Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
No longer an empty coupe - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 No longer an empty coupe

Go down 
+4
Lexine Fray
Sebastian Anaconda
Sky Evans
Destin Lord
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 16:26

Jace vaatas korra Sky poole kui neidis ütles,et Destinil on ilus soeng.Poiss vaatas siis teise poisi soengut ja analüüsis seda.See pole küll JB maitse aga peab tõdema ,et see on omamoodi lahe.Ta vaatas ka tüdrukut kes alles sisse tuli.Kõik inimesed siis kupees on kuidagi igavalt vaiksed,ja ka Jace ei viitsi üksi siin mingit draamat või midagi sellist korraldada. Ühel hetkel otsustas poiss ,et ta läheb midagi söödavat otsima:"Soovib keegi midagi hambaalla panna?Ma endale lähen vaatan,soovib keegi?"Küsis poiss siis teiste inimeste käest ja vaatas neid.
Tagasi üles Go down
Sky Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sky Evans


Postituste arv : 109
Join date : 09/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 16:47

Sky naeratas uustulnukale õrnalt ning viis siis pilgu taas Destinile, mispeale ta huuled taas õrnaks naeratuseks kaardusid, nähes, et ta oma komplimendiga poisil koguni põsed suutis õhetama panna. Tabades tolle teise poisi pilgu Zane'i soengult, kortsutas neidis kergelt kulmu, lootuses, et too nüüd jälle midagi ebaviisakat ei ütle. Samas, ega ta ei oodanudki, et teised temaga samamoodi mõtleksid. Avery oli lapsest saati teistest nii mõneski asjas erinenud ning seega rohkem omaette hoidnud... ja võib-olla ei teinud ta just sellepärast suurt numbrit, kui keegi veel pisut teistsugune oli? Kuti küsimuse peale raputas näitsik vaid kergelt pead. Vanaema oli talle niigi ülearu maiustusi kaasa pakkinud ning ilmselt pole talle neid lähiajal enam juurde vaja.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 17:37

Destin, kes enda hinnangul oli lasknud mööda minna liiga palju aega, et Skyle vastukomplimenti teha ega tundnud selle järele enam ka väga suurt vajadust, raputas tolle gryffindorlase küsimuse peale kergelt pead. Teda oli söödetud ja joodetud kogu vaheaja nii, et kõht lõhkeda ähvardas ning ka selle päeva hommikul oli vanaema neid kostitanud rammusa beekoni ja kõige muuga, mida eelmistest päevadest järele jäänud oli. Naisega vaidlemine oli umbes nagu lukus uksele ütlemine, et see end ilma võtmeta avaks. Ta lihtsalt ei kuulanud, või siis teatas, et Destin on nagu piitsavars ja teda tuleb võimalikult palju sööta, et ta ikka suureks kasvaks. Siinkohal tuleks veel ka mainida, et hetkedel, mil ta on täiesti kindel, et ta noorem lapselaps on tüdruk, ei sunni ta teda munagi rohkem sööma.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 17:48

Jace vaatas teisi ja tundus ,et keegi ei taha.Poiss läks kupeest välja ja kõndis sinna kust saab süüa.Söögivalik oli suur pidi poiss tunnistama ja ei osanud ka midagi valida.JB seisis pikka aega seal kuni jõudis otsusele ,et võtab sealt: 3 õuna,2 apelsini ja mõned kommid mis tundusid normaalsed.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 20:19

Amy otsustas veidi kas minna ka süüa otsima. Neidis tormas siiski poisile järgi kuna teised olid süvenenud vestlusesse ja üks lihtsalt magas. Amy vaatas veidi ringi ja märkas poissi mingi leti ääres. "Hei!" tervitas ta teist. Neidis ei viitsinud pikalt seletama hakata et on samast kupeest. Küll poiss ise seda mäletab. Neidis heitis pilgu leitile ja imestas toiduvalikut. Rikkalik kooli rongi.kohta.
IT:Sigatüüka ekspressi oli küll ainult nõid toidukäruga aga pohh. Tehnika areneb Very Happy
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 20:30

Jace kuulis enda selja tagant samme ja peagi jõudis temani üks tüdruk kes teda kõnetas."Hei!"Vastas poiss ja naeratas tüdrukule."Toidu valik on suur,ma tean"Mainis ta kui nägi,millise ilmega tüdruk toitu vaatas.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 20:37

Amy ainult muigas ja noigutas nõustuvalt. Ta võttis ühe paki Bertie Botti kõikvõimalike maitsetega oakommid paki. Nendega võib kupees nalja saada. Aitab suhteid luua. Rhian kõndis leti juurde kus olid puuviljad. Ta silmitses neid ja ei suutnud otsustada mida neist võtta.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 20:49

Jace jälgis mida neiu teeb ning lausus,kui nägi,et tüdruk ei suuda otsustada:"Ära pirne ega banaane võta,need on liiga küpsed.Võta kas õuna,apelsiini või kirsse.Need on head".JB võttis ampsu enda õunast ning see oli hea magus.Mitte liiga magus ega ka mitte liiga hapu.Õun oli ise ka üleni punane,enamus õunad olid seal punased."Jonathan Ceawlin Bane on mu nimi aga sinu jaoks olen ma Jace"Tutvustas poiss ennast ja naeratas oma imelist naeratust.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:00

"Mina olen Amy Alice Rhian Perez sinu jaoks Amy Alice Rhian" muigas Amy ja pani paberkoti paar õuna, ühe apelsini ja mõned kirsi kobarad. Seejärel võttis neidis ühe jää külma kõrvitsamahla ja läks maksma. Hea, et neile anti enne Inglismaale tulekut päris palju raha. Oma rahaga poleks tüdruk toime tulnud.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:10

Jace tegi imestunud nägi kui kuulis kui pikk nimi neidisel on."Sul su nimi kunagi meelest ka püsib?Mulle jäi ainult meelde nimi Amy."Rääkis poiss.Ka tema läks maksma.Peale enda asjade tasumist vaatas ta mida neidis oli endale ostund."Ma ei sa aru miks teile see kõrvitsamahl maitseb,see on nii jubeda maitsega"Avaldas poiss arvamust ja tegi grimassi.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:15

"Kas sul enda nimi kunagi meelest läheb?"küsis Amy vastu. Neidis korjas asjad sülle ja hakkas tagasi kõndima. "Vaatame siis kui sul pole mitte.midagi juua peale kõrvitsamahla ja sul oleks suur janu. Mis sa teeksid siis? "
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:22

"Vahest läheb küll,"Pidi poiss tunnistama.Ei tegelt ta tegi nalja,kellel siis enda nimi meelst läheks."Ma....muudaks selle mahla veiniks nagu Jumal tegi,tema tegi küll vee veiniks aga ega siin erilist vahet ei ole"Vastas poiss.Nad hakkasid oma kuppe juurde jalutama.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:31

"Siis on sul küll kuldkala mälu."tõdes Alice. Neidis sai küll naljast aru. "Jah varsti kahetseb ta seda tegu."ütles Amy tõsiselt. Ta pidas silmas alkoholiga liialdavaid inimesi. Neidis pillas kõrvitsamahla pudeli maha. "Kurat "kirus tüdruk ja kummardudes kukkusid kõik asjad maha. Neidis pomises sõnu mis trükimusta ei kannata ja korjas asju kokku.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:37

Poiss noogutas ja naeratas jälle.Jace naeratas laiemalt kui tüdruk asjad mahapillas ja hakkas naerma."Õnnetused,õnnetused."Mainis poiss.Ta oleks küll aidanud aga neidis korjas enda asjad kiiresti üles.JB kõndis edasi ning äkitselt ta libises ja lendas selili ning kaasas ka tüdruku.Mõlemad olid nüüd selili ja Ceawlin naeris."See oli nüüd küll minu süü"
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:43

Amy puhkes naerma. Ta ei saanud isegi haiget."Õnnetus ei hüüa tulles ütles tüdruk. "Pärast väikest vaikuse hetk hakkas Rhian rääkima:"Sa aitad mul need kokku korjata ja kui puuviljadel on midagi viga löön su maha" Neidis muigas.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:49

Jace läks istukile ning tegi ehmunud nägu:"Palun ära löö minu suurt egot,siis ma olen samahea kui mitte midagi"Peale seda lauset hakkas poiss uuesti naerma ning korjas tüdruku ja enda asju."Okei ma nüüd ei tea millised on sinu õunad ja millised minu aga ühel on hamba jäljed peal.See on siis minu oma"Mainis poiss.JB hakkas asju kokku korjama ega leidnud enda hambajäljega õuna.Peaks veel ütlema ,et poisi blondid juuksed milles on veidi pruuni värvi,on nüüd armsalt sassis.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 21:59

Amy tõusis muiates. Ta sasis seda tehes mõõda minnes poisi juuksed veelgi rohkem sassi."Ahah sa koosnekid 99,9% egost?"küsis Alice kulmu kergitades. Neidis pani käed rinnale risti ja ootas kuni poiss asju korjas.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 22:04

"Muidugi".Kui tüdruk poisi juukseid sasis tegi Jace pahameelse ohke.Lõpuks leidis poiss enda õuna üles.Enda asjad võttis ta enda kätte aga tüdruku asjad jättis ta neidisele jalge ette."Sorri,ma ei jaksa enda suure egoga sinu asju tõsta.Sorry".Poiss tegi selle lause ütlemise ajal kaastundliku nägu.JB kõndis edasi ja samal ajal korrastas enda soengut.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 22:09

Amy jätti ohke tähelepanuta. Neidis korjas asjad üles ja jooksis poisile järgi. Järele jõudes andis ta poisile õrna võmmu õla pihta. "Sinu ego eest"
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 22:12

Jace vaatas neidist."Aitähh,ma tean ise ka ,et ma olen ilus"Sõnas poiss seda nagu neidis oleks talle seda öelnud."Kuule,millised majas sa muidu oled"
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 22:24

"Peale on sul kõrvad pesemata." raputas Amy kurvalt pead. "Sytherin" vastas neidis. Alice arvas, et Jace võib ka vabalt Slyth olla. Ta oli lihtsalt selline....(Malfoy moodi) Tüdrukule langes üks juuksesalk näole ja ta ei saanud seda ära ka lükata kuna käed olid kinmi"Puhhh. ....vastik"pomises Rhian. Ta proovis salku ära puhhuda.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 22:31

"Siis ma peaks küll eemale hoidma"Ütles poiss ja eemaldus veidike tüdrukust."Muidu saan veel haiget".Lisas poiss.JB vaatas tüdrukut ja ütles:"Las ma aitan".Nad peatusid ning Ceawlin lähenes neiule.Tall oli ükskäsi vaba ning ta pani tüdruku näoees oleva salgu talle kõrva taha.Peale seda puututas Jace õrnalt neidise põske ning naeratas.Hetke ta veel seisis ning siis jalutas edasi.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 23:04

"Jah dorklane"ütles Amy. Neidis muigas kui poiss ta juukseid katsus. Punastamine oleks õigem olnud aga Amy punastas ikka väga harva. Ta ei osanud end punastama ka panna.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 23:10

"Tuled ka?"Küsis Jace kui tüdruk ikka veel seal seisis ja poiss oli temast juba kaugemal."Või jäädki sinna seisma ja minust unistama?"Päris poiss ja ootas ,et tüdruk järgi tuleks.
Tagasi üles Go down
Amy Perez
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Amy Perez


Postituste arv : 235
Join date : 08/06/2014

No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 23:19

"Hah looda sa"ütles tüdruk. Neidis jõudis kupeeni. Ta muigas ja astus sisse. Jace oli sellest juba möõ kõndinud. Neidis istus oma kojale ja pani kõik teised asjad peale ühe õuna kotti.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





No longer an empty coupe - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: No longer an empty coupe   No longer an empty coupe - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
No longer an empty coupe
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» An empty classroom...
» The empty classroom
» Night in empty Class

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: