Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Öö                           - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Öö                           - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Öö                           - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Öö                           - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Öö                           - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Öö                           - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Öö                           - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Öö                           - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Öö                           - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Öö

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:04

"Šhireena Lilý Šamaláý," sisistas Syd vastu, ja tõmbas paruka ükskõikselt peast. Seejärel kiskus ta lahti ebamugava krunni, mis tema tumedaid lokke siiani paruka all kinni hoidnud oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:05

"Syd," lausus Jack kulmu kortsutades. "Sina olid see, kes eile järve ääres oli," lausus poiss meenutades. Imelik, et poiss teda siis ära polnud tundnud. "Milleks see kõik?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:06

"Syd!" kisas Annie raevukalt ja jooksis tüdruku juurde, siis virutas ta Sydney´´le ühe kõrvakiilu ja siis kallistas teda, "Mia, Mia eest."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:07

"Aia!" nurises Syd ja röögatas siis Lilý'le: "Sa oskad ka kõik ära rikkuda!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:08

OT: võib liituda?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:09

"Miks sa seda tegid?" küsis Annie ja vahtis tungivalt Sydney silmadesse.
"Jack, vabandust. Ma ei olnud kaine," lisas ta Jack´ile.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:09

"Mina ei käskinud sul parukat maha võtta, ja ennast paljastada." lausus Lilý pepsilt ning suundus oma maja lauda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:10

OT: Ei.

"Ütle mulle üks põhjus, miks ma ei oleks pidanud tegema!" kähvas Syd Annie'le.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:10

"Mille pärast sa vabandad?" ei saanud Jack Annie lausele pihta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:12

"No, et ma su maha jätsin. Tyler ütles, ma tõesti ei tea mida ma tegin, ma ei mäleta mitte midagi," tetas Annie ja pöördus siis Syd´i poole, "vähemalt oleksid oma õde ette võinud hoiatada." Neid võttis oma taskust võlukepi ja paari hetke pärast oli õhus ere delfiin, kes minema ujus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:14

"Oma õde? Oi ei, mul pole õde," lausus Syd ja pani paruka taas pähe, "mina olen Alexandra Stewart, 5. klass ja Gryffindor. "Ja, mul, POLE ÕDE!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:15

"Teeskle edasi, Mia´le räägid. Teiste ees võid mängida," teatas Annie ükskõikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:17

"Hmh, mis mõtet on mängida?!" nõudis Syd ja hetke pärast lendas parukas Hufflepuff'i laua poole, napilt Tyler'i peanuppu riivates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:20

"Tark laps," toetas Annie Syd´i.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:28

"Ma ei tea, ma lähen puhketuppa," lausus Jack. Ei tahtnud nagu väga, et hommikusöögile tulijad teda sellises olekus näeksid. "Näeme," lausus poiss ning suundus saali uste poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 EmptyEsm Sept 19 2011, 21:31

"Nägemist," teatas Annie ja mõtles hetke. Ta jõudis järeldusele, et tal ei ole kõht tühi, või on, aga ta ei suuda süüa, ning ta soovis peeglisse vaadata. "Ma lähen ka." Neid keksid saalist välja ja võttis ruumi kuhugi pesuruumi poole, kutsub asjad loitsuga kohale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öö                           - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öö    Öö                           - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Öö
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: