Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
You like bad boys? - Page 4 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
You like bad boys? - Page 4 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
You like bad boys? - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
You like bad boys? - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
You like bad boys? - Page 4 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
You like bad boys? - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
You like bad boys? - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
You like bad boys? - Page 4 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
You like bad boys? - Page 4 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 You like bad boys?

Go down 
+6
Mindy White
Summer Aldren
Liam J. Payne
Jonathan Miller
Anabelle Woodsen
Kyle Coma
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyTeis Sept 17 2013, 17:47

"Mõnus?" lausus Anabelle imestunult kõvema häälega kui oli kavatsenud. See ei tundunud nagu asi mis võiks mõnus olla. "Kuidas saab see mõnus olla? Kas sa olid purjus?" küsis neiu üllatunud ilmel tattood silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyTeis Sept 17 2013, 20:33

''No valus oli küll, aga see oli selline mõnus valu. Tekitab sõltuvust.'' kirjeldas Kyle ja vaatas Anabelle'le otsa. Ta hakkas naerma, kui neiu arvas, et Kyle oli tatoveeringu tegemise ajal purjus ''Kui ma oleks purjus olnud, siis see tatoveering poleks tulnud nii hästi väljagi.''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyTeis Sept 17 2013, 21:06

"Ma ei usu et see on sõltuvus mida ma tahaksin." lausus Anabelle ehmunult. Isegi nõeltele mõtlemine ajas ta pea pööritama. "Sa pead ju lihtsalt seal lamama." naeris Ana teise lause üle. "Kuigi seda on purjus peaga raske teha." noogutas neiu siis mõtlikult. Kui sa just pole seda tüüpi kes purjus peaga kuhugi nurka magama jääb.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyTeis Sept 17 2013, 21:23

''Ma ei tahtnud ka sellist sõltuvust, aga nüüd mul on see ja ma tahan uut tatoveeringut.'' ütles Kyle naeratades. Kyle kehitas õlgu ''Kui ma purjus olen, siis ma ei suuda ühe koha peal küll olla.'' Kyle noogutas ja vaatas enda tatoveeringuid ''Ma olen alati kaine olnud, kui mulle tatoveeringut on tehtud.'' sellepärast ta kõik tatoveeringud nii head välja nägidki.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyKolm Sept 18 2013, 06:45

"On sul veel mõni vaba koht mida tätoveerida?" lausus Anabelle muigega. Ta hakkas nüüd tõsiselt kaaluma oma tatoveering tegemist, isegi kui mõte sellest sõltuvusse langeda polnud just kõige ahvatlevam. "Need on mugude poolt tehtud, eks?" küsis neiu siis oead kallutades.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyKolm Sept 18 2013, 07:03

''Selja peal ja kaela peal.'' vastas Kyle naeratades. Kyle raputas pead ''Isegi võlurid teevad neid.'' Kyle'i tatoveeringud polnud kõik mugude poolt tehtud.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyKolm Sept 18 2013, 21:21

"Kas võlurid teevad kuidagi teisiti? Näiteks... vähem valusalt?" küsis Ana veidi kõhklevalt. Ta ei tahtnud jätta argpüksi muljet, kuigi idee sellest et ei kasutata nõelu ei muutnud tuju paremaks.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyKolm Sept 18 2013, 22:18

''Jah.'' noogutas Kyle. Kas selline loits oli üldse olemas, et valu ei tunta vms? ''Hakkad juba tatoveeringut tahtma?'' küsis Kyle kulme kergitades. Kyle võttis uue suitsu välja.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyNelj Sept 19 2013, 21:55

Anabelle kehitas õlgu. "Võib-olla." lausus ta siis mõtlikult. "Mul pole muidugi õrna aimugi kuhu minna ja mida teha." lausus neiu naeratades. "Tahad nõu anda?" küsis ta siis silma pilgutades.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyNelj Sept 19 2013, 22:16

''Õlale või seljale.'' pakkus Kyle ''Või puusale.'' aga puusal oli kont ja sinna võib olla valus teha. Kyle naeratas selle silma pilgutuse peale.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 EmptyLaup Sept 28 2013, 19:47

"Hmm." lausus Anabelle mõtlikult, kaaludes Kyle'i variante. "Ilmselt sinna, kus kõige vähem valus on." lausus neiu ning kergitas siis kulmu. "Midagi naljakat?" küsis ta muiet märgates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





You like bad boys? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
You like bad boys?
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Boys boys boys

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: