Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Koridoris, jälle

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 22:40

"Mingil määral küll, oleks tahtnud nüüd siin kauem õppida kui aasta ja veerand või muud sellist," lausus Victoria. "Peaks vist hakkama mõtlema, mida ma järgmine aasta samal ajal teen siis kah," mõtles Vicky kõvasti aga tegelt meelega, mitte kogemata.

Aqua vaid naeratas korrakas, ta ei osanud midagi hetkel öelda. Temal on veel see aasta + järgmine aasta ees.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 23:14

"Sul pole üldse ideid?" uuris Evangeline Vicky'lt. "Ma ei ole ka eriti mõelnud, kellena ma kunagi töötada tahaksin.. Aga Ministeeriumisse oleks uhke tööle saada," arutles Gin valjult. "Kuigi see nõuaks vist häid hindeid ja palju õppimist janii..," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 23:22

"Ei ole sellele jahm eriti mõelnud," lausus Victoria. "Vahest oli plaan avada oma pood või kohvik aga selle jaoks jälle raha vaja," arutles Vicky siis nüüd seal valjult. "Raha ei saa ka ennem kui olen omale töö leidnud, praegugi elan suht vaesuses," pidi Vic tõdema.

"Ma ka muideks ei tea mida teha peale kooli. Ilmselt üritan kuidagi moodi oma vanemad üles leida aga selle perekonnanimega on suured probleemid kuna Smith'e on maailams palju," ütles ka siis Aqua lõpuks midagi.

Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 23:29

"Sa oskad võluda ju. Äkki leidub mingi loits, mis võiks kergendada su vanemate üles leidmist?" pakkus Eva, kelle tähelepanu olid köitnud Aqua sõnad. "Aga see on sul ka äge mõte," lisas Gin Vicky'le, selle poe või kohviku koha pealt. "Võid ju kelleltki laenu küsida," lisas ta mõtlikult. "Või alguses mingi muu töö otsida ning raha koguda..," lisas neidis .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyKolm Okt 24 2012, 23:40

"No ma oskan aga pole just kõige parem selles võlumises. Pealegi ma ei tea ju ühtegi sellist loitsu, millega saaks neid leida," lausus Aqua siis Eva juttu peale.

"No ma pigem leian alguses mõne teise töö kuna ei tahaks eriti kellegile võlgu olla," ütles Vicky siis mõtlikult. Ta nüüd mõtles, selle üle kas teha pood või siis kohvik.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 00:37

"Seda küll.. Lihtsalt mõtlesin," kehitas Gin õlgu, mõtlikult. "Jah. Aga nii läheb kauem aega," lausus Eva Vicky öeldu peale. Raha kogumine võtab aega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 13:08

"No seda küll aga eks näis mis ma teen siis kui olen kooli lõpetanud. See oleneb täiesti sellest ka kas ma ikka usaldan, kedagi nii, et saan temalt raha laenata. Vanemaid mul pole ja sugulased kõik on ka juba surnud või siis tundmatud isikud mu elus," lausus vicky siis sellepeale.

"Nojahm, kui ma leian selle loitsu kuskilt siis ma võin seda proovida," lausus Aqua siis seal rohkem omaette aga ilmselt Vicky ja Eva kuulsid seda.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 16:56

Evangeline noogutas mõtlikult. "Ma arvan, et mingi selline loits on ikka olemas," mõtles neidis valjult. "Sa elad siis ka päris üksi?" uuris Gin Vicky'lt, kui kuulis, mis tüdruk ütles.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 17:24

"Jahm, ma elan täiesti üksi," pidi Vicky tõdema, kuigi ta ei olnud veel päris sellega harjunud, et tal pole enam vanaema, kes hoolitses tema eest. Kuigi tema surmast on juba kuid möödas.

"Täitsa võimalik, et on. Eks kunagi hiljem otsib seda," lausus Aqua.

Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 19:53

"Üksi raske pole hakkama saada?" uuris Evangeline Vicky'lt, taaskord veidi mõttesse vajunult. Tema elas koos oma vanematega ning ta pidas seda üsna loomulikuks. Aqua lause peale ta noogutas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 20:41

"Ega see kerge pole aga saan hakkama," lausus Vicky. Tegelt oli tal see vägagi raske, tal oli eelmise kuu elektriarve jms veel maksmata kuna polnud enam raha.

"Ma elan ka muidu üksi, ennem suve vaheaega elasin lastekodus aga seal ei olnud eriti tore elu seega otsustasin üksi elama hakkata," pidid Aqua siis ära mainima kui teema läks juba üksi elamisele.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 20:46

"Vau," lausus Evangeline üllatunult, mõlema tüdruku jutu peale. "Päris üksi kohe? Kas te käite siis tööl, või kuidas te üksi hakkama saate?" küsis Gin, puhtast uudishimust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 21:58

"Mina ei käi tööl aga jahm peaks minema kuskile tööle," lausus Vicky mõtlikult.

"Ma käisin vahepeal suvel tööl ühes L.A kohvikus ettekandijana," lausus Aqua siis sellepeale. "Kooliajal nagu ei saa eriti kuskil tööl käija," pidid Maria tõdema.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 22:09

"Seda küll," noogutas Evangeline Aqua viimase lause peale, kergelt naeratades. Ta oligi rohkem mõelnud suve. See oli selge, et kooli ajal väga palju lossist välja ei saanud janii. "Ma pole ka kunagi tööl käinud. Pole vajadust olnud," lisas Ginger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyNelj Okt 25 2012, 23:43

"No jahm, ma olen alati ise pidanud omale raha teenima, sellega nii harjunud juba," lausus Aqua siis sellepeale. Tema jaoks polnud töö käimine naljaasi vaid täiesti tõsine asi, ilma selleta õpiks ta veel endiselt seal mugu koolis.

"Ma ka pole varem tööl käinud aga peaks endale kuidagi raha teenima hakkama kuna vaja maksta paar arvet ära," ütles Vicky siis tõe siiski välja.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 14:15

"Kus sa töötanud oled?" uuris Gin Aqua'lt. Vicky lauset kuuldes neidis noogutas kergelt, kuid ei hakanud selle kohta küsimusi esitama. Oleks ebaviisakas olnud, janii. "Tegelikult võiks ka suvel tööle minna..," lisas Ginger. Saaks päris oma raha teenida, mida vastavalt tujudele kulutada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 14:45

"Mingis ühes restoraanis kuskil seal LA's kus ma elan," lausus sellepeale siis Aqua.

Victoria oli seekord see, kes ei öelnud midagi.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 14:54

"Sa elad LA's?" oli kohe järgmine küsimus, mis üle Gin'i huulte tuli. Ta polnud kunagi LA's käinud, aga see koht tundus imeline. Eva oli pärit Inglismaalt ning kogu oma elu seal elanud. Reisimas oli ta käinud ka ainult Euroopas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:41

"Jahm ma elan tegelt sealt, aga ilmselt on juured pärit siit kuskilt Inglismaalt, miks ma muidu sain kunagi siia Hogwartsist kirja," lausus Aqua sellepeale korraks naeratades. Aqua on käinud vaid L.A's ja siis Londonis. Seega vaid Ameerika ja Inglismaa, tal pole kunagi olnud raha, et reisida.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 15:45

"Aga... Sa olid lastekodus, eks? Ameerikas?" küsis Gin, lootes et ta väga oma nina teiste asjadesse ei toppinud. "Ma pole kunagi Ameerikas käinud. Aga tahaks minna," lisas neidis. Ta toetas ennast õrnalt vastu aknalauda ning jäi huvitatult vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 16:36

"Mhm, lastekodus kus ma võisin kõike teha. Mind seal polnud kellegi jaoks olemas, see on üks põhjus miks ma otsustasin üksi elama minna," lausus Aqua sellepeale. Ta ei oleks eriti tahtnud sellest rääkida.
Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 16:47

Gin noogutas lühidalt, rohkem ta ei ahtnud uurida ka. "Kust sina pärit oled?" pöördus neidis siis Vicky poole. Vicky oli vahepeal vaikinud, ilmselt polnud tal midagi kaasa rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 17:21

"London'ist." vastast Victoria siis vaid vastuseks. "Sa ise?" küsis ta siis kohe vastu talt.

Tagasi üles Go down
Chanelle R. Lefèvre
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Chanelle R. Lefèvre


Postituste arv : 6141
Join date : 04/12/2011
Age : 29

Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyLaup Okt 27 2012, 17:35

"Ka Inglismaalt. Oxford'i lähedalt," vastas Ginger naeratades. Ta armastas Inglismaad ning oma kodukohaga oli ta ka rahul. "Samas ma käin päris tihti Londonis ka. Enamus mu sugulasi elab seal. London on ka ilus," lisas neidis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 EmptyPüh Okt 28 2012, 00:48

"Ahsoo, pole kunagi seal Oxford'i kandis käinud," pidi Vicky ära mainima.

"Ahsoo, ei oska eriti kummagi kohta komenteerida, kas on ilus või ei, ma pole väga London'is ringi kõndinud, kui rongijaama ja lennujaama vaheline tee," lausus siis ka Aqua midagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koridoris, jälle - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koridoris, jälle   Koridoris, jälle - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Koridoris, jälle
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koridoris, ja jälle ja jälle.. No mis sa teed siis, kui kuhugi mujale pole minna?
» Ilmselt varsti jälle purjus - koridoris
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Jälle ja ikka jälle järv!
» Koridoris, lihtsalt koridoris.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: