Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Öökullimajas EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Öökullimajas EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Öökullimajas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Öökullimajas EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Öökullimajas EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Öökullimajas EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Öökullimajas EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Öökullimajas EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Öökullimajas EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Öökullimajas

Go down 
+2
Andromeda Parker
Isis Nigra Nox
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 16:30

Isis tuli väsinult öökullimajja ja prantsatas põrandale. (Öökulli välja heitetest puhtale kohale.) Isis võtist taskust välja kirja mis ema talle ja Al'ile oli saatnud. Tüdruk vaatas kirja üle ja tõmbas kottist (Sellest mis vend talle sünnaks kinkis.) välja pärgamendi, sule ja tindi. Ta oli just alustanud vastuse kirjutamist kui üks suur pruun öökull huigates öökullimaja lendas ja tüdruku pead maandumis rajana kasutas. "Ai!" oigas Isis ja võttis öökulli jala küljest ära kirja mis oli talle mõeldud. "Emalt." halises Isis kui kirja lahti rullis.

Isis!

Albus kirjutas, et sa läksid täitsa hulluks! Ta kirjutas, et sa ei räägi temaga enam ühe poissi pärast kelle nimi on Jack.
Isis palun ära tee midagi pöörast selle pärast, et ta sulle meeldib. Albus ütles, et see poiss on Slytherin'i majast ja, et sealt tulevad kõik mustad võlurid! Ta kirjutas veel, et üks Catherine'i nimeline tüdruk hüppas selle Slytherin'i poisi pärast kolmandalt korruselt alla! Isis palun, palun ära tee midagi pöörast ma olen nii mures. Palun hoija sellest poisist eemale Albus muretseb ka sinu pärast väga!

Ema


Isis jõllitas uskumatult kirja mis oli ilmselgelt väga kiiresti kirjutatud. Kelleks ta mind peab? küsis Isis entalt vihaselt. "Ah, et ma ei räägi Edward'iga enam Jack'i pärast?" Küsis Isis vihaselt ja kirjutas vastuse.

Ma ei räägi Edward'iga, sest ta on selline sittapea! Ta pani mulle peale needuse mis oleks mind võinud tappa! Jack on tore ja ta ei ole mustvõlur ja ma hüppan kaljult alla kui ta selleks saab! Jack on väga tore poiss ja ta on mu sõber, ta on hooliv, palju palju toredam kui Edw. Ma ei hakka sult küll küsima kust sai Edw teada, et Cathy kolmandaltkorruselt alla hüppas ja kust sai ta teada, et Jack mulle meeldib, aga üht oleks siiski väga huvitav teada kas sa tõesti ei tea kas ma ei ole sulle, siis tõesti rääkinud mis juhtus enne seda kui sa meid lapsendasid? Enne seda kui me sattusime lastekodusse? Ma olen sulle seda rääkinud, rääkisin siis kui sigatüükast tuli kiri seletasin sulle kõik ära!

Isis ei suutnud rohkem, kuidas sai Edw midagi sellist kirjutada kui poiss ise oli selles süüdi, et Is taga ei rääkinud. Isis sidus kirja esimese ette juhtuva öökuli jala külge ja saatis ära.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 18:22

Kertu kõndis öökullimaja poole, käes suur pakk. Ta tegi just ukse lahti ning märkas seal Isis´t, kes tundud olevat natuke pahur. ,,Oh, tsau!" ütles Kertu ning hakkas öökulli valima. Lõpuks otsustas ta ühe kauni lumekaku kasuks ning kutsus ta enda juurde. Ta kinnitas paki öökulli jala külge ning viis ta akna juurde, kus ta lendu tõusis.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 18:24

"Tere!" ütles Isis tusaselt ja vaatas öökulle.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 18:26

,,Kas juhtus midagi??" küsis Kertu arglikult.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 18:28

"Ei midagi eriti." ütles Isis pead raputades "Aga kui sa Al'i näed võid edasi öelda, et kui ma ta käte saan on taga lõpp!" ütles Isis muigega.
Tagasi üles Go down
Andromeda Parker
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Andromeda Parker


Postituste arv : 412
Join date : 11/04/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 18:31

,,Davai." ütles Kertu muigega ning hakkas uuesti ukse juurde minema. ,,Tsauka!"
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyNelj Apr 28 2011, 18:33

"Tsauki." Ütles Isis ja istus edasi kuni tal külm hakkas. Tüdruk tõusis püsti ja jalutas öökullimajast välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyLaup Apr 30 2011, 09:21

alica tuleb öökulli majja ja kirjutab emale kirja:
tsau ema.siin on täitsa hea. ainult proffesor snape on hull.ta on slyhtrehini majavanem.proffesor lupin on jälle kõige parem.kui teda tahad siis proffesor mcgonagall on väga range aga samas ka hea.tsau ema.
alica
valib ilusa pruuni öökulli ja seob kirja jala külge.läheb ära.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyLaup Apr 30 2011, 09:33

OT: Tegelikult me ootaks siin natuke õigekirja ka, et katsu seda parandada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyLaup Apr 30 2011, 11:22

Catherine Matheria kirjutas:
OT: Tegelikult me ootaks siin natuke õigekirja ka, et katsu seda parandada.
ma õigekirjas nõrk
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyLaup Apr 30 2011, 11:28

OT: Püüa siis vähemalt suured algus tähed õikesse kohta paikutada ja arvutitel on selline programm olemas mis teeb valesti kirjutatus sõnale punased jooned alla.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyReede Mai 20 2011, 13:17

Isis tormas öökullimajja võttis suvalisetl kõige suurema ja võimsama olemisega öökull ja sidus kirja selle jala külge. Viis öökulli kärsitult akna juurde. Viitsimata ootata millal looma lendud tõuseb heitis ta selle välja nagu granaadi ja vaatas kiirelt lendavale linnule rahulolevalt järgi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyReede Mai 20 2011, 18:47

Cathy juhtus pealt nägema kuidas Isis öökulli põhimõtteliselt aknast välja viskas. Ta astus lähemale ja lausus vaikselt: "Kas ma pean sinult järjekordse loomapiinamise eest punkte maha võtma? Kui mul oleks võimalust olnud oleksin seda juba enne teinud."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyReede Mai 20 2011, 19:34

"Haha." naeris Isis sarkastiliselt "Ega kõik nii õrnad ole kui sa." turtsatas tüdruk ja keeras kanna pealt ringi et konflikti vältida ja kõndis pea püsti minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyTeis Mai 31 2011, 22:37

Alica tuli ööjullimajja ja otsis oma loorkaku ülesse.Alica meelitas öökulli enda juurde ja sidus paki koos kirjaga öökulli jala külge ja ütles öökullile:''vii see emale''ja Alica andis öökullile ühe öökullikrõpina ja viis ta akna juurde ja vaatas kuidas lind öhku tõusis.rahulolevana läks ta öökullimajast välja
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 01 2011, 18:01

Renata jalutas öökullimajja, et saata oma emale kiri. Ta valis ühe väiksema beezi öökulli, sidus kirja ja paki öökulli jala külge. "Vii need palun mu perele," ütles Alicia ning samal ajal viis ta öökulli akna juurde ja see lendas kõrgele taevasse. Al vaatas kuni öökulli enam näha polnud ning lahkus siis öökullimajast.
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyTeis Juun 07 2011, 18:43

Lily astus öökullimajja,et saata oma perele kiri.Ta ei tahtnud,et nad muretseksid.Ta vaatas korraks aknast välja,siis valis ta ühe ilusa öökulli.Sidus kirja ta jala külge ja viis ta akna juurde ja vaatas kuidas lind õhku tõuseb.Pärast seda tormas ta öökulli majast välja.
Tagasi üles Go down
Ashley Katie Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Ashley Katie Clounder


Postituste arv : 120
Join date : 06/06/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 16:58

Kui Ash ja Nat uksest sisse astusid , siis nägid nad Lily`t välja tormamas. Ash hoidis käes kirja mille peale oli kirjutatud "Meie kallile väikesele õele Ashleylt ja Alicialt!" Nad valisid välja imekauni lumivalge öökulli ja andsid talle kirja. Nad tahtsid seda kirja salajas hoida kuna muidu oleksid suured neid hakand narrima sellepärast ,et nad saatsid kirja enda väiksele õele. Enne kui nad öökulli minema lasid ütlesid nad mõttes "Palun hoia end kallis õde." Siis nad lasid öökulli lahti ja nad jäid sinnasamasse istuma. Nüüd pöördus Ash Nat`i poole"Nii tore ,et ta saab teada nüüd mis elu me siin elame,millised on meie tunnid ja mida me õpime." Ash ohkas ,sest oma mõtetes oli ta ikka Melodyga.


Viimati muutis seda Ashley Katie Clounder (Kolm Juun 08 2011, 20:59). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 20:37

OT:Kas Alicia on su väike õde?

Lily tuli öökullimajja tagasi.Ta oli sinna oma kampsuni sinna unustanud.


Viimati muutis seda Lily Collins (Kolm Juun 08 2011, 20:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ashley Katie Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Ashley Katie Clounder


Postituste arv : 120
Join date : 06/06/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 20:57

OT:Ei ole, me kaksikud, aga Megan on meie väike õde.
Tagasi üles Go down
Alicia Renata Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Alicia Renata Clounder


Postituste arv : 1168
Join date : 23/05/2011
Age : 24
Asukoht : Tallinn

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 20:57

OT: Ei, me oleme kaksikud. Melody om meie väike õde. Loe minu või Ashi teemat õpilaste all :)Kate veic mööda paned...meie väike õde on Melody .


" Ta ootab juba väga Sigatüükasse tulekut. Ma igatsen Melodyt väga. Ta on koguaeg nii rõõmus." ütles Al kurvalt.


Viimati muutis seda Alicia Renata Clounder (Kolm Juun 08 2011, 21:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ashley Katie Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Ashley Katie Clounder


Postituste arv : 120
Join date : 06/06/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 21:01

Kui Ash Ja Nat nägid lilyt kes sisse oli just astunud , siis nad ütlesid päris vaikselt tere kuna nad mõtlesd mõlemad ikka veel Melodyst.
Tagasi üles Go down
Lily Collins
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Lily Collins


Postituste arv : 341
Join date : 24/05/2011
Age : 26

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 21:02

Ot:Kas ma võin siis teie vanem õde olla VW?
Tagasi üles Go down
Ashley Katie Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Ashley Katie Clounder


Postituste arv : 120
Join date : 06/06/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 21:03

OT: Las ma mõtlen


Viimati muutis seda Ashley Katie Clounder (Kolm Juun 08 2011, 21:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ashley Katie Clounder
4. klassi õpilane
4. klassi õpilane
Ashley Katie Clounder


Postituste arv : 120
Join date : 06/06/2011

Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas EmptyKolm Juun 08 2011, 21:09

OT:Lily sa võid meie nõbu olla kui sa tahad, sest muidu on meil liiga palju lapsi ühes perekonnas!!! Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öökullimajas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öökullimajas   Öökullimajas Empty

Tagasi üles Go down
 
Öökullimajas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Öökullimajas
» Öökullimajas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Esimene kooliaasta-
Hüppa: