Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Väljakul// hello again EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Väljakul// hello again EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Väljakul// hello again EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Väljakul// hello again EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Väljakul// hello again EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Väljakul// hello again EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Väljakul// hello again EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Väljakul// hello again EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Väljakul// hello again EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Väljakul// hello again

Go down 
+2
Kelly Wharwood
Sarah Johnson
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 22:10

Daniel kõndis käed pükstetaskus ja suitsupakk teises taskus lendluudpalli väljakule. Mees oli tegelikult üsna vihane, aga samas leidis oma olukorra üsna naljaka. Nimelt oli ta oma kabinetis suitsetanud kuni järsku oli sadanud sisse koolidirektor kellel oli just sel hetkel vaja midagi rääkima tulla ja pärast lahkumist mainis, et kuna Daniel on õpetaja, siis peaks ta ka vastavalt käituma ja mitte lossis suitsetama, et näitab halba eeskuju vms. Niisiis istuski nüüd mees lendluudpalli väljaku tribüünil, kus ta tavaliselt mitte kunagi ei käinud ja süütas oma suitsu.

Kelly
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 22:28

Kelly oli oodanud lendluupalli väljakul ühte sõbrannat, kuid too ei olnud vist suvatsenud kohale ilmuda. Nii, istus Kelly külmetades tribüünil, siiski jälgides ühte kuju, kes samuti Kellyle lähedale istus, küll aga paar rida all pool. Ta sai kohe aru, et see oli Daniel. Või tähendab, professor. Neiul ei olnud ju väga midagi paremat ka peale hakata ning seega lähenes ta mehele, astudes allapoole, kuni jõudis Danieli taha. "Suitsuisu?" küsis ta, lootes, et tal mehega mingit draamat ei tule.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 22:38

Daniel muigas suvatsedes mitte ringi keerata ja sellele teatavale troublemakerile silma vaadata." Võib ka nii öelda, ma arvan," ütles mees Kelly küsimusele vastates. Tegelikult oli see vist pigem suitsutuju, kui suitsuisu, aga ugh vahet pole. Daniel võttis uue mahvi ja lõpuks kui tal juba imelik tundus seal nii istuda, et Kelly ta selja taga koguaeg seisis- ajas mees oma pea taha ja vaatas jällegi muiates plikale tagurpidi otsa. Ma loodan, et sa said aru, mis ma mõtlesin.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 22:45

"Pole ammu kohtunud, Daniel," märkis Kelly muiates, võttes istet mehe kõrval. "Noh, pärast seda, kui meil see keppimise hooaeg oli." Tüdruk oli kindel, et nende vestlust ei saanud keegi kuulda, kuna tribüünil ei olnud kedagi peale nende kahe. Tegelikult, tuli selle keppimise hooajaga palju mälestusi meelde.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:03

Daniel naeris ja ütles turtsatades:" Ma mäletan aegu, kui sa sellest keppimisest nii kõva häälega rääkida ei julgenud." Mees võttis uue mahvi ja hingas, siis suitsu sisse ja välja. (Ma vist ei ol eriti hea selles suitsetamise kirjeldamises, haha.) Mees pööras oma pilgu uuesti neiule ja märkas, et üks juuksesalk on tüdrukul näo ees. Daniel tõstis juba käe, et seda Kellyle uuesti kõrva taha panna, aga mõtles, siis ümber ja raputas omaette pead.
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:09

"Kui meil juba meenutamiseks läheb, siis ehk mäletad sa ka seda, kuidas sa mu eksiga võitlesid, või mis," naeratas Kelly enda ette. "Ma olin siis... jube. Sehkendasin iga poisiga koolis. Kui sa oleksid pidanud kõikidele mu kavaleridele tappa andma, oleks sul palju tööd olnud." Tüdruk hoidis pilku Danielilt eemale ja vaatas tühja väljakut, millele just lumekiht peale sadama hakkas.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:17

"Ega väga ei mäleta, aga mingi tobe kaklus oli vist jah," muigas Daniel, vaatas siis kaugusesse ja ütles järsku üldse mitte nii enesekindlalt ja valjult, kui ta oli enne rääkinud." Ega mina ka parem polnud. Magasin ee... kui vana sa oled?.. umbes kümme aastat noorema naisega." Daniel ütles küll naisega, aga mõtles tüdrukuga.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:21

Kelly proovis küll naeratust tagasi hoida, kuid siiski pidi märkima: "Kas see polnud siis hea?" Tüdruku ilme oli kelmikas ja ta vaatas poisile otsa. "Anna suitsu," käskis ta siis ning ohkas. Ta polnud kaua suitsetanud, ta oli peaaegu sellest üle saanud.
Tagasi üles Go down
Beca Dianna Winson
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Beca Dianna Winson


Postituste arv : 316
Join date : 25/07/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:28

Mees kergitas kulmu, naeris natuke Kelly üle ja ütles:" Ei saanud kurta, ma arvan." Mees võttis muiates taskust suitsupakki ja viskas Kellyle. Tagataskust urgitses mees oma välgumihkli välja, eeldades, et tüdrukul ei olnud seda ka, kui tal juba suitsu ei olnud eks?
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:32

"Aitäh," pomises neidis ja võttis endale suitsu. Neidis küünitas Danielile lähemale ja pani suitsu põlema. Tõmmates esimese pahvaka sisse, pani ta silmad kinni. Ta toetus tribüünile ja vaatas ülesse taeva poole, kust lumehelbed talle näkku langesid. Kelly lasi pahvaka välja ja kuulas vaikust.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:38

"Pole tänu väärt, ise rikud oma tervist," ütles Daniel ja pani käe üle Kelly õlgade. Ta vist isegi ei mõelnud, mis ta tegi. See tundus nii loomulik vms. Mees vaatas lendluudpalli väljaku maapinda, mis iga hetkega aina valgemaks muutus, kui aina rohkem lund sadama hakkas.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:43

"Daniel," hoidis Kelly silmi kinni, kuna talle meeldis rahulikult mõelda. Ta viitas mehe käele, kuid ei teadnud, kas mees sellest vihjest aru sai. Tüdruk tõmbas veel ühe sõõmu sisse ja lasi välja. Ta lootis, et sealne olukord kuidagi piinlikuks ei muutunud.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:51

Daniel võttis lõpuks oma käe ära ja viskas oma suitsu lõpu maha ja kustutas selle jalaga. Mees tõusis püsti ja liikus paar pinkide vahet ette poole, viskas siis ühele pikali ja pani silmad kinni. Isenesest oli üllatavalt mugav, kui arvestades fakti, et oli talv, külm ja lund sadas.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyPüh Juun 15 2014, 23:58

"Kuidas su elu ka läheb?" ütles Kelly. Selline mõnus rahulik oleks ja vaikus tekitas temas hea tunde, kuid ta siiski tahtis Danieliga rääkida. Neil oli ju siiski minevik, aga Kellyt huvitas ka Danieli olevik ja tulevik. Tüdruk tõmbas veel ühe sõõmu.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:04

"Hästi ma arvan, ütleme nii, et veidi tüütuks muutub, kui pool kooli seltskonda on sinust kakskümmend aastat vanemad ja liiga professionaalsed ja teine pool sinust kümme aastat nooremad naiivsed kooliõpilased," pomises Daniel midagi, samal ajal juba tukkudes."Endal?" üritas mees küsida, aga see vist ei kõlanud väga nagu küsimus, mehe äkilise une pärast.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:11

Neidis naeris Danieli lause peale, mis oli tegelikult ju tõsi. "Oled sa siis teiste naiivsete õpilastega maganud peale minu?" Enda kohta ei öelnud ta muud, kui vaid: "Sitasti."

OT: Head ööd Smile
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:24

Mees avas korraks silmad, kui Kelly ütles, et tal on sitasti läinud, aga ei hakanud midagi küsima ja sulges, siis silmad uuesti. "Nad tunduvad kõik nii rumalad ja naiivsed, või kelleks iganes sa neid kutsuda tahad. Nii, et vastuseks su küsimusele...ei, pole tuju tekkinud," vastas Daniel pärast pisikest vaikust.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:26

"Kes küll," väike sõõm suitsust,"meie väikse Danieli vajadusi rahuldab?" huvitus Kelly. Vaikus ja suits olid ju ikka kõige paremad. Pluss, hetkel ei olnud Danielist paremat seltsilist leida.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:30

Mees turtsatas," Vaheajal Londonis oli neid naisi piisavalt, kes mu vajadusi rahuldasid, ära sina muretse." Danielist paremat seltsilist ei olnud olemaski, vähemailt nii oleks Daniel arvanud, kui Kelly oleks selle lause kõva häälega välja öelnud.

OT: Head ööd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:33

"Usu mind, ma ei muretse," ohkas Kelly. "Ära ole tõre. Ma olen ju siiski see, kellele sa kunagi need kolm maagilist sõna ütlesid, või mis." Neidisele meeldis Danielit veidi õrritada ja ehk isegi mõnitada, meenutades nende kahe minevikku.
Tagasi üles Go down
Sarah Johnson
6. klassi õpilane / Prefekt
6. klassi õpilane / Prefekt
Sarah Johnson


Postituste arv : 579
Join date : 12/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:38

"Suck my dick? Bring me food?" küsis mees teeseldes, et ta ei mõika vist. "Ma ei ole tõre, lihtsalt väga pettunud Sigatüükas leiduvates naistes ja see on ka kõik." mõmises Daniel. "Keegi võiks mulle kohvi tuua, või millegi muuga mind üles äratada," mõtles mees. Kui sa aru saad, mis ma mõtlen.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:43

"Okei, mida iganes," turtsatas neidis. Selle viimase lause peale, vastas Kelly aga: "Kullake, kas sa tahad minult blowjobi?" Ta proovis selle asja juures tõsiseks jääda, kuna irvitades oleks see lause liigagi irooniline tundunud.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 00:55

Ma tegelt kirjutasin selle lause juurde mõtles, aga teeme nii. Mees naeris ja naeris veel natuke, jäi korras vait ja naeris veel. Täpselt ei oska küll öelda miks, aga olgu. Lõpuks jäi mees uuesti tasaseks ja ütles, siis tegelikult üsnagi tõsiselt:" See koht siin ei ole just kõige parem selleks või nii."
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 11:03

"See on nali," märkis Kelly ja lõpetas enda suitsu, visates selle maha. Tüdruk tõusis ja kõndis Danieli juurde, istudes tema kõrvale. "Selleks tuleks sul leida mingi teine "naiivne" tüdruk, Daniel," sõnas ta. Loomulikult ei meeldinud talle mehe juures see, et ta suhtus Kellysse kui mingisse nooresse tibisse.
Tagasi üles Go down
Prof. Daniel Harris
Astronoomia õpetaja
Astronoomia õpetaja
Prof. Daniel Harris


Postituste arv : 241
Join date : 30/06/2013

Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again EmptyEsm Juun 16 2014, 13:10

"Sa siis ei oska eriti hästi nalju teha," arvas mees oma kuklatagust sügades/kratsides(?), appi mulle ei meeldi need sõnad. "Vähemalt see on hea, et sa ise ennast naiivseks ei pea, Kelly," muigas Daniel. Tegelikult ei pidanud mees ise ka Kellyt eriti naiivseks, aga seda ta valjusti ütlema ei hakanud. Oleks muidu liiga suureks kiitmiseks läinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väljakul// hello again Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väljakul// hello again   Väljakul// hello again Empty

Tagasi üles Go down
 
Väljakul// hello again
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Väljakul ...
» Lendluudpalli väljakul
» Väljakul ja tribüünidel
» Väljakul kõndimas
» Ikka väljakul, ikka väljakul..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: