Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Piknik õhtuhämaruses

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:06

Jack vaatas lihtsalt Alexa poole. Aus vastus mõlemale küsimusele oli 'jah'. "Mida ma tegema oleks pidanud?" küsis Jack. "Me mõlemad läksime erinevatesse koolidesse, mismoodi me oleks pidanud kohtuma?"
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:09

"Jah, ütle nüüd et kaugsuhted ei toimi ka veel," lausus Alexa. Rääkimine möödunust ei mõjunud tema tujule just hästi. "Nüüd sa tead, et ma tulin siia sinu pärast. Mis nüüd saab?" küsis Alexa.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:14

"Ei toimigi ju," kortsutas Jack kulmu. "Mis saama peaks?" küsis poiss vastu. "Alexa, ma olen koos Annie'ga. Lepi sellega," lausus Jack ning võttis siiski korvist uue võiõlle.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:19

"Jack!" lausus Alexa veidi kõvemini. "Kas sa üldse kuulad, mida ma räägin?" küsis ta. "Ma ei lepi sellega, Jack," lausus Alexa kindlalt. "Ja sa ei suuda mind panna sellega leppima," lisas tüdruk ning võttis oma võiõllest lonksu.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:21

"Alexa, mida sa üritad?" küsis Jack ning jõi samuti oma võiõllest. "Ma olen oma otsuse teinud," lausus poiss, see pidi tüdrukule ometi ju kohale jõudma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:23

Jen jooksis järve äärde. Ta otsis Jack`i kelle ta sealt ka leidis. Ta läks lähemale. Alguses ei öeölnud ta midagi aga lõpuks ta lausus:"Jack sa meeldid mulle väga nagu päriselt ka väga, ja ma tean et sa oled Anniega ja vahet pole mul tuli see lihtsalt välja öelda.Ma ei taha teie suhteid rikkuda,"vuristas Jen ja jooksis minema.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:28

"Kuradi bitch," lausus Alexa raevukalt ning tõusis püsti, ajades sellega ümber oma võiõlle. Kui too tüdruk minema jooksis, rahunes Lex vaikselt maha. Tüdruk jättis pikniku ja Jack'i sinnapaika ning kõndis kõrgendiku äärele, kust paistis ilus vaade järvele. Ta oli vihane, kuid ta ei tahtnud end Jack'i peale välja valada.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:33

"Ahah," oli kõik, mis Jack Jen'i öeldu peale oskas kosta. Oli tulnud kuidagi liiga ootamatult. Alexa reageering samuti. Jack lasi Alexa'l mõnda aega üksi olla, kuid lõpuks ajas ta ka ennast püsti ning kõndis samuti kõrgendiku äärele, jäädes tüdrukust paar sammu tahapoole. "Ee...Alexa?" küsis poiss kahtlevalt.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:36

"Jah, mis on?" küsis Alexa. Kuid ootamata Jack'i vastus, keeras tüdruk ennast tema poole. "Kas sa nüüd saad aru, mis sinu ümber toimub? Sa päriselt ka meeldid mõningatele,"lausus tüdruk. "Ja lihtsalt kõrvalt vaadata on seda liiga raske," lisas Lex ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:38

Jack ei osanud esialgu midagi öelda. Lihtsalt vinguma hakata oleks ka nõme olnud. Kuigi mida tema oleks siis tegema pidanud?
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyLaup Sept 17 2011, 23:44

"Tead, ma ei lase sellest vahejuhtumist meie õhtut ära rikkuda," lausus Alexa. Kuigi see õhtu ilmselt oli juba hukule määratud. Vestlus enne slytherinlase saabumist oli juba niigi halvaks kujunenud. Lexi kõndis tagasi piknikukorvi juurde ning võttis sealt haldjaveini pudeli ning kaks klaasi. "Kas sa valaksid välja?" küsis Lex Jack'ilt, klaase käes hoides ning pudelit poisile ulatades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 13:01

Jen kõndis järve äärde tagasi. Ta lähenes piknikule väga lähedale aga lõpuks läks ühe puu thaa peitu. Ta väga lootis et keegi teda ei näinud ja sinna ta luurama jäi.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:10

"Me lähme veinile üle?" küsis Jack kahtlevalt, kuid ei hakanud selle üle ka vinguma. Poiss võttis pudeli Alexa käest, avas selle ning valas sisu klaasidesse. Seejärel pani ta pudeli maha. Jen'i Jack ei märganud.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:17

Nüüd meenus Alexa'le, et ta oli veinile ülemineku ise otsustanud, mitte Jack'ilt küsinud. Kuid enam polnud vahet, poiss oli klaasid täis valanud. Alexa noogutas vaid ning andis ühe klaasi Jack'ile. "Tahad toosti öelda?" küsis Alexa siis muiates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:21

"Ei," lausus Jack muiates. "Võid ise öelda, kui selleks vajadust on," arvas poiss ning võttis klaasi vastu.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:25

"Vanade aegade mälestuseks," lausus Alexa ning lõi oma klaasi Jack'i omaga kokku. "Ning ilusa uue alguse terviseks," pomises ta naeratades ning võttis lonksu. Ilmselt jättis ta Jack'ile üsna tobeda mulje, kuid temal oli igatahes lõbus.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:30

Jack vaid irvitas selle peale ning võttis samuti veinist lonksu. Polnud just tema lemmik, kuid ta ei näidanud seda välja.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:43

Nähes, et Jack veini jõi, puhkes Alexa lihtsalt naerma. "Kullake, sa ei pea seda ju jooma!" pahvatas tüdruk ühel hetkel, märkamata oma sõnu ning võttis klaasi poisi käest ära. "Oleks minust väga õel käskida sul veini juua," märkis neiu ning võttis piknikukorvist uue võiõlle, mille ta Jack'ile pihku surus. "Ilmselt sa eelistad seda," arvas tüdruk naeratades.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:48

"Jah, tore on," lausus Jack ning keeras võiõllelt korgi maha. Ilmselgelt oli see parem kui vein. Poiss istus tagasi maha.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:53

"Aga mina jään siiski veini juurde," teatas Alexa, kõndis teisele poole tekki ning istus Jack'i kõrvale maha. "Muide, kus Annie on?" küsis tüdruk, seekord teda tõesti huvitas.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:54

Jack noogutas ning jälgis, kuidas Alexa tema kõrvale maha istus. "Ee, ma ei tea?" pakkus Jack. Nad ei pidanud Annie'ga ju pidevalt üksteise tegemistega kursis olema?
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:57

"Kas tema ikka teab, et sa minuga siin koos veini jood ja piknikku pead?" küsis Alexa, kuigi see oli täiesti mõttetu küsimus. Jack ei teadnud isegi siia tulles, et teda piknik ees ootas. Ilmselt polnud Alexa lihtsalt enam kõige kainem. Mitte ka purjus, lihtsalt natuke veini ja mõned õlled olid teinud oma töö. "Ta ju ei pahandaks?" päris Alexa.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 18:59

"Ma olen üsna kindel, et ta ei tea et ma siin koos sinuga joon," lausus Jack lihtsalt ning võttis lonksu oma võiõllest. Selle pahandamise koha pealt kehitas poiss õlgu. "Miks ta peaks pahandama, me ei tee ju midagi halba," lausus Jack, nagu see oleks ilmselge. Lihtsalt väike piknik.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 19:07

"Tead, sul on täiesti õigus," noogutas Alexa entusiastlikult. "Me ei teegi midagi halba," lausus neiu naeratades ning kallutas veiniklaasi oma käes kord üht, kord teist pidi, enne kui lonksu võttis. "Kas sa valaksid mulle veel?" küsis Alexa, kui klaas oli tühi, seda Jack'i poole lükates.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 EmptyPüh Sept 18 2011, 19:10

Jack kehitas õlgu, pani hetkeks oma võiõlle käest, võttis piknikutekilt veinipudeli ning kallas Alexa'le veidi. Mitte palju, igaksjuhuks. Seejärel pani ta pudeli tagasi ning võttis oma õlle uuesti kätte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piknik õhtuhämaruses   Piknik õhtuhämaruses - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Piknik õhtuhämaruses
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» PIKNIK!!!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: