Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:01

``Tere, kallid õpilased!Palun rääkige mulle mida tee Võlukusti ajaloost teate?``lausus Prof.Binns
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:02

OT: Sul pole veel kedagi klassiski.
Tagasi üles Go down
Vanessa Rosaly Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Vanessa Rosaly Elencia


Postituste arv : 2604
Join date : 29/07/2011
Age : 24

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:03

OT: Jah, sa pead ootama õpilasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:04

Ot: Jah peanjah!!!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:06

Prof. Binns astus klassi ja suundus oma laua poole.Ta istus maha ja hakkas õpilasi ootama.


OT:Ma kirjutasin uue alguse.Vabandust hajameelsus mis muud!! Very Happy

1. klass
Katherine Willow
Cecelia Jones
Heria Glasgow
Merelia C. Mcweenie
Dakota Emma Roberts
Ella C. Adamson
Brooklyn Chole Rivera
Jennifer L. Salon
Madison Gate

2. klass
Jessica Tyler
Isabella Quality

3. klass
Cecilia Puentes

4. klass
Emilia Myers

5. klass
Anne Renata Shmit
Jane Willow
Xavier Z. Demir
Susanna Vain

6. klass
Rebecca Hunter
Mary R. House
Landon I. Coleman
Sarah Helena Von Craft

7. klass
Carly Brown
Catherine Matheria
Tyler Logan
Alexa Carter




Viimati muutis seda Frederick Binns (Kolm Sept 21 2011, 18:14). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:07

OT: Miks sa lause lõppu hüüumärgi panid? See pole ju käsklause ega hüüd lause vms...
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:17

OT: Ma olen kindel, et osad ei teadnudk iüldse, et tund toimub..

Alexa avas ukse ning astus klassi. "Tere," lausus ta õpetajale ning läks siis keskmisesse ritta, teise pingi juurde. Tüdruk võttis oma asjad kotist välja, asetas koti kõrvalistuja toolile ning võttis istet.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:19

``Tere`` vastas õpetaja.``Miks saa hiljaks jäid?``küsis õpetaja rangelt.



OT: teadete tahvlil kirjas!
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:20

OT: Kõik ei saa sada korda päevas sees käia ja vaatata mis tundi siia nüüd tekkinud on. Ja Alexa ju ei jäänud hiljaks?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:23

Isis Nigra Nox kirjutas:
OT: Kõik ei saa sada korda päevas sees käia ja vaatata mis tundi siia nüüd tekkinud on. Ja Alexa ju ei jäänud hiljaks?


OT:Võibolla ei saaa jah sees kaia aga siis saab ju oelda et ma ei saa tulla.Kuidas ta siis hiljaks ei jäänud?Kel on 22 aga 00 hakkas.Ma ei tee talle ju midagi ainult küsisin?
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:26

"Eksisin ära," vastas Alexa masinlikult. Ta oli esimesena kohal ning ikka pidas õpetaja teda hilinejaks?

OT: Ma pean silmas seda, et kes paar päeva nt. sees pole käinud, need ei tea et tund on..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:30

``No,selge kui eksisid ära siis pole midagi teha!``ütles Prof.Binns leebelt.``Kas sa tead et kas keegi tuleb veel?``küsis Prof.Binns.


OT:No jah ega ma siis kaebama kohe ei lähe! Very Happy
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:31

"Ma olen siin uus, pole teiste õpilaste tundidega eriti kursis, härra," lausus Alexa. Kuigi ta oli üsna kindel, et keegi oleks veel pidanud tulema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:34

``Selge ,me siis peme tegema kahekesi tundi``lausus Prof Binns.``Aga noh jah saadki targemaks``lausus Prof. Binns naljatlevalt.


OT:Kas päriselt ei tulegi keegi veel või???
Tagasi üles Go down
Jane Macie Elencia
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jane Macie Elencia


Postituste arv : 2356
Join date : 29/07/2011
Age : 29

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:35

OT:Kella 8 paiku tulevad inimesd sisse.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:36

OT: Ma ei tea. Tavaliselt kestab tund mitu päeva, äkki hilinevad.

Alexa polnud küll väljavaatest ainuke õpilane olla kuigi vaimustuses. Siiski viisakuse mõttes ta lihtsalt noogutas. Ei olnud vaja kohe esimeses tunnis õpetajaga riidu minna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:38

OT:Äkkijätkame tunniga kell kaheksa kui oled nõus ALEXA! siis oleks äkki rohkem rahvast tunnis!!
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:39

OT: Ma ei tea, kas mina siis sees olen. Aga me võime tunni algusega oodata küll. Alexa on lihtsalt kohal, kui ma siis sees ei ole, ei pea sa ju mind küsima janii.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:40

OT:Hea küll ma siis tulen vaatan hiljem tagasi!!
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:41

OT: Soovitan, soojalt loe mõnda teist tunni teemat. Nt. MJVK tunni, või siis nõiasõnade..
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:45

Logan astus ajaloo klassi. Poiss tervitas loiult õpetajat ning suundus siis pingiridade vahelt mingi normaalsema istumiskoha poole. Möödudes keskmisest reast, pöördus tema pilk blondiinile. "Keda ma näen?" küsis Ty üllatunult ning pani oma koti Alexa'st paremale jäävale lauale.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:48

"Tyler!" lausus Alexa ning hetke pärast oli ta püsti hüpanud ning poissi kallistanud. "Pole ammu näinud," lausus tüdruk naeratades. Nad olid siiski hetkel ainukesed õpilased, teisi tuli oodata. Seega ei näinud tüdruk põhjust, miks nad ei oleks võinud veidi juttu ajada. Siiski heitis ta hetkeks pilgu professorile ning istus siis tagasi oma pinki, jäädes näoga Tyler'i poole.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:50

Ty kallistas tüdrukut vastu. Polnud tõesti ammu näinud. Poiss võttis oma asjad ükshaaval kotist välja, viskas siis koti lõpuks samuti kõrvalistuja toolile, kuna sinna kedagi niikuinii oodata polnud, ning võttis siis samuti istet. "Mida sa siin teed?" küsis ta häält tasandades.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:55

"Õppima tulin, väike vaheldus Beauxbatons'ile," lausus Alexa naeratades, peaaegu sosinal. Siiski hetkel polnud vaja valetada, seega täpsustas Alexa veidi: "Juhuslikult on siin ka Jack," "Ja hea meel on sindki näha," lausus tüdruk hetke pärast.
Tagasi üles Go down
Tyler Logan
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Lendluudpalli õpetaja / Vilistlane
Tyler Logan


Postituste arv : 1696
Join date : 06/07/2011

Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! EmptyKolm Sept 21 2011, 18:58

"Jääb mulje, nagu oleks sa Jack'i pärast siia tulnud," lausus Ty hetke pärast mõtlikult. "Aga ma ei tahaks seda hästi uskuda," lisas poiss.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!   Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!! Empty

Tagasi üles Go down
 
Võlukunsti ajaloo esimene tund!!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Võlukunsti ajaloo tund 1-7 klass
» 1 klassi esimene tund
» 5-7 klassi esimene tund
» 4.-7. klassi esimene tund
» Esimene MOH tund 1-7 klassile.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: