Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Piknik õhtuhämaruses

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:37

"Ma pean mõtlema, sest praegu ei mõista ma miks ma arvasin, et sa ei käitu nagu tüüpiline naistemees. Ma, ma... Sa olid minu jaoks väga tähtis," pomises Annie, nii kergelt ta Jack'ile andeks ei anna. Mitte veel. Tüdruk krahmas piknikutekilt mitu võiõlut ja kõndis nii väärikalt, kui suutis minema. Jõudes Jack'ist ja Alexa'st piisavalt kaugele hakkas ta ohjeldamatult nutma ja vappuma ning ta kõndis lossi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:38

Syd oli nüüd koolis tagasi, täiesti teise inimesena. Tüdrukul oli peas blond ja lühike parukas. Ta vihkas seda, kuid muud võimalust täiesti erinev olla polnud. Näkku oli ta ladunud paksu meigikihi, sellega oli teda täiesti võimatu ära tunda. Ka riietus oli Sydney'l ebatavaline, minikleidid igapäevaselt polnud tema moodi.
Tüdruk jalutas nüüd kooli õuel. Ühel hetkel silmas ta eemal Alexa't ja Jack'i, kes ei paistnud just kuigi õnnelikud. Syd läks neile päris lähedale ja jäi eemalolevalt kaugusesse vaatama, justkui ta tõepoolest ei teaks, kes need on.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:42

"Annie," lausus Jack ning kõndis Annie'le veidi järele. Siiski jäi ta mingil hetkel seisma. Kui ta Annie'le järele oleks läinud, mida ta ika oleks osanud öelda? Poiss seisis mõnda aega lihtsalt tuimalt. "Ma olen idioot," pomises Jack ning tõmbas käega väsinult läbi juuste. Siis märkas ta võõrast blondi. "Mis sul veel vaja on?" küsis ta, mitte kõige sõbralikumalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:43

"Vaja?" küsis Syd üpriski madala ja võõra häälega. "Vaja pole midagi, kuid ma arvan, et võin ka niisama siin olla," lisas ta upsakalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:46

"Ole siis," lausus Jack, jättes tüdruku sinnapaika. Ta kõndis Alexa juurde. "Ütle ausalt, sa teadsid, et Annie siin oli? Sa tegid seda meelega?" nõudis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:47

Idioot, mõtles Sydney kulmu kortsutades, kuid tema rahulik pilk ei muutunud ning püsis Jack'il.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:50

"Ma- ei! Jack, kuidas sa võid nii arvata?" küsis Alexa ahastuses. Jack polnud temast kunagi veel nii halvasti arvanud. Siis libises tema pilk hetkeks võõrale blondiinile. "Süüa tahad? Meil on terve korvitäis, lase aga hea maitsta," lausus Alexa piknikukorvi poole osutades. Tema ja Jack'i piknik oli ilmselt nüüdseks läbi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:51

"Võib kah," arvas Syd, olles samas õnnelik, et keegigi tema uue karakteriga natukenegi sõbralikult käitub.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:53

"Ma ei tea," lausus Jack pead raputades. "Ta vihkab mind," lausus poiss, ta oli selles enam kui kindel. Miks ta pidi Alexa't vastu suudlema?
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:56

"Ta ei vihka sind," lausus Alexa, ta uskus seda. "Ta rahuneb maha ning saab sellest üle," arvas tüdruk ning kõndis Jack'i juurde. "Saan ma kuidagi aidata?" paistis et Jack'il oli tõesti juhtunu pärast halb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:57

"Mis teil toimub?" küsis Syd nagu muuseas.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 20:59

"Tema tüdruk jättis ta maha," lausus Alexa, selline mulje oli talle jäänud. Alexa võttis viimase lonksu oma veinist ning asetas pokaali maha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 21:01

"Tunnen kaasa," lausus Syd ja surus maha kiusatuse silmi pööritada ning öelda: Ükskord see pidigi juhtuma.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 21:05

Jack oleks hea meelega blondiinile midagi solvavat öelnud, kuid siiski suutis ennast talitseda. "Midaiganes, ma lähen," lausus Jack ning keeras ennast ringi, hakates kooli poole sammuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyPüh Sept 18 2011, 21:35

"Head aega!" hõikas Syd Jack'ile järgi.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 EmptyEsm Sept 19 2011, 19:01

"Nägudeni," lausus Alexa vaikselt ning põlvitas siis tekile maha. "Ei saa öelda, nagu mul poleks selle üle hea meel," lausus tüdruk. Ta ei tundnud küll võõrast blondiini, kuid teisalt ei olnud ta öelnud ka midagi, mis Jack'ini poleks tohtinud jõuda. Jack teadis, et Alexa teda tagasi tahtis. "Nad ei sobinudki kokku," lausus Lexi ning avas piknikukorvi kaane. Seejärel võttis neiu välja ühe õuna ning võttis sellest rahulikult ühe suutäie.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Piknik õhtuhämaruses
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» PIKNIK!!!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: