Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris, jälle EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris, jälle EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris, jälle EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris, jälle EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris, jälle EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris, jälle EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris, jälle EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris, jälle EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris, jälle EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris, jälle

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyReede Okt 19 2012, 21:59

Evangeline jalutas mööda koolimaja. Ta oli just õhtust söömast tulnud ning nüüd oli ta teel puhketuppa. Kõht oli täis ja tuju hea, aga igav oli ainult üksi seal. Seltskond oleks ära kulunud. Ta kasutas puhketuppa minekuks pikemat teed, minnes mööda väiksemaid koridore ning käike. Oma teekonnaga oli ta jõudnud kuuendale korrusele, kus ta korraks seisma jäi, et aknast välja vaadata. Kuna sügis oli, siis oli väljas pime ning aknast avanes ilus vaade. Laternad lossi ümber andsid kõikjale valgust ja Hagrid'i maja aknas põles ka tuli. Eva'le oli siin koolis tõsiselt meeldima hakanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyReede Okt 19 2012, 22:12

Aqua kolas niisama mööda lossi ringi, tal oli vägagai igav. Ta käis küll söömas aga sõi seal üsnagi vähe kuna see kõht polnud tühi. Maria siis oli jõudnud oma kõndimisega siis lõpuks kuuendale korrusele. Maria märkas eemal nüüd ühte tüdrukut, kes oli ilmselt siin uus kuna ta polnud teda siin varem veel näinud. Ta jäi nüüd eemale seisma ning mõtles, kas minna temaga juttu ajama või ei.

Victoria oli tulnud kuuendale korrusel, ei tea küll miks aga siin ta oli. Ta kõndis niisama siin ja ei pannud enda ümber midagi tähele kuni kõndis ühele tüdrukule otsa. "Vabandust" lausus ta kohe.

See kellele Vicky otsa kõndis oli Aqua. "Eh, pole hullu, ise olen süüdi, et seisan keset koridori," lausus siis Maria naeratades.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyReede Okt 19 2012, 22:16

Eva kuulis tühjas koridoris samme ning märkas kahte tüdrukut, keda ta vargsi, igavusest silmanurgast jälgis. Koridor oli tühi, sest enamik õpilasi ilmselt veel sõi saalis õhtusööki. Eva märkas, kuidas üks tüdruk teisele otsa koperdas. Väga suur kokkusattumus, sest koridor oli päris tühi muidu, võinii. Eva vaatas endiselt aknast välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyReede Okt 19 2012, 22:51

Ega on jahm päris tühi on see koridor. Vicky lihtsalt tegelt ei pannud kuidagi moodi Aqua't seal ennem tähele kui oli talle otsa koperdanud. "_No ma ka siiski süüdi, ei vaadanud kuhu astun," lausus Vic. "Ega sa viga ei saanud?" küsis ta siis igaks juhuks tüdrukult.

"Mhm, ei saanud," lausus Aqua vägagi napi sõnaliselt. Ta siis vaatas selle tundmatu tüdruku poole, kes talle otsa koperdas.


Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyReede Okt 19 2012, 22:56

Eva oli ennast küljega akna poole keeranud, nii et ta nägi, mis koridoris toimus ka. Tema isiklikult arvas, et süüdi oli see tüdruk, kes teisele otsa oli kõndinud. Mitte et sellel eriti tähtsust oleks olnud. Keegi ju viga ei saanud janii. Kumbagi tüdrukut ta ise vist ei tundnud. Tema majakaaslased nad seega polnud, vist. Eva keerutas hajameelselt oma punast juuksesalku, nagu tal kombeks oli, ning vaatas midagi lausumata niisama ringi veel.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Cecilie Montez


Postituste arv : 598
Join date : 05/04/2012
Age : 27

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyLaup Okt 20 2012, 11:29

Vicky lihtsalt kuidagi koperdas Aqua'le otsa. Ta ei pannud teda seal tähele lihtsalt. Aga jahm mis seal ikka. Ta vaatas siis niisama korra Aqua selja taha ning märkas siis seal veel ühte tundmatut tüdrukut. Aga jahm ta ei teinud temast esialgu üldse välja.

Aqua siis naeratas korraks oma ees seisvale võõrale.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyLaup Okt 20 2012, 13:05

Eva pööras pilgu vahepeal aknast välja, et mitte jätta muljet, nagu ta jõllitaks kahte võõrast. See oleks teda halvas valguses näidanud. Mõne aja pärast vaatas ta ikkagi jälle koridori poole. Samas polnud tal midagi öelda ning ta oli lihtsalt vait, omaette.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 21:18

Nii Aqua kui ka Vicky seisid kohapeal ja vaatasid üksteisele otsa. Nad ei öelnud midagi kuna kumbki ei osanud midagi öelda.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 21:21

Kui koridori vaikus laskus, siis vaatas Eva veidi ringi. Oli liiga uudishimulik, tahtis teada, miks kõik vait jäid janii. Ennast taas ümber pöörates nägi ta kahte kogu, kes nüüd üksteisele otsa vaatasid ja niisama seisid. Evangeline toetas ennast nüüd kergelt vastu aknalauda. Ta endiselt ei osanud midagi öelda, onju. Ja tegelikult oleks olnud imelik vist ka, kui ta lihtsalt midagi rääkima oleks hakanud.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 22:17

"Em.. ma siis lähen nüüd edasi," pomises Victoria seal ning kõndis siis Aqua'st mööda. Aga mõne hetke pärast jäi seisma kuna ta ei suutnud meenutada kuhu ta teele oligi üldse praegu.

Aqua ei öelnud mitte midagi sellepeale vaid keeras end ümber ning seisis seal endiselt, Ta ohkas vaid ning vaatas oma jalgu. Miks ta seda tegi, mina mitte teadma. Mõne aja pärast kõndis ta siis edasi ning jäi korra veel siin ühe tüdruku juurde seisma. Ta vaatas korra tema poole ning siis vaatas otse taas. Ta oli ju ennist teel olnud oma puhketuppa. "Ilmselt peaks ikka sinna minema," mõtles Maria seal endamisi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 22:22

Eva oli näinud kõike seda. "Em, hei?" lausus Eva tüdrukule, kes tema juures natuke aega seisis. No midagi oleks võinud öelda, vist. Kuna ta ei tundnud seda tüdrukut, siis ei tulnud talle pähe ka midagi muud.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 23:19

"Hey," lausus siis Aqua sellele võõrale kui see oli talle Hei öelnud. Ega ka Aqua ka ei tundud seda tüdrukut veel.

Vicky ikka endiselt veel mõtles kuhu ta minema pidi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 23:22

"Kõik korras?" küsis Evangeline tüdrukult, kes tema ees seisis. Ta mõtles, et äkki oli tüdruk ehmatanud, kuna too teine tüdruk oli talle otsa koperdand janii. Või äkki oli tüdruk haiget saanud, et ta nüüd nii Eva juurde seisma oli jäänud. Eva pilk libises hetkeks ka Vicky'le.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 23:28

"Kõik on täiesti korras," ütles siis Aqua sellele võõrale. Ning vaatas ka siis korraks selle tüdruku poole, kes oli talle koperdanud.

"Oeh," lausus Vicky ning vaatas siis enda ümber ringi niisama.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyEsm Okt 22 2012, 23:33

"Tore," arvas Eva, kui vastust kuulis. Ta vaikis hetke ning mõtles. "Mmm.. Te tunnete üksteist?" mõtles Ginger mingi suvalise küsimuse, millele mõlemad tüdrukud saaksid vastata. Sest paistis, et sellel kolmandal tüdrukul oli ka igav seal üksi eemal.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyTeis Okt 23 2012, 02:06

"Ei tunne," lausus Aqua selle küsimuse peale. "Sa oled siin uus jah?" küsis siis Maria ilmselt Eva'lt selle küsimuse, kuna seda teist, kes talle otsa koperdas oli ta varem näinud aga mitte kunagi rääkinud.

"Me pole üksteisega varem rääkinud aga näinud oleme," lausus Victoria kui oli kõndis kahele tüdrukule lähemale.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyTeis Okt 23 2012, 17:33

"Aa," lausus Eva, kui kuulis vastust. "Ma olen uus, jah. Selle õppeaasta alguses tulin," lisas ta noogutuse saatel. Seega oli ta koolis juba umbes paar kuud olnud, aga uueks pidas ta ennast sellegi poolest. Polnud lihtsalt teiste majade õpilastega eriti kokku puutunud peale tunde janii. "Ma olen Gryffindor'is," lausus neidis natukese aja pärast. See seletas, miks teised tüdrukud teda varem kohanud polnud.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyTeis Okt 23 2012, 22:17

"Ahah, ma tulin siia eelmisel aastal millagil," ütles Vicky siis sellepeale. "Ma olen hufflepufflane," lausus siis Vic ka omae nime kui see tundamtud Gryff oli öelnud oma maja. Ega temagi polnud kellegile väljaspoole tunde suhelnud, isegi mitte oma majakaaslastega.

"Ma Ravenclaw'ist muidu," ütles ka siis Aqua oma maja. "Ma olen muideks Aqua," ütles siis Maria niisama oma nime teistele.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyTeis Okt 23 2012, 22:29

"Ginger," lausus Gin oma nime, mille järgi teda peamiselt tunti. Ehk Gin. "Sa oled siin kaua olnud?" küsis Eva Aqua'lt, kui ta oli kuulnud, millal Vicky kooli tulnud oli.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyTeis Okt 23 2012, 23:05

"No ma olen siin tegelt juba tükk aega õppinud aga inimestega suhtlema hakkasin eelmine aasta," lausus midagi Aqua siis vastuseks.

"Victoria aka Vicky," ütles siis Victoria ka oma nime. Neid kahe nime kaudud teatakseki teda, tema nimi on tegelt enamusele üldse teadmata. Ta lihtsalt ei kasuta seda kunagi kui ainult ametlikes dokumentides.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyTeis Okt 23 2012, 23:18

"Okei..," noogutas Gin mõlema tüdruku jutu peale. "Ma olen viiendas klassis," lausus Ginger veel. "Mitmendas te olete?" vaatas ta küsivalt ka teiste poole.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Noelle Mieux


Postituste arv : 577
Join date : 18/08/2012

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyKolm Okt 24 2012, 19:51

"Ma olen kuuendas," lausus Aqua ka oma klassi kui Ginger oli seda talt küsinud.

"Ma viimases ehk siis seitsmendas," lausus Victoria oma klassi. "Mis te teete muidu siin üldse?" küsis siis Vicky suvalise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyKolm Okt 24 2012, 22:05

"Sa siis lõpetad sellel aastal," lausus Ginger, kui Vicky klassi kuulis. "Ma tulin just söömast," vastas Gin omalt poolt tüdruku küsimusele. "Ja olin teel puhketuppa, aga mõtlesin ümber ja jäin siia, koridori," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyKolm Okt 24 2012, 22:25

"Lõpetan jahm kahjuks see aasta. Mul pole veel aimu, mida ma hakkan peale kooli lõpetamist tegema," lausus Victoria. Ta vaatas siis korra oma kaaslaste poole. "Ma ise tulin ka just söömast aga otsutasin vist niisama mööda lossi jalutada," üles siis Vicky ka mis ta siin tegi.

"Mina tulen ka söömast ja olin tegelt teel puhketuppa," lausus Aqua.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle EmptyKolm Okt 24 2012, 22:29

"Sul on kahju, et sa sellel aastal lõpetad?" küsis Eva huvitatult, kui kuulis Vicky sõnu. "Mul on kaks aastat veel siin käia," lisas ta mõtlikult. Tegelikult talle meeldis siin koolis käia. Ta noogutas ka Aqua sõnade peale. Tal endal oli sama plaan olnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris, jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris, jälle
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, ja jälle ja jälle.. No mis sa teed siis, kui kuhugi mujale pole minna?
» Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Jälle ja ikka jälle järv!
» Koridoris, lihtsalt koridoris.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: