Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Intervjuu pärast õhtusööki

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:01

"Ei, just sina olid see õige, kellele otsa kukkuda," lausus Jack kaastundlikult. "Ma tõusin püsti ning viisin Megan'i haiglatiiba," lausus poiss. Kui üksikasjalikult oli vaja seda lahti seletada?
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:03

"Ja panid mu poolel teel lihtsalt maha - see oli väljas - ja ma sain nohu," kaebles Megan.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:05

"Kuidas see täpselt oli?" pöördus Wandere nüüd õe poole. Megan'ilt oli rohkem lootust tetaile saada. "Accio libelobasulg!" lausus ta siis hetkepärast tastkus välja võetud võlukeppiga viibates. Miks tal see ennem pähe ei tulnud? Sulg oli platsis ja Wandere imes hetke selle otsa, enne kui sule paberile asetas.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:11

"Noh, ma ütlesin talle täiesti viisakalt, et hoidku mind paremini," alustas Megan, "ja siis ta pani mind lihtsalt maha, peaargu kooli ukse ees." Ta vaatas Jack'i pahaselt. "Ja siis ma sain nohu ning peale pikka viisakut lunimist minu poolt, otsustas ta lõpuks mind siiski haiglatiiba viia."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:12

"Sa ei pidanud kaua lunima," lausus Jack, tehes väikese paranduse Megan'i jutus. Mitte piisavalt kaua.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:13

"Pidin küll," lausus Megan kindlalt. "Ma poleks ju nohu saanud, kui ma oleks pidanud vähe ootama, taignarull."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:22

"Ja viisakas oli see palumine kindlasti," lausus Jack. Aga see ei häirinud teda, vahet polnud. "Tainas," lausus Jack vaikselt, ise irvitades.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 20:47

"Oligi," teatas Megan. "Mina räägin alati väga viisakalt."
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 21:26

"Ise ka usud, mida sa räägid?" küsis Jack irvitades. Temal oli savi. "Sa usud?" pöördus ta Wanda poole. Ikkagi õed, tunnevad üksteist paremini.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 21:28

"Me mõlemad teame, et ma räägin alati tõtt," teatas Megan.
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyReede Dets 02 2011, 21:33

Wanda naeratas kergelt Jack'ile. "Tead, et õed üldiselt üksteisele ei valeta?" uuris ta. See ei olnud õige, aga Megan talle ei valetanud, või kui valetas siis oli Wa liiga juhm, või liiga hea õde, et sellest aru saada. "Megan's words are gold." pomises ta rohkem endale libelobasulg üleheli kiirust saavutamas.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Dets 03 2011, 17:43

"Näed," hüüdis Megan valjult ja võidukalt, et mitmed õpilased jäid talle juhmilt otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Dets 03 2011, 19:57

OT: Saal oli tegelt rahvast tühi, Gretsuke Very Happy

Libelobasulg tegi umbes seda sama mida Wanda ennemgi, kirjutades kõik mida Jack ja Megan ütlesid, pani see ka omalt poolt mõned sõnad juurde.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 EmptyLaup Dets 03 2011, 20:20

OT: Tore.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Intervjuu pärast õhtusööki   Intervjuu pärast õhtusööki - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Intervjuu pärast õhtusööki
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Intervjuu, kena koht ka selleks, eks.
» Mul läks kõht enne öhtusööki tühjaks...
» Afterparty pärast balli.
» Bella album, enne ja pärast!
» Igavuse pärast on huvitav siia tulla

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: