Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Jälle palav EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Jälle palav EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Jälle palav EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Jälle palav EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Jälle palav EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Jälle palav EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Jälle palav EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Jälle palav EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Jälle palav EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Jälle palav

Go down 
2 posters
AutorTeade
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Jälle palav   Jälle palav EmptyEsm Juun 17 2013, 20:54

Loomulikult oli jälle imeilus suvepäev, mille alustuseks Dest nüüd rohkem sauna meenutavas Rüütli bussis Londonisse loksus. Ta lasti bussi pealt maha jtaas Katla ees, kuid ega väike jalutuskäik polnud siiani paha teinud ja pealegi oli tal imeline võimalus endale midagi jahutavat nõuda, mida ta ka tegi. See kord polnud tal vähemalt musta jakki seljas, vaid valge T-särk ning hallid teksapüksid. Isa oli ta sel hommikul majast väljumas tabanud ning pikalt muguriiete teemal õiendanud. Õnneks poiss siiski pääses lõpuks vabandusega, et võlurirüüdes on äärmiselt palav.
Katlas oma jahutuse alla kulistanud läks poiss Diagonisse aega veetma. Uued õpikud ja muu kooliks vajaliku sai ta soetada alles hiljem, kui oli Sigatüüka kirja kätte saanud.
Ostnud endale ühe jäätise seisis ta nüüd mingi ebamäärase nimega kirjatarvetepoe ees. Sisse ta minna ei söandanud, kuna poemüüa võis temas aimata ohtu oma kaubale, mis poleks ilmselt väga õnnelikult lõppenud.

OT: Kelly
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyEsm Juun 17 2013, 23:04


Kelly´l lendasid liblikad kõhus. Ikkagi esimene kord Diagoni põiktänaval. Mitte et ta oleks selline tüüp, kes koguaeg ärevusse läheb, aga lihtsalt vanaema oli sellest tänavast rääkinud nii palju, et tüdruk kujutas seda juba ette.
Kedagi teist temaga kaasas ei olnud, peale vanaema. Kelly vanemad nimelt ei hoolinud, ei temast ega tema õest ja vennast.  Nimelt nad ei sallinud seda, et nende lastel olid võimed. See ajas neile judinad peale. 
Aga ega Kelly ei saanudki vanematega kuigi hästi läbi.  Kuid Kelly mõtteid segas koputus õlale. 
Kelly raputas pead ja pööras end vanaema poole.
"Sa ikka kuuled ka mida ma räägin?" muigas Bernanda.
"Ja..," ei suutnud Kelly lauset lõpetada, kuna ta ei suutnud oma vanaemale valetada. "Mitte päriselt."
"Ma kirjutasin sulle juhendi, et sa saaksid siin ikka hakkama ja leiaksid kõik, mis vaja. Ja ma rääkisin Tom´iga, ta näitab sulle su toa kätte."
Vanaema oli nimelt kunagi ise ka Sigatüükas käinud, seega tundis ta siin kõiki ja kõike.
"Aga nüüd ma pean minema, su õde ja vend ootavad." Vanaema kallistas Kellyt ja andis talle kätte paberikese.
"Tsau siis," jättis tüdruk oma  vanaemaga hüvasti. Ta pistis paberi taskusse ja vaatas tänavat.
Kelly otsustas natuke ringi vaadata, enne kui ta midagi tegema hakkab, kuna hajameelne praegu, nagu ta on, ei õnnestuks tal see eriti hästi. Nii siis jalutas Kelly tänaval edasi, vaadates kõiki poode ja kohti, mis seal leidus, kuid järgmisel hetkel avastas ta end millegi vastu kõndivat. Või noh, kellegi. Ja sellel kellegil tuli nüüd Kelly pärast jäätiseplekk tema valgele pluusile.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyTeis Juun 18 2013, 17:31

Olid inimesed ikka kohmakad. "Aih.." tuli Desti suust, kui tema ilusale valgele T-särgile maandus tema ülimalt maitsev maasika jäätis ja ta ise vastu kirjatarvete poe ust põrkas. "Ma soojalt soovitan tõsta pilk teelt, või siis langetada pilvedelt, kui tänaval ringi kõndida. See tuleb kasuks." lausus ta siis tüdrukule, kelle tõttu ta nüüd pükste taskust tõmmatud salvrätikuga oma pluusiesist puhastas. Igavene nuhtlus see alaealise võlumis keeld. Muidugi oli nuhtluseks ka kohmakad inimesed, aga Zane toon polnud ausalt öeldes eriti mürgine, kui ta tüdrukule märkuse tegi. See hästi tore ja kuum päike säras ju otse lagipähe ja tegi uimaseks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyTeis Juun 18 2013, 21:30

Kellyle ei jõudnud alguses see kohale, kuna hajameelsus ja palav päev ei sobi kokku.
Tüdruk tahtis poisilt andeks paluda, kuid arvatavasti tavalisest vabadusest ei piisaks. 
"Las ma teen teile uue särgi välja?" mõtles ta alguses, kuid ega sellist mugupluusi vaevalt Diagonalist leiab. "Või siis vähemalt uue jäätise." 
Kelly vaatas poissi kahetsusväärse pilguga ja proovis õrnalt naeratada. Kuigi selles olukorras ei ole midagi, mille pärast rõõmus olla.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyKolm Juun 19 2013, 18:18

OT: Ma ei saa väga hästi arju, kas ta siis ütles, või mõtles öelda vms, nii et vabandust kui midagi valesti on.

Poiss naeris kergelt tüdruku pakkumist kuuldes ning raputas pead. "Kui soovite, siis mu särgi võite ära pesta küll." lausus Destin matkides võõra teietamist. Ühe roosa pleki pärast uut särki nõuda oleks pisut kummaline olnud. Isegi kui tegu oleks olnud päris maasikate mitte mingi maitse- ja värvainega nagu need viimasel ajal olema kippusid, oleks võluvahenditega sellest ikkagi lahti saanud. Ja lasta plikal endale jäätist osta tundus ebaviisakas, mitte et särgi pesu pakkumine seda olnud ei oleks, aga pesemine üldiselt ei maksnud. Jäätised ka muidugi väga kallid ei olnud, aga vahe oli siiski vahel Zane jaoks.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyKolm Juun 19 2013, 23:33

"Loomulikult võin ma teie pluusi ära pesta," ütles Kelly, kui see nii suur vaev on. "Aga siiski pole teil ju vahetuspluusi, kui te just..." lausus Kelly, kuid ilmselt oleks kohatu pakkuda võõral pluusi äravõtmist ning palja ülakehaga ringi käimist.  "Ma tunnen end ikka halvasti, kas saan teid kuidagi aidata?"
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyNelj Juun 20 2013, 19:31

Poiss muigas jälle. Võlurid võisid talle jah pisult kummaliselt vaadata, kui ta Diagonis palja ülakehaga ringi oleks lasknud, aga Londonis poleks see võib-olla nii hull olnudki. Ja pealegi oleks ta saanud endale uue särgi osta, need polnud tema jaoks nii kallid. "Ma ei usu, et mul praegu abi vaja on. Polnud plaanis eriti suuri oste teha." sõnas Zane. Päris lõbus oleks olnud lasta tüdrukul oma pampe vedada. "Aga võib-olla kunagi hiljem, kui te ennast siis ikka nii halvasti veel tunnete?" pakkus ta peale väikest mõttepausi. See oli temast natuke kiuslik juba.
Tagasi üles Go down
Kelly Wharwood
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Kelly Wharwood


Postituste arv : 2312
Join date : 17/06/2013

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyNelj Juun 20 2013, 21:05

Kelly naeris ja vaatas poissi. "Eks ma siis olen sulle võlgu,"ütles Kelly sarkasmiga. 
 Siis seisis tüdruk seal, midagi tehes. "No ma lähen siis edasi..," naeratas ta poisile.
Tagasi üles Go down
Destin Lord
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Destin Lord


Postituste arv : 1934
Join date : 10/06/2013
Age : 25

Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav EmptyReede Juun 21 2013, 10:34

"Jah, minge, ega ma teid kinni ei hoia." lausus Destin noogutades ning viskas oma jäätisest järgi jäänud tilkuva juppi ühte prügikasti mis ilusti seal poe ukse kõrval oli. Nii tore kui inimesed ikka hoolisid sellest, et Zane-sugused oma jäätiseid maha viskama ei peaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jälle palav Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jälle palav   Jälle palav Empty

Tagasi üles Go down
 
Jälle palav
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Koridoris, ja jälle ja jälle.. No mis sa teed siis, kui kuhugi mujale pole minna?
» Oh, jälle sina ;D - Liam'i ja Ariana erateema(jälle)
» Jälle ja ikka jälle järv!
» Koridoris, jälle
» Jälle Järv

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: