Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
.....eksinud? - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
.....eksinud? - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
.....eksinud? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
.....eksinud? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
.....eksinud? - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
.....eksinud? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
.....eksinud? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
.....eksinud? - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
.....eksinud? - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 .....eksinud?

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 16:55

''Sa puhketuppa ei tahtnud minna?'' küsis Jeremy kulme kergitades. Sara ju küsis kus see asus ''Mulle sobib.'' noogutas poiss naeratades ja pani enda võlukepi selle taskusse tagasi ning hakkas siis trepi poole liikuma.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:00

"Aega on puhketuppa minekuks. Lagastada on lõbusam." naeris Sara ja hakkas koos Alexiga treppide pooole kõndima. See kool on ilmselt palju parem, kui eelmine mugukool, kus ta käinud oli.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:09

Jeremy naeratas ''Seda ta on küll jah.'' Jer kõndis treppide peal alla poole ning tõmbas samal ajal ühe ruudukese vetsupaberist ära ja kukutas selle treppide peale. Nii ta tegi iga trepi astme juures.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:11

Sara toppis samal ajal üle käripuu vetsupaberit ja itsitas. "Kus sa elad muidu, suvevaheajal?" küsis siis Sara niisama Alexilt suvalise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:14

''London'is, isa juures.'' vastas Jeremy lühidalt ''Ja sina?'' küsis ka Jeremy Sara käest ning naeris selle üle, mida ta käripuuga tegi.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:17

"Oma pisikeses korteris. Ma sain selle, et onu juurest eemal elada, see on New Yorgis." ütles Sara ja toppis siis maalide ette paberit. Mingi paks munk hakkas karjuma ja Sara jooksis ruttu paar astet edasi, et keegi seda ei näeks.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:27

Jeremy noogutas. Ta elas ka tegelikult üksinda, ta isa oli hetkel vanglas, aga ta ei hakanud seda tüdrukule ütlema. ''Kaugel.'' oskas Jeremy lõpuks öelda selle kohta ja puhkes naerma, kui paks munk karjuma hakkas.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:35

"Jamh, kaugel, aga ma armastan New Yorki. Ma ei koliks kunagi." ütles Sara ja jõudis siis lõpuks neljandale korrusele. Ta alustas lagastamist, toppides koridori keskel olevale klassiuksele triibu paberit, varjates õpetaja nime.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 17:49

''Ma pole kunagi seal käinud.'' ütles Jeremy ausalt ja võttis võlukepi taskust välja ning ütles ühe võlusõna, et vetsupaberi ribasi seina külge kinnitada.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 20:07

"Sulle meeldiks seal. Ma muidu sündisin üldse Hispaanias, niiet päikeselaps võinii." naeris Sara ja viskas niisama paberit lakke. See jäi kinni ka kusjuures, aga Sara ikkagi võlus natuke, et see kindlamini püsiks.
Tagasi üles Go down
Kylie Hannah Cassells
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kylie Hannah Cassells


Postituste arv : 1155
Join date : 29/01/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 21:12

''Ma saan su iseloomust aru, et sa oled päikeselaps, kui aus olla.'' sõnas Jeremy naeratades. See oli kompliment btw. Alexander vaatas siis seda, kuidas Sara lakke seda vetsupaberit võlus ''Sa võid ka kergemini selle lakke ju jätta, et see kellegile pähe kukuks?'' pakkus Jeremy kavala naeratusega.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 22:29

"Mm, see on hea idee." itsitas Sara ja loopis siis niisama paberit lakke, las kukub mõnele õpsile pähe. Sarale meeldis vaadata, kuidas õpetajad tema lagade pärast närvi läksid. "Kus sa sündinud oled?" küsis ta siis Alexilt ka.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyKolm Aug 08 2012, 22:35

''Terve elu Inglismaal elanud.'' vastas Jeremy naeratades. Kuskile mujale pole olnud raha minna. Siis tuli äkki Jeremy'l idee ''Mul tuli mõte. Läheks igasse kooli vetsu ja teeks iga vetsupaberi rulli tühjaks vetsupaberist. Siis paneks kuhugi lakke näiteks ühe uue vetsupaberi rulli ja sinna peale paneks mingi võltsämbliku.'' segane jutt ma tean, aga loogiline. Vist?
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 07:38

Sara hakkas itsitama. "Davai. Teeme ära." Siis tuli Sarale meelde, et ta on siin uus. "Em, kus vetsud on?" küsis ta siis Alexilt.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 10:18

''Mul on puhketoas võltsämblikuid küllaga.'' naeratas Jeremy ning hakkas siis üles tagasi kõndima ''Küll ma need vetsud üles leian.'' muigas Al tüdruku üle.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 14:29

"Okei, aa, tegelt peaks varsti vaist ball ka hakkama." tuli Sarale meelde, tal polnud ju meik ja juuksed eriti ilusad. Aga selleni oli veel tunde aega, küll jõuab. Sara läks siis treppide juurde. "Ma lähen otsin tüdrukute vetsust rull, kui ma vetsu üles leian, tahad kaasa tulla? Või lähed ämblikke tooma?" küsis siis Sara.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 15:00

''Aga rääkides ballist juba, kas sul on kaaslane olemas?'' küsis siis Jeremy. Jeremy'l oli ainult vaja juustega teha midagi ja ülikond selga saada. ''Lähme pigem koos puhketuppa.'' Jeremy ei tahtnud, et Sara ära eksiks.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 15:27

"Ei ole, niiet ma ilmselt forever alone olen seal. Mitte, et see väga hull oleks." ütles Sara. "Pole eriti aega olnud date endale otsida." lisas ta juurde. Ilmselt Sara oleks jah ära eksinud vahepeal. "Aga lähme siis ruttu, ma peaks ikka ilus ka välja nägema ballil." muigas Sara siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 15:30

''Aga kas sa minu kaaslane tahaksid olla?'' küsis siis Alexander enda võrgutava naeratusega Sara'lt ning hakkas siis pm üles puhketoa poole jooksma.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 15:34

"Emm, ikka, kui sa tahad minuga ballile minna." itsitas Sara. Tegelt oli päris tore, et ta forever alone ei ole. Ta natuke punastas ka, aga mitte eriti. "Aga kui me ruttu ei tee, tulengi ma teksades ja sellise näoga ballile." hirmutas Sara Alexit.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:05

Al muigas ''Aga äkki siis teeks seda vetsupaberi tünga mingi muu päev?'' pakkus Al. Muidugi ta tahtis Sara'ga ballile minna.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:11

"Homme, okei?" pakkus Sara, ta peaks pesust läbi hüppama ja juukseid pesema, siis hoidsid ta lokid paremini. "Näeme siis ballil." hüüdis ta poisile ja jooksis...vastu puhketoa ust. "Aia, mis salasõna on?" püüdis ta meelde tuletada. Ta punastas ka, see oli väga mark olnud praegu, otse oma kaaslase ees.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:24

''Homme sobib.'' naeratas Alex. Siis Jeremy naeris, kui Sara vastu ust jooksis ''Ma ei tea täpselt.'' ütles Jeremy ausalt.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:28

"Emm, suvevaheaeg?" pakkus Sara suvalise parooli. See oli olnud eelmine nädal ja Paks naine polnud vist viitsinud seda vahetada. "Näeme siis ballil." ütles Sara ja jooksis tüdrukute puhketuppa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 EmptyNelj Aug 09 2012, 16:42

Jeremy noogutas ja lehvitas Sara'le. Ta läks reostas edasi koridore.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





.....eksinud? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .....eksinud?   .....eksinud? - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
.....eksinud?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Täielikult eksinud.
» Eksinud teel puhketuppa

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Pärast lahingut-
Hüppa: