Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:25

"Isabellale mõne kõrvakiilu?" küsis Mia uskumatult, nojah ta läheb selle peale kindlasti närvi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:29

"Ja tema hakkas meid loitsima," kuulutas Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:32

"Nõme," nõustus Annie ja toetas end vastu seina. "Megan, keegi linnuke siristas, et sa oled selle maailma kõige tähtsamas sõjas meie poolt?" kuulujutud levisid kiiresti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:33

"Millal lahing toimub?" nõudis Syd õhinal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:40

"Pole õrna aimugi. Jack peab Alexa´ga rääkima, see plika ripub ta küljes," märkis Annie.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:41

"Olen küll, jah," teatas Megan naeratades. "Brünettid blondiinide vastu, jah?" küsis ta veel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:45

"Jah. Syd, mina, sina, Mia. Vist," loetles Annie ja vaatas kahtlevalt ringi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:48

"Ja Wc, Alexa ning Cathy," luges Sydney ette vastased.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:49

OT: Mis siin veel toimub, ei või ühineda? Sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:50

OT: Sina ei või.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:56

"Läheb märuliks, kuigi me oleme ülekaalus. Äkki võtab Cathy meilt lihtsalt nii palju punkte maha, et ei taha enam jama teha?" Cathy oli kindlasti nende tugev relv.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 20:58

"Cathy'l ei tule pähegi oma koolivanema õigusi kasutada," arvas Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 21:11

"See on ideaalne," ütles tüdruk, "ega see teie suhteid nässu ei keera? Te olete juba tülis?" uuris Mia.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 21:13

"Ma ei tea miks ta mind aitab, igatahes ei meeldi see mulle," porises Syd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 21:24

"Ahah, ma ei tea. Tõesti läheb sõjaks või?" Mia oli küll vaimustuses mõttest natuke pulli tega, aga," me teeme neile lihtsalt säru eks? Ma mõtlen, mingit suurt draamat ei tule? Kes see Alexa üldse on?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyTeis Sept 13 2011, 21:35

"Mina olen aru saanud, et ta on Jack'i eks või midagi," lausus Syd ja lisas: "Mingi draama sellest ikka tuleb, aga sõda toimub sellegipoolest."
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyKolm Sept 14 2011, 18:44

"Ja ma olen siis ainuke, kes Jack'i enda poisiks ei taha saada?" küsis Megan, endal suured silmad peas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyKolm Sept 14 2011, 19:12

"Ei, ei, ei. Mina ei taha, ma arvan, et ta on natuke õel," kuulutas Mia, see oli ainult tema arvamus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyKolm Sept 14 2011, 19:17

Megan tegi õhku võiduka liigutuse ning liikus Mia poole. "Meie oleme siis ainsad normaalsed."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyKolm Sept 14 2011, 19:33

"Mina ka ei taha," kostis Syd ausalt. "Enam mitte."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyKolm Sept 14 2011, 19:42

"Eee, no comments," venitas tüdruk pikalt.
Tagasi üles Go down
Megan Gomez
Vilistlane
Vilistlane
Megan Gomez


Postituste arv : 6877
Join date : 17/05/2011

Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyNelj Sept 15 2011, 13:15

"Hea Syd," lausus Megan rõõmsalt, kuid tõmbus siis jälle mossi. "Aga kuidas ma oma võlukepi kätte saan?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyNelj Sept 15 2011, 13:45

"Oota, ma kasutan kutseloitsu. Arvatavasti arvab ta, et me läheme sellele järgi ja ta ei hoia neid kuskil luku taga," pakkus tüdruk, siis jõudis talle kohale, et temal ja Mia'l on ainsana võlukepp. "Accio Megan'i võlukepp," tüdruk ütles seda kindlalt ja keskendunult, et oleks kindel, et loits õnnestub. Paar hetke hiljem oli neiu näol võidukas naeratus ja ta käes oli Megan'i võlukepp. "Varsti paneb ta tähele, et see on kadunud, siis on ta vihane," tõdes Annie ja ulatas võlukepi Megan'ile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyNelj Sept 15 2011, 13:57

"Aitäh, Annie!" rõõmustas Megan ning võttis Annielt oma võluekpi. "Nüüd see Wc veel maksab selle eest," teatas ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 EmptyNelj Sept 15 2011, 14:02

"Äkki mõjub see Sydney võlukepiga ka," lootis tüdruk, katsetas loitsu, kuid ta pidi pettuma, ka peale üpris pikka ootamist ei olnud kuskil võlukeppi näha. "Proovi sina Megan, äkki ma lihtsalt ei keskendunud piisavalt."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris   Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, ja jälle ja jälle.. No mis sa teed siis, kui kuhugi mujale pole minna?
» Koridoris, jälle
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Jälle ja ikka jälle järv!
» Puhketoas.Jälle.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: