Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Siseõues jee - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Siseõues jee - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Siseõues jee - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Siseõues jee - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Siseõues jee - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Siseõues jee - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Siseõues jee - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Siseõues jee - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Siseõues jee - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Siseõues jee

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 20:32

Nate on kindlasti millekski enamaks võimeline, kuid selleks peab leidma õige tüdruku. Ja äkki Zoella oligi see tüdruk. "Ei, vähemalt mina seda ei mäleta. Me kohtusime hoopis teistmoodi," lausus neiu ja silitas pinki.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 20:36

See võis tõsi olla küll. Aga Raina seda ei uskunud. Ning enne, kui ta seda oma silmaga ei näe, ta oma arvamust ei muuda ka. "Hm? No siis teie kohtumine oli midagi 'erilist'," lausus Raina veidi pilkavalt. "Võibolla see olekski liiga ühekülgne, kui ta kõik tüdrukud täis joodaks," kehitas neiu õlgu.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 20:42

"Nate ei tundunud üldse selline täisjootja tüüp. Ta istus siin pingil ja kirjutas kirja. Siis ma tulin temaga rääkima ja ta tundus väga tore ja hooliv olevat. Ma laenasin talle Uhkust ja Eelarvamust, seda raamatut. Ja siis me läksime lahku. Ma olin temast vaimustatud," jutustas Zoey ja meenutas poissi.
Tagasi üles Go down
Aurore Sanchez
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Aurore Sanchez


Postituste arv : 677
Join date : 11/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 20:44

Raina kergitas kulmu ning tema ilme oli päris üllatunud ka. "Uhkus ja eelarvamus ning Nate?" kordas Raina. Millegi pärast talle tundus, et need kaks asja ei sobinud üldse kokku. Aga mida tema ka teadis. Nate oli ravenclawlane, võis ju vabalt tüdrukute kõrvalt leida aega ka raamatute lugemiseks. "Mulle peaaegu tundub, nagu sa räägiks kellestki teisest, mitte Nate'ist," lausus Rain.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 20:49

"Oota, oled sa kindel, et me räägime samast Natest?" kergitas neidis lootuses kulmu. Sest äkki Nathan ei olnudki selline casanova, nagu Raina jutu järgi tundus. Äkki Zoellal oli veel lootust.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:11

"Sa mainisid, et su printsi nimi oli Nathan Hill," tuletas Raina meelde. "Kui siin koolis juhuslikult kahte sellenimelist kutti pole, siis üsna kindlalt me rääkisime samast Nate'ist," lausus Raina oma loogilise mõttetöö tulemusel.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:16

"Aa," ohkas Zoey ja kaotas lootuse. "Mis hullu ta siis veel teinud on?" tundis Zoella uudishimu ja naeratas võltsilt Rainale.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:36

"Peale selle, et ta tüdrukuid taga ajab ning neid ära kasutab?" küsis Raina ning kehitas hetke pärast õlgu. "Ma ei tea. Ma ei tunne teda nii hästi, et ma temast rohkem midagi teaks," lausus Gin. "Mida sa temaga seoses ette kavatsed võtta?" küsis neidis siis. Et kas Zoey kavatses kutiga edasi suhleda jms.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:37

"Ausalt öeldes, ma ei teagi. Eks ma pean improviseerima, kui ma teda järgmine kord näen," tunnistas Zoey. Ta oli tegelikult ikka päris endast väljas.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:49

Raina noogutas. "Kui ta juhuslikult küsima peaks, kas sa kavatsed öelda, et sa kõike tema kohta käivat minu käest kuulsid?" uuris Raina. Mitte et seal vahet oleks olnud. Kui Nate väga teada tahaks, kust Zoey seda kõike kuulnud oli, siis saaks ta ilmselt seda ka teada. Ja Raina'l polnud vist selle vastu midagi. Sest ta oli tüdrukule vist tõtt rääkinud.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:55

"Ei, kui sa ei soovi. Ma ütlen lihtsalt, et kooli peal käivad jutud, kui sulle sobib," vastas Zoella ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 EmptyNelj Sept 26 2013, 21:56

Raina kehitas õlgu. "Nate võib veenev olla ning üsna kindlalt tahab ta teada, kust sa seda kõike kuulsid," oletas Rain. "Sa võid talle öelda, kui tahad. Kuigi hästi ta sellele ilmselt ei reageeri," lausus neidis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siseõues jee - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siseõues jee   Siseõues jee - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Siseõues jee
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Siseõues ...
» Siseõues
» Lihtsalt siseõues
» Pidu siseõues
» Siseõues olles

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: