Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 You like bad boys?

Go down 
+6
Mindy White
Summer Aldren
Liam J. Payne
Jonathan Miller
Anabelle Woodsen
Kyle Coma
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Sept 06 2013, 22:13

Kyle noogutas selle peale ''Peabki olema.'' Kyle täitsa uskus, et Anabelle ei tundnud suitsumarke. Õnneks ma tunnen ja Kyle tunneb ka siis tänu minule. Maitses jah, aga ei lõhnanud. ''Muidugi ei ole.'' minu kasutajatest suitsetab veel Alexander Hensley.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Sept 06 2013, 22:21

Anabelle muigas ja kergitas kulmu. "Ma olen alati arvamusel olnud et liigne enesekindlus on halb." lausus neidis ja kehitas siis õlgu. "Kuigi see viib elus kindlasti kaugemale." lisas ta siis veidi juurdlevalt lõppu ja naeratas siis Kyle'i poole. "Ehk siis on olemas võimalus et ma kohtan täna veel mõnda koridoris suitsetavat kutti?" küsis neiu ja pilgutas kutile kergelt silma.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Sept 06 2013, 22:25

''Enesekindel on hea olla. Vähemalt minule.'' kui Kyle noorem oli, siis ta ei olnud üldse enesekindel, aga mida rohkem ta enda välimust muutis, seda rohkem Kyle arvas, et ta on tõesti väga seksikas ja väga hea tervise ja kehaga. ''Seda ma ei usu.'' ütles Kyle muiates ja märkas Anabelle silma pilgutust. Kyle pilgutas ka neiule silma.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Sept 06 2013, 22:30

"Ma pole selles veel nii kindel." kortsutas Belle kulmu. Talle meeldis pigem tagasihoidlik olla, selline taustal olev kuju. Isegi kui tal tähelepanu vastu midagi otseselt polnud. Aga Kyle on veidi ego ka, tunnistame seda. Anabelle naeratas kutile ja silmitses koridori seda osa mis treppide poole viis. "Kuigi see on ahvatlev mõte." mainis neiu ära. Isegi kui tal vaikselt külm hakkas, ei tahtnud neidis hakata veel pimedas puhketoa poole koperdama.
Tagasi üles Go down
Kyle Coma
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Kyle Coma


Postituste arv : 667
Join date : 07/07/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Sept 06 2013, 22:34

Kyle oligi veits ego, sest ta arvaski, et ta näeb seksikas välja, aga ta ei öelnud seda välja kellegile jn. Ainult vihjas sellele vahepeal. ''Sulle meeldivad siis kutid, kes suitsetavad?'' eeldas Kyle kulme kergitades. Siis või Kyle küll Anabelle'le kuti sebida.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyReede Sept 06 2013, 22:38

Kui sa arvad et oled seksikas siis see paistab välja. Enamasti küll tüdrukute puhul, aga eks Kyle võib erand olla. "Minu tüüp on enamasti bad boy." naeratas Anabelle salapäraselt ja silmitses Kyle'i. Ma arvan et tüdruk saab ise ka endale poiste sebimistega hakkama, kuigi soovitused on oodatud.
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 07 2013, 06:21

Kyle'i ei saa enam sebida, sest tal on Raina. ''Tahad ma sebin sulle ka ühe bad boy?'' küsis Kyle naeratades. Kyle ja Alexander said hästi läbi ja Alexander oli alati kohtingutele avatud.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 07 2013, 08:28

Anabelle kergitas lõbustatult kulmu. Millal Kyle siis kosjamooriks hakkas? "Kas sa pakud ennast välja?" muigas neiu ja tõmbas käega läbi juuste. Kyle ei paista välja nagu inimene kellel oleksid pikad ja õnnelikud suhted. Kuigi nad on Rainaga väga armunud.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 08 2013, 13:10

Kyle kergitas kulme. Okei, ta teadis, et Anabelle vist ei teadnud, et Kyle'il oli tüdruk ''Pole vaja. Mul on tüdruk.'' ütles Kyle muiates. Kyle'il ei olegi minevikus olnud pikki ja õnnelikke suhteid. Aga Raina'ga läheb neil suhe pikaks.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 13:45

Anabelle naeratas. "Ma olen siis kade ükskõik kelle peale, kes sinuga suhtes on." lausus neiu lõbustatult ja pöördus eelmise teema juurde tagasi. "Sa võid proovida mulle bad boy sebida." lausus Belle veidi kõhklevalt. "On neid siin koolis siis väga palju?" küsis ta juurde, meenutades kas ta oli kedagi näinud.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 13:52

Kyle naeratas rõõmsalt, kui ta kuulis, et Anabelle on Raina peale kade. Kurat, mu bad boy kasutaja on peaaegu suhtes nüüd. Okei, Ryan Dawson on ainult üle jäänud, aga ta ei ole eriti bad boy. ''Kindlasti on. Ma olen päris mitut näinud.'' ma võin sulle teha siia bad boy.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 13:57

Peaaegu suhtes kõlab väga kahtlaselt. Nagu su bad boy kasutab hetkel mingit kahtlast võrgutamisplaani, mis raudselt õnnestub. Aga siiski. Anabelle saab hetkel veel mitte suhtesolijana ka hakkama. Hakkab bad girliks. Ja kas Ryan polnud suhtes? "Kuidas kõik märkavad asju mida mina ei näe." ohkas neiu ja silmitses Kyle'i uurivalt. Sellised bad boyse nagu Kyle ta polnud kooli peal küll näinud.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 14:23

Ma ei oska seletada seda teistmoodi. Ma igatsen Ben Bruce'i siin. Hakkaks nutma kohe. Ryan'i tüdruk pole ammu siin sees käinud. ''No nii ägedate välimustega bad boy'si, nagu mina pole ma näinud.'' ütles Kyle naerdes. Kyle naeratas uhkustavalt.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 16:32

Anabelle muigas. "Ja ma pean taas kommenteerima, kui enesekindel sa oled." lausus neiu kutti uurides. Ben käis Chanellega õigus? "Mis teeb siis sinu nii ägedaks?" kallutas neiu pea võluvalt küljele, lootes et Kyle ei paljasta nüüd mingit privaatses kohas asuvat tätoveeringut.
Tagasi üles Go down
Mindy White
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Mindy White


Postituste arv : 322
Join date : 01/09/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyLaup Sept 14 2013, 23:41

Kyle noogutas. Ta oli jah üsnagi enesekindel. Jah käis küll. Ben oleks talle abieluettepaneku teinud, aga Hille tegi uuenduse jn. "No mu tatoveeringud, needid, soeng, riietusstiil." Kuigi Alexil on ka tatoveeringud ja needid.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 08:14

Jah tuleb meelde küll. Anabelle libistas oma pilgu üle Kyle käte, uurides tätoveeringuid. "On sul neid veel palju?" küsis neiu. Ta olu endale kunagi tahtnud, aga avastas et kardab nõelu ja verd. Ja peaaegu kõike muud mida karta saab.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 13:13

''On.'' noogutas Kyle ja naeratas rõõmsalt. Tal on veel neid rindkere peal ja selja peal oli ka vist. ''Sul ei ole jah?'' küsis Kyle üle.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 13:41

"Ei." raputas Anabelle pead."Kuigi ma tahaks kunagi teha." lisas ta juurde. Ehk võlurid nõiuvad talle kunagi mõne. "Mul on hennatätoveerngud olnud." mainis ta ära. Need olid tema jaoks huvitavad ja ei sisaldanud millegi vigastamist.
Tagasi üles Go down
Alexander G. Hensley
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Alexander G. Hensley


Postituste arv : 262
Join date : 16/06/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 14:00

Kyle muigas. Hennatatoveeringuid olid Kyle'i jaoks imelikud, aga samas ta ei mõistnud neid hukka, kes neid endale tegid ''Mida sa endale teha tahaksid?''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 14:45

Anabelle lükkas pluusi ühelt õlalt alla ja keeras Kyle'le selja, osutades oma õla ja selja vahelisele osale. "Ma tahaks siia unenäopüüdjat." lausus neidis ja tõmbas pluusi siis üles tagasi. "Ja käele erinevaid kirju." osutas ta paremal käel paarile kohale.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyPüh Sept 15 2013, 19:48

Kyle noogutas ''Unenäopüüdjad on ilusad.'' Kyle'ile meeldisid, kui need olid tatoveeringuks tehtud kellegile. Kyle'il oli väga palju kirju igalpool ''Mul on ka laused ja igasuguseid sõnu tatoveeritud.''
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyEsm Sept 16 2013, 19:40

"Tõesti?" kergitas Anabelle kulmu ja libistas silmad üle kuti käte. Ta ei suutnud küll midagi välja lugeda, ent märkas siiski tätoveeringuid. "Mis seal kirjas on?" osutas tüdruk suvalisele tattoole.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyEsm Sept 16 2013, 19:48

''Blasphemy.'' vastas Andy ja vaatas enda tatoveeringut. ''Mul on siin ka kiri.'' Andy tõmbas enda särki allapoole nii, et ta rinda oleks paista ''Photograph each day so we can live forever.'' ütles Andy mis seal ka kirjas oli.

OT: You like bad boys? - Page 3 Tumblr_lliyxuMmo51qkq2zro3_500
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyEsm Sept 16 2013, 19:52

Anabelle uuris tätoveeringuid ja noogutas tunnustavalt. "Pandav." lausus ta komplimendina ja vaatas siis kutile otsa. "Oli valus?" kergitas ta siis kulmu, uurides kiire pilguga laia teksti.
Tagasi üles Go down
Benjamin P. Bruce
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Benjamin P. Bruce


Postituste arv : 333
Join date : 15/09/2013

You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 EmptyEsm Sept 16 2013, 21:33

Kyle naeratas Anabelle küsimuse peale ''See ei olnud mu esimene tatoveering nii, et see oli päris mõnus.'' tatoveeringud olid sõltuvust tekitavad ja Kyle tahtis neid veel.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





You like bad boys? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: You like bad boys?   You like bad boys? - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
You like bad boys?
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Boys boys boys

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: