Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kahtlane koht kohtingu jaoks

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Juul 05 2013, 21:30

Liam istus lendluudpalli väljakul oleval trepil. Oli umbes kaheksa õhtul ja õhk hakkas natuke jahedaks minema. Liam'il oli ülikond seljas ja tal oli käes umbes 50 valget roosi. Trepi peal oli ka punase veini pudel, kaks pokaali ja lõhnaküünlad, mis ka põlesid.

OT: Summer.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Juul 05 2013, 23:35

Summer oli selga pannud musta kleidi mis oli päris liibuv, kui kedagi peaks huvitama. Näiteks Liamit Jalas olid tal neetidega kontsad ja peal must nahkjakk. Okei, ta oli vaadanud, et näeb veidi tume välja, aga ükskõik. Juuksed olid blondid. Neiu kõndis väljakule ja vaatas ringi. Eemal nägi ta Liamit. Summer hakkas tema poole kõndima, kui märkas roosi, lauda ja lõhnaküünlaid. "Hei." hüüdis ta poisile kaugelt ja hoidis ennast tagasi, et mitte teha mingit ebsobivat nalja liiga kõvasti püüdmise kohta.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Juul 05 2013, 23:37

Liam kuulis Summer'i häält ja ta tormas kohe treppidest alla, Summer'i juurde ''Tsau. Need on sulle.'' ütles Liam talle ja andis suure roosikimbu tüdrukule. Ta naeratas Sum'ile rõõmsalt. Liam oli ka kergelt närvis, sest ta polnud kunagi ühelegi tüdrukule nii suure kingi teinud. Tavaliselt ta kinkis ainult ühe lille vms.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Juul 05 2013, 23:40

Summer naeratas kohmetult ja võttis lilled vastu. Huvitav, mis ta nendega nüüd teeb terve kohtingu? "Aitäh." lausus ta vaikselt ja punastas natuke. "Mina oleks pidanud sulle õhtusöögi korraldama. Selle eest et ma su juhmistasin." muigas Summer ja vaatas veidi vabandavalt Liamile otsa. Kuigi ta oli isegi natuke naernud.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Juul 05 2013, 23:43

''Ega mul ei olegi mingit sööki ju. Ainult vein.'' ütles Liam naeratades ja võttis Summer'ilt käest kinni, juhatades ta sinna, kuhu ta oli küünlad ja veini jätnud.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyReede Juul 05 2013, 23:46

"No siis pean mina teine kord õhtusöögi korraldama." lisas Summer naeratades. Ta laskis oma käe aeglaselt Liami omast lahti ja punastas. Käsi jäi hetkeks hõõguma enne kui jahe õhk selle maha jahutas. Neiu istus ja uuris veini. "Kuna ma ei tea ühestki veinist midagi siis ma oletan et see on hea." naeratas neiu ja vaatas Liamile silma.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Juul 06 2013, 00:04

Liam naeratas, sest ta teadis, et teine kord tuleb ka siis. Liam pilgutas Summer'ile silma ''Minu valitud veinid on alati head.'' kuigi Liam tavaliselt ei teeks nii, et joodaks alaealisele veini. Noh Liam on ise ka veel alles alaealine ju.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Juul 06 2013, 12:20

"Ma olen selle kindel." noogutas Summer. Tavaliselt veinid olidki head. Kas Liam kardab, et Sum jääb liiga täis? No veinist seda küll ei juhtu. "Ma oletan, et sul pole siin vaasi?" küsis neiu ja osutas lilledele mis tal käes olid. Pidi ikka suur vaas olema selle jaoks. Oleks kaugele näha olnud.
Tagasi üles Go down
Victoria Evans
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Victoria Evans


Postituste arv : 85
Join date : 02/07/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyLaup Juul 06 2013, 21:17

Liam naeratas selle peale ja avas veini pudeli. Selle kork lendas lendluudpalli väljakule. Liam kergitas selle peale kulme. Täitsa kaugele lendas ''Ei ole.'' vastas ta Summer'ile ja kallas pokaalidesse veini.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 07 2013, 12:58

"Okei." noogutas neiu ja võttis varrukast võlukepi. "Accio vaas." hüüdis ta vaikselt ja peagi lendas ta käte vahele kristallist kaunistustega vaas, mis paistis piisavalt suur rooside jaoks. Ettevaatlikult pani Summer roosid vaasi ja vaatas siis Liami poole, et näha kuidas veinipudeli kork kadus pimedusse. Armas.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 07 2013, 21:41

Liam naeratas selle peale, mida Summer tegi ''Aga vesi?'' küsis Liam ja võttis enda võlukepi välja ja suuna selle vaasi poole. Ta sõnas siis: ''Aguamenti.'' ja vaasi tekkis vesi.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 07 2013, 23:54

"Oh, aitäh." ütles Summer punastades. Sest niu temalik on ju vesi ära unustada. Vähemlt keegi mõtles selliste asjade peale. Neiu vaatas lilli ja sättis neid veidi, et vaas ümber ei kukuks. Siis vaatas ta poissi ja veinipudelit. See kõlas nagu ta oleks mingit maali vaadanud kuskil galeriis. Poisist ja veinipudelist.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 07 2013, 23:55

''Palun, palun.'' noogutas Liam naeratades ja ulatas ühe pokaali Summer'ile ja teise võttis ta ka kätte. Ta mõtles nii kaua, mille terviseks nad võtavad?
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 07 2013, 23:59

Summer mõtles ka erinevaid ütlusi ja otsustas lõpuks millegi tavalise kasuks. Enam vähem. "Kõige kahtlasema koha terviseks mida sa leida suutsid." lausus neiu ja tõstis oma klaasi Liami poole vaadates, kas poiss nõustub selle toostiga.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 08 2013, 00:02

Liam naeris selle üle ja lõi siis enda klassi õrnalt vastu Summer'i oma ja jõi enda veinist lonksu. ''Kaval.'' ütles Liam selle toosti peale.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 08 2013, 00:09

"Muidugi." lausus neiu ja võttis ka oma veinist lonksu. "On jah hea vein." lausus neiu tunnustavalt Liami poole vaadates ja võttis veel lonksu. Veine oskab kutt siis korralikult valida. Nagu näha siis kohti kohtinguteks ka.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 08 2013, 00:27

''Ma võin järgmiseks kohtinguks ka ise veini valida.'' Liam oli positiivne, et see järgmine kohting tuleb ka. Ei teadnud miks, aga lihtsalt oli kindel.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 08 2013, 00:47

"Ma tean ka mõndagi veinidest." vastas Summer. Ta ei lisanud midagi selle kohta, kas järgmine kohting tuleb. Ei midagi ennetavat. Järsku kavatseb Liam veel midagi kohutavat teha. Näiteks klouni siia tuua. Või ahvi. Sest siis jookseks neiu nii kaugeke, et jõuaks ilmselt koolist välja.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 08 2013, 01:04

''Räägi.'' huvitus Liam sellest. Ta tahtis teada, mida Summer veinidest teab siis. Liam ei rikuks elu sees seda kohtingut ära.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 08 2013, 08:06

"Emm, kui sa ei taha kerget veini, siis mida vanem seda parem?" lausus neiu veidi kõhklevalt. Muidugi teadis ta veinidest veel muudki, aga oli raske millegile keskenduda, kui Liam istus ja teda vaatas. See viis tähelepanu väga teistele teemadele edasi.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 14 2013, 19:54

''Ehk, kangemat?'' sai Liam nii aru. Liam'ile eriti kange alkohol ei meeldi. Aga see selleks ''Aga kanged veinid on ka üsna head.'' Liam mäletas, kui ta sai endale uue neeru, selle haige asemele ja ta sai esimest korda maitsta lahjat veini.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyPüh Juul 14 2013, 21:55

"Võimalik." mõtles neiu hetke järele ja noogutas. "Kangemat jah." nõustus ta. Neidis võttis Liami veinist veel ühe lonksu. See maitses paremini kui kange vein. Õrnalt maasikate järgi, kuid seda võis Summer ka ette kujutada.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 15 2013, 00:02

Liam naeratas ''Aga räägi siis endast.'' nõudis Liam. Ükskõik mida. Perekonnast, meeldivused, mitte meeldivused, lemmikloomad/värvid/toidud/joogid jne.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 15 2013, 00:10

Summer punastas. "See saab piinlik olema." lausus ta vaikselt ja alustas siis. "Mu ema nimi on Rosaly Aldren, algselt Rosaly Rose, ta abiellus isaga kuna nad pandi vanemate poolt paari, aga on nüüd õnnelikud. Emps on arhitekt ja sisekujundaja ja tal on nii palju tööd, et kodust on teda raske leida. Isa on Rob, kes töötab ministeeriumis. Mul on vend Jake. Käib siin koolis, ehk oled näinud. Ma vihkan teda." neidis peatus ja hingas sügavalt sisse. "Emm, mulle meeldib olla üksi vahel või siis kahekesi kellegagi ja lihtsalt istuda. Samuti ei kannata ma valetamist ja manipuleerimist. Armas on väikesed kingid ja roosid, akna all laulmine on veel võimalus, aga millegi põlema panemine ei kõla toredalt. Kui poiss suudab muljet avaldada siis ta meeldib mulle. Olen rohkem kassiinimene kui koerainimene." Summer peatus. ta ei osanud midagi mõelda. "Sinu kord." lausus ta Liamile.
Tagasi üles Go down
Liam J. Payne
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Liam J. Payne


Postituste arv : 1050
Join date : 11/06/2013

Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks EmptyEsm Juul 15 2013, 00:18

''Miks see piinlik oli?'' küsis Liam muiates. Ta jättis selle meelde, et talle meeldis, kui poisid talle muljet avaldasid. ''No ma sündisin surnuna, sest mu üks neer oli haige. Mind süstiti päevas umbes 32 korda, et ma elus püsiks. Kui ma sain 5. aastaseks, ma sain uue neeru. Ma sain siis hakata alkoholi ka tarbida. Mulle anti maitsta esimest korda 9. aastaselt veini. Siis mulle hakkas alkohol maitsema. Kui ma mugukoolis käisin, mind kiusati. Ma ei tea miks. Mul on endal kaks õde. Rosemary Dourse, kes on 15. aastane ja käib ka Sigatüükas ja Katrina Dourse, kes on 12. ja käib ka siin. Ma sain ka kunagi õe, kes suri 3. aastaselt, sest tal oli südamega probleeme. Mu ema Melissa Dourse, ta omab aiatarvete poodi. Ja mu isa James Payne, kellelt ma sain enda teise nime, töötab ka ministeeriumis.'' Liam tegi pausi ja jätkas ''Ma vihkan lusikaid ja ma olen bändis.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahtlane koht kohtingu jaoks   Kahtlane koht kohtingu jaoks Empty

Tagasi üles Go down
 
Kahtlane koht kohtingu jaoks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» On see õige koht?
» See kõikse õigem koht
» Põnev koht magamiseks
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Vale aeg, vale koht!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: