Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kahtlane koht kohtingu jaoks

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 15 2013, 00:23

"Ma ei tea." lausus Summer. Tal oli väikesest beebi-Liamist kahju, kuid oli õnnelik, et poiss tänaseni elas. "Kas sul on lusikatega oma teema?" küsis ta veidi naerdes see tundus kohutavalt koomiline millegi pärast.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 15 2013, 00:44

''Suht jah. Kui mind kiusati, mind visati nendega sööklas ja kui ma väiksem olin, mu ema söötis mind ja tegi seda lennuki häält lusikaga. Mu lapsepõlve sõber suri ka ära, kui ma enda neeru probleemist jagu sain. Ta surigi lennukiõnnetuses. Mul oli nii raske sellest üle saada, aga õnneks perekond toetas.'' jutustas Liam veel midagi. See oli kõik muidugi tõsi.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 19:53

"Mul on kahju." lausus Summer kirvalt ja pani oma käe Liami oma peale. "Aga sa said sellest üle ja kõik on korras." lausus neidis lohutavalt ja juhtis teemat eemale. "Ma olen ainult kord elus haiglas olnud, kui ma katuselt alla kukkusin. Või noh, kui mind katuselt alla lükati." rääkis Summer ja meenutas hetkeks seda. "Jake lükkas mind."
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 20:02

''Tegelt?'' küsis Liam üllatunult. Enda neeru pärast oli Liam ikka rohkem haiglas, kui üks või kaks korda ''Miks ta sind katuselt alla lükkas?'' küsis Liam ehmunult. Ta tahtis küll nüüd Jake'ile peksa anda selle eest. Kui Summer enda käe Liam'i oma peale pani, pani Liam enda sõrmed Summer'i omade vahele.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 20:09

"Kogemata." selgitas Summer kiiruga. "Vist." lisas ta peale hetkelist kõhklust. "Me vihkasime üksteist väiksena ja ta ei räägi kunagi sellest minuga. Ma arvan et see oli õnnetus." kehitas neiu õlgu. "Ma murdsin mõlemad jalaluud ja põrutasin puusaluud ning pead. Aga mind tehti korda." jutustas Summer ja hoidis Liami sõrmedest kinni.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 20:11

Liam vaatas tõesti shokeerinult Sum'i. Aga neiu nägi ikka hea välja ''Seegi hea, et sind korda ju tehti.'' Liam lootis ka, et Jake tegi seda kogemata. ''Ma pole enda õde mitte kunagi vihanud. Me oleme alati hästi läbi saanud.'' Liam'il polnud mitte ühtegi sõpra koolis, aga kodus olid tema õed ja vanemad.

OT: MOH'i tundi tuled?
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 20:51

Ja Summeril oli täpselt vastupidi. Kodus oli ta perekond kahtlane, aga koolis oli tema jaoks kodu. "Jake ongi imelik." lõi ta käega. Sellepärast kõik tüdrukud talle korvi annavadki. Summer naeratas Liami sõnade peale. "Mind tehti korralikult korda jah." mainis ta.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:08

Liam naeratas ''Sa ei saa temaga siiani hästi läbi?'' uuris Liam. Kui Jake midagi veel Summer'ile tegi, siis Liam võis talle tõesti peksa anda, kuigi Liam'ile ei meeldinud kakelda.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:21

"Muidugi mitte." kehitas neiu õlgu. "Ta ei saa eriti kellegagi läbi. Talle meeldib tüüpilist Slythi mängida." Ilmselt Jake ei hakka teda enam katuselt "kogemata" alla lükkama. Kui ta Summeri käest peksa ei taha saada muidugi. Aga kui rüütellik Liamist seda pakkuda.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:25

''Siis ma pean tal silma peal hoidma.'' ütles Liam ja naeratas Sum'ile. Ta silitas enda pöidlaga Sum'i kätt. ''Sa oled ka ju Slyth. Aga sa oled palju sõbralikum. Ja ilusam.''
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:31

"Ta ei saa isegi minu vastu võidelda." naeratas Summer. Liami sõnade peale lõi ta nägu kergelt õhetama. Ilusam kui Jake, kena kompliment võimis. "Ma võin ka täielik Slyth vahepeal olla." muigas Summer. "Eriti kui ma ärritunud olen." Ta tõstis vaba käe ja libistas sellega üle Liami põse õrnalt sõrmeotsega.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:36

''Seda ma tahaks näha.'' ütles Liam. Mitte, et ta nüüd oleks tahtnud Summer'it ärritada vms. Ta oleks tahtnud näha, kuidas keegi teine oleks Summer'it ärritunud. Liam tundis enda kõhus täielikke liblikaid, kui Summer enda sõrmeotsaga Liam'i põske silitas. Liam naeratas selle peale. Tal tuli kananahk ka peale, sest see oli isegi mõnus.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:40

"Proovi mind ärritada." pakkus Summer sosinal välja. Ta võttis käe poisi põselt, olles enne sellega mänglevalt üle ta suunurga libistanud ja langetas käe siis endale sülle. "Sul oleks see ju nii lihtne." lausus ta vaikselt ja kummardus veidi poisi poole.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:44

''Mida?'' küsis Liam natuke üllatunult. Liam ei tahtnud kedagi ärritada ''Ma ei ole selline, kes kedagi ärritaks.'' ütles Liam naeratades. Liam oli alati selline heasüdamlik ja sõbralik olnud. Ta ei norinud mitte kunagi mitte kellegiga tüli.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:50

"Ma lihtsalt mainisin kui lihtne see oleks." ütles neiu ja kallutas ennast veel lähemale, nii, et ta nina puudutas peaaegu Liami põske. "Kahjuks ma ei saa enda kohta sama öelda." lausus neidis vaikselt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 21:52

''Aga see oleks küll lihtne.'' nüüd Liam pööras enda pead ja surus enda huuled vastu Summer'i omasid, pannes enda vaba käe Summer'i ümber. Lihtsalt kasutas juhust ära, sest Summer oli talle väga lähedal.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:07

Summer suudles Liami vastu ja tõstis oma käe posis põsele. Neiu nautis pehmeid huuli tema omadr vastas ja sulges silmad. Enjoy it while it lasts, kunagi saab Liam Jacobist teada ja Summer peab valima. Aga noh, punkt Liamile hea suudlemise eest.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:11

Liam oli täitsa õnnelik, et Sum teda vastu suudles ja suudles teda edasi. Siis oli Liam valmis üks ühte selle Jacob'iga tegema. Ma ei kujuta ette, kuidas Liam temast teada saab.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:21

Küll saab. Summer suudles veel hetke Liamit ja tõmbus siis eemale, jättes oma käe poisi põsele puhkama. Sõrmeotstega silitas ta põske ja naeratas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:24

''Kas sa ... kas sa oleksid nõus, minuga suhtes olema?'' küsis Liam kuidagi selle küsimuse ja hammustas enda alahuulde närviliselt. Ta ei teadnud tegelt isegi, kas ta tahtis veel tüdrukut endale, kuigi talle meeldis küll Summer. Võib-olla kui Sum annab korvi, siis Liam kogub ennast ja proovib veel mingi päev.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:26

Summer võpatas. Ta polnud selleks küsimuseks valmistunud. "Emm..." jäi ta vait ja pööras pea kõrvale. Huvitav teada, kuidas Liam siis mõni teine päev seda küsiks. "Asi on selles et...." proovis Summer veelkord ja jäi siis vait. Tegelikult mingit põhjust polnudki. Kuid neidis ei osanud vastata.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:30

''Mingi teine poiss? Tahtsid lihtsalt nalja pärast vastu suudelda?'' pakkus Liam, milles asi võis olla. Liam vaatas küsivalt Summer'ile otsa. Ega Liam ka ei arvanud, et ta seda Summer'ilt just täna küsis.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:32

"Ei, sa meeldid mulle." selgitas Summer. Poisi küsimuse peale lõi ta silmad maha. "Sa meeldid mulle." sosistas ta veelkord vaikselt.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:34

Liam naeratas selle peale natuke ''Aga milles siis asi?'' küsis Liam. Ta pani enda näpu Sum'i lõua alla, et Sum Liam'ile otsa vaataks.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 EmptyEsm Juul 22 2013, 22:37

"Ma ei tea." vastas neidis punastades. Ta ei tahtnud Liamile Jacobist rääkida, et poiss ei arvaks et ta mängib Liamiga. "Ma ei saa sulle rääkida." lausus ta poisi pilku vältides.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kahtlane koht kohtingu jaoks
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» On see õige koht?
» See kõikse õigem koht
» Põnev koht magamiseks
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Vale aeg, vale koht!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: