Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Alustame kohe algusest EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Alustame kohe algusest EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Alustame kohe algusest EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Alustame kohe algusest EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Alustame kohe algusest EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Alustame kohe algusest EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Alustame kohe algusest EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Alustame kohe algusest EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Alustame kohe algusest EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Alustame kohe algusest

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:32

Carrie oli tõeliselt õnnelik. Lõpuks ometi nägi ta seda kooli, kus tema vanemad olid õppinud. Ja nüüd sai ta seal ise ka õppima hakata. Milline õnn! Ei, Beauxbatons polnud sugugi halb kool. Lihtsalt nende pere kolis ning seetõttu pidi Carrie kooli vahetama. Neiul polnud selle vastu loomulikult midagi. Kuigi sõbrad jäid sinna.
Väike neiu jõudiski siis pärast teekonda Siganurmest koolini, vestibüüli. See oli tohutult avar ja palju ilusam, kui Beauxbatons'is. Neiu õhkas rõõmsalt ning jäi suu lahti seda imelist ruumi vaatama.

OT: Järgmine Beauxbatons'ist äratulek.
Tagasi üles Go down
Violet Queen
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Violet Queen


Postituste arv : 115
Join date : 02/10/2011

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:37

"ROGER!" hüüatas silmini mudane Violet nutuselt vestipüüli sisse sadades. Tüdruk oli hiljuti leidnud ühe konna ja võtnud selle endale lemmikloomaks. Lisaks sellele väiksele lapilisele kassikesele, kelle ta sünnipäevaks oli saanud, kuid konn muutkui kadus ära. Tüdruk oli konna juba viimased kolm tundi taga ajanud, ning ta oli surm väsinud. Enam ei meenunud, kus ta poriseks sai. Ka uut majakaaslast ta ei märganud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:43

Carrie võpatas. Kas nii võib karjuda? Ta polnud kindel, kuid neiu arvas, et viisakas see pole. Mis arvas, ta teadis seda. Siiski võttis väike daam oma kohvri ning vedas seda enda järel, kavatsedes ilmselt puhketuppa suunduda. Vanemad olid talle küll öelnud enamvähem täpsed juhised, kuid Carrie ei teadnud endiselt kuhu minna. Ta ei osanud ju tolles koolis veel orienteeruda. Seetõttu ja ta lihtsalt vestibüüli ringi kõndima.
Tagasi üles Go down
Violet Queen
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Violet Queen


Postituste arv : 115
Join date : 02/10/2011

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:46

"Roger.." lalises tüdruk nüüd põlvili vajudes, ning nutma puhkedest. Konn oli kadunud, ja ilmselt ei kavatsenudki enam tagasi tulla. Kohas, kus tüdruk põlvitas oli igal pool seda pori, millega ta koos oli. Tüdruku nägu oli ainult puhas. Nutmisest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:49

Nüüd ei saanud Carrie teist tüdrukut enam eirata. Reipalt jalutas ta Violetini ning jäi tema kõrvale seisma. Loomulikult ei astunud ta pori sisse. "Kas juhtus midagi?" küsis Carrie ning vaatas majakaaslast murelikult.
Tagasi üles Go down
Violet Queen
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Violet Queen


Postituste arv : 115
Join date : 02/10/2011

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:52

"Mu konn kadus ära!" lausus Violet hüsteeriliselt nuuksudes ning poriseid käsi vastu nägu hõõrudes, püüdes ise samaaekselt üles võõra tüdruku poole vaatata, kuid nägemine oli veidi porine.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:55

"Loomad ei saa lihtsalt ära kaduda," arutles Carrie. "Inimesed on lihtsalt hoolimatud, sest nad unustavad kõiksuguseid asju igalepoole," jätkas ta targalt noogutades. "Aga ma ei tea, võib-olla siin on asjad teisiti."
Tagasi üles Go down
Violet Queen
3. klassi õpilane
3. klassi õpilane
Violet Queen


Postituste arv : 115
Join date : 02/10/2011

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:57

Violet kuulas suurte silmadega teise tüdruku juttu, ning lausus siis luksudes. "Ta hüppas minema. Ma tulin just söömast, läksid puhketuppa, ja ta hüppas minema." lausus tüdruk hädiselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 19:59

"No siis muidugi," lausus Carrie mõistvalt noogutades. "Sa pole teda siiani näinud?" küsis ta veel ning laskis pilgul üle vestibüüli käia. Ei, konna seal küll ei olnud. "Muide, mis majast sa oled?" lisas ta, kui talle tema enda puhketoa jama meenus.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:03

"Nägin. Aga ta hüppas uuesti minema." halises Lilian. "Gryffindor." lausus tüdruk vastuseks, ning luksatas uuesti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:05

"Me ei saa praegu midagi tema leidmiseks teha," lausus Carrie õlgu kehitades. "Küll ta varsti välja ilmub," ergutas ta tüdrukut. "Muide, ma olen ka gryffindorlane, aga ma ei tea, kus meie puhketuba asub. Õigemini tean ka, aga ma ei oska sinna minna."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:07

"Küll ta varsti välja ilmub." kordas Lilian luksudes püüdes rahuneda. "Ma näitan sulle.." lausus ta siis katkendlikult ning ajas ennast püsti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:11

"Ärme veel lähe, ma tahan veel all ringi vaadata, sinna puhketuppa on kindlasti väga pikk maa," lausus Carrie. "Ma ei saa aru, miks need maalid liiguvad," lisas ta ning osutas näpuga maalide poole.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:13

"Okey." lausus Violet, nüüd juba vähem luksudes. Majakaaslase küsimuse peale kortsutas ta tõsiselt kulmu. "Kõik võluripildid liiguvad ju?" lausus ta siis. Kodus kõik fotod liikusid, ja see, et maalid seda tegid oli ju loogiline. Tema jaoks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:17

"Seda küll," teadis Carrie ning noogutas. "Aga need, kes nendel piltidel on, ei saa ju lihtsalt minema jalutada," jätkas ta ning osutas ühe vana mehe poole, kes just oli oma portreelt minema läinud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:18

"Saavad." lausus Violet. Said ju? Tema vanaonu oli ühelt perekonna fotolt minema jalutanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:19

"Ei saa," oli Carrie enamvähem kindel. "Minu kodus küll pole läinud," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:21

"Minu kodus küll läks." lausus Violet sõrmi läbi juuste tõmmates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:21

"Minul pole läinud," kordas Carrie ning kehitas õlgu. "Aga võib-olla pole ma lihtsalt tähele pannud."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:32

Violet noogutas kergelt. "Äkki hakkas ikka puhtetoa poole liikuma?" küsis tüdruk siis ennast väristades. "Ma tahan pesema minna." lisas ta siis. Mudast oli vaja ikkagi lahti saada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:36

"Okei," nõustus Carrie. "Ma oletan, et me peame sealt trepist üles minema, eks."
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:38

"Jah, Gryffindor'i puhketuba on seitsmendal korrusel." lausus Violet noogutades, ning sammus treppi juurde, jäädes sinna oma majakaaslast ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:40

"Jätan meelde," lausus Carrie ning suundus trepi poole. "Vau, see on marmorist," lisas ta ning pani oma kohvrile hõljumisloitsu peale. Ei pea seda siis vedama koguaeg.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyNelj Dets 29 2011, 20:42

"On või?" küsis Violet üllatunult. Ega tema kividel(?) vahet teinud. Trepp on trepp.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest EmptyReede Dets 30 2011, 18:41

"On küll, Beauxbaton'is oli ka taoline," teatas Carrie. "Aga see on ilusam."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Alustame kohe algusest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alustame kohe algusest   Alustame kohe algusest Empty

Tagasi üles Go down
 
Alustame kohe algusest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» See koht mis mulle kohe üldse ei meeldi ...
» Siin on nii kõhe ja hirmus aga see selle huvitavaks teebki..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Teine kooliaasta / Enne lahingut-
Hüppa: