Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Just.. TALK to ME EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Just.. TALK to ME EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Just.. TALK to ME EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Just.. TALK to ME EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Just.. TALK to ME EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Just.. TALK to ME EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Just.. TALK to ME EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Just.. TALK to ME EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Just.. TALK to ME EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Just.. TALK to ME

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 21:48

Jackil oli vaja teaDA, mida Belle otsustas ja nii ta oligi kirja saatnud Bellele ja ootas teda Järve ääres. Huvitav, kas tüdruk ilmub kohale. Jack istus kuhugile järve äärde ja ohkas.

 Edit: Tänan.


Viimati muutis seda Chelsea Nebate (Reede Juul 19 2013, 21:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Alysson Sheeran
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Alysson Sheeran


Postituste arv : 414
Join date : 11/06/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 21:53

OT: Talk to me* Sorry, ma olen grammar nazi Very Happy
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:00

Bel oli saanud eile õhtul kirja Jake'ilt. Kirjas oli öeldud:

"Kallis Belle,

Ma arvan, et me peaksime rääkima. Loodan, et oled juba järele mõelnud ja kohtume homme hommikul kl 6 järve ääres.

- Tervitades, Jake"


Kuigi tavaliselt Bel ei olnud nii varajase ärkamisega, oli ta siiski suutnud end kuidagi voodist välja saada ja astus nüüd tempokal sammul järve poole. Nähes Jake'i järve kaldal istumas, hiilis ta poisile seljatagant ligi, kükitas ja pani oma käed ta õlgadele. "Sa tahtsid rääkida," lausus tüdruk vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:02

"Wääh." ehmatas jack ja loitsis seljatagust. Ta pööras ümber. "Tore.." sõnas ta ja pomises vastuloitsu. "Nii?" uuris ta
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:04

"Sorri, ma ei tahtnud sind ehmatada," pomises Bel. "Millest sa täpsemalt rääkida tahtsid?" küsis ta siis, kuigi teadis juba enam-vähem vastust. Või vähemalt arvas end teadvat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:07

"Ehh.. Sinu tunnetest." selgitas Jack.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:09

Bel ohkas. Seda oligi ta arvanud. "Ee... ma pole tegelikult oma tunnetes sinu vastu veel täielikult selgusele jõudnud, aga ühes asjas olen ma kindel. Kui me peaksimegi käima hakkama, siis see ei tohiks salajane olla. Ma ei taha, et me peaksime seda teiste eest varjama. Ma ei taha, et iga kord, kui tahame suudelda, peame me hoolega vaatama, et keegi meid pealt ei näeks, et iga kord, kui me tahame käest kinni võtta, peame me kõigepealt veenduma, et keegi seda ei näe, kuna muidu võidakse kahtlustama hakata... Anna andeks, aga ma lihtsalt ei taha nii. Sul on valik – kas mina või Isabella. Ma ei käi sulle peale, see on sinu, ainult sinu otsus, keegi ei mõjuta sind selle langetamisel. Kui sa tahad minuga käima hakata, siis pead sa enne Isabella maha jätma. Ja ei mingeid valesi, sa pead talle kõik ausalt ära rääkima."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:12

Raske otsus, huh. "Sa meeldid mulle. Ma mõistan sind täielikult ja ma jätangi ta maha.. aga.. see on natuke raske.. " tõdes poiss, aga ta oli mahajätmises kindel.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:17

"Mõistan," lausus Bel. "Sellised otsused ongi alati rasked, aga paraku tuleb need varem või hiljem langetada. Ja mida varem, seda parem. Mida varem sa selle otsuse langetad, seda vähem saavad mõlemad osapooled haiget."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:19

"Nagu täitsa emma oled." Selline empsi-manitsusjutt.  "Ma luban, et ma järan ta maha.. tegelikult.. ma jätsin ta juba maha." tõdes Jack.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 22:59

Bel kallistas Jake'i. "Ma loodan, et sa mõtlesid enne selle üle järele," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 23:04

"Terve igaviku." vastas ta ausalt. Jack kallistas vastu.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isabelle Blue


Postituste arv : 239
Join date : 18/07/2013

Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 23:36

"Tead mis, ma vestleksin sinuga meeleldi pikemalt, aga mul oli nii vara üles ärkamisega niigi raskusi ja," Bel haigutas ja jätkas siis. "ma olen endiselt pisut unine. Lähen lasen veel natukeseks silma looja. Näeme!" Neiu naeratas ja lehvitas Jack'ile ning hakkas siis koolimaja suunas astuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME EmptyReede Juul 19 2013, 23:42

"Näeme," lehvitas jack Bellele. Ta tegi ühe veeringi ja läks ka ära

LÕPP
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Just.. TALK to ME Empty
PostitaminePealkiri: Re: Just.. TALK to ME   Just.. TALK to ME Empty

Tagasi üles Go down
 
Just.. TALK to ME
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sister and brother talk?
» Talk candy in my ear - George'i ja Kylie erateema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: