Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Peale tunde Severusega

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 14:39

OT:Jään veel mõneks ajaks sisse
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 14:40

OT:TAGASI!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 14:52

OT:JESS!
,,Rõve.Ma vihkan Teda''pomises Alica Snape'le viidates ja võttis ühel konnal järjekordse maksa välja,,Tore.Mul on pool purki täis''sositas ta ja vaatas purki ning jätkas konnade marineerimist
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 15:15

"Mis siin siis vihata,ta on viha ise!Mul on kolmveerand purki täis,"nähvas Heria Alicale,kuid mitte kurjalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 15:19

,,Siis oled miirem kui mina ütles Alica.Tõesti paistis et Herial on varsti teist purki vaja.Alica hakkas kiiremalt töötama mille kõigus sai ka tal üsna kiiresti kolmveerand täis kuid siiski oli veel üsna palju teha,,Iiu,mu küünealused on konna soolikaid täis''pomises Alica Herialele ja kujutas ette kuidas ta Snape'i kurikaga taga ajab.Ta rääkis sellest vaikselt Heralele niiet Snape ei kuulnud midagi.
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 15:22

Oo jaa Snape kuulis ikka väga hästi seda vaikset pininat mida tüdrukud rääkides tekkitasid "Ma ültlesin VAIKUST!" käratas ta pilku oma raamatult tõestes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 16:19

Heria ehmatas. Ta oli hiirvaikselt. Tüdruk sai purgi täis.
"Härra, kas ma võin minna?Ma sain valmis,"lausus tüdruk siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 17:28

Alica noogutas.Tal sai purk täis ja ta mõtles:Vaevalt Snape meil minna laseb.Alica vaatas Snape poole kui see raamatut luges.Alica langetas pilgu lauale ja ütles,,Proffesor,Ma sain valmis''
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 17:54

"Mul on veel purkeja konnasid." teatas Snape ladusalt ja viiputas võlukeppi marineeritud konnadega purgid tõusid õhku ning lendasid kabineti teise otsa kus nad ennast ise virna laudsid konna maksapurgid haihtusid ning nende asemele ilmusid uued purgid ja konnad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 18:02

Oi jeerum,kuidas mulle Snape ei meeldi ja kuidas ma vihkan teda.mõtles Alica konni marineerima hakates ja võttis esimesel konnal maksa välja.Ta tegi seda töööd nii kiiresti kui sai ning tal oli juba varsti pool purki täis
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 18:23

Heria ohkas ja hakkas töötama.

Varsti ta sai pool täis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:04

Alical oli purk peaaegu täis,Vaid mõni veel.mõtles ta konnast maksa välja võttes.Lõpuks sai Alical ta kiire töö töttu purk täis
OT:Mitu purki meil praegu laua peal on?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:14

Heria sai purgi täis.Ta hakkas teist tegema hästi kiiresti,ja juba oli veerand täis.
Tagasi üles Go down
Wandere Breacky
Vilistlane
Vilistlane
Wandere Breacky


Postituste arv : 350
Join date : 28/05/2011
Age : 28

Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:20

OT: üle saja Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:23

Alica tegi kiiresti kolm purki ära.Niiõelda veerand tunniga.Alica hakkas neljanadat kiiresti tegema et tal oli juba pool täis,,Tõesti ma ei suuda enam,Aga mis teha''sosistas Alica Heriale.Nõme,vastik,jälestusväärne,argpükslik,räpane Snape!Tahaks ta maha lüüa!mõtles Alica kujutates enda mõtetes ette et iga konn on Snape
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:25

Heria tegi purgi lõpuni.

Poole tunni pärast sai ta valmis 30 purki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:28

Alica hakkas aina kiiremini tõõle.Tal sai kahe tunniga umbes sada purki valmis.Oijahmõtles ta ja hakkas teisi purke tegema.Alical oli veel poole tunniga 50 purki valmis.Ta hakkas järgmist purki tegema
OT:Sul tuli sama ideemis minul.Et hästi kiiresti teed
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:34

Heria tegi 15 minutiga valmis 20 purki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:43

Alical oli ünneks 200 purk just valmis saanud ja ta sai viie minutiga veel kümme purki valmis.Alica jätkas tööd kiires tempos kui tal olid lõpuks tänu kiirele tegutsemisele purgid ja konnad otsas.Alica pani viimase maksa purki ja lausus,,Proffesor,Mul on valmis''
Tagasi üles Go down
Kira Donovan
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kira Donovan


Postituste arv : 1719
Join date : 12/04/2011
Age : 27

Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:44

OT: Kas te veits liiale ei lähe? Olge te nii nobedad, kui tahes, see on ikka liig juba.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 20:46

Heria tegi kolme tunniga 150 tükki!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:32

Neetud olgu Snape!mõtles Alica ja hakkas nii kiiresti tööle et ijme oli et mõni maks purgist välj ei läinud.Alical oli nelja tunniga vähemalt 500 purki valmis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:36

Heria tegi veel 20 purki poole tunniga ära, siis said kõik purgid täis.

"Prof.Snape, ma sain kõik valmis, kas ma võin nüüd lahkuda?".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:39

Ka Alical said purgid valmis,,Proffesor,Mul sai ka just valmis''ütles Alica
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 EmptyPüh Aug 14 2011, 21:42

Heria lootis,et võib minna .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Peale tunde Severusega - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale tunde Severusega   Peale tunde Severusega - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Peale tunde Severusega
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Peale tunde
» Peale tunde Snapega
» Peale pidu
» Peale sööki on hea ujuda..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: