Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Valikud         - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Valikud         - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Valikud         - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Valikud         - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Valikud         - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Valikud         - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Valikud         - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Valikud         - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Valikud         - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Valikud

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 19:56

"Bauxbatons on ilusam," arvas Alexa, kuid see oli ainult tema arvamus. "Ja valgem," lisas tüdruk, "ja kohe kindlasti soojem." Alexa ei olnud endiselt harjunud vangikoobastes peituva jahedusega. Tüdruk tõesti kartis külma. "Aga kas just huvitavam?" kordas Alexa Annie küsimust. "Siin on ka päris huvitav," lausus Lexi. See metsik loodus kooli ümber, keelatud mets ja järv.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:01

"Beauxbatons on ilus jah, mu ema töötas kunagi seal. Ma olin vist teises klassis, kui seal käisin," soojuse ja valguse jutt pidas ka paika, "Inglismaa on siiski tuntud oma vihmaste ilmade poolest."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:04

"Jah," nõustus Alexa ning puhkes siis hetke pärast naerma. "Näed, me saame päris ilusti räägitud ilmast ja Prantsusmaast, ilma mürgiste kommentaarideta," lausus Lexi. Lihtsalt ei saanud märkimata jätta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:12

"Siis saame, kui jutt Jack'ini ei triivi. Sa oled normaalne, aga pole midagi parata, ka konkurent," tunnistas tüdruk ja ka tema näole ilmus muie.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:15

Alexa tõsines ning noogutas Annie jutu peale. Tüdruk rääkis tõtt. Kõik oli normaalne seni, kuni asi Jack'ini viis. "Lihtsalt," alustas Alexa, mõeldes mida edasi öelda, "sa tead ju, et ma ei anna alla?" Alexa arvas, et oli selle üsna selgeks teinud. "Ma ei kavatse alla anda enne, kui Jack mul seda teha käsib," täpsustas ta enda mõtet. "Ja ma arvan, et sama ei teeks sinagi?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:22

"Täpselt, sul on õigus. Võibolla oleks mõistlik üksteist mitte maha teha, kuid ma hoiatan, et ma võin päris nõmedaks muutuda," Annie pidi tõdema, et Jack'i ees võis ta päris tobedalt käituda. "Jah, ma ei annaks ka alla," lisas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:24

"Jack'i nimel valmis kõigeks?" küsis Alexa muiates, Annie öeldu oli nagu sellise mulje jätnud. "Aga siis on see selge," lausus Alexa. "Meist ei saa kunagi sõpru, sest Jack on meile mõlemale tähtsam," arvas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:31

"Jah, ma usun küll," arvas Annie, "Võibolla kunagi, kui me oleme sellest õudsast vanusest välja kasvanud."
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:33

"Õudsast vanusest?" küsis Alexa üle. "Mina olen koguaeg selline olnud," lisas ta ning viskas demonstratiivselt oma blondi juuksesalgu üle oma parema õla.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:35

"Aa, sellisel juhul, kui me kunagi Jack'iga seotud pole," ütles tüdruk, kuid kortsutas kulmu, ta polnud selles lauses kuigi kindel.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:41

"Sa arvad, et ta jätab meid mõlemaid lõpuks maha?" küsis Alexa kahtlevalt. Nad olid küll noored ning tegelikult polnud ka Alexa ise kuigi palju tulevikule mõelnud. Pealegi ei saanud Jack teda maha jätta, nad polnudki koos. Kuid siiski.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:43

"Mitte seda, lihtsalt kes teab mida elu toob," teatas Annie, tegelikult ta ei osanud end lihtsalt Jack'iga vananemas ette kujutada ja ta elas ainult olevikus.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:48

"Mitte keegi," lausus Alexa, võttes Annie lauset küsimusena. "Tuleb võtta üks päev korraga," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:49

"Tõsi," nõustus Annie ja pidi tunnistama, et neil olid Alex'aga sarnased maailmavaated, kuigi nad olid täiesti erinevad inimesed.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:55

"Sel juhul ma arvan, et lähen joon köögis midagi sooja," arvas Alexa ning vaatas koridori otsa poole. "Jack'i ma sul otsida ei aita," lausus tüdruk, "katsu ise hakkama saada." Alexa naeratas, üks päev siiski korraga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 20:57

"Ma arvan, et saan hakkama," oli Annie veendunud, "kas sa ikka tead kus köök on?" Juhul, kui mitte siis ei heitnud Annie seda talle ette, see koht oli siiski hästi peidetud.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:01

"Eh...All?" pakkus Alexa. Suur saal, ehk söökla kus hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakuti oli ju vestibüülis. Järelikult pidi köök kuskil selle läheduses olema?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:04

"Jah, seal leiad pildi puuviljavaagnaga, kõdista pirni. Siis hüppab maal eest ära ja sa pääsed kööki," seletas tüdruk, nii või naa pole köögi asukoht kuigi suur saladus ja Alexa saaks selle nii või naa varem või hiljem teada.
Tagasi üles Go down
Alexa Carter
Vilistlane
Vilistlane
Alexa Carter


Postituste arv : 5115
Join date : 10/09/2011

Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:09

"Noh, arusaadav," lausus Alexa, püüdes jätta kindlat muljet. Tegelikult ta muidugi ei olnud midagi aru saanud. Aga küll ta hakkama saab. "Nägemist siis, konkurent," lausus ta, ajas nina püsti ning võttis suuna koridori otsa. Pärast paari sammu pööras ta ennast siiski ümber. "Trepid on seal, eks?" küsis ta naerdes ning võttis suuna hoopis teisele poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 EmptyNelj Sept 15 2011, 21:11

"Nägemist," ütles Annie ja Alexa viimase küsimuse peale ta vaid noogutas. Ka tema ajas end püsti ja kõndis minema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Valikud         - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikud    Valikud         - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Valikud
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: