Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Salaja. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Salaja. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Salaja. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Salaja. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Salaja. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Salaja. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Salaja. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Salaja. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Salaja. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Salaja.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Salaja.   Salaja. EmptyEsm Juun 16 2014, 15:05

Täna on ikka olnud väga igav päev.Kylie'l oli täna väga vähe tunde ja tal hakkas igav.Seega otsustas ta tulle tunniväliselt ajaloo klassi.Siin klassis on ta ka muidugi ennem olnud aga siiski alati leidis siit midagi põnevat mida varem pole olnud,aga seda pole ta siiamaani leidnud.Tüdrukul oli seljas teksad,T-särk,jakk ja jalas olid kontsakingad.Juuksed olid Kylie'l lahti ja langesid neidise õlgadele.Hetkel seisis neidis keset klassi ja vaatas ringi.

OT:Luke
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyEsm Juun 16 2014, 15:11

Luke sisenes ruumi, kuna ootas võlukunsti ajaloo õpetajat. Professorit seal aga ei olnud, kuid märkas seal ühte neidist. Ta tundis tüdruku ära, kuna taipas, et sama tüdruk oli Kelly õde Kylie, kes oli Luke vana hea sõbranna. "Ootad sa õpetajat? Kylie, eks?" päris Luke, lisades: "Kui ma ei eksi."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyEsm Juun 16 2014, 15:28

Kui tüdruk kuulis ,et uks läks lahti oli ta valmis minema raamaturiiuli juurde ja teesklema ,et otsib sealt midagi.Aga kui ta märkas,et seal seisab hoopis üks noormees jäi ta siiski paigale."Hei,ei ma ei oota õpetajat,ma lihtsalt....olen siisn" sõnas Kylie ja lisas ka siis juurde:"Jah,ma olen Kylie ja sina oled?".Tüdruk ise ei teadnud poissi aga nagu näha teadis poiss tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyEsm Juun 16 2014, 15:32

Luke jalutas pinkide juurde ja toetas end ühe vastu. "Luke Hemmings," sõnas poiss ja vaatas suurt raamaturiiulit, mille kõrval Kyle seisis. "Mida sa teed siin muidu?" uuris poiss ja vaatas toas ringi. "See tuba on kuidagi... nii kõhe," ei leidnud poiss selle jaoks sõnu.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyEsm Juun 16 2014, 15:42

"Tore tutvuda"Lausus Kylie ja naerata.Tüdruk võttis riiulilt ühe raamatu ja vaatas seda."Ma lihtsalt hulgun koolis ringi kuna mul on igav ja midagi muud siin teha ei ole." väitis neidis ja vaata Luke'i.Kylie ei ole enda arvates kunagi seda poissi näinud ja küsisi siis:"Sa oled uus siin koolis?"
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyTeis Juun 17 2014, 13:46

"Okei, ma tegelikult otsisin õpetajat, aga kuna teda siin pole, saan ma siin sinuga aega veeta," lausus poiss muiates.iin tundi
"Mis raamat see su käes on?" uuris Luke ning jalutas tüdruku juurde, teda vaadates. "Olen jah uus, kuid siin tundub olevat üks uuem neiu."
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyTeis Juun 17 2014, 15:03

"Super"Lausus neidis rõõmsalt.Vähemalt ei pea ta siis üksinda olema ja igavlema."Ma ei tea mingi suvaline raamat on" ütles ta vastu ja ulatas raamatu poisile.Igav raamat,tegelikult.Kylie naeratas poisile ja lausus:"Selle pärast ma polegi sind varem näinud siin koolis."
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyTeis Juun 17 2014, 22:37

Poiss uuris raamatut oma käes ja vaatas siis tüdrukule otsa. "Räägi mulle endast," ütles Luke ja asetas raamatu riiulisse tagasi.gi." "Tahaksin sinust rohkem teada saada, mina olen siin uus ja ei tea teist veel midagi."
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyTeis Juun 17 2014, 22:55

"Mina?Endast?"Küsis tüdruk ja imestas veidike.Aga kui poiss seda teada tahtis siis okei.Kylie jalutas ühe laua taha ja võttis seal istet."Istu ka,mulle ei meeldi eriti inimesed kes seisavad siis kui mina istud"Väitis ta ja vaatas poiss."Okei.Minu täis nimi on Kylie Brittney Kendall,olen hetero,sündinud 25.juuli,minu õe nimi on Kelly.Minu isa on surnud,päris ema on elus keda ma pole kunagi näind ja mul on öökull BoBo."Jutustas tüdruk siis endast."Veel midagi ,mida tahad teada?"Küsis tema siis poisilt.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyKolm Juun 18 2014, 11:06

Poiss istus tüdruku kõrvale ja asetas oma jalad lauale. "Noh, sul on päris masendav elu võinii," ütles poiss ja silmitses neidist. "Suitsu tahad?" küsis poiss ja tõmbas paki taskust välja. Võttis sealt ühe suitsu ja pani suhu. "Oled sa kunagi suitsetanud?" uuris poiss ja sasis oma juukseid.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyKolm Juun 18 2014, 11:28

"Võiks jah öelda,et just kõige parem ei ole aga kõige halvem ka ei ole"Ütles tüdruk.Kui poiss tüdrukule suitsupakkus sõnas ta:"Ikka tahan".Kylie võttis poisilt suitsu ja küsis siis koheselt;"Tuld on anda?".Kui kutt talle järgmise küsimuse esitas,kergitas neiu veidike kulme ja vastas:"Muidugi ma olen suitsu teinud,Luke"
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyKolm Juun 18 2014, 12:03

"Näe võta," ulatas kutt tüdrukule tulemasina. Luke tõmbas ühe suure mahvi ja lasi siis selle kohe uuesti välja. "Tead, ma arvasin, et see kool on põnevam," ütles Luke ja sättis oma juukseid, vaadates tüdruku poole, kes oma pea oli ära pööranud.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyKolm Juun 18 2014, 12:39

Kylie võttis tulemasina ja süütas enda suitsu."Tänud"Ütles ta ja viskas tulemasina poisile tagasi.Tüdruk tõmbas mahvi sisse ja mõtles mida poiss just ütles.Mahvi välja lastes lausus ta poisile:"Kool ise on igav,aga need sündmused mis siin vahepeal toimuvad on põnevamad".Kylie viis enda pilgu poisile.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyKolm Juun 18 2014, 19:57

Luke pani tulemasina tagasi taskusse ja tõmbas uue mahvi. "Räägi midagi põnevat," lausus poiss ja vaatas tüdruku silmi, mis teda jälgisid. Luke kustutas suitsu ja pani koni lauale. "Tohib klassides üldse suitsetada?" uuris poiss ja sättis oma jalgu paremini.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyKolm Juun 18 2014, 21:34

Neidis mõtles veidike ja jutustas siis esimeseloo mis meelde tuli:"Sa võibolla tead ,et siin koolis õpib Liam Payne,see One Directioni kutt.Tema eksi rünnati ning tema õlal on suur arm kuna,üks poiss pussitas teda ja hoidis neidst tornis lukutaga.Paljud koolis kardavad teda,ma ise olen temaga kohtunud aga ta ei ole minu arvates vägahirmus.".See oli esimene lugu mis Kyliel'ile meenud."Koolis ei tohi üldse suitsetada.See on reeglite vastane."Seletas K.Ta tõmbas uue mahvi ja välja hingadest moodustusid neist ringi.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyNelj Juun 19 2014, 09:10

"Liam on mu vana sõber, kui ma bändis olin suhtlesime One Directioniga kogu aeg, aga praegu võik öelda, et ma ei tunne vajadust temaga suhelda," vastas poiss ja silmitses neidist. "Kes ikka kooli reeglitest kinni peab? Mind väga ei koti," leidis poiss õpetaja lauaa pealt võlukepi. Ta tõusis püsti ja võttis selle kätte. "Ütle mulle mõni loits," naeris poiss ja vehkis kepiga.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 14:29

"Tõesti?Sa oled kunagi bändis olnud?"Küsis tüdruk.Kylie ei ole just kõige paremini muusikaga kursis ja seega ta ei tea inimesi kes on bändides jne."Mõned peavad aga enamuses ei pea."Lisas neidis veel poisile juurde ja lõpetas enda suitsu.Koni pani ta laua peale ja vaatas mida poiss teeb.Kui Luke oli kõndinud laua juurde,võtnud sealt võlukeppi ja palunud neidisel ütelda üks loits,lausus K:"Hmm...Ütle mõni kaitseloits,sest..".Kylie haaras samal hetkel oma võlukeppi kui lausus sõna 'sest' ja hüüdis:"Serpensortia!",ning poisi poole lendas madu.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 16:09

"Võta ta ära! Ma räägin võta see madu ära!!" karjus poiss ja viskas proffessori võlukepi maha. "Ma ei andesta seda sulle kunagi, kui sa seda madu siit ära ei võta!" vehkis poiss kätega. Luke proovis mao eest ära joosta, kuid uss püsis tal kannul. Ta mõtles, et enam ta küll siit eluga ei pääse.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 16:14

Vaat,selle peale Kylie küll ehmus ja lausus kohe vastuloitsu:"Finite Incantato!".Madu kadus koheselt ruumist ega jälitanud enam poissi.Neidis sibas kiiresti poisi juurde ja ise samal ajal vabandades:"Anna andeks,halb asi mida katsetada uus tulnuka peal,kes pole veel loitse eriti õppinud".Kylie'le tuli alles nüüd meelde ,et poiss oli ju uus ega oska eriti loitse.Kuradi loll oled,mõtles neidist ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 16:21

"Pole midagi," lausus poiss ja kallistas tüdrukut. Ta ise ei saanud aru, miks ta seda tegi aga varsti lasi ta tüdrukust lahti ja istus tagasi tooli peale.
"Ma loodan, et sa rohkem midagi sellist ei tee," vastas kutt ja ohkas. Kui talle meenus proffessori võlukepp tõusis ta välgukiirusel püsti ja kummardus seda üles võtma. Kahjuks oli see aga katki.
"Kuule, ega sa mõnda loitsu ei tea, mis võlukeppe parandaks?" uuris poiss kõhklevalt ning vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 17:52

Kylie küll imestas miks poiss teda kallistas aga siiski kallistas vastu."Vabandust,uuesti"Lausus ta ja lasi poisist lahti."Jah,ma luban,et ei te midagi sellist enam.Sa muidu kardad madusid hullult?"Päris Kylie.Neidis ise istus aga siis õpetaja lauale.Kõige lähedal olevam koht kuhu sai istuda."Minu teada,ei ole sellist loitsu olemas mis parandaks võlukeppe,"ütles tüdruk vastuseks."Aga me võime selle siia jätta ja teha nägu ,et meie ei teinud midagi."Pakkus neidis siis lahenduseks.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 21:10

"Noh jah, ma kardan madusid, aga sellel pole vahet," vastas Luke ja tegi näo nagu see teda ei huvitaks, kuigi sisimas soovis ta, et ta enam iial madudega kokku ei puutuks. "Hea mõte, tegelikult, aga kui siin mingi turvakaamerad või midagi on?" naeris poiss ja vaatas uuesti võlukepi poole, tõstes selle proffessori lauale. Poiss naeratas, mõeldes, milline võiks proffessori nägu olla, kui ta oma võlukepi sellisena leiab.
"Tead, paneme plehkat, muidu keegi veel leiab meid," lausus poiss oodates tüdruku vastust.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 21:33

Kylie naeratas veidike ja tundis süümekaid.Kui sa midagi kardad siis on see kõige halvem tunne,kui pead sellega silmitsi seisma.Neidis naeris ja sõnas:"Liiga moodne asi selle kooli jaoks.Ja kui õpetaja peaks teadma saama, siis võtan vastutuse endale kuna mina olin ju see kes sind ründas".K tuli lauapealt alla."See on jah hea mõte,muidu tuleb see õpetaja tagasi ja saame mõlemad sõimata"Vastas ta ja hakkas uksest välja minema.Koridoris kõndides klõbisesid neiu kingad valjult.
Tagasi üles Go down
Luke Hemmings
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Luke Hemmings


Postituste arv : 150
Join date : 15/06/2014
Age : 26
Asukoht : Australia

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyReede Juun 20 2014, 21:43

"Ega ma arvanudki, et siin turvakaameraid või midagi on," vastas Luke ja kõndis tüdrukule järgi. "Tutvusta mulle seda kooli, ma ju alles uus," ütles kutt ringi vaadates. Poiss silmiteses tüdrukut ja pööras oma pilgu põrandale, mida katsid kiviplaadid. "Veidi tasem," sosistas kutt ja vaatas uuesti tüdruku poole, ise naeratades.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. EmptyLaup Juun 21 2014, 08:51

Kylie ootas kuni poiss temani jõuab ja kõndis siis edasi."Okei,eks ma siis näitan sulle kooli.Hetk.."Neidise lause jäi pooleli kuna Luke mainis tema kingi.Peale seda proovis K,veidike vaiksemalt kõndida."Kuhu ma jäingi," küsis neidis endalt,"Ahjaa..Hetkel oleme me esimesel korrusel.Siin on ka veel haiglatiib ja söökla.Vajadusel leiad sa need kiiresti üles.",lisas tüdruk.Nad jõudsid peagi treppideni."Siin pead sa ettevaatlik olema,need trepid liiguvad koguaeg.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Salaja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Salaja.   Salaja. Empty

Tagasi üles Go down
 
Salaja.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: