Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
Allissoniga ringi kondamas:D EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 Allissoniga ringi kondamas:D

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 21:54

Jennifer liikus mööda Diagoni ja jäi mingile suvalisele pingile Allisoni ootama.


Viimati muutis seda Jennifer Smith (Nelj Juun 13 2013, 22:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:00

OT: ma olen krampides..... Rongiga allisoonii juurdee... haahaha

Allu oli  tulnud Diagoni põiktänavale, et siin Jennyga kokku saada. Ta liikus veidi mööda tänavat, ja otsis kus Jen olla võiks
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:06

Jennifer nägi kuidas Allu teda otsis ja hüüdis teda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:08

OT: võid panne kõnet ka " lalalal" sõnas ta.

Allu kuulis kuidas keegi ta nime hõikab ja automaatselt vaatas ta ümbruskanti. Paari meetri kaugusel oligi Jen. "Oh, tsau. Ma otsisin sind" sõnas ta Jen'i emmates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:11

Jenny embas teda vastu ja küsis "Mis me siis täna teeme tibuuu?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:12

" Joome-sööme, hängime? Sul muidu kooliasjad on ostetud?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:13

Jen ehmus kui kuulis kooliasjadest.Ta oli selle täiesti ära unustanud.
"Ei..noh..ei ole veel"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:18

"Noh, aga siis ostame? Kooliaasta pole nagunii veel aland, seega aega on. Aga kui soovid võime ka midagi muud teha" kehitas Al õlgu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:22

"Davai!" hõiskas Jen rõõmsalt.Oli pikk vaikus kui Jenny küsis:"Aga äkki läheksmillalgi suvel lendluudpalli vaatama.Mu isa hankis meile piletid. Jumala proffid mängivad seal."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:25

"Lähme. Aga mis puudutab lendluudpalli, siis jah oleneb mis päeval see on. " Vastas Allisson ning hakkas sulepoe poole liikuma..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:28

Jennifer kõndis talle järele ning nad astusid sulepoodi sisse. Jennifer nägi ühte hästi ilusat sulge ja küsis müüjalt "Kui palju see maksab?" Jennifer sai aru, et hind on kallis ja pani kurvalt sule ära.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:29

" Kuidas sul sulgedega lood on? Sa võid mõne võtta, siis läheme käime mujal ka." Pakkus Allu ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:32

Jennifer vaatas Allisoni kurvalt ja ütles:"Ma tahaks seda sulge, aga see on liiga kallis ma pean vist mõne odavamaga leppima." "Kuhu me siis läheme????" küsis Jen huvitatult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:35

Allu vaatas sulge mida Jen näitas. " Ma võin sulle veidi kulda anda.. muidu edasi läheks nõiajookide poodi vms."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:37

"Ah suva,ega ma ei pea ka kõike saama. Okei lähme siis nõiajookide poodi." Jennifer hakkaski poe poole liikuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:40

Tüdruk kehitas õlgu ning järgnes Jeni kannul poodi. "What the smell.. siin haiseb jubedalt" sõnas ta poodi astudes. Lõhn oli kohutav. Ta uuris ringi. "Mis su nimekirjas on, et mis sul vaja on koostisainetest.?" uuris Al.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:45

"Mhm oota ma vaatan,"Jen vaatas oma nimekirja ning ütles:"Ühe joogi jaoks on mul igast Stuffi vaja. Ühesõnaga see mulla värk mis kisama hakkab ja palju muud."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:49

"Mhmh. Näe siin on see "muld" " vastas ta ning ulatas "mulla" Jennule. "ehk on sul siit ka midagi vaja?" küsis ta ja viipas käega vasemale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:51

"Mkm minu uue õppegraafiku järgi mul pole neid asju vaja," seletas Jen ning lisas"Mida haisu?" Ning teeskles oksendamist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:54

Allu vaatas närviliselt müüjat, kes teda kurjalt prillide vahelt piilus. "Veab..aga võta siit ruttu oma asjad, maksa ning lähme.. see müüja" pomises All kiirelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:55

"Mida?" Jen oli ehmunud ning pabistas ja suure pabinaga ei ostnud ta asju vaid jooksis poest välja ukse taha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:57

All jooksis järgi. "Mis, pehmeks keerasid või." küsis ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 22:59

"Ma..ma..ma. olen seda naist näinud,"Jenny puhkes nutma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyNelj Juun 13 2013, 23:02

"Muidugi, igal aastal. Ta on siin alati töödanud" purskas Allu naerma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D EmptyReede Juun 14 2013, 12:37

"Ma tean,lihtsalt ta tundub kahtlane," ütles Jenny rahunedes.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Allissoniga ringi kondamas:D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Allissoniga ringi kondamas:D   Allissoniga ringi kondamas:D Empty

Tagasi üles Go down
 
Allissoniga ringi kondamas:D
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Niisama ringi uidates
» Siseõues ringi vaatamas
» Lihtsalt ringi käimas
» Uidates ringi, otsides Meganit
» Maja peal ringi kolamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: || RPG :: Esimene kooliaasta-
Hüppa: