Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Põdral maja metsa sees..

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:38

Natuke tugevam on Raina kainelt kindlasti, aga ei tea, kas sellest piisaks, et Nate'ile piisavalt valusalt tappa anda. See on tore, et Nate naisi ei löö. Äkki andis see just praegu Raina'le julgust juurde, et vähemalt ei löö Nate teda kunagi vastu? "See suudlus oli tõesti kõrvakiilu väärt?" naeris Raina ning toetas oma pea siis vastu kuti õlga.
Tagasi üles Go down
Summer Aldren
5. klassi õpilane / Prefekt
5. klassi õpilane / Prefekt
Summer Aldren


Postituste arv : 1685
Join date : 10/06/2013
Age : 26
Asukoht : LA

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyTeis Aug 13 2013, 14:46

Ei usu et piisaks, aga võib olla on see piisavalt, et punane laik jätta. Selline pisike helepunane laiguke. Ja Nate väga loodab, et Raina ei tule teda sellepärast peksma, et ei looda midagi vastu saada
 "See suudlus oli isegi rohkemat väärt." lausus Nate meelitavalt. Raina on hea suudleja, aga Nate ei hakka seda talle ilmselt ütlema.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyTeis Aug 13 2013, 16:29

Ega Rain nii hull inimene ka polnud, et ta seda, et Nate naisi ei löö, hirmsasti enda kasuks ära kasutama hakkaks, võinii. Aga äkki kunagi avaneb Raina'l ikkagi võimalus Nate'i millegi pärast lüüa ning siis me saame teada, kas see löök jätab kuti näole mingi jälje või mitte. Raina oli selle vastusega rahul. Ka Raina'le oli tegelikult suudlus üsnagi meeldinud. Järelikult pidi Nate samuti hea suudleja olema. Sest Raina'le oli tavaliselt raske meelejärele olla. "Aga sa ei kavatse mind rohkem suudelda," lausus Gin, see kõlas nagu faktina, kuigi oleks rohkem sobnud küsimuseks.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 09:47

Loodame et seda aega ei tuke, kui Raina hakkab Nate'i lööma. Mida huvitavat peaks siis kutt tegema et sellist kohtemist ka ära teenida? Aga hetkel oli neid mõlemal üpriski mugav ma oletan, kuigi ate'ile ei sobinud väga et teda diivanina kasutatakse, see võtab bad boy attitude ära. "Kui tahad, suudle ise." lausus Nate kindlalt. Talle piisas ühest löögist. Kui ta saaks tüdruku käsi kinni hoida, siis küll suudleks.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:19

Näiteks see sama, kui ta peaks Raina't kinni hoidma ja teda suudlema. Ja kui neiu kaine oleks, saaks kutt kindlasti kõrvakiilu. Raina'l oli jah üsna mugav seal. Nate oli rohkem nagu tugitool. Selline tugevate käetugedega. Mitte eriti pehme, ma oletan, aga samas selline tugev ja kindel, et ei kuku kokku. Ja selline tugitool sobis Raina'le. Kuigi eriti bad boy see polnud jah. "Sobib," noogutas Raina Nate'i sõnade peale. Siis tõstis ta oma pea kuti õlalt. "Sa võid mu nüüd maha panna, ma luban, et ma ei löö sind ning suudan ise püsti seista," lausus Rain hetke pärast.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:33

Ei tohigi enam tüdrukuid suudeldes kinni hoida? Kes küll seda oleks arvanud. Kuigi siis peaks seda tegema pigem purjus Rainaga, kesbei anna nii kõvasid kõrvakiile. Ja Nate on kindlasti väga uhke, et Raina võrdleb teda tugitooliga. See on ta unistuste amet. Isegi kui Rainale see meeldis, et Nate'il tugitooli mängimine hästi välja tuli. "Siis ma ei vastuta kui sa ninali lendad." hoiatas Nate enne kui tüdruku kahe käega sülest ära tõstis ja mitte eriti õrnalt maha asetas. Või pigem kukutas. Üks käsi hoidis siiski Raina käsivarrest kinni, juhul kui naiu pole eriti osav kohaneja ja otsustab näiteks peaga vastu kivi lennata.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:42

Ei tea, äkki ainult Raina't ei tohi kinni hoida? Nate peab teiste tüdrukute peal ka katsetama ning kõrvakiiludega riskima. Nate peaks uhke jah olema. Iga mees võib ju tugitooli mängida, iseasi kui hästi see kellelgi välja tuleb. Nate'il tuli hästi välja ning see oli saavutus juba. Raina suutis endalegi üllatuseks ilusti maanduda, kuigi Nate oleks võinud veidi ettevaatlikumalt ta maha panna, mitte päris visata. Ning seepärast teenis kutt Raina'lt ühe kurja pilgu. "Sulle ikka meeldib minust kinni hoida," mainis Rain, kui Nate tema käsivarrest kinni võttis.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:49

Kas Raina õhutas just Nate'i tüdrukuid võrgutama? Nii kena temast, aga seda oleks kutt niigi teinud. Kuigi mitte mingi katse pärast. Ja Nate ei hakka ühegi kõrvakiiluga riskima, vähemalt mitte kainetelt tüdrukutelt. Ehk siis ta joodab nad kõigepealt täis ja siis üritab neid käsi kinni hoides suudelda? Ta saab vägistaja kuulsuse siis varsti. Oleks vale bad boy attidude.Nate on siis hea tugitool? Tulevikukarjäär olemas ja puha. Kuigi Rainale tugitooli mängimise vastu pole Nate'il midagi. Ilmselt kuna ta on nii kerge. "Vabandust, ma lihtsalt leian et su nägu on liiga kena et seda kiviga rikkuda." lausus kutt. Kas ta tõesti just ütles Rainale komplimendi? Ainukordne võimalus.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:53

Raina võis mõnikord kena ka olla jah. Nate on siis päris kohutav maniakk. Kas Raina oli tema esimene ohver, kelle ta täis jootis ning keda ta suudelda üritas? Raina peaks karjuma hakkama, äkki jookseb keegi kohale ja paljastab Nate'i, enne kui temast päris vägistaja saab. Okei, nii hull asi ka polnud. Veel. Raina vaatas Nate'i poole. "Kas ma kuulsin õieti, tegid sa mulle just komplimendi?" küsis neidis muiates. Või oli see ainult tema purjus mõistuse rikkaliku kujutlusvõime tulemus? Tegelikult oli Nate enne ka midagi positiivset Raina jalgade kohta öelnud.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 10:58

Raina on kohe kindlasti esimene, kes Nate'ga ennast peale Nate'ga koos joomist ja suudlemist ohvriks nimetab. Osad nimetavad seda toredaks asjaks. Aga eks siis Raina on eriline. Ja pole kindel kas heas mõttes. "Ma ütlesin et see kivi on liiga ilus, et su nägu üle selle laotada." lausus Nate muiates. Raina oli kindlasti mõistnud seda ka esimest korda. Ja jalad olid tal küll kobedad.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 11:02

Nojah, mõni hetk tagasi oli Raina seda ka üsna toredaks ajaks pidanud. Raina kissitas Nate'i poole vastust kuuldes silmi. Tõbras. "Kas sa pead ennast liiga macholikuks meheks, et sulle ei sobi naistele komplimente teha?" küsis Raina ning nõjatus rohkem Nate'i poole. Nagu näha, pidi Rain ikka kutti provotseerima, ei suutnud ise ka eriti distantsi hoida. "Sa lihtsalt ei oska komplimente teha," jõudis neiu järgmisel hetkel järeldusele.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 11:06

"Mõned naised arvavad et minuga koos olek on piisavalt hea kompliment." andis Nate vastuse. "Ja kas sul on kahtlased tujukõikumised või sa ei suuda otsustada kas minna või jääda?" küsis kutt. Viimast lauset ta isegi ei kuulanud korralikult. Nate oli tüdrukule juba ühe komplmendi teinud, ehk ei osanud Raina neid vastu võtta?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 11:14

Raina naeris esimese Nate'i lause peale. Need naised olid siis liiga vähe nõudlikud. "Kas sa tahad nii väga, et ma ära läheks?" küsis Raina, tagasi tõmbudes. Ta lükkas oma juuksed näo eest ära ning vaatas Nate'i poole. Tujukõikumised olid tal küll jah, aga see oligi temalik.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyKolm Aug 14 2013, 11:29

Või nõudis Raina liiga palju. Milline peaks siis tema unistuste poiss olema. "Kas ma näen välja nagu ma tahaksin et sa lahkuks?" vastas Nate küsimusele küsimusele. Kas tüdruk jätab ta siis üksi jooma? Nii õel ta ju poleks, ega?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyNelj Aug 15 2013, 01:24

Raina oli kindlasti nõudlik. Ta ilmselt ei tea ise ka, milline tema unistuste poiss peaks olema. Keegi selline, kes suudaks Raina paika panna. Ja kes mõnikord tugitooli oleks nõus mängima. See oleks tore. Raina võis mõnikord õel ka olla. Ta vaatas Nate'i poole, üritades selgusele jõuda, kas poiss nägi välja, nagu ta tahaks, et neiu lahkuks. "Vist mitte...?" vastas Rain kahtlevalt küsimusele.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyNelj Aug 15 2013, 13:38

Hmm, kas Raina ideaalse poisi kirjeldus vihjas kellegile, kes juhtub olema väga osav tugitool? Ja kellel on oma varu alkoholi kivi taga, juhuks kui ta Keelatud metsast tüdrukuid leiab? "Oled sa siis nii paha minu ilmete lugemisel?" küsis Nate kulmu kergitades. See oli üpriski tore tegelikult, et Raina ei saanud ta näolt kõike maha lugeda. Muidu teaks ta juba ammu milline kohutav womanizer Nate in.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyNelj Aug 15 2013, 19:33

Muidugi mitte, Raina ideaalse poisi kirjeldus ei olnud Nate'i kohta. Kuigi ta päris kindlasti oli hea tugitool, aga ilmselt mitte midagi enamat. Raina'l on kõrgemad sihid. Ja mitmed olulised iseloomuomadused jäid nimetamata. Näiteks see, et kutt ei peaks lisaks temale veel teisi tüdrukuid sebima. Sest usu mind, Raina päris kindlasti sai aru, milline womanizer Nate oli. Aga kas see teda antud hetkel huvitas? Raina oli endiselt seal, seega ilmselt mitte. "Palju lihtsam oleks, kui sa ei vastaks igale mu küsimusele küsimusega," lausus neiu selle peale kulmu kortsutades.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 20:14

Auch. Ehk siis Nate polnudki see kõige kõrgem siht kuhu jõuda. See pidi vist ego haavama. Kõvasti. Aga noh, womanizer üks kord, womanizer igavesti. Poisile päris sobis selline elu. Ja kuna kool oli suur, siis tüdrukid oli siin ka piisavalt. Ehk leiab Nate kunagi ka kellegi, kelle nimel vaikseks jääda, kuigi see peab siis üks eriline tüdruk olema. "Miks sa siis esitad selliseid küsimusi, millele saab vaid küsimustega vastata." lausus Nate muigega. See oli lihtsam kui sisukate vastuste mõtlemine.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 20:25

Kas see päriselt haavas Nate'i ego? See on ju kõigest Raina arvamus. Või on kutt tõesti niii suure egoga, et arvab, et ta ongi iga naise unistuste mees? Sellisel juhul pidi ta küll pettuma. Seda tüdrukut, kelle pärast Nate ennast muuta kavatseks, tahaks näha. See peaks tõesti keegi väga eriline olema. "Kui sa tahad, sa võid vahepeal jube tüütu olla," lausus Raina Nate'ile otsa vaadates. Ta muigas kergelt ning lükkas siis juukseid üle pea, kuigi need kohe tagasi tema näo ette vajusid. "Räägi mulle, kas sa teed seda tihti?" muutis Rain siis ülimalt lambist teemat. "Jälitad tüdrukuid, niikaua kuni nad alla annavad ning sinuga jooma tulevad?" küsis Gin kergelt naerdes.
Tagasi üles Go down
Anabelle Woodsen
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Anabelle Woodsen


Postituste arv : 856
Join date : 08/07/2013
Age : 28

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 20:33

Muodugi see haavas ego. Raina on ego haavamises päris osav. Palju harjutanud ma oletan. "Kui ma tahan võin ma kogu aeg tüütu olla." andis Nate vastu. See et ta praegu viisakas oli toimus Raina tõttu. "Kas sa arvad ikka veel, et ma jälitasin sind metsas?" küsis Nate ohkega. "Sa arvad endast ehk liiga palju." lisas kutt juurde, kuigi muigas samal ajal. See, et ta ka tõesti Rainat jälitanud oli, jääb saladuseks, kuni keeg selle tast välja piinab.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 20:42

Jah, Raina'le meeldis see. Egode haavamine. Oh, Nate oli Raina pärast viisakas? Kuidas see veel Raina'l õnnestus? "Kas sa ei võiks lihtsalt tunnistada, et sa jälitasidki mind?" küsis Raina samuti muiates. Ta arvab nii edasi, isegi kui Nate seda ei tunnista. "Aga sa ei vastanud mu küsimusele. Käid sa tihti tüdrukutega joomas?" kordas ta oma küsimust. See kõlas nüüd veidralt, aga mõte oli arusaadav onju.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 20:55

Ma arvan et Raina välimusel õnnestus see. Nate'il on nõrkus blondide vastu. Isegi värvitud blondide. Ja parukaga blondide. Kuigi parukaga blondid nägid peaaegu alati kohutavad välja. "Kas sa ei või lihtsalt tunnistada, et sa tahad seda nii väga, et mõtlesid selle välja?" kergitas Nate kulmu. Selle teema oleks ta tahtnud sinnapaika küll jätta. "Sa oled üks vähestest, kellega ma siin joonud olen." lausus Nate, jättes mainimata et mujal üle Sigatüüka jõi ta ikka tüdrukutega korralikult.
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 21:01

Huvitav, seda ma ei teadnudki. Kuigi parukaga blondid nägid peaaegu alati kohutavad välja, meeldisid nad Nate'ile ikkagi? Ma lihtsalt mainin, et ei, Raina'l pole õnneks parukas. "Sa ei julge seda lihtsalt tunnistada?" kergitas Rain samuti kulmu ning vaatas muiates kutile otsa. "Ma ei arvanud, et sa mõnikord nii arg võid olla," lisas neiu. Jah, ta oli õel. Ühelegi mehele ju ei meeldinud, kui teda araks peeti. Viimase vastuse peale neiu turtsatas. "Aga mujal, mitte siin?" küsis ta veel.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 21:15

Nii ebaloogiline kui see ka poleks siis jah. Kuigi kutt eelistas naturaalseid blonde üle kõige. "Kui ma seda teinud oleks, siis ma kindlasti ka tunnistaks. See pole nii tähtis asi et varjata." lausus Nate kindlal häälel. "Sa arvad, et ma olen arg?" küsis kutt üllatunud toonil. Ootamatu arvamus, eks siis Nate peab kuidagi tõestama, et ta pole arg?
Tagasi üles Go down
Raina Daugherty
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Raina Daugherty


Postituste arv : 3788
Join date : 10/06/2013

Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 EmptyReede Aug 16 2013, 21:20

Raina naeris Nate'i vastuse peale. Kas ta lootis, et tüdruk jääb sellega rahule? Ei, Gin oli endiselt veendunud, et kutt oli teda metsas jälitanud ega mitte lihtsalt juhuslikult sinna 'hamstreid patsutama' läinud. "Jah, ma arvan et sa oled arg," kinnitas Raina ning vaatas naeratades Nate'i poole. Kutt peaks nüüd jah tõestama, et ta seda pole. Kui ta just ei taha neiu mõtetes arglikuks kutiks jääda. Sest see tõmbaks Raina silmis küll kuti mainet alla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Põdral maja metsa sees..   Põdral maja metsa sees.. - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Põdral maja metsa sees..
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Tuierdamas, kuskil keelatud metsa ja metsavahi maja vahel..
» When no one sees me
» Metsa ääres
» Breacky'de maja
» Metsa ääres

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: