Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Kirja kätte saamas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Kirja kätte saamas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Kirja kätte saamas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Kirja kätte saamas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Kirja kätte saamas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Kirja kätte saamas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Kirja kätte saamas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Kirja kätte saamas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Kirja kätte saamas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Kirja kätte saamas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 08:38

Neiu oli suhteliselt iga päev tulnud öökullimajja, et saada enda balli kleit kätte. Tema õnneks, see päev oli täna. Nende öökull tuli jõuliselt koos kleidiga ning kirjaga. Kirjas põhiliselt ema muudkui õnnitles teda ja soovis Athenale edu. Kleiti kätte saades istus neiu pingile ning piilus, millise kleidiga ta siis läheb. See oli sobilik.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 08:41

Isis ning Arry olid hääletud nagu alati. Isegi Valküür oli vaikne, kuid Albuse kohta seda öelda ei saanud. Poiss viis luhta, nende luuramise, ning koperdas uksepiidal lennates ninali, ning paisates ka Arya kõhuli. Bloody Mary lendas kaunis kõrge kaarega, ning maadus kuskil Athena kõrval. Samas kui Isis pead vangutas, ning mõõgale järg läks. Vedas, et see Athena'le pähe ei maandunud.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 08:44

OT: Et sa oled koos Albusega? Very Happy Muidu Athena ei tea veel Albust, kui sa taga siin oled.

Tüdruk vaatas ringi ning oli valmis lahkuma, kuna ta ärkas täna üldiselt vara ülesse kuid ring vaatades nägi ta Isist: ''Hei Isis!'' hüüdis neiu. Isis oli veel ühe poisiga, oli see ta vend kellest ta koguaeg kuulnud on?
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 08:52

OT: Jah Albusega Very Happy Albus, Arya, Isis ja Valküür Very Happy

"Krti paks, vaata kuhu sa oma prse poetad." vandus Arya valimata selleks viisakamaid sõnu, ning vingerdas poolvenna alt välja. "Kontrolli oma suuvärki." soovitas Albus, kes oli ennem et muskli mägi kui paks. Peatades kergelt õe käe, mis talle kõhtu lüüa tahtis, puhkes kerge maadlus, mida Arya hunt paljastatud kihvadega pealt vaatas, kuid ühineda ei söandanud. "Hei!" hüüatas Isis Athena't märgates rõõmsalt, ning võttis Arry ühekäe mõõga vasemasse kätte, ise Athena juurde astudes ning teda kallistades. Nigra ise ka aru ei saanud miks ta seda tegi, kuid see tundus vajalik. Eemale tõmbudes uuris ta teistest välja tegemata: "Kuidas läheb?" tagaplaanil kõlkus Arya juba pea alaspidi ühest aknast välja.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 08:56

OT: Kui tahad, võib Xavier ka siia tulla. Very Happy

Athena võttis tüdruku kallistuse vastu, sest talle meeldib kallistada ja muud sellist armsaid asju. ''Kes kõik need teised on?'' küsis Athena Isiselt ning vaatas veel ringi ja üritas lugeda, et kui palju neid on.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 08:59

OT: Võiks jah Very Happy

"Minu suguvõsa." naljatas Isis pöördudes vaatama kuhu Athena vaatab. "Minu vend Albus Edward Rubra Nox." lausus Isis alustades tutvustamisega, ning viipas poisi poole kes Arry't öökulli majast alla kõlgutas, ning siis viipas tüdruku enda poole. "Mu poolõde, Arya Nymeria Storm ja tema hunt Valküür." lõpetas ta. Polnudki niipalju.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:10

Athena hakkas Isise suguvõsale tere ütlema kuid ta vend Xavier tuli jooksuga öökulli majja. Xavier otsis ruttu enda öökulli ning saatis selle minema koos pärgamendi tükiga. Poiss nimelt ei pannud teda õde, ei Isis ja ei tema suguvõsa ka veel. ''Hei Xavu!'' tevitas Z X-i. Xavier ehmatas ning ütles tere tagasi ja küsis, et mis ta siin teeb. ''Sain emalt kätte kleidi ja sulle ühe vapustava ülikonna ja maski. Ja ma tahan ka Noxide suguvõsale öelda ka tere,'' ütles neiu lõpuks tere Isise suguvõsale. ''Ja mina olen Athena, kuid kutsuge Zendayaks ja see poiss seal on mu kaksikvend Xavier.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:13

Hetkes tardus maadlustseen, just niikauaks, et Arry ja Albus tere jõudsid noogutada, kuid seejärel seejätkus. Lõpptulemus, oli see et näost punetav ja vihane Arya jäi siiski alla, ning koperdas Isis'e juurde oma mõõka tagasi nõudma. "Ma teen su vennale otsa peale." tõotas ta Blooyit Isis'e käest krahmates.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:21

''SAID KÄTTE?'' karjus Xavier Athenale, ''Ma just praegu saatsin kirja emale, et ta tooks mulle ülikonna nii kähku kui ta saaks. Ma kutsusin Ally ballile ning ma ei saa niimoodi ballile minna.'' Athena muudkui ütles vabandust ja andis Xaverile ülikonna ja maski kätte. ''Teist keegi läheb ballile?'' küsis Athena rahvalt.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:26

"Kõik lähme." vastas Isis ka Albuse ning Arya eest, kes Rubra't nüüd mõõgaga ähvardas.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:28

''Oo, kellega te lähete?'' küsis Athena uudishimulikult, ''Mina lähen muidu Regoniga ja Xavier läheb... ee...''
''Ally Browniga!'' karjatas poiss Athenale.
''Jah õigus temaga.''
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:29

"Ma lähen mingi slythiga, Albus läheb Cathyga ja Arya oma hundiga." lausus Isis sõrmedel loendades, viimase pigem moepärast öeldes. Ta ei teadnud ju tegelt kellega Arry läheb.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:38

''Kas hunte sinna üldse lubatakse?'' küsisid Athena ja Xavier koos kooris. Väga imelik ja lahe suguvõsa samal ajal Athena jaoks. Kõik see suguvõsa mis Xavieril ja Zendayal on vaid nende onu ja tema poeg, kellest Zendaya lugu peab ja räägib tihti peale tema õnnetustest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:44

"Lubatakse." kinnitas Isis, kes pidas huntide all silmas, peale Valküüri ka ennast ja Arry't. "Lollakas, ma lähen Ned'iga." sähvas Arya kes alles nüüd taipas millest jutt käib.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 09:49

Kuna Athena on pisut hajameelne siis tal kõik ei istu nii palju samas kohas ja hakkas ajama juttu nende onupojast, ''Üks kord mu onu poeg jälitas hunti ning ta jõudis Iirimaani välja.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:01

"Kust ta alustas?" uuris Isis teemaga kaasa minnes, samas kui Arry mõõk jälle lae alla tõusid ning seekord Athena vennale pähe oleks potsatanud, kui Isis seda kinni poleks püüdnud.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:04

''Šotimaa metsadest,'' tuli Athenale meelde. ''Üks kord jälitas ta mind ka, aga ma andsin talle pärast peksa selle eest, väikese löögi, sest mulle ei meeldi kakelda.'' Muidugi, Athenale ei meeldi kakelda, va See Aliciakene.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:05

Isis noogutas kergelt, astudes sammu tagasi alustades ise Arya kiusamist, põigates tüdrukult eest igakord, kui too oma mõõgani üritas küündida.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:09

''Teil on vist muud tegemised...'' pomises Athena, ''... me vist siis ei sega, teid.'' Ütles ta ning hakkas tasakesi Xaveriga ukse juurde minema.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:10

"Ära mine ära." lausus Isis hoobilt, kui kaksikud ukse poole hakkasid minema. Ja jättis õe mõõgaga sinna paika.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:15

Athena jäi oma vennaga seisma ning arutasid asja. Kuna Zendaya ei viitsi seda kleiti ja maski kanda, siis viib Xavier praegu poiste magamistuppa ja pärast poole, balli ajal toob ära. ''Xavier tuleb kohe tagasi,'' ütles Athena ning vaatas korra öökullimajas ringi ja imetles öökulle.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:19

Isis noogutas. "Midagi juua tahad?" küsis ta siis accio'ga endale võiõlle kutsudes.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:32

''Nnh, naalriiight,'' ütles tüdruk rõõmsalt inglisekeeles. Ta viimati jõi ''kooli lõpupeol'' võiõlle koos vennaga.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:35

"Naalriigh?" kordas Isis küsivalt. Ega tema teadnud mida see tähendab.
Tagasi üles Go down
Athena Z. Demir
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Athena Z. Demir


Postituste arv : 3279
Join date : 29/06/2011

Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas EmptyKolm Okt 26 2011, 10:39

''Vabandust, ma ma mõtlesin olgu,'' ütles tüdruk rahulikult. Ta ütles seda naalrighti nii rõõmsalt, et tunne nagu oleks ta pilves ühe öö veetnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kirja kätte saamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirja kätte saamas   Kirja kätte saamas Empty

Tagasi üles Go down
 
Kirja kätte saamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tüdrukute magamistoas sotte selgeks saamas
» Kirja saatmas
» Kirja saatmas.
» Kirja saatmas
» Kirja saatmas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: