Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts will always be there to welcome you home.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Vaheta kasutajat
Vaheta kasutajat



Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Adventure time!
SUUR või pisike tüli? EmptyReede Nov 13 2015, 22:13 by Layla Little

» Absolutely Not Your Business
SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Sept 20 2015, 15:01 by Rocket Dwight

» Ashtoni suhted
SUUR või pisike tüli? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:08 by Ashton Irwin

» Chrisi suhted
SUUR või pisike tüli? EmptyLaup Sept 12 2015, 12:02 by Keitlyn Dever

» Keelatud
SUUR või pisike tüli? EmptyLaup Sept 12 2015, 11:59 by Keitlyn Dever

» Coyde suhted
SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Aug 09 2015, 20:45 by Nell Coy

» Prof. Zion P. Coy
SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Aug 09 2015, 13:44 by Prof. Zion Coy

» Nell S. Coy
SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Aug 09 2015, 00:30 by Nell Coy

» Mycake, Johnny & the others
SUUR või pisike tüli? EmptyLaup Aug 08 2015, 22:51 by Rocket Dwight

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(54) oli siin foorumil Nelj Juul 09 2015, 16:38

 

 SUUR või pisike tüli?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Dets 30 2012, 23:41

Sara istus puhketoas ja ootas Jeremyt. Pidu oli juba lõppenud, selle oli ta välja uurinud ja nüüd ootas ta, tuld vahtides seda poissi, kes oli Sara arust siis ilmselt seal kuskil Bayleega segi läinud ja igast asju korraldanud, millest neiu ei tahtnud mõelda. Sara oli mõelnud lausetele, mida öeldaja millal oleks õige aeg vehkat teha, näiteks kui kuti vabandused liiga ajuvabaks muutuvad või midagi niisugust. KUI Jeremy üldse tagasi tuleb, ööseks võinii. "Kes teab, kuhu ta selle litsiga minna võis" mõtles Sara mürgiselt. Tavaliselt ta pole nii kuri vms aga ta oli seriously fucked up hetkel. Ja alkohol ei aidanud just kaasa asjale.

OT: Jeremy
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Dets 30 2012, 23:55

Jeremy jõudis puhketuppa. Hoidis enda tagi oma õlal ja märkas seal Sara't. Jeremy ohkas. See ei võinud hästi lõppeda ''Tere.'' ütles Jeremy vaikselt Sara'le ja vaatas tüdrukule otsa.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyPüh Dets 30 2012, 23:57

"Hei." naeratas Sara oma kõige võltsimat naeratust. "Oli sul peol lõbus? Kohtusid uute inimestega?" küsis ta pead kallutades.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:00

Jeremy kergitas kulme, kuigi ta sai isegi aru, et Sara naeratus ei olnud väga usutav. ''Ei, tegelt oli täitsa igav. Kohtusin ühe täitsa purjus mutiga jah.'' noogutas Jeremy ''Aga sa vist nägid juba teda.''
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:02

"Oh, ei ole võimalik. Täitsa purjus või?" küsis neiu suurte silmadega. "Oot, seesama, kes sind enne seal koridoris eitea kuhu vedas või!?" tõstis neiu häält. "Mulle ta küll muti moodi ei paistnud. Sulle ilmselt ka mitte!" jätkas Sara hoo sisse saanud. "Sest sa nägid seal päris õnnelik välja minu arust!"


Viimati muutis seda Sara Rue (Esm Dets 31 2012, 00:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:05

''Sara, rahu. Meie vahel ei juhtunud mitte midagi ja ei hakka ka kunagi juhtuma.'' Jeremy viskas enda tagi maha ja ohkas ''Me läksime põhjatorni. Ta tahtis hakata seal laamendama, sest ma olin talle rääkinud, kuidas ma ei ole väga viisakas ja keeran alati endale koolis mingi sita kokku.'' Jeremy hingas korraks sisse ja siis välja ja jätkas ''Ja ennem, kui ta midagi jõudis korraldada, kukkus ta kokku ja ma viisin ta Slug'i kabinetti tagasi.'' rääkis vähemalt ausalt kõik välja.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:10

"Jah muidugi see juhtus TÄPSELT NII!" okei, nüüd ta juba karjus ilmselt. "Jätad sa ehk midagi vahelt ära?" kergitas neiu kulme. "Oh, laamendamine. Täpselt nagu meie esimene kohtumine. Või on sul neid kohtumisi nii palju olnud, et sa UNUSTASID MINU ÄRA!?!" karjus Sara väga kõvasti. Magamistubadest ilmusid laste näod, kes ehmunult neiut vaatasid ja siis ruttu jälle kadusid. Keegi ei tahtnud ilmselt seda näha. "Lihtsalt... ära valeta mulle." lausus neiu väsinud häälel. "Räägi siis parem kõik välja ja läheme lahku. Nii sulle ju meeldiks." lausus Sara tooli vajudes, mitte lastes pisaratel võimust võtta.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:16

''See juhtuski nii!'' Jeremy ka nüüd karjus põhimõtteliselt. ''Ma ei jäta midagi vahelt ära. Sa jõudsid peole hiljem ja ta juba kõikus mul küljes. Ma ootasin sind.'' Jeremy ohkas ning libistas enda sõrmed läbi enda juuste ''Ma ei unustaks sind kunagi ära. Ja ma ei valeta sulle. Sinuga on mul alati kõige parem ja kõige mõnusam koos olla. Sa oled kõige parem asi, mis minuga üldse juhtunud on. See purjus tüdruk tuli lihtsalt mulle seltsi ma pakun.'' Ja kui Sara pakkus lahku minemise välja, kergitas Jeremy ehmunult kulme ''Ma .... ma ei taha sinuga lahku minnagi.'' Jeremy kükitas Sara ette ''Ma ju armastan sind.'' ütles Jeremy vaikselt.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:21

Sara lükkas Jeremy kõrvale ja tõusis püsti. "Ma armastasin sind ka. Kuni sa mingi suvalise litsiga põhjatorni jooksid." ütles Sara kätt suu ette pannes, ta polnud tahtnud seda purjus tüdrukut solvata. "Aga ma ei saa enam ju." lausus neiu. "Ma ju ei saa..." ütles Sara, pisar mööda põske voolamas. "Ehk sa tõesti peaksid tema juurde minema. Varsti saaksid sa talle öelda, et ta oli parim asi, mis sinuga juhtus." sosistas Sara hääl murdumas. "Ja mina oleksin ainult väike mälestus... tähtsusetu..."
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 00:25

''Ma kahetsen, et ma temaga sinna läksin. Sara, palun.'' Jeremy tõusis püsti ja võttis Sara kätest kinni ''Aga ta ei olnud. Ma ju räägin sulle tõtt, aga tundub, et sa lihtsalt ei taha mind uskuda. Tahad ainult uskuda seda, mida sa näed.'' Jeremy pole päris pikka aega nii inspireerivate sõnadega rääkinud. Jeremy vaatas Sara'le silma ''Sara, sa ei ole mingi tähtsusetu mälestus. Ma ei taha sind kaotada. Ma luban, et kui ma järgmine kord seda tüdrukut näen, ma ei räägi temaga mitte ühtegi sõna. Aga palun ära lihtsalt lõpeta meie suhet.'' palus Jeremy. Isegi temal hakkas pisar silma tulema.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 11:17

Ja Sara polnud pikka aega nii jäärapäine olnud, ta keeldus uskumast, mida Jeremy rääkis. "Ma ei saa, okei? Ma lihtsalt ei saa." ütles Sara ja vaatas kuti poole. Tal olid pisarad otsa saanud. "Sa võid temaga rääkida, ma ei saa ju seda keelata, see oleks vale." lisas Sara jahmunult. "Ma pole selline tüdruk." lausus ta ja taganes Jeremyst kaugemale. "Aga ma ei saa sind usaldada."
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 13:04

Jeremy andis siis alla. ''Okei, eks sa ise tead.'' kehitas poiss õlgu ja võttis enda tagi maast üles ja lahkus puhketoast.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyEsm Dets 31 2012, 19:42

Sara vaatas Jeremyle pisarates järele ja jooksis siis koridore, hoolikalt jälgides, et ta Jeremyle otsa ei põrkaks.
Tagasi üles Go down
Jeremy Grey
7. klassi õpilane
7. klassi õpilane
Jeremy Grey


Postituste arv : 287
Join date : 23/06/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyTeis Jan 01 2013, 01:09

Jeremy vaatas Sara poole, jäädes seisma ''Sa ju tegelt ei taha meie suhet ju lõpetada. Miks sa teed siis endale nii?'' ei saanud Jeremy ikka pihta. Ta hakkas Sara'l nüüd järel käima.
Tagasi üles Go down
Sara Rue
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Sara Rue


Postituste arv : 912
Join date : 04/08/2012

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyTeis Jan 01 2013, 13:20

"Mine minema, KURAT!!" karjus Sara Jeremyle. Tal oli kõrini hetkel Jeremyst. "Tahan küll tegelikult. Sa ei tea ju, mida ma mõtlen, äkki ma tahan seda." karjus neiu kutile otsa vaatamata ja jooksis minema, et ei peaks talle rohkem otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Daniel Shay
6. klassi õpilane
6. klassi õpilane
Daniel Shay


Postituste arv : 95
Join date : 28/12/2012
Age : 28

SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? EmptyTeis Jan 01 2013, 21:46

Jeremy ei hakanud Sara'le vastu vaidlema. Las tegi, mida tahtis. Jeremy läks tagasi puhketuppa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SUUR või pisike tüli? Empty
PostitaminePealkiri: Re: SUUR või pisike tüli?   SUUR või pisike tüli? Empty

Tagasi üles Go down
 
SUUR või pisike tüli?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» See pisike koridor
» Nüüd tuli isu teha midagi vallatut
» Sigatüüka Suur Saal
» Mike suur maja
» Suur Kooliaadta alguse PI-PI-PIIIIIIIDUUUU!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Hogwarts :: Arhiivid :: RPG Arhiiv :: | RPG :: RPG: Kolmas kooliaasta-
Hüppa: