Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Eksinud teel puhketuppa EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Eksinud teel puhketuppa EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Eksinud teel puhketuppa EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Eksinud teel puhketuppa EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Eksinud teel puhketuppa EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Eksinud teel puhketuppa

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 13:46

"Kui ma tulin sealt, ehk siis pean minema sinna... või oota, äkki ma tulin sealt..." Ahastuses vaatas Heather enda ümber ringi ning otsis teed tagasi puhketuppa. Ta silmas ust nimega köök ja astus sinna sisse, tervitades seal olnud majahaldjaid. Kuidas ta aga ei proovinud, ükski neist ei öelnud talle õiget teed vaid pakkusid hoopis küpsiseid ja piima. 'Liigne alandlikus ei ole tore' otsustas neiu ning istus alistunult ühe kapi peale ning näksis küpsist. Äkki tuleb keegi kes ta uuesti õigele teele aitab.
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 18:05

Rebecca jalutas mööda esimest korrust. Kuna tal oli suhteliselt igav, otsustas ta vahelduseks kööki sisse põigata. Niikuinii polnud midagi paremat teha. Ta avas ukse ning sisenes kööki. Koheselt tulid majahaldjad tema juurde, käes kandikud kõige hea ja paremaga. Ta võttis vastu ühe tassitäie kuuma šokolaadi ning istus ühe laua taha. Alles siis, kui ta köögis veidike ringi vaatas, nägi ta kapi otsas istuvat tüdrukut. "Oi, hei," lausus Rebecca kergelt naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 19:32

Tähele panemata tüdrukut kes kööki sisenes tegeles neiu oma küpsistega edasi. " Oi, hei, " Heather pöördus ümber ning suunas pilgu hääle suunas. " Tere, " pomises tüdruk suunurgast ujedalt, ta oli alati endast vanemaid võõraid peljanud.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 19:35

Nat otsustas minna kööki, et endale ja õele midagi head süüa küsida, sest nad polnud õhtusöögile jõudnud. Kui ta kööki astus nägi ta seal juba Beccat ja tüdrukut keda Al ei tundnud. Alice oli üllatunud sest ta polnud köögis veel õpilasi näinud. Harva sattusid õpilased kööki ühel ajal. "Hei!" ütles Alicia Beckyle. " Tere, minu nimi on Alicia Renata. Mis sinu nimi on?" tutvustas Renata end võõrale tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 20:01

Nähes kööki tulnud veel ühte umbes enda vanust või aastake tüdrukut Heather naeratas. " Tere., minu nimi on Heather Chiriko " vastas tütarlaps Alicia küsimusele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 20:06

Alia otsustas kööki põigata et midagi endale süüa tuua''Tere''ütles Alica kööki astudes Rebecalle,Aliciale ja tüdrukule keda Alica ei tundunud''Kes sa oled?Mina olen Alica''ütles Alica võõrale tüdrukule ja võttis majahaldjalt pirnimuffini vastu
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 20:30

Majahaldjas tuli pärast Alica juures käimist Nati juurde. Al võttis pirniuffini vastu ja ütles "Tänan. Hei Alica, mis sind siia toob?" küsis Nat uudishimulikult Alicalt. Al mõtles juba ,et äkki on siin mõni kohtumine kokku lepitud. "Mis majas sa oled?" küsis Renata samuti Heatheri poole pöördudes rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:07

´Juba kolmas ´ mõtles Heather kõvera naeratusega. Kokkutulek missugune. " Tere Alicia, ma olen Heather Chiriko, Olen Griffindoris " vastas tüdruk kõigile küsimustele ning võttis uue küpsise.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:20

''Mõtlesin lihtsalt korraks läbi astuda et midagi puhketuppa süüa tuua.Ma ei tea isegi miks mul viimasel ajal kõht nii tühi on''ütles Alica ja võttis teiselt majahaldjalt vastu kuklikese mille vahel oli nähtavasti või ja mesi''Ei äitah.Ma ei taha šokolaadi''ütles Alica majahaldjale kes pakkus Alicale suurt kandikut suurte mesinäpu parimate šokolaadidega
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:20

"Mina olen Rebecca, ehk Becca, Beck, Becky, kuidas iganes soovid," tutvustas Rebecca ka ennast nüüd. "Ja ma olen ka Gryffindori'is," lausus ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:30

''Ma olen sust vist kuulnud''ütles Alica ja võttis vastu majahaldjalt kausi soolaküpsistega ja võttis sealt endale paar küpsist ja ülatas selle tagasi majahaldjale
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:32

"Kellest?" küsis Becca Alicia poole vaadates. "Sa oled ka Gryffindor'is, eks?" küsis ta siis tüdruku käest üle, kuna tema nägu paistis olevat talle tuttav.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:36

''Jah ja ma olen sinust,Becca vist kuulnud''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:37

"Noh kui me ühes majas oleme, siis pole see eriline ime," arvas Becca naeratades. "Ma olen sind ka varem näinud, lihtsalt suhelnud me pole," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:50

''Kogu mu perekond on olnud Griffindoris ja mu ema töötab võlukunsti ministeeriumis ning isa disainib luudasi''rääkis Alica oma perest ja istus ühe tooli peale
OT:Ennem Alica kogu selle aja oli püsti
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 21:53

"Lahe," vastas Becca mõtlikult noogutades. "Mitte kumbki minu vanematest pole Sigatüükas käinud," lausus ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 22:01

''Sa oled mugupäritolu?''küsis Alica imestunult ja võttis kotist ühe amuleti mis oli helendama hakanud
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 22:02

"Tegelikult puhtavereline," lausus Rebecca kergelt muiates. "Miks sa nii arvasid?" küsis ta veidi üllatunult. Võlukoole oli teisigi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 22:21

''Ma lihtsalt arvasin et kui su vanemad pole sigatüükas käinud siis...Noh kas siis on teisi võlukunsti koole?''Alica ei teadnud teistest võlukunsti koolidest midagi
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 22:37

Heather Jälgis huviga Alica ning Rebecca vestlust. Neiu vanematest üks oli käinud Durmstrangis, teine aga Sigatüükas, sellepärast ootas ta huviga Rebecca vastust. Vaatamata oma perele ei etadnud Heather teistest maagiakoolidest eriti midagi.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 23:29

"Mina olen Ravenclawis." ütles Nat Heatherile. Siis asus ka Al Becca ja Alica vestlust kuulama. Ta teadis et on olemas teisigi võlukunstikoole aga täpselt ta neist ei teadnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 23:35

Alica oli sõnatuks jäänud kui äkki tal hakkas halb''Ma lähen wc-sse''ütles Alica häälega millega ta oli ennast kogematta reetnud.Joostes kihutas Alica köögist välja
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 23:37

"Oh, mis tal hakkas? Jäi haigeks vms? Mida ta sõi? Oli see normaalne toit mida ta siin sõi?" vatras Alicia hämmeldunult Alica kiire lahkumise tõttu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 23:40

Silmad suured vaatas Heather Alica'le järele, siis, lootuses, et teda ei märgata lükkas neiu küpsisevaagna endast vargsi eemale. " Ei tea, kas temaga saab kõik korda ? " ütles neiu rohkem endale kui teistele.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa EmptyLaup Juun 18 2011, 23:43

"Äkki peaks talle järele minema või midagi? Kukub joostes kokku äkki?" küsis Nat vuristades.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Eksinud teel puhketuppa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eksinud teel puhketuppa   Eksinud teel puhketuppa Empty

Tagasi üles Go down
 
Eksinud teel puhketuppa
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teel puhketuppa
» .....eksinud?
» Täielikult eksinud.
» Kas me jõuame puhketuppa?
» Teel õhtusöögile.. Või siis mitte

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: