Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Sassis mõtted EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Sassis mõtted EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Sassis mõtted EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Sassis mõtted EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Sassis mõtted EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Sassis mõtted EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Sassis mõtted EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Sassis mõtted EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Sassis mõtted EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Sassis mõtted

Go down 
+5
Ariel Night
Nora Mirell Rainbow
Grace Rock
Nathan Hill
Zoey Diamon
9 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 02:50

Zoey istus vestibüülis marmortreppil.Juba mitu päeva oli neidise mõtted sassi.Bretti pärast,.ta ei suutnud jätta poisile mõtlemist.Mis,.sest, et nad sõbrad olid.Zo tahtis proovida mõtteid korrastada aga kahjuks oli ta valinud selleks ühe rahavarohke koha.Tüdrukul hakkas sellest pea valutama.Zoey ei viitsinud ka haiglatiiba minna,.et tablette saada.Nii ta istus pea põlvedel mõtted sassis trepil.
OT:Nate
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 05:56

Nate astus trepist alla. Ta oli tulnud kaheksanda korruse Tarviklikust toast, mis oli olnud jõusaal tema jaoks. Kutt oli seal paar tundi trenni teinud, ennast kiirelt pesnud ja sammus nüüd jooksma. Ta kavatses millalgi oma juuksed kuivaks võluda, kuid hetkel olid nad veel tilkuvad ja poisi särk rippus tal lõdvalt käes. Trepist alla sammudes märkas ta kogu. Noh, seda oli ka raske mitte märgata, keset treppe. Kutt jäi tüdruku selja taha seisma, tundes muigega Zoey ära. "Ma ei teadnud et nüüd peab trepist alla saamiseks kedagi eest tõstma." lausus Nate naeratusega.
Tagasi üles Go down
Zoey Diamon
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Zoey Diamon


Postituste arv : 508
Join date : 10/08/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 11:36

"Peab jah"lausus Zoey pahuralt.Ta pööras end ringi ja märkas poissi."Nate"tundis neiu poisi ära.Zo naeratas veidi poisile.Ta liikus trepi ääre poole.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 12:54

Nate kummardus ja korjas tüdruku sülle. "Eks ma siis tõstan su minema." lausus kutt muiates ja astus trepist alla. Kindla maa peal keerutas ta tüdrukut paar korda ringi ja jäi siis keset vestibüüli seisma. "Zoey." lausus poiss siis ja saatis tüdrukule kavala naeratuse.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 14:14

"Nate...ouuu lase mind maha"torises Zoey lõbusalt.Ta oleks rabelenud ka aga neidis kartis maha kukkuda.Zoey muigas.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 14:17

"Unista edasi." vastas Nate ja silmitses Zoeyt lähedalt. "Kohutav nagu alati." heitis kutt nalja ja tõstis tüdruku siis aknaluale. "Ma pole sind nii ammu näinud et ma kaalusin juba otsima hakkamist." pilgutas Nate tüdrukule silma ja tegi talle nina peale musi.
Tagasi üles Go down
Grace Rock
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Grace Rock


Postituste arv : 420
Join date : 19/08/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 14:23

"Mina ja kohuvav?"pööritas Zoey silmi."Pole sindki ammu näinud.Tõesti?"muigas ta siis.Zo nihutas end veidi, et Nate saaks ka istuda.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 14:35

"Sa ju tead et mul on alati nii kohutavalt kiire." muigas Nate ja istus ka ise Zoey kõrvale, juuksed tilkumas nüüd tüdruku pluusile. "Kuigi ma teen sinu jaoks aega." lausus kutt armulikult. Poiss vaatas Zoeyt ja raputas juukseid, pritsides tüdrukut kergelt, pannes samal ajal oma pluusi selja taha.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 14:41

Zoey pani käed ette."Ära pritsi"muigas ta.Kui Nate enam priysinud hakkas Zo oma õlga pühkides rääkima:"Tean.Ja see on tore.Mis siis koolis teinud oled?On midagi hvitavat ka juhtunud sul?.Neiu tõstis silmad ja vaatas Nate.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 15:14

"Niisama." vastas Nate. "Tüdrukud ja keelatud kohad." muigas ta vildakalt. "Ma oletan et sa oled teinud põhimõttelise enesetapu ja suhtesse astunud?" küsis kutt Zoeyt silmitsedes. Sest seda ju tüdrukud ootasid, suhteid.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 16:10

"Seda ma arvasin."lausus neidis muiates."Kas sa pole tähelepannud et ma aasta ära olin?"imestas Zoey ja lisas"Igatahes enestappu ma pole teinud ega suhtesse astunud.Kõik on palju keerulisem".Zo muigas mõrult.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 16:49

"Ma arvasin et sa põrutasid Vegasesse ja ootasin postkaarte." lausus Nate. "Mida ma muideks ei saanud." lisas ta juurde ja üritas mossitada. Ei see ei tulnud välja aga noh, üritada võis. "Kas sa siis popnud maailma avastamas?" küsis kutt silmi kissitades. "Sest siis ma olen pettunud et sa mind kaasa e võtnud."
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 18:39

"Jajaaa rändasin dšunglis.Ei tegelikult saadeti aastaks "pahade laste" võlurikooli.Postkaarte unustasin osta.Olen pahalaps."lausus Zo.Ta naeratas salakavalalt.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 18:45

"Mida sa tegid?" muigas Nate. "See kõlab nagu minu Zoey." lausus ta kerge salakavala silmapilgutusega ja pani käe tüdrukule ümber õla. "Räägi." käskis ta tüdrukut, palja ülakeha ja niisked juuksed märkamata jättes.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 18:48

"Issand jumal.Tahad ikka kuulda?"uuris neidis.See oli Zoey jaoks ikka päris piinlik lugu.Ta naeratas
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 19:02

"Muiduga tahan." lausus Nate naeratusega. Mida piinlikum seda lõbusam." Rääi, enne kui ma sind uuestibpritsima hakkan." ähvardas kutt naljatlevalt.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 20:30

"Noh ma jäin kahe poisiga vahele"vastas Zo.Ta pööras pilgu kõrvale ja uuris kõike muud peale Nate.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyLaup Aug 24 2013, 20:50

"Oota mida?" lausus Nate ja naeris. "Sa jäid kahe poisiga vahele ja sind visati välja?" muigas ta ikka veel uskumatuna.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 00:41

"Jah"lausus Xo pahuralt.Talle ei meeldinud Nate naermine.Neidis pani käed rinnale risti.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 09:09

"Kas sa tahad mulle ka nimesid avaldada?" togis Nate tüdrukut. Ta manas näole tõsise ilme ja silmitses tüdrukut paluvalt. "Nemad visati ka välja?"
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 13:42

"Ühte mitte.Teist ei tea."vastas Zoey ja lisas "Üks oli Harry Styles.Igatahes me käisime peale seda ka mingi aeg aga ma jätsin ta maha"Zoey vaatas Nate."Aga kuidas sul tüdrukutega läinud on?Eliarmastus juna leitud?"uuris neidis muiates.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 15:08

Nate'ile ei öelnud see nimi midagi. Ma arvan et ta ei kuula poissbände mis meeldivad teismelistele tüdrukutele. Või kui, siis ainult kohustuslikult. Igatahes oli poiss Zoey üle uhke. See oli paras asi mida korda saata. "Nagu alati, vahetuvad kiiresti. Kuigi ma kohtasin kedagi teistsugust." meenutas kutt ja ohkas. See polnud armunud ohe, vaid pigem igatsev.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 16:24

"Keda?"uuris Zoey.Ta vaatas poissi ja muigas."Armusid ära?"küsis neidis muiates.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 20:06

"See on saladus. Vähemalt kuni ma kindel olen, kas ma meeldin talle." lausus Nate ja muigas järgmuse küsimuse peale. "Ma ei tea, kuidas armumine tundub, aga vist küll." kortsutas poiss kulmu.
Tagasi üles Go down
Nora Mirell Rainbow
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Nora Mirell Rainbow


Postituste arv : 410
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Asukoht : Sigatüügas

Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted EmptyPüh Aug 25 2013, 20:44

Zoey patsutas sõbtalikult Nate õlga."No näed.Naistemees Nate on armunud"lausus Z muiates.Tema ise teadis täpselt seda tunnet.Zoey oli isegi praegu armunud......... vist
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sassis mõtted Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sassis mõtted   Sassis mõtted Empty

Tagasi üles Go down
 
Sassis mõtted
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mõtted.Need nõmedad mõtted.
» Aken ja kurvad mõtted

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: