Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Romantika - Page 2 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Romantika - Page 2 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Romantika - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Romantika - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Romantika - Page 2 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Romantika - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Romantika - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Romantika - Page 2 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Romantika - Page 2 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Romantika

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyNelj Aug 01 2013, 23:05

Rhode naeratas selle peale. Kõik peale selle mõõga ja ristis ristsugutise olid olnud üsnagi impulsiivsed. Arvestades Sky nukulikku välimust ei olnud tatoveeringud eriti oodatav asi.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyNelj Aug 01 2013, 23:11

''Nii, aga räägi midagi näiteks mis sulle meeldib ja mis sulle ei meeldi?'' pakkus Harry. Oli vaja midagi millest rääkida ju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyNelj Aug 01 2013, 23:52

"Mulle ei meeldi eriti loomad,"lausus Rhode. Sellise nuku moodi tüdruku suust võis see imelk olla, aga ta lihtsalt polnud looma inimene."Ma ei vihka neid vaid ma lihtsalt proovi neid vältida, sestvma ei paista neile ka eriti meeldivat. Ja mulle meeldib muusika. Rohkem küll selline alternatiivne ja rock."
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyNelj Aug 01 2013, 23:55

Harry vaatas üllatunult Rhode'i ''Ma ei tohi sind siis enda kassiga kokku panna.'' ütles Harry muiates. ''Mulle meeldib endale laulda.'' selle jättis Harry välja, et ta bändis oli jn. Harry isegi kuulas ka vahepeal rock'i.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyReede Aug 02 2013, 00:00

"Pole vist parim idee. Enamik loomi kuulub vihkame Rhode't sekti,"naeratas tüdruk."Aga laula mulle midagi siis,"pakkus Sky.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyReede Aug 02 2013, 00:08

Harry naeris selle üle ''Mu kass ei vihkaks sind.'' oli Harry kindel. Isegi, kui Harry kass nägi selline kuri välja, oli ta väga kahtlane ja ronis kõigile koguaeg sülle jne. Harry vaatas kulmu kortsutades Rhode'i. Ta mõtles mida laulda nüüd. Harry'l tuli isegi üks laul meelde ''Now you were standing there right in front of me. I hold on it's getting harder to breathe. All of the sudden these lights are blinding me. I never noticed how bright they would be.'' sa vist tead seda laulu, eks?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyReede Sept 06 2013, 21:00

Kassid on saatanast. Mul on siin üks hullumeelne. Jah ma legit jooksin paar päeva tagasi kassi eest ära. Indeed seda laulu ma tean. Ilus laul on. Ja Harry laulu oskus on päris impressive, yes.
Tagasi üles Go down
Harold E. Styles
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Harold E. Styles


Postituste arv : 809
Join date : 24/07/2013

Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 EmptyReede Sept 06 2013, 22:08

Kas sa olid reisil vahepeal? Olid vist jah. Aga Harry'l on pm tüdruk nüüd siin. Ma ei tea, mida teha nüüd. ''Rhode, sa tõesti meeldid mulle, aga ma ei tea, kas sa vastad mu ootustele.'' Harry on harjunud suhtes khmm seksima ja pm koguaeg amelema. Seda ta peetis armastuseks jn, aga Harry ei olnud kindel, et Rhode oli selline.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Romantika - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romantika   Romantika - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Romantika
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» (Romantika)-not found!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: