Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
(Romantika)-not found! EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
(Romantika)-not found! EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
(Romantika)-not found! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
(Romantika)-not found! EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
(Romantika)-not found! EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
(Romantika)-not found! EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
(Romantika)-not found! EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
(Romantika)-not found! EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
(Romantika)-not found! EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 (Romantika)-not found!

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 21:24

Nate vihkas öökullimaja. Need hääled ajasid ta vihaseks ja pealegi ei meeldinud talle mõte, et mingi öökull võib igal vabal hetkel su õlale või pähe junne pommitada. Aga ta oli siiski kohale tulnud, et kirja saata. Kiri käes otsustas ta nii kiiresti teha kui võimalik ja asus oma öökulli otsima, vaadates ringi.

OT:Zoella.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 21:31

Zoella silmad olid veidi punased. Ta oli pidevalt nutnud. Sellest ajast saadik, kui ta Nathanit Kyliega amelemas nägi. Neidis tahtis enda parimale sõbrannale mugumaailmas kõigest jälle kirjutada. Joostes öökullimaja, ta veel ei nutnud. Aga kui märkas seal inimest, keda kõige vähem näha tahtis, kartsi, et purskab jälle pisaratesse.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 21:59

Nate hakkas parajasti oma öökullile kirja nokka pistma, kui ta selja tagant samme kuulis. Ümber pööramata lausus Nate: "Hei." ja andis siis oma kirja öökullile, saates linnu kerge viipega aknast välja
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:06

Zoella oli vait ja põrnitses vihaselt Nathanit. Ta neelatas ja sõnas, proovides olla võimalikult enesekindel: "Tere," ta hingas sisse, enne kui jätkas, hoides hääle murdumist tagasi, "mida sina siin teed?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:13

"Zoey!" hüüatas Nate ja pöördus. Ta silmitses tüdrukut ja naeratas hetkeks, enne kui ta naeratus kustus ja kutt vaatas maha. "Hei." kordas ta taas tüdrukule otsa vaadates. Nate ei osanud midagi teha, kuna oleks tahtnud tüdrukut kallistada, aga see tundus ebasobiv.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:23

"Kas sa ei suudlegi enda tüdruksõpra?" kortsutas Zoella kulmu, sarkasmi varjates. "Ahjaa, sul on selleks ju Kylie." Sõnades tüdruku nime, muutus ta nägu põlastavaks ja ta proovis olla tugev.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:26

"Zoey, mida sa ajad?" lausus Nate ja astus lähemale, võttes tüdruku käest kinni. "Sa tead, et ma armastan ju ainult sind." lausus kutt ja hoidis Zoella kätt oma käte vahel. "Miks sa peaksid midagi sellist ütlema?"
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:31

Zoella lükkas tülgastava näoga Nathani käe eemale ja sõnas: "Tead, ma arvasin ka kunagi seda sama. Aga selgus, et sul ainult minust ei piisa." Nähes, et Nate eitab kõike, mida Zoey nägi, lisas ta: "Ära isegi proovi sellist süütut nägu teha, Nathan Hill! Ma ju nägin väga hästi, kuidas te Kyliega ilastasite."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:34

Nate astus sammu tagasi ja langetas pea. "Zoey, palun vabandust." lausus ta vaikselt ja tõstis siis segaduses ilmel pea. "Sa luurasid minu järele?" küsis ta kulmu kortsutades Zoeyt silmitsedes ja vaatas siis ringi. Küsimus ei olnud loomulikult selles. "Ma tõesti armastan sind."
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:40

"Palun vabandust? Palun vabandust? Ma olen enda peale pahane, mitte sinu. Ma olen pahane, et ma olen sinu vastu nii hea olnud. Ma olen pahane, et ma sulle andestada tahan, sest ma kurat armastan sind! Aga kõige rohkem olen ma pahane sellepärast, et ma peaksin sind vihkama. Aga ma ei vihka." Zoella neelatas ja lasi enda keele üle huulte. Pikk kõne oli ta suu kuivama pannud. "Aga ilmselgelt ei tea sa, mida tähendab suhe, Nate. Ja ma tõesti arvasin, et sa oled teistsugune, kui kõik teised. Ma tõesti uskusin sind. Aga ma ei saa sind enam usaldada."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:44

"Ei Zoey!" lausus Nate lähemale astudes. "Ära palun ole enda peale pahane" lausus kutt peaaegu anuvalt. "Ma armastan sind ka. Aga sa teadsid, milline ma olen kohe algusest peale ja selleks, et mind muuta, oleks vaja rohkem aega ja armastust, kui meil on." selgitas Nate. Ta ei tahtnud et Zoey ennast pahasti tunneks, kuna tema oli idikas.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 22:50

"Aega?" ohkas neidis ja peaaegu hakkas Nathani sõnu uskuma. Aga ta püsis kindel. "Ei, Nate. Ma olen paremat väärt, kui see! Nathan, mul on kahju, aga ilmselgelt ei taha ma sind veelgi rohkem armastada, kui praegu, kui sa niimoodi teed." Zoey naeratas, kuigi ei olnud õnnelik. Ta astus sammu tagasi. "Tegelikult, olen ma just õnnelik. See juhtus ruttu meie suhte alguses ära, seega ei pidanud ma kauem kannatama."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:01

"Ma team et sa oled paremat väärt!" hüüatas Nate masendunud ja tahtis midagi puruks peksta. "Aga mina pole midagi väärt! Ja ma tahan sind nii väga Zoey. Ma tahan et sa saaksid minu juures olla, koos minuga. Ma tahan et sa ei peaks muretsema selle pärast, kas ma olin õhtul kellegagi koos või mitte!" Nüüd Nate juba karjus. "Kas sa ei saa aru!?"
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:05

"Nate, aga kui sa mind nii väga tahad, siis miks sa olid temaga?" sõnas neidis kurvalt, hoides tagasi pisaraid. "Ma saan sinust aru, aga sa ei saa minu jutust aru. Ma ei peagi sinu pärast enam muretsema, kuna meie suhtel on lõpp. Nagu, lõpp. Kõige parem võimalus." Ja siis voolasid Zoey silmadest pisarad välja.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:08

Nate hammustas huulde, kui tüdruk need sõnad välja ütles. "Zoey..." lausus ta paluvalt. "Ära tee seda." astus kutt väikse sammu tahapoole ja silmitses Zoeyt valuliku pilguga. "Palun ära tee nii." lausus Nate sirutades käe tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:12

Zoella raputas pead ja tohutult hulgal pisaraid voolasid ta silmadest põskedele. "Jah, Nathan. Me ei oleks tohtinud seda suhet üldse algusest saadik alustadagi." Tüdruk lasi välja ühe raske ohke, mis oli värisev, kuna pisarad häirisid teda. "Ma luban sul nüüd Kylie juurde joosta, või keda iganes sa panna tahad."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:17

"Zoey." sosistas Nate vaikselt. "Ma tahan ainult sind. Nemad on mängud, sina oled tõeline." lausus ta vaikselt ja kurnatud häälega. "Palun ära mine."
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:20

"Kurat!" karjus Zoella läbi pisarate, mis teda ennastki päris ehmatas. Ta ei karjunud tavaliselt. "Nate, sa ei saa aru, et kui sa oled suhtes, tähendab, olid, siis sa ei saa mängida! Asjad ei käi niimoodi, ilmselgelt ei ole sa stabiilseks suhteks võimeline." Neidis kallutas veidike pead, ja vaatas maha. "Ma armastan sind. Ma armastan sind. Jäta see endale meelde, kuna see on viimane kord kui ma sulle seda ütlen."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:23

"Ma armastan sind ka, Zoella." lausus Nate. "Ainult sind" kordas ta veelkord. "Anna mulle võimalus. Ma luban, et ma ei veaks sind alt." palus Nate. "Ma oleks selline nagu peab. Lihtsalt anna mulle võimalus." palus Nate. Ta oleks kasvõi põlvili palunud, et Zoey oleks tema juurde jäänud.
Tagasi üles Go down
Zoella Holmes
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Zoella Holmes


Postituste arv : 431
Join date : 22/08/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:30

Zoella vaikis. Ta ei teadnud mida vastata. Ta pühkis vaid pisaraid enda põskedelt ja vaatas maha. "Nate, ma andsin sulle võimaluse. Ma ei tea, kas ma saan sind enam usaldada. Sest kui see sama peaks veel korduma, sa ei tea, palju see haiget teeks. Kas sa tead, et sellest ajast saati, kui ma sind selle tüdrukuga nägin ma nutsin endal silmad välja ja lamasin põhimõtteliselt terve aja voodis? Sa ei tunneks kunagi seda sama, sest sa tead, et ma ei teeks sulle seda. Mitte kunagi."
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyNelj Nov 07 2013, 23:35

"Ma ei teeks seda kunagi uuesti, Zoey. See mis minu ja Kylie vahel juhtus oli viga. Ta on kuum, mina olen loll." lausus Nate ja vaatas tüdrukut nukralt. "Ma saan aru, kui sa minema kõnnid, aga Zoey...." jättis ta lauselõpu poolikuks. "Ma armastan sind nii väga." lausus ta siis peale hetkelist vaikust.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyLaup Nov 09 2013, 18:52

Tüdruk neelatas, kui poiss ütles Kylie kohta kuum. "Nathan, ma soovin tõesti sulle temaga parimat," ohkas ta ja jooksis ukse poole.
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyLaup Nov 09 2013, 23:11

"Oota!" sirutas Nate käe, et tüdruku varrukast haarata, aga ei saanud seda kätte ja kahmas tühja õhku, vaadates neiut lahkumas. "Zoey, palun." lausus ta siis ja silmitses tüdruku selga anuva pilguga. "Oota."
Tagasi üles Go down
Brett Thompson
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Brett Thompson


Postituste arv : 261
Join date : 17/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyPüh Nov 10 2013, 13:18

"Mida, Nate? Mida?" karjus ta, läbi pisarate, pöörates end Nathani poole, üks käsi ukselingil. "Mida sa tahad minust? Teha seda kõike minu jaoks veel raskemaks?"
Tagasi üles Go down
Nathan Hill
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Nathan Hill


Postituste arv : 1021
Join date : 31/07/2013

(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! EmptyPüh Nov 10 2013, 19:59

"Lihtsalt..." neelatas kutt ja hingas siis sügavalt välja. "Lihtsalt tahtsin su nägu viimast korda näha." lausus ta siis Zoellale silma vaadates ja keeras siis ennast ümber, vaadates aknast välja. "Sa võid nüüd minna." ütles kutt ümber pööramata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





(Romantika)-not found! Empty
PostitaminePealkiri: Re: (Romantika)-not found!   (Romantika)-not found! Empty

Tagasi üles Go down
 
(Romantika)-not found!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Romantika

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: