trepiastmele. Kutt proovis oma hingamist normaalseks saada, kuid see ei õnnestunud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 13:03

Neidis pigistas poisi kätt vastu."Natuke veel,siis oleme kohale"Vastas neidis ja jäi ka seisma."Luke," sõnas ta ja istus ka ise maha."Vaata mind,kõik on korras.Me oleme peaaegu kohal",lisas Kylie juurde ja vaatas poissi.Selle käe mis tal vaba oli pani tüdruk,poisi põsele ja silitas sõrmega poisi põske."Üles on veel hästi natuke minna,kui me paar astet edasi lähme siis tuleb meile juba valgus vastu".See oli ka tõsi.Neil oli vaja ainult veidike kõndida ja siis oleksid nad juba torni tipus.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 13:31

Poiss vaatas tüdrukule otsa ja proovis mõelda, et nad on kuskil mujal, mitte siin tornis. Kui tüdruk oma käe poisi põsele pani, rahunes Luke veidi. Poiss sulges oma silmad ja ohkas, ta kummardus tüdrukule lähemale ja surus oma huuled tema omadele. Ta võttis oma käega tüdruku peast kinni ja nautis seda hetke.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 14:06

Neidis naeratas poisile ja vaatas poisi silmi.Poisil on ilusad silma,neiu arvates.Kui poiss oma huules Kylie omadele surus,tuli see tüdrukule veidike üllatusena aga mitte eriti kuna juba ennem oli poiss ju temaga veidike flirtinud.Kylie hakkas poisis kergelt suudlema ning neidise käsi,mis ennem oli poisi põsel,liikus nüüd poisi kaela juurde.Ka tüdruk sulges enda silmad ning liikus poisile lähemale.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 14:44

Poiss tõmbas tüdruku oma sülle istuma ja suudles teda veidi tugevamalt, hoides ühte kätt tüdruku puusa peal. Nende huuled liikusid sünkroonis ja Luke ei mõelnud millelegi muule, kui neile kahele. Ta teine käsi rända tüdruku juustesse ja sasis neid veidi. Poiss liikus oma suudlustega tüdruku kaela peale ja imes seal, tekitades neiule maasika.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 15:02

Ka Kylie suudles poissi veidike tugevamalt.Kylie pani enda mõlemad käed poisis kaelale aga peagi üks kätest rändas poisi rinnale ning jäi sinna pidama.Kui poissi huuled liikusid neidise kaelale avas tüdruk silmad ja jõudis ka korra mõelda,et kas on ikka õige?Ta tunneb poissi võibolla mingi 2 tundi alles aga siiski lasi ta asjadel edasi minna."Märgistad mind enda maasikatega ära,jah?"Lausus Kylie poisile ja vii enda ühe käes poisis juustesse..
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 17:04

Poiss muigas ja ta suudles tüdrukut uuesti suule. "Ei sobi siis, või mis?" sosistas kutt ja ta käed rändasid tüdruku pluusi alla. Luke naeratas ja suudles tüdrukut seekord kirglikult ning proovis olla tüdrukuga ettevaatlik, kuna ta ei teadnud mida tüdruk teha võib.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 17:30

"Kui sa mul tervet kaela neid täis ei tee siis veel sobib"Lausus Kylie muiates.Kylie viis ühe enda käe poisis seljale ja lükkas küüned kergelt poisi selga."Ja kuidas on sinu kartusega?"Küsis tüdruk ühel hetkel.Selle pärast nad ju siin treppidel olidki.Kylie suudles poissi vastu.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 17:34

"Ma ei tee, luban sulle," vastas poiss ja ta tõmbas tüdruku särgi üle pea, niiet tüdruk jäi vaid rinnahoidja väele. "Mu kartusest ei pea rääkima, sest see tuleb kohe tagasi, kui ma sellele mõtlen, et me siin tornis oleme," lausus kutt ja suudles tüdrukut edasi. Ta käed silitasid tüdruku kõhtu ja poiss muigas läbi suudluse.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 17:49

Kylie pani enda särgi nendest veidike ülevalpool olevale trepile."Sa olid nii armas,kui sul see hirmunud pilk oli"Mainis neidis.Kylie läks poisile veelgi lähemale, kuna trepid õhkasid külma ja neidisel oli jahe.Tüdruk hakkas ise nüüd poisi kaela suudlema aga ei teinud maasikaid.Talle ei meeldinud neid teha.Suudlustega liikus ta korra teisele poole ja siis rohkem rinnapoole.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 17:59

Poiss kallistas tüdrukut tugevalt, kuna talle tuli jällegi üks hirmuhoog. "Ma palun, et sa seda meelde ei tuletaks," vastas poiss ja tegi oma sõrmedega tüdruku rinnahoidja lahti. Kui poiss nägi, et tüdruku nahale tekkis kananahk võttis ta oma seljast jaki ja pani selle tüdrukule ümber. Poiss suudles tüdruku rindu ja liikus oma suudlustega tüdruku kõhule. "Kui sul on väga külm, palun ütle ja me läheme kohe siit ära. Ma tõesti ei taha, et sa haigeks jääksid," ütles poiss ja vaatas tüdrukule otsa. Luke suudles tüdrukult huultele ja katsus oma kätega neidise rindu.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 19:13

Kylie naeratas ja pani enda käed poisi õlgadele.Kui poiss oma jakki neiu ümber pani,siis Kylie torkas selle selga ja tõmbas eest kinni.Nüüd oli ta uuesti kaetud ja soojas."Mul on veidike külm ja ma arvan,et pole õige hakkata siin-trepide juures-vallatusi tegema"Sõnas neidis ja vaatas poissi.Tüdruk ei kavatsenud siin paljalt olla,mis siis juhtub kui keegi tuleb ja leiab,Luke ja Kylie siit.Neidis veel poolpaljas."Ma arvan,et on aeg minna.Sa ei taha üles minna seega lähme alla?"
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyPüh Juun 22 2014, 20:02

"Eks ta õige on," sõnas poiss ja vaatas mujale, veidi pettunud, aga mis sest. Ta võttis trepi pealt tüdruku rinnahoidja ja pluusi ning ulatas neidisele. Poiss tõusis püsti ja kallistas tüdrukut.
"Läheme siis," vastas kutt ja võttis tüdruku käest kinni, enne seda surus tüdruku laubale ühe musi.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyNelj Juun 26 2014, 18:55

Kylie võttis enda asjad vastu ning pani endale vähemalt rinnahoidja selga. Särgi võttis ta endale kätte ning poisi jaki tõmbas endale peale. Neidis kallistas poissi vastu ning nad hakkasid allapoole minema. "Kas sa oled alati kõrgust kartnud või see tulenes millestki?" päris tüdruk.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyNelj Juun 26 2014, 19:00

"Väiksena mu üks vendadest ütles, et ta tuulelohe on puuotsas kinni ja, et ma pean sellele järgi minema, sest ta ise ei julgenud, või ta vähemalt väitis nii. Ma tahtsin näidata, et ma pole mingist papist poiss ja ronisin puu otsa. Olin juba üpris kõrgel ning, kui mõni oks oli veel tuulelohest puudu, murdus mu jalge all puuoks ja ma kukkusin alla. Pärast seda pole ma enam kunagi, mitte kunagi kuhugi üles roninud," rääkis Luke pika jutu oma lapsepõlvest.
"Mida sa kardad?" uuris poiss ja pigistas tüdruku kätt.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyNelj Juun 26 2014, 19:09

Tüdruk kuulas mida poiss rääkis. Tal on ka mõned sõbrad,kes kardavad kõrgust kuna on kusagilt kõrgelt alla lennanud. Kylie mõtles veidi ning vastas poisile:" Ma kardan kitsaid ja kinniseid ruume ning oma isa mõrvarit. Väiksena oligi minu luupainaja minu isa mõrvar"
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 EmptyNelj Juun 26 2014, 19:12

"Su isa on surnud?" imestas poiss ja tundis kurbust. "Sorry, et ma loodan, et sa haiget ei saanud praegu," vabandas poiss ja vaatas tüdrukule otsa. "Sa praegu ei karda? Se trepp on suhteliselt kitsas?" uuris Luke ja vaatas väikesest aknast välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Salaja. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Salaja.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: