Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
ChatChatChat! - Page 29 EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
ChatChatChat! - Page 29 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
ChatChatChat! - Page 29 EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
ChatChatChat! - Page 29 EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
ChatChatChat! - Page 29 EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
ChatChatChat! - Page 29 EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
ChatChatChat! - Page 29 EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
ChatChatChat! - Page 29 EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 ChatChatChat!

Go down 
+32
Esmeralda Wanted
Noelle Mieux
Megan Gomez
Cecilie Montez
Icy Bella Dric
Kylie Hannah Cassells
Vanessa Meal
Kimberly Torres
Sarah McKenzie
Demetri Hunter
Alica Petler
Athena Z. Demir
Rosalie Kapelskär
Wil
Hector King
Sydney Jenner
Heather Rowen
Jack Adams
Riley Jean Adams
Zoey Rae
Daniel R. Worsnop
Isis Nigra Nox
Layla White
Clara Cadwallader
Kira Donovan
Daniel Shay
Andrew O. Carlile
Ashlyn C. Connolly
Tyler Logan
Liam Payne
Chanelle R. Lefèvre
Dyani Zvi
36 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorTeade
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:45

Jah oli. Olid ajad..

Jeh..
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:46

Kusjuures ma mäletan seda pilti mis Andromeda esimene avatar oli Very Happy See mingi suur põõsas millel olid punased õied või pungad vms peal.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:47

Ma vist ei näinud seda. Very Happy

Kas see oli su esimene rpg foorum? Sest sa kirjutasid chat'is, et sa oled varem foorumites teemasid lugenud, aga ise pole osalenud, võimidagi.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:49

See oli hästi hästi suur Very Happy

Kuule ma olin ennem mingist Gretsi foorumis kusjuures ja siis liitusin mõndadesse välja surnud foorumitesse ja rääkisin iseendaga Very Happy Ma kunagi sheerisin ka seda ülimat teemat, aga põhimõttelislet tegelikult oli küll üpris esimene, kuigi ma nimektaks teiseks. Gretsi foorumis oli mingi tüdruk kellega ma teematasin suht pikalt.
Aga ma käisin ja lugesin hästi paljude vanade välja surnud Sigatüüka foorumite neid teemasid. Need on ägedad. Idk. Mulle täiega meeldivad.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:51

Very Happy Ma olin ka kunagi ühes Gretsi foorumis, aga see vist suri kohe välja, kui see valmis sai. Ka mingi Sigatüügas oli, kui ma ei eksi.

Iseendaga on päris normaalne teematada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:52

Jack oli selle foorumiga liitudes nii.. sõbralik. Very Happy Praegu seda chat'i teemat lugedes tundub nii, kuigi ma ei mäleta seda eriti. Ja ta kasutas palju smaile.. Very Happy

Me kõik oleme nii palju muutunud..
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 21:55

Gretsil on vähemalt viis Sigatüüka teemalist foorumit olnud Very Happy

Onju, ma räägin. See teema oli tõesti väga väga ülim, parem kui see mida ma siin korraldasin. Seal oli see Isabella Eagle mu karakter ja siis Albus Severus Potteriga mingi said metsas kokku lampi ja siis Al rääkis rämeda romaani ükssarvikutest suht suvakalt, ja Jack arvas, et ma kirjutasin nagu hästi või midagi sellist. Idk. Jack ütles seda Hog'i chatis kui ma tolle foorumi linki sheerisin, eks.

Kuule on jah, idk. Jack oli äge. On äge. Idk. Ta võiks foorumisse tulla millalgi, ma pole taga nii ammu rääkinud ja olen ametis rohkem Meelika kui tema igatsemisega, aga idk. Idk.

Oleme jah, ja see on pähpäh.. Või noh, ei ole, aga ikka on sest mul on äge loogika..
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:00

Mina olen vist ainult ühes tema foorumis olnud.

Very Happy Very Happy

Mhm, ta pole ammu sees käinud. Ma mäletan, et kui esimest korda see foorum ebaaktiivseks hakkas muutuma ja päevas ainult paar inimest sees käisid, siis ta käis siin ja oli nii kindel, et see foorum ei sure veel niipea välja. Või mingi selline teema oli. Aga nüüd on mul lihtsalt tunne, et selle foorumi aeg on läbi.. Võimidagi.
Õudsalt äge oleks ju sünnipäeva puhul foorumit elustada, nagu eelmisel aastal janii, aga vaevalt et see õnnestuks..

See ei ole halb, aga lihtsalt foorumi algus oli nii... Armas. Kõik olid uued ja kokkuhoidvad(?) võimis..
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:04

Ta on äge admin.. Minu arust, aga ma ei mäleta ka väga.

Jack on mingi vana ka ju ilmselt. Käib kuskil naistes ja pole aega plikasi vaatama tulla or some shit. Mark liigitub ka plikade alla, kuigi ta pole ka ammu siin käinud, aga Meelika ütles ,et ta on väga naine..
Aga proovida ju põhimõtteliselt võiks?

Keegi ei tundnud kedagi eriti ja siis oli nagu põnev rääkida ja nii ka, i guess. Praegu võin ma peast umbe ära öelda, kes mulle midagi vastab või mis on kolm järgmist sõna lauses.. Noh.. Peaaegu.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:10

Vana Very Happy . Ta pole siiamaani, kahe aasta jooksul oma vanust öelnud, onju?
Ma ei tea, kas on mõtet proovida..
Ma tahtsin vahepeal üldse foorumi ära kustutada. Ja nüüd 9. aprillil tundub see nii ahvatlevana. Lihtsalt lõpetaks kõik ära..

Seda küll.. Aga ikkagi, pigem keegi lihtsalt ei viitsi enam oma aega selle peale raisata. Mulle tundub, et rollimängud on üldse ebapopulaarseks muutunud.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:14

Jah. See on talle karistuseks selle eest, et ta ei ole oma vanust öelnud, kui ta neid poste kunagi lugema peaks! Isegi Mark pole temakõrval õige vanamees!
Sa kurat ei kustuta kuhugi, kuidas ma vanu häid aegu meenutama hakkan, kui mase on, huh?

Siis me saadame Meelika neile veepüstoliga ja peksame foorumisse! Meelika on tore ja armas, äkki piisab sellest ka?
Praegu on mingi kooli aeg ka tegelt ju, ja Eestil on äge valitsus ja nii. Ülimegasuper äge valisus, onju, ja mujal igal pool on ka jamasid ja.. Oeh, idk mis ma ajan. Vabandust. Ma ei viitsi kustutada.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:19

Very Happy
Teisi mooduseid on ka, kuidas mase üle elada.
Mulle meeldiks, kui sellest foorumist oleks selline tore mälestus. Aga mulle ei meeldi praegune olukord, kus siin midagi ei toimu ning kõik seisab. Kustutamine oleks.. Ma ei tea, mulle vist meeldiks selle foorumiga lõpetamine. Võimidagi.. Ma ei oska seletada. Very Happy

Kooli aeg on koguaeg, ja suvel on kõigil muud tegemist, janii. Ma ei usu, et asi ainult selles on. Siin lihtsalt pole midagi, mis inimesi siia tooks jms.

Kuidas valitsus siia puutub? Very Happy
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:19

Aa, btw, kas sul see järjejutt, mida sa sellest foorumist kirjutasid ja chat'is meiega jagasid, on veel alles? Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:25

On. Aga mulle meeldib see moodus. Ja mulle meeldib Meelikaga rääkimise moodus ka, aga tema pärast mul tavaliselt mase ongi.. Vist. Idk.
Ma vist enam-vähem saan aru, aga idk.. Ma tahaks nagu kõik teemad kuskile ära salvestada. Ma tahan üleüldse et ma saaks oma elu otsast peale vaadata ja nii.. Idk. Ja kuna ma seda ei saa siis ma üritan meelde jätta või üles märkida kõiki asju, mida võimalik, sest ma olen mõnikord natuke kahtlane.. Või koguaeg.

No jah.. Idk.. Pähpäh..

Valtsus võtab inimestelt raha ära! Saa siis neist värdjatest aru noh. Kas rasedad naised peavad tööle ronima et pere söödud saaks või? Mingi teise töökoha vahepeal otsima, sest see kust ta puhkusel on, on nii tappev et tapaks loote ära?


Ee... See mis life foorumis oli, või milline? Ma olen neid nii palju teinud omast arust Very Happy
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:29

Mulle endale meeldib ka vahepeal vanu teemasid lugeda. Aga ikkagi..
Ma võiks kõik teemad lukku panna ja arhiivi toppida ja registreerimise ära keelata, kui see forumotion'i foorumites võimalik on? Ma ei tea. Ja siis saaksid kõik lugeda, aga postitada mitte, võimidagi, ma ei tea..

Nojah, valitsus on... Mul pole ühtegi sõna selle jaoks..

Ee.. life foorum? Very Happy https://hogwarts.forum.co.ee/t5p840-chatchatchat ma mõtlesin seda, seal all.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:36

Jah, see oleks ka võimalus. Registreerimist peaks saama ära keelata küll.

Rahvas pidavat väärima oma valitsust.. Päikesele see rahvas, Päikesele see valitsus, Päikesele see neetud liit mis peaks juba ammu persses olema. Kõik kurat kägisevad oma ette, aga ükski tõbras ei võta mitte sittagi ette, mina kaasa arvatud, selle pärast, et kogu kuradi Saaremaa on veendunud, et ma olen täielik hull. Mina kaasa arvatud. Ja raha on liiga vähe, et Tallinasse või kuhugi tõmblema minna ja üksi pole mõtet ka üldiselt.
Ja kui ma väsinud ei ole, siis ma olen arg. Sitt lugu lilleke..

Oh issand see jutt on nii piinlik.. Idk. life.forum.co.ee's oli ka mingi mingi hetk vms
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:39

Mhm.. Aga ikkagi ma tahaks, et kui see juba ükskord kinni on pandud, siis võiks foorumi üldse ära kustutada. Sest ma tean, et vastasel juhul tekib mul millalgi tahtmine see uuesti avada..

Ja ma ei oska selle peale mitte midagi öelda.

Ma ei viitsinud seda juttu praegu uuesti päris läbi lugeda, aga siis kui sa selle postitasid, kiitsid küll kõik seda Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:42

Aga miks mitte siis uuesti avada?

Ma ka ei oska ausalt öeldes..

Kuule, kõik kiidavad kõiki mu jutte, aga umbes nädala möödudes vihkan ma ise oma jutte Very Happy Ma tahan rämedalt järjejutte kirjutada, aga see on neetult raske.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:45

Sest siis poleks selle kinni panemisel mõtet. Very Happy See pole üldse loogiline, mida ma praegu räägin, ma ei oska seletada.. Aga jah.

Very Happy Ma mäletan, et ma kirjutasin ka kunagi järjejuttu, mitu aastat tagasi. Aga see jäi millegipärast pooleli. Mul on koguaeg üks mõte, millest ma tahaks kirjutada, aga ma lihtsalt ei suuda ennast kokku võtta ja kirjutama hakata.
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:46

Noo, mõneks ajaks oleks natuke Very Happy

Mis mõte?
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:47

Ja siis ma peaks vaeva nägema, et uuesti avada. Ja siis oleks ilmselt inimesed selle koha juba ära unustanud. Ja see oleks üldse keeruline..

Selle sama järjejutu, mis ma kunagi kirjutasin, järg nagu, võimis. Mul on alati nii, et kui ma sellele jutule mõtlen, siis mul on kõik tegelased ja sündmused peas, mida ma ette kujutan. Aga kui ma kirjutama hakkan, siis on pea tühi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:50

Siis ajame tõprad kokku noh, kõik peale Jacki võivad uued tegelased teha, kui Jack mingi ime läbi just oma jäärapäisust maha pole jätnud või siis.. Noh, kui ta üldse tuleb.

Kuule, hi5 bro!!!!!!!! Ma pole su järjekat kusjuures eriti suutnud läbi lugeda, sest ma oli natuke laisk, aga mul on ka koguaeg nii. Kui ma kirjutama hakkan, siis ei ole ainult pea tühi tavaliselt, siis ma lihtsalt ei suuda sõnu panna nii, et mulle meeldiks.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:52

Ja Jack'i ei tunne keegi.. Isegi kui tal mujal kuskil foorumites kasutajaid on(?) kes tema siis kohale ajab? Very Happy

Jaa, täpselt. Ma ei oska ka sobivaid sõnu leida. Mul on olemas kujutluspildis kõik tegelased, nende välimused ja iseloomud ja põhisündmused, millest ma kirjutada tahan. Aga ma ei oska juttu kokku siduda, ma ei suuda neid sündmuseid tervikuks kokku kirjutada võinii. Very Happy
Tagasi üles Go down
Isis Nigra Nox
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Isis Nigra Nox


Postituste arv : 13822
Join date : 11/04/2011
Age : 22

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 22:58

Logan? Meelika vee püssiga? Ta pidi mind või mingit teist tüdrukut öösiti stalkima (mingi teema oli sellega, et pimedaso n tunne, nagu keegi jälitaks), et siis saaks ka nagu.. Aga idk, kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis ma ei tea..

Eks ole. Teiste inimestega teematada on sada korda kergem minu arust. Ja ühe auruga mingi osa järjekast kirjutada. Sellise osa mis südame kaks päeva hiljem pahaks ajab.
Tagasi üles Go down
Riley Jean Adams
5. klassi õpilane
5. klassi õpilane
Riley Jean Adams


Postituste arv : 1469
Join date : 28/10/2011

ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 EmptyReede Apr 05 2013, 23:01

No Logan'it ei tunne ka keegi ju? Very Happy

Very Happy Teematamine on kergem ja. Enda jutte on üldse hiljem veider lugeda. Eriti siis, kui sa need jutud juba avaldanud oled, võimidagi. Siis tekib tunne, et tegelikult oleks saanud paremini jms.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChat! - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChat!   ChatChatChat! - Page 29 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChat!
Tagasi üles 
Lehekülg 29, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!
» ChatChatChat!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: Chat'i Arhiiv :: | rpg chat-
Hüppa: