Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Väljakul ja tribüünidel EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Väljakul ja tribüünidel EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Väljakul ja tribüünidel EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Väljakul ja tribüünidel EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Väljakul ja tribüünidel EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Väljakul ja tribüünidel EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Väljakul ja tribüünidel EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Väljakul ja tribüünidel EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Väljakul ja tribüünidel EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Väljakul ja tribüünidel

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyKolm Aug 03 2011, 13:44

Bella sammus üle lendluudpalli väljaku tribüünide poole, kuna maha ta istuda ei kavatsenud. Soovitud kohta jõude potsatas ta ühele toolile ning keeras kaasa võetud võiõllel korgi maha ja võttis esimese lonksu.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 18:40

OT: Keegi never siia teemasse tuleb?
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:42

OT: Jack tohib? Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:42

OT: Aga loomulikult Very Happy
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:45

OT: Davai siis.

Jack oli otsustanud veidi väljas ringi jalutada. Oma teekonnal oli ta juhtunud lendluudpalli väljakule. Poiss kõndis risti üle väljaku, suunaga kooli poole, kuid kui märkas tribüünidel kedagi istumas, jäi ta hetkeks keset platsi seisma. Hetke pärast võttis Jack juba suuna tribüünidel istuva tüdruku poole. "Vaata aga, kes tagasi on," lausus poiss muigega, kui Isabella juurde jõudis.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:48

Isabella naeratas Jack'ile kergelt "Noh kuhu mina siis jääma pidin?" küsis ta tervituse asemel oma harva esineval rõõmsal toonil, Jack oli üks vähestest inimestest kellega ta läbi sai- või tegelikult ainuke inimene kellega ta läbi sai.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:51

"Millal sa mulle kavatsesid öelda, et tagasi oled?" küsis Jack teeseldud pettumusega ning vaatas tüdrukule tõsiselt otsa. "Ma pidin seda Isis'e käest kuulma," lausus ta. Hetke pärast oli aga muie tagasi tema huulil.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:54

"Ilmselt siis kui ma sinuga kokku saan." teatas Bella, kuigi ei saanud oma lause tulevikku vormist aru. "Ah et Isis'e? Ja kust tema seda kuulis?" küsis Cel kerge muigega Jack'i teise lause peale.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 20:57

Jack kehitas õlgu, kust tema oleks pidanud mäletama? "Ta kuulis sind karjumas?" lausus Jack, midagi meelde tuletades. "Ja miks sa karjusid?" küsis ta nüüd.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:01

"Ma karjusin siis nii valjust?" pomises Bella "Ma saabusin puhketuppa ja ülimalt... hm.. Endaga rahul olev Sydney teatas mulle, et tema ja Annie suudlesid sind." vastas Isabella rahulikult. "On see tõsi?" uuris ta siis jätkuvalt rahulikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:03

"Jah," lausus Jack lihtsalt. "Aga miks sa karjusid?" kordas Jack oma küsimust. "See polnud ju põhjuseks?" oletas ta.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:10

Isabella kortsutas kergelt kulmu "Oli küll." vastas ta. "Ma röögatasin selle uudise kuulmise peale." ütles Bella ärritava rahulikkusega, alguses oli ta täiesti vappustatud kuid hetkepärast peale seda uudist oli ta enese valitsuse tagasi saanud. Nüüd ta teadis juba "detailsemalt" mis köögis juhtunud oli.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:12

"Aa," lausus Jack ning see oli ka kõik, mis ta selle peale öelda oskas. "Kus sa olid üldse?" vahetas ta teemat.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:15

"Ma ei mäleta." ütles Isabella ausalt ja pööras pilgu Jack'ilt vastas tripüünidele.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:18

"Sa ei mäleta?" kordas Jack ning kehitas siis õlgu. "Sa ei pea rääkima, kui ei taha," lausus ta ning võttis kuskil läheduses istet.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:36

"Kes ütles, et ma ei taha?" küsis Isabella kulmu kergitades. Enda arust ta seda küll öelnud polnud.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:39

"Ma ei tea, sa ei räägi ju. Selline järeldus," lausus Jack õlgu kehitades. "Vahet pole," lausus ta siis. Ta ei sundinud ju tüdrukut rääkima.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:43

Isabella kergitas kulmu "Ma ütlesin, et ei mäleta." ütles ta aeglaselt, et see poisile ikka kohale jõuaks "Sa ei usu mind?" järeldas ta kergelt süüdistavalt.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:44

"Ma ei tea, mis mõttes sa ei mäleta?" küsis Jack. "Mingi õnnetuse elasid üle, kaotasid mälu?" pakkus ta huupi. Küllap oleks see usutavam olnud kui lihtsalt mitte mäletamine.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:49

"Kui ka oleks olnud siis ma ju ei mäleta." arvas Isabella "Ma ei mäleta suvest midagi ja Syd jahus mulle kogu aeg mingist Willist." pomises Isabella mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:51

"Ahjaa, too tüüp," meenus Jack'ile. "Kuidas tal läheb?" küsis poiss, sellest küll mitte huvitades. Pigem viisakusest, siiski Isabella kutt, kihlatu, mees, midaiganes.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:54

"Ma ei mäleta ka teda." ütles Isabella juba kergelt ärritunult. "Ma ei mäleta suve." kordas ta siis.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:56

Nüüd kortsutas Jack kulmu. "Sa ei mäleta Will'i, üldse?" küsis poiss. "Su kihlatu poleks selle üle õnnelik..," arvas Jack.
Tagasi üles Go down
Isabella Celat Wander
Vilistlane
Vilistlane
Isabella Celat Wander


Postituste arv : 734
Join date : 09/06/2011
Age : 30
Asukoht : Pudeliga peldikus

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 21:58

Isabella kargas ärritunult püsti, et oma sõnadele rohkem mõju anda. "Ma ei ole kihlatud." sisistas ta läbi hammaste.
Tagasi üles Go down
Jack Adams
Vilistlane
Vilistlane
Jack Adams


Postituste arv : 12197
Join date : 15/04/2011

Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel EmptyEsm Aug 15 2011, 22:00

"Ou, rahune maha," lausus Jack Isabella'le. "Mina ei tea midagi, lihtsalt sellised jutud käisid," lausus ta, surudes alla muiet.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väljakul ja tribüünidel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul ja tribüünidel   Väljakul ja tribüünidel Empty

Tagasi üles Go down
 
Väljakul ja tribüünidel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Väljakul ...
» Väljakul// hello again
» Lendluudpalli väljakul
» Väljakul kõndimas
» Ikka väljakul, ikka väljakul..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: