Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Esimene kupee (loe: draamade kupee)

Go down 
+4
Arthur Grey
Lexine Fray
Raina Daugherty
Kyle Coma
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:22

''Mul pole kõht tühi.'' ütles Arthur, kuigi Arthur peaks ikka väga palju sööma, sest tegelikult on Arthur ikka väga kõhnuke, aga eks elab üle.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:26

Lisaks emotsioonitule ja tühjale pilgule oli Raina näost üsna valge ka. Polnud suutnud veel kellegi peale otseselt vihastada, šokk ja arusaamatus olid liiga suured. Neiu põrnitses lihtsalt mõnda aega oma jalgu, et mitte Kyle'i pilgule vastata. Kuti viimased sõnad äratasid neiu tähelepanu nii palju, et Rain oma segaduses pilgu korraks temale viis, mis oli väga halb, kuna Kyle'i sellises olukorras nägemine tegi kuidagi haiget. "Ma ei tea praegu, mida arvata või keda uskuda. See kõik tuli nii, nii ootamatult ja ma tean, et ma peaksin sind usaldama, aga ma lihtsalt ei saa oma peast välja kujutluspilti sinust ja temast koos ja...," lausus Raina ühe korraga kõik välja ning lõpuks raputas lihtsalt pead, sest tema hääl vedas teda alt.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:26

"Ma vean kihla,et sa ei söönud hommikul ka midagi"Ütles Beth ja võttis veel mõned asjad,need aga poisile.Toitude hulgast võttis ta veel puuvilju ja ka mõned kommid.Neidis ja poiss jalutasid ühte kupeese mis tegelikult oli vaba.Lexine potsatas istmele maha ja laotas toidu mingile lauale mis seal akna juures oli.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:32

Kyle ei vaadanud mitte ühtegi korda Raina'st eemale ning Raina lause peale, Kyle'il käisid külmavärinad üle keha. Nüüd kujutas Kyle seda ette endale ''Raina, isegi kui me ei oleks suhtes, siis ma ei oleks temaga voodisse roninud.'' Lexi ei olnud kindlasti Kyle'i tüüpi tüdruk ''Aga Raina, ma olen sinuga suhtes. Ma tahtsin sind endale saada, nagu hull ja nüüd sa arvad, et ma keeraks kõik järsku Päike?'' kui Raina tõesti nii arvas, siis Raina arvas Kyle'ist ikka väga halvasti.

Arthur muigas ''Eee, sõin.'' ta sõi küll tegelikult, aga vähe. Ta järgnes Lexi'le ühte kupeesse ning jõi enda kohvi. ''Ja mis järgmine plaan on?'' vaatas Arthur küsivalt Lexi'le otsa.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:36

Lexi naeratas ja sõi enda õuna,ühe õuna viska ta aga poisile."Ma ootan,mis sellest välja tuleb ja kui peab siis teen selle isadustesti..või mis see ongi."Ütles ta ja näris õuna tükki oma suus.
Tagasi üles Go down
Ellie Sykes
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Ellie Sykes


Postituste arv : 53
Join date : 30/10/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:38

Arthur püüdis õuna kinni ja võttis sealt väikese ampsu ''Aga kui isadustest ütleb, et Kyle ei ole isa? Või kuidas sa selle isadustesti üldse kavatsed teha?'' Ta mälus seda õuna ning võttis siis uuesti ampsu õunast.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:44

Lexine mõtles."Aga ta ei olegi ju isa,ma pole ju päriselt rase.Ja kui testi on vaja teha ,eks ma siis võltsin seda."Neidis mugis enda õuna ja vaatas poisile silma.Uskumatult ilusad silmad.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:46

Raina ohkas ning lükkas oma juuksed üle pea, näost eemale. Neidis mäletas, kuidas nende suhe üldse alguse oli saanud ning kuidas kutt oli tema pärast pingutanud, aga ometi ütles mingi hääl tema peas, et nende suhe ei pruukinud nii tugev olla, äkki oli peol ikkagi midagi juhtunud.. Ja see kujutluspilt aitas kaasa ka. "See oli pidu, sa olid ju purjus, eks? Inimesed teevad purjus olles mõtlematuid asju," kehitas neidis õlgu. "Meie esimene kord oli ka siis, kui me mõlemad täis olime," lausus näitsik ning alles siis, kui ta oli oma sõnad lausunud, taipas ta, et see ei olnud üldse hea võrdlus ning ta poleks pidanud nii ütlema.. Oh, appi. Raina suudab ennast ikka tõestada, et kohe oskab tüli üles kiskuda. Aga selle asemel, et oma sõnad tagasi võtta, ei saanud ta jätta üsna mõtlematult lisamata: "Pealegi ta on ilus, ja kindlasti suudab mehi ära rääkida." Nüüd aga ei söandanud Rain Kyle'i poole vaadata, sest ta oli taibanud, et kui need sõnad haiget polnud teinud, siis ärritanud olid need kutti kindlasti, vist..
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:54

Arthur naeratas ''Sa mõtled niikuinii midagi välja.'' ütles ta ja tegi Lexi'le musi.

''Ma olin ühe purgi õlle joonud, kui ta mind sebima tuli.'' ütles Kyle täiesti tõsiselt. Ta nägu läks natuke roosakaks nüüd, aga ei kavatsenudki vist normaalse nahavärvi juurde minna. Mul tuli alles nüüd meelde, et Raina ja Kyle on vahekorras olnud. Kyle kergitas selle peale kulme ''Siis kui me seksisime, siis ma olin nii purjus, et ma olin teadlik sellest, mida ma teen. Ma teadsin, et sinuga võib, sest ma armastan sind ja ma teadsin, et see oleks õige tegu.'' Kyle oli väga armunud Raina'sse ja ei tahtnud teda mitte mingil juhul kaotada. ''Ma olin seal peol purjus, ma võin üles tunnistada, aga ma ei olnud nii purjus, et ma kellegiga oleks voodisse läinud ja ma ei läinudki.'' Kyle libistas enda sõrmed läbi enda juuste ja hingas sügavalt sisse ja välja. Raina komplimendi peale, mida ta Lexi kohta ütles, pani Kyle'i köhatama ''Minu arust ta ei ole üldse ilus.'' ütles Kyle ''Ma ei suutnud ta ilusaks juuagi.'' räägitakse ju, et kui mees joob ennast täis, siis muutuvad ka naised nende jaoks ilusamaks.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 01:57

Beth muigas ja pani enda õuna südame laua peale."Sul endal on ka mingid plaanid käsil võimidagi?"Uuris Lexine.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 02:05

Raina ei suutnud Kyle'i poole vaadatagi, sest tal oli oma sõnade pärast veidi häbi ning samas oli ta nii närvis selle senise rongisõidu pärast. Kui kutt lausus, et ta neidu armastas, siis oleks Raina juba mitmendat korda selle aja jooksul lihtsalt nutma hakata tahtnud, sest kogu seda segadust oli nii raske taluda. Ja tema ei kahetsenud ka nende vahekorda, kuigi tema sõnadest oli võib-olla selline mulje jäänud, või midagi. Kui kutt uuesti kinnitas, et ta polnud Lexine'iga maganud, siis hakkas Raina vist teda isegi uskuma jääma. Aga neidis jäi jätkuvalt arvamusele, et Lexine oli ilmselgelt ilus ja kindlasti meeldis meestele ka, kuigi Kyle seda eitas. "Aga miks ta peaks valetama? Miks ta nii teeks, kui see kõik vale oleks?" päris Raina, enam mitte nii tuimalt kui varem. Nüüd oli ta juba rohkem pettunud ja kurb ja veidi vihasem.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 11:13

Arthur võttis Lexi õuna südame endale ja sõi selle ära. Õunasüdamed olid ka ju söödavad ''Ma võin nad kuidagi veel rohkem tülli proovida ajada.'' ütles Arthur naeratades.

Kyle jälgis Raina't ja ta sai juba aru, et Raina tahtis juba mitu korda nutma hakata. Kui Kyle'il oleks mingi nõrk süda olnud vms, siis Kyle juba ammu pilliks Raina ees, aga õnneks see ei olnud nii. Kyle'il käis nii palju mõtteid juba peast läbi, et nüüd on Raina ja Kyle'iga kõik, aga Kyle proovib praegu kõike teha, et nad ikkagi kokku jääks. Kyle oli suht hämmingus Raina küsimuste peale ''Et mult mingeid lapserahasid saada. Mõtle loogiliselt, kullatükikene.'' vastas Kyle talle ja pani enda käe Raina käe peale.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 12:33

Eks see vastus kõlas vist loogiliselt küll ning Rain tahtis seda uskuda. Ta võpatas veidi, kui Kyle oma käe tema omale asetas, kuid ei tõmmanud enda oma ära, kuigi selline mõte oli korra ta peast läbi käinud küll. Üldse oli ka tema jõudnud mõelda sellele, et mis saaks siis, kui see kõik oleks ikkagi tõsi ning nende suhe läbi oleks... Ning sellest ei tahtnud ta sugugi mõelda ning oma mõtete peale raputas ta kergelt pead ka. "Võib-olla ma olen rumal, aga ma ei taha sind kaotada ning kui sa lubad, et sa ei maganud selle plikaga, siis ma usun sind," lausus Raina pärast hetkelist vaikust vaikselt. "Aga ma tahan ikkagi selle testi tulemusi näha," lisas ta ning pühkis üksiku pisara, mis mööda tema põske alla veeres. "Ja sa saad ju aru, et kui see kõik ikkagi tõsi on, siis on meie vahel kõik läbi?" lausus ta ning vaatas lõpuks Kyle'i poole. Ta oli valmis praegu kutti uskuma, kuna Kyle polnud andnud talle põhjust temas kahelda, aga samas tahtis neiu kindlamaid tõendeid ka.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 13:14

"Ja kuidas sa seda plaanid teha?Lähed selle blondi juurde ja hakkad lambist semmima?"Küsis Lexine ja pistis ühe kommi suhu.See komm oli hea magusa maitsega.Oma jalad sirutas neidis enda ette.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 23:27

Kyle pigistas õrnalt Raina kätt. Kyle teadis väga hästi seda, et ta ei olnud selle Lexi'ga vahekorras ja kui see testitulemus tulebki positiivne, siis ta situb lihtsalt Lexi ja Arthuri suhte kättemaksuks ära. ''Ma luban, et ma ei maganud temaga.'' ütles Kyle ja vaatas täiesti tõsise pilguga Raina'le otsa. Ta nii tahtis, et kõik saaks kiiremas korras korda. Ta noogutas selle peale, et Raina selle testitulemust näha tahtis. Kyle tahtis ka näha ja lihtsalt naerda, kui see tuleks negatiivne. ''Ma saan aru. Isegi kui see testitulemus tuleb positiivne, siis ma arvan, et Lexine kasutas mingit maagiat selle jaoks, et see positiivne tuleks ja ma räägin sellest kooli direktrissile. Ma lahendan selle probleemi ise ära.'' ütles Kyle Raina'le ning silitas siis enda pöidlaga Raina kätt, vaadates tema ilusaid sõrmi. Ta jäi sügavasse mõttesse ning lõpuks tõstis enda pilgu tagasi Raina'le ''Ma armastan sind.'' sõnas ta ja naeratas kergelt.

''Jah, täpselt nii.'' ütles Arthur Lexi'le naeratades. ''Aga mis siis saab, kui testitulemus tuleb negatiivne? Siis meil oleks suht per*es ju.'' Kyle ja Raina saavad siis raudselt teada, et see oli mingi skeem vms.
Tagasi üles Go down
Jace Bane
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jace Bane


Postituste arv : 242
Join date : 10/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 23:33

Lexine vaatas Arthurit."Loodad ,et see toimib?"Küsis ta.Tegelt see võibki toimida,sõltub kui hästi Arthut toime tuleb."Mul on kõik juba ära plaanitud"Vastas ta poisi lausele.Tüdruk teadis täpselt kuidas teha nii,et Kyle jääks isaks.Beth ulatas ka poisile kommi ja vaatas teda küsiva näoga.
Tagasi üles Go down
Arthur Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Arthur Grey


Postituste arv : 84
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 23:35

''Ma arvan küll, et toimib.'' Arthur naeratas ja lisas: ''Ta on enda kuti peale nii vihane, et tahab kättemaksuks mind vastu sebida raudselt.'' ütles ta enda arvamuse ning võttis Lexi kommi vastu ja toppis selle endale suhu, hakates seda mäluma.
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 23:39

Lexine naeratas ning toetas enda pea vastu poisi õlga."Tegelt ma ei viitsiks selle kõigega jamada,aga meie Boss ju tahab seda,et me siis midagi halba teeksime"Ütles neidis siiralt.Ta parema meelega teeks midagi kui,tegeleks siin kooli turvalisuse ja asjade lõhkumisega.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 23:46

Raina naeratas kergelt Kyle'i sõnade peale ning sai nendest enesekindlust juurde ka, nii et ta lõpuks päris kindlasti arvas, et oli õigesti teinud, kui oli otsustanud kutti usaldada. Kyle'i tundis ta ju palju kauem kui seda tüdrukut, Lexine'i. Ning nad ei saanud lasta mingil suvalisel tšikil enda suhet ära rikkuda. Nad olid piisavalt kaua juba koos olnud ka, et üksteist usaldada. Kyle'i sõnad testi tulemuse võltsimise kohta panid Rainat ka mõtlema, kuigi parema meelega oleks ta oma mõtted millelegi muule koondanud. Ta ei tahtnud enam selle teemaga seotud olla, kuigi selle eest ilmselt pääsu polnud. "Ma ei taha selle mõrraga enam kuidagi kokku puutuda, ma vihkan teda," lausus Rain. Ta ei teadnudki vist veel, et too tüdruk oli tema maja- ja klassikaaslane. Igatahes oli Raina nüüd maha rahunenud ning šokist üle saanud ning kui ta enne oli üsna pinges olles lihtsalt nurgas istunud, siis nüüd sättis ta ennast uuesti Kyle'ile lähemale. "Mina armastan sind ka," vastas näitsik hetke pärast kuti sõnadele samaga ning naeratas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyTeis Juun 10 2014, 23:55

''Me saame vähemalt plekki selle eest.'' ütles Arthur selle halva asja hea külje. Ta pani enda käe ümber Lexi ja mõtles, kuidas ta Raina't sebima peaks.

Kyle jälgis Raina't, kuidas ta mõtles selle kõige jama peale ning nägi, kuidas ta tuju muutus paremaks ja Kyle'il oli hea meel selle üle. ''Kui nad tõesti keeravadki meie suhte Päike, siis ma murran selle Lexine kutil kaela pooleks.'' Kyle ju naisi ei löö, nii et kui Lexine keerab Raina suhte per*se, siis Kyle teeb Lexine'le vaimselt sellega haiget, et ta kutt lihtsalt satub haiglasse. Kyle võttis nüüd Raina endale kaissu ja ei tahtnud teda enda käte vahelt ära lastagi. Kyle tegi Raina'le lauba peale musi ja võttis enda võlukepi välja ning suunas selle kupee uste poole. Ta pani loitsuga kupee uksed niimoodi kinni, et mitte keegi ei saaks neid lahti teha, ainult Kyle.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 00:11

"Nad ei riku meie suhet ära," lausus Raina, olles selles vähemalt praegu üsna kindel. "Ma lihtsalt väga loodan, et nad ei jama selle testiga ning me saame kogu selle draama varsti lihtsalt ära unustada," lisas neidis hetke pärast. Sest ta polnud veel mõelnud sellele, mis saaks siis, kui test reaalselt näitaks, et Kyle on isa. Siis oleks ta vist jälle alguses tagasi, teadmata keda peaks seekord usaldama. "Ja mina võtaks Lexine'i sihikule," pomises Rain Kyle'i sõnade peale Arthuri kohta. "See oli hea mõte," lisas ta hetke möödudes, osutades näpuga kupeeuste poole, "ma ei taha neid praegu üldse näha." Kuigi millalgi tulevad nad kindlasti oma asjade järele... Raina vaatas ka korraks Kyle'i poole ning tegi kuti põsele musi, sättides ennast siis uuesti noormehe kaissu, sest nii oli hea.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 00:14

Kyle naeratas Raina esimese lause peale. Ta oli tõesti rõõmus, et Raina armastas teda nii palju, et juba niimoodi usaldada teda. ''Sama siin.'' nõustus Kyle ja lasi välja ohke. Kyle'il oli juba kõik välja mõeldud, et mis ta teeks kui test näitaks negatiivne või positiivne. Kyle muigas selle üle ''Mis sa Lexine'iga siis teha kavatsed?'' tahtis Kyle kohe teada, kui badass naine tal on. Kutt vaatas Lexi ja Arthuri asjade poole ning tal tuli mõte nendes sorida ''Uuriks, mis neil kohvrites on.''
Tagasi üles Go down
Lexine Fray
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Lexine Fray


Postituste arv : 169
Join date : 05/06/2014

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 00:30

Aiaiaai!.Niimoodi siis sorite teiste asjades.Loodate sisse ka saada??Vähemalt Lexine oli juba varakult enda kohvri ära turvanud ,kuigi tal ei ole seal midagi erilist.Ainult tema riided ja mõned ehted."See jah,ega meil eriti valikut ju ka ei ole"
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 00:44

Raina tahtis ja püüdis küll Kyle'i usaldada. Aga samas ei teadnud ta veel, mida ta teeks siis, kui test näitakski positiivset.. "Piinaks teda, kuni ta tõe üles tunnistaks?" oli esimene mõte, mis Rainale pähe tuli. "Aga samas, kui ta reaalselt rase on, siis oleks see veidi mõtlematu. Targem oleks lihtsalt nõiajookide õpetaja tagant veritaseerumit varastada ning see talle sisse joota...," lausus neidis hetke pärast. See oli nõiajook, mis paneb inimese tõtt rääkima. Muidugi oleks võinud ise ka sellise ehk kokku segada, aga see poleks ilmselt olnud nii kindel, kui õpetaja tehtud. Kuulnud kuti järgmiseid sõnu, pööras ka tema oma pilgu kohvrite poole. Ahvatlev. "Arvad, et nad oleks need siia jätnud, kui kohvrites midagi tähtsat sees oleks?" oli Rain siiski kahtleval seisukohal.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 EmptyKolm Juun 11 2014, 08:29

Kyle naeratas selle peale, kui ühine mõtlemine neil neiuga oli. ''Ma arvan, et päris paljud õpetajad aitaks meid.'' sõnas Kyle. Kutt meeldis paljudele õpetajatele ''Nii et see veritaseerumi mõte on hea.'' Kyle ei saanud aru, miks  tema selle peale ei tulnud. Kyle vaatas ka siis uuesti nende kohvreid ''Seda küll.'' nõustus ta Rainaga ja mõtles ümber.

Arthur istus Lexi kõrvale, sest ennem ta seal ei istunud ning püüdis ta kuidagi kupee pingile pikali panna, niimoodi, et Lexi pea oleks Arthur'i süles. See õnnestus tal ''Praegu me peaks lihtsalt puhkama.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene kupee (loe: draamade kupee)   Esimene kupee (loe: draamade kupee) - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Esimene kupee (loe: draamade kupee)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Syd'i kupee
» Üks suvaline kupee
» Tühi kupee
» Tühi kupee.
» Tagumine kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: