Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:13

Isabella oli tulnud lendluudpalli väljakule.Oli öö,tähed ja kuu paistsid.Oli ka natuke tuult aga see oli soe.Bella tuli siia sellepärast ,et siin on öösiti huvitav.Tüdruk kõndis väljakul ringi.Ta kõndis ka vahepeal pinkidevahel.Isabellal oli selja t-särk,teksad,kapsun ja tennised.
OT:Jacob.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:19

Jake istus pingil oma mustades riietes - nahktagi,t-särk,teksad,tossud.Poisil oli käes pooleldi täis alkoholi pudel.Ta oli.purjus nagu viimasel ajal tihti.Jacob'i pea oli langetatud ja poiss pomises:"Summer,Summer....."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:22

Tüdruk ei märganud poissi kuna ta oli ülenimustas riietes.Isabella kõndis poisist mööda.Nende vahel oli üks pingirida.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:24

Kellegi mõõdumine äratas poisi unelustest."Kes seal on"küsis ta selgelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:26

Tüdruk ehmus kergelt."Hei,mina olen Isabella"Lausus ta poisi poole pöörates.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:29

Kuuvalguses tüdruku nägu nAhes ignoreeeris Jake tüdruku esimest lauset."Summer.Mida sa siin teed?"küsis ta püsti tõustes ja kergelt kõikudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:32

"Amm,ma ei ole Summer .Ma olen Isabella"Ütles tüdruk poisile.Ta sai aru ,et poiss on purjus.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:36

"Ei sa oled Summer.Miks sa mulle nii tegid?"küsis poiss tüdrukule lähenedes.Ta kõikus veidi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:37

Tüdruk ei mõistund mida poiss ajab."Mina ei ole Summer ja ma pole sulle midagi teinud."
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:40

"Ei"vihastas poiss."Miks sa valisid tema?Miks?"küsis poiss peaegu jarjudes ja tüdrukule lähenedes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:45

"Ma ei sa midagi aru"Sõnas tüdruk.Ta vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:48

"Sa siis polegi Summer"ütles poiss vaikselt ja kurvalt.Ta potsatas istuma."Ma nii lootsin"pomises poiss pigem endal.Tema põskedele laskusid mõned pisarad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:49

Tüdruk istus poisi kõrvale."Kes on Summer?"
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:55

"Summer.....minu eluarmastus keda ma kunagi ei saa"muigas poiss mõrult ja pühkis pisarad.Ta proovis tugev olla.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 17:57

"Aga mine siis eluga edasi ja armu uuesti"Lausus tüdruk poisile.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:00

"Ma ei suuda"lausus poiss neiule."Mina olen Jacob muidu"lisas Jake siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:01

"Ma võin sind aitada"Ütles tüdruk kavalalt."Isabella"Tutvustas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:07

"Kuidas?"küsis Jake ja poisi silmad lõid särama."See pole võimalik"pomises ta siis ja sära kadus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:09

Tüdruk muigas ja istus poisile sülla.Tüdruku nägu oli poisi poole.Isabella naeratas poisile ja suudles siis teda.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:15

Jake suudles vastu ja pööras siis pea."See ei aita"pomises ta ikka veel käsi ümber tüdruku hoides.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:17

"Muidugi ei aita kui sa seda ei taha"Vastast ta poisile.Ta pööras poisi pea enda poole ja suudles teda juba palju kirglikumalt.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:25

Jake sisemine poiss andis järgi ja ta suudles tüdrukut vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 18:28

Tüdruk viis oma käed poisi rinnale.Ta eemaldus korra,ta vaatas poissi ja suudles teda siis uuesti.
Tagasi üles Go down
Jacob Allen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Jacob Allen


Postituste arv : 196
Join date : 28/06/2013

Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 19:29

Jacob suudles vastu, kuid tõmbus siis eemale."Ma ei saa"lausus poiss ja libistas tüdruku pingile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. EmptyKolm Aug 21 2013, 19:30

"Ise tead siis "Lausus tüdruk ükskõikselt.Ta tõusis ja hakkas eemale jalutama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..   Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Siin, jah siin ma olen.
» Alustame kohe algusest
» See koht mis mulle kohe üldse ei meeldi ...
» Metsas ja selle ääres
» Järves ja selle ääres

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: