Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Uuu..keelatud mets :))) EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Uuu..keelatud mets :))) EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Uuu..keelatud mets :))) EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Uuu..keelatud mets :))) EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Uuu..keelatud mets :))) EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Uuu..keelatud mets :))) EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Uuu..keelatud mets :))) EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Uuu..keelatud mets :))) EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Uuu..keelatud mets :))) EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Uuu..keelatud mets :)))

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 19:38

Kylie oli keelatud metse lähedal.Tal oli plaan minna metsa uudistama.Pole seal ju kunagi käinud.Kylie kahtles veel veidi kas minna või ei.Aga siiski suundus ta metsa juurde.Metsas oli kõik siiamaani normalne.
OT:Sebastian
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 19:44

Sebastian jõlkus sihitult mööda kooli ümbrust ringi. Ta oli siia kooli just hiljuti tulnud ja arva seega, et peaks natukene ringi vaatama. Sebastian kõndis veidi aega ringi ja jõudis keelatud metsani. Ah see siis ongi see mets mis pidavat nii ohtlik olema et sinna on keelatud minna. Sebastian mõtleb hetke ja otsustab siis metsa sisse minna, ise samas mõeldes et ega ta ju kaugele ei lähe. Korraga näeb ta enda ees kena noort tüdrukut. Sebastian kõhkled hetke, kuid otsustab siis temaga juttu alustada. ''Tervist, mis teed siin?'' küsib Sebastian sõbralikul toonil ja kergelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 19:47

Kylie ehmus kuna kuulis kellegi häält .Ta pööras end ringi ja vaatas poissi."Hei,ma uitan niisama ringi.Ise?"
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 19:51

'' Samuti jalutan suht niisama ringi'', vastas poiss. Sebastian ringutas kergelt. ''Muide minu nimi on Sebastian, aga mind kutsutakse Snake'iks'', lisas ta veel.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 20:44

Tüdruk pani oma käed rinnale risti."Kylie.Sa oled siis roheliste majas?"Küsis ta kui poiss oli öelnud oma hüüdnime,Snake.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 20:48

''Roheliste majas?'' sõnas Snake küsivalt ja oli pisut segaduses. ''Aaa... sa mõtled Slytherini?'', jätkas poiss kui oli end natuke kogunud. ''Ma olen Ravenclawst, miks sa mõtled et ma Slytherinist olen?'', küsis Sebastian.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 22:10

"Ma jah ütlen kas punased,sinised jne"Ütles ta siis selgitavalt.Kylie vaatas poissi."Sest sa oled sellist välimust ja oletasin seda su hüüdnimest"
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 22:29

Sebastian heitis pilgu oma riietele. ''Aaa... mul on jah selline suht paha poisi välimus,'' naeris Snake. ''Igatahes mu hüüdnimi tuleb minu perekonnanimest, milleks on Anaconda.'', lisas poiss selgituseks. See polnud esimene kord kui tema välimust kritiseeriti. Vanas koolis oli tal õpetajatega seepärast alailma probleeme olnud. Et ta näitavat noorematele halba eeskuju.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:02

"Nunnu paha poisi välimus"Pidi tüdruk mainima.Kulie ainult noogutas.Ta pani käed enda kõrvale."Jalutame koos edasi või lähed sa tagasi?"Küsis ta.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:22

''Kiiret mul kuhugi ei ole.'', vastas Sebastian. Tüdruk näis talle sümpaatne, kuid Snake'i vaevas kahtlus... kas ta ikka peaks temaga kaasa minema? Samas... mida halba ikka juhtuda võis? ''Lähme edasi'', ütles poiss.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:29

Kylie naeratas õnnelikult ,et ei pea üksi edasi minema.Jah,mis ikka võib juhtuda.Nad hakkasid edasi minema.K ei osanud algul midagi öelda aga küsis siis:"Sa oled siin uus?"
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:35

''Jah, ma tulen Madridist. Õppisin enne Madridi Võlukunstiakadeemias.'', vastas Sebastian. Ta tõstis pead ja uuris kähku ümbrust - pole see mets nii hull midagi. Tegelikult oli Sebastianil üsna hea olla, kui ta Kyliega seal jalutas.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:43

"Uuu"Ütles ta ja kergitas kulme.Ta hakkas itsitama veidi."Millal saabusid?"Päris Kylie.Tüdruku jalg jäi muu juurde taha kinni ja ta oleks peaaegu kukkunud,tüdruku kõikus.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:56

''Wooow, ära nüüd ümber kuku!'' ütles Sebastian naerdes ja oli valmis Kyliet kinni püüdma, kui ta peaks kukkuma. '' Kõik korras?'', küsis poiss tõsisema tooniga kui Kylie kõikumise lõpetanud oli. ''Ja ma saabusin paar päeva tagasi'', sõnas ta nagu muuseas vastuseks tüdruku küsimusele.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyTeis Dets 24 2013, 23:58

"Ei kuku"Lausus ta ja lõpetas tuikumise."Siis sa pole kõigega siin majas veel tuvunud.Siin toimub ikka igasuguseid asju"
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 00:03

''Tõesti?'', küsis poiss kahtlustavalt. ''Äkki räägid siis mulle pisut mis need igasugused asjad on mis siin toimuvad?''. No johhaidii, mis siit nüüd siis tuleb, mõtles ta.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 10:38

"Näiteks on siin koolis üks poiss kes on peast veidi ogar ja ta siis ründab teisi.Hiljem ta ise seda mäletab küll aga tal on pärast süümekat.Mis siis järgmiseks...ahja siin on ka kaks kuulsat poissi.Harry ja Liam bandist One Direction.Ühega ma neist käisin kunagi,see oli veel siis kui koolis olin.Aga ta petis mind minu kaksikõega,ja seda veel meie suhte ajal.Naguennem öeldud on mul kaksikõde kellega ma kohtusin alles siin.Varem me ei teadnut ,et oleme õed.See ongi vist hetkel kõik aga neid asju võib veel olla"Jutustas tüdruk poisile.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 14:46

Snake mõtles hetke selle üle, mis Kylie talle just rääkinud oli. Kaks lõusta 1D-st (Sebastiani meelest kõige kohutavamast bändist eales), salapäraselt lambist välja ilmuvad sugulased, mingi psycho kes käib mööda kooli ringi ja ründab teisi... päris toredasse kooli oli ta korraga ikka sattunud. Kuna Sebastian ei osanud korraga midagi targemat öelda, lausus ta: ''Ma mõtlesin et One Directionis on kõik mugud.''
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 15:37

"Ma ise arvasin ka aga nagu näha siis ei ole."Lausus ta vastu.Kuna nad kaks olid juba kaua kõndind ,jõudsid nad ühe majani.Kylie jäi seda maja uurima.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 15:43

Kuni tüdruk uuris maja, mõtles poiss jätkuvalt omi mõtteid. Õigemini ei mõelnudki ta enam eriti midagi, lihtsalt seisis vaikselt. Poiss tõstis pilgu ja vaatas maja suunas, astus siis lähemale ja piilus aknast sisse.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 15:46

Kylie astus ka ise majale lähemale.Lõpuks avas ta ukse ja läks sisse.Majas vaatas ta ringi.Ei midagi huvitavat.Kylie astus treppist üles kuni üks aste tema all katki läks ja tüdruk kukkus."Krt!"Vandus ta seööe peale.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 15:49

Sebastian tormas uksest sisse. ''Kõik korras?'' küsis ta ja jooksis tüdruku juurde. Samal ajal kostis ülakorruselt ming veider hääl.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 15:58

"Kõik on korras.Aste lihtsalt purunes"Ütles ta.Kylie tõusis aga ta ei saanud jalaletoetada kuna see oli veidi valus."Ai"Pomises ta omaette .Vaikselt ja tasa kooberdas tüdruk trepist alla.
Tagasi üles Go down
Sebastian Anaconda
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Sebastian Anaconda


Postituste arv : 157
Join date : 23/12/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 16:06

''No ega ikka ei ole küll,'' ütles Sebastian kui nägi et tüdruk lonkab pisut. Poiss haaras Kylie ümbert kinni ja lasi tal enda najale toetuda, et tüdruk ei peaks oma haigetsaanud jala peale toetuma. ''Peaksime äkki tagasi hakkama minema?'' sõnas poiss küsivalt.
Tagasi üles Go down
Kylie Kendall
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Kylie Kendall


Postituste arv : 1253
Join date : 18/08/2013

Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) EmptyKolm Dets 25 2013, 16:14

Kylie toetas ennast vastu poissi."Pole midagi,eks ma siis lonkan edasi aga ma tahan veel siin olla."Sõnas ta poisile vastu.Tüdruk vaatas poissi ja siis eemale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Uuu..keelatud mets :))) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuu..keelatud mets :)))   Uuu..keelatud mets :))) Empty

Tagasi üles Go down
 
Uuu..keelatud mets :)))
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mets. Mets, Ääretu mets...
» Keelatud
» Õpetajatele keelatud
» Keelatud Metsas
» Keelatud Metsas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: